BG TV Talk
29 March 2024 13:47:51
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311580 times)
0 Members and 22 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #260 on: 16 March 2016 22:36:59 »

02 814 2210 за най-голяма ефективност.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #261 on: 09 April 2016 21:44:53 »

Колеги, порових се в интернет, но май не успях нещо да я намеря..

Някой може ли да ми каже коя е песента, която тече по време на финалните надписи на Под прикритие?
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #262 on: 09 April 2016 22:52:34 »

Някой може ли да ми каже коя е песента, която тече по време на финалните надписи на Под прикритие?

Night Stalker - Juice Music

Ето тука има записи от музиката: http://go.bgtvtalk.com/1VdRHPV
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #263 on: 10 April 2016 10:02:44 »

Night Stalker - Juice Music

Ето тука има записи от музиката: http://go.bgtvtalk.com/1VdRHPV

О, мерси много Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #264 on: 11 April 2016 13:23:37 »

В днешния "Телеграф" има доста интересна статия - написали са, че тази есен по БНТ ще има сезон 2 на "Четвърта власт". Пише също, че сценарият няколко пъти е пренаписван, като даже и в момента се пренаписва, за да се вкара скандалът около панамските офшорки.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #265 on: 19 April 2016 22:34:58 »

БНТ 3 там някъде между буквите крие се...
Нов излъчващ комплекс в БНТ

От днес БНТ има нов излъчващ комплекс. Той беше открит от генералния директор на телевизията Вяра Анкова. От комплекса ще се осъществява обслужването на многоканалното излъчване на програмите на националната телевизия.

Условията в него ще подобрят координацията в работата между излъчващите екипи и останалите звена на медията. Новата работна среда създава условия за по-прецизен контрол на качеството на телевизионните програми и намалява рисковете при осъществяване на живи предавания.

Изграждането на новия излъчващ комплекс е част от инвестиционната програма на БНТ. До края на годината в плановете на обществената медия е предвидено и изграждането на нов нюзрум.

Симеон Касабов - изпълнителен директор на БНТ: Тук в момента можете да видите изцяло обновеният нов излъчващ комплекс на БНТ, който е подготвен за преминаването до края на годината в излъчване в HD и даване на възможност на всички колеги да могат професионално да си свършат работата с оглед индивидуалността на всеки един от каналите, който се излъчва. Те са 4. За момента. Казвам за момента, защото се надявам, че до края на годината ще имаме възможността да имаме поне още един канал, който да бъде профилиран и да създаваме необходимото съдържание и качество на нашите зрители.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #266 on: 24 April 2016 22:40:34 »

Абе от БНТ днеска направо се подиграха със зрителите си. Епизодът на "Под прикритие" отново закъсня и започна 10 минути по-късно(пак по-добре от миналата неделя, когато започна 15-20 минути по-късно май). После 3 пъти прекъсваха за реклами като след последното прекъсване за реклами излъчиха единствено финалните надписи на епизода. Отделно, че самите рекламни паузи бяха по-дълги от обикновеното... то бива, ама...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #267 on: 25 April 2016 13:07:25 »

Абе от БНТ днеска направо се подиграха със зрителите си. Епизодът на "Под прикритие" отново закъсня и започна 10 минути по-късно(пак по-добре от миналата неделя, когато започна 15-20 минути по-късно май). После 3 пъти прекъсваха за реклами като след последното прекъсване за реклами излъчиха единствено финалните надписи на епизода. Отделно, че самите рекламни паузи бяха по-дълги от обикновеното... то бива, ама...
Е, за тая цел си има Vbox7. Гледаш го когато си искаш, в HD е и ги няма досадните реклами, дето ти закриват половината екран, а и няма реклами като цяло. Smiley
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #268 on: 25 April 2016 14:49:58 »

Е, за тая цел си има Vbox7. Гледаш го когато си искаш, в HD е и ги няма досадните реклами, дето ти закриват половината екран, а и няма реклами като цяло. Smiley
Ако ще говорим за качество, аз препоръчвам канала им в YouTube.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #269 on: 25 April 2016 15:57:36 »

Е, за тая цел си има Vbox7. Гледаш го когато си искаш, в HD е и ги няма досадните реклами, дето ти закриват половината екран, а и няма реклами като цяло. Smiley
Във vbox7 има по 1 минута реклами на всеки 10 минути от сериала.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #270 on: 25 April 2016 16:12:41 »

Наистина прекаляват, миналата седмица не знам как е било, но вчера включвам тв-то в 21:46 след лудо бързане да не го изпусна и още говореше тази по новините, още не бяха дали времето и 1389 реклами. Иначе по време на сериала си е нормално за банер (не е половината екран) и я дават точно 20 секунди преди рекламата, която вчера наистина последната третата си беше напълно излишна.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #271 on: 25 April 2016 16:32:33 »

Изтеглете си Adblock и ще видите реклами във Вбокса през крив макарон. Grin Аз лично гледам Под прикритие там, защото е най лесно (#виноват), но с Adblock никой нищо не може да ми каже. Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #272 on: 25 April 2016 17:07:31 »

Във vbox7 има по 1 минута реклами на всеки 10 минути от сериала.

Изтеглете си Adblock и ще видите реклами във Вбокса през крив макарон. Grin Аз лично гледам Под прикритие там, защото е най лесно (#виноват), но с Adblock никой нищо не може да ми каже. Afro
Именно. Иначе прекаляват с рекламите и Vbox7, и Nova Play, та ако нямаш AdBlock, ти идва да се гръмнеш, като има реклами през 10 минути...

Ако ще говорим за качество, аз препоръчвам канала им в YouTube.
Определено YouTube е по-добрият избор, ама скоростта на нета ми не е кой знае колко висока и бавно зарежда клиповете с по-висока резолюция...


Iordan2000: последвалата дискусия е преместена тук.
Report Spam   Logged

Scar.Tissue
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 51


« Reply #273 on: 26 April 2016 11:48:34 »

Видях, че в програмата на БНТ1 тази седмица в събота и неделя са предвидили да излъчат в 2 части шоуто Kings on ice, което се проведе миналата събота в зала Арена Армеец. На 7-ми май пък ще го излъчат цялото по БНТ HD. Интересно ми е дали ще излъчат и гафовете, които бяха допуснати, като проблеми с аудио техниката или пукването и последвалото кърпене на леда, или ще орежат голяма част от шоуто просто Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #274 on: 26 April 2016 13:59:49 »

Видях, че в програмата на БНТ1 тази седмица в събота и неделя са предвидили да излъчат в 2 части шоуто Kings on ice, което се проведе миналата събота в зала Арена Армеец. На 7-ми май пък ще го излъчат цялото по БНТ HD. Интересно ми е дали ще излъчат и гафовете, които бяха допуснати, като проблеми с аудио техниката или пукването и последвалото кърпене на леда, или ще орежат голяма част от шоуто просто Cheesy
Хах... Не знаех за тези гафове, но най-вероятно ще ги изрежат. Сега забелязах и една подробност около друг спектакъл:

Global Films са продуценти, а Магърдич - режисьор на шоуто, но самият спектакъл ще се излъчи по БНТ, а не по "Нова"... Дали пък скоро няма да видим някакво предаване или сериал на Магърдич по БНТ?  Smiley
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #275 on: 08 May 2016 20:57:40 »

Крайно непрофесионално. В момента 20:57 започна времето по БНТ, при начало на Под прикритие 20:45...
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #276 on: 08 May 2016 21:43:15 »

Крайно непрофесионално. В момента 20:57 започна времето по БНТ, при начало на Под прикритие 20:45...
Не е за първи път.  Явно в отчайващо ниския си рейтинг Анкова прилага тактиката със забавянето само и само зрителите да видят рекламите за другите им продукции,  а и после да се хвалят, че БНТ е увеличила гледаемостта на най -гледания си слот.
Мен лично много ме дразни факта,  че изместиха толкова късно БГ ТОП 40 и, че БНТ 1 вече няма анимационни блокове по подобие на НОВА ТВ. Още от ранни зори и то в почивните дни се почва с дъвченето на стари омръзнали до болка политически полемики и безполезно бърборене. Ужас
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #277 on: 08 May 2016 22:08:07 »

О, къде са тез анимационни блокове по Нова? Аз виждам само онази бозичка Виолета...и нищо друго общо с децата, а тя дори не е анимация.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #278 on: 08 May 2016 22:24:44 »

О, къде са тез анимационни блокове по Нова? Аз виждам само онази бозичка Виолета...и нищо друго общо с децата, а тя дори не е анимация.
Е, нали и аз това имам в предвид. Няма анимации. Явно не четеш правилно
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #279 on: 08 May 2016 22:45:07 »

Е, нали и аз това имам в предвид. Няма анимации. Явно не четеш правилно
Ааа, сега се усетих, моя грешка.
Иначе БТВ имат някакъв мижав час за повторение на до болка повтаряните анимации, ама е от 5:30 до 6:30. Интересно, кое дете ще ти гледа тогава?
Това че има детски канали, не означава че не трябва да няма неща и по не-детските. Нова щом са партнери с Дисни, що не закупят някое друго готино мистериозно сериалче (ГФ), което да предублират, защото дублажа на Александра Аудио е отврат. БТВ пък биха могли да направят WB блок, мисля че би се гледало. А БНТ могат да...е, за тях не знам, добре че поне имат някакво детско предаване, а не да пускат Двама Мъже и Половина в 07:00 сутринта. Ама при него биха могли да закупят по-готини работи за децата от някакви евтини боклучиви анимации.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy