BG TV Talk
29 March 2024 02:57:15
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311418 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #80 on: 31 January 2014 12:08:23 »

Ще попитам spike направо тук, за да не правим много off-topic в темата за БТТ - Защо от тази неделя НеделяХ3 ще е без публика?

Budget Cuts - На всеки човек от публиката му се дават по 15 - 20 лева да стои. По - добре да се спестят тези пари.
Всъщност публиката на това предаване е 20 човека, като на всеки се дават по 7 лева. Това прави около 160-170 лева на седмица само за публика (част от парите остават за агенцията, която осигурява хората). Иначе причината наистина е намаление на бюджета. БНТ намалиха бюджета на всичките си предавания в последните месеци, а някои ("Денис и приятели" и "Срещу новините") даже бяха свалени от ефир.

Значи съм се объркал, защото когато предаването се казваше "В Неделя с" публиката беше много повече и плащането беше по 20 - тина лева.
От тогава доста неща се промениха откъм заплащане на публиката. Иначе нищо чудно и "Неделя по 3" скоро да падне от ефир. Лично на мен единствено рубриката на Мария Силвестър ми е интересна. Сега видях, че от другата седмица и "Шоуто на канала" го свалят, но не знам дали за постоянно, или само докато е олимпиадата. Според мен по-добре да е за постоянно, тъй като е доста тъпичко предаване (по-тъпо дори от "Аламинут", което като цяло трудно може да се постигне)...  Grin За сравнение - в началото на 2013г. махнаха публиката на "Шоуто на канала", а сега пада и от екрана. Впрочем и с "Шоуто на Азис" така стана. Там постепенно махнаха групата, балета, а накрая и публиката, като след махането на публиката предаването се задържа едва 2-3 месеца на екран.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #81 on: 31 January 2014 12:31:47 »

Наградите на BOX бяха много зле, ама много зле, от към техническо "изпълнение" или представяне или не знам как точно да го кажа.... Тоя водещия имах чувството, че са му казали един час преди предаването, че ще води церемонията; неработещи микрофони, проблеми със звука и тн.... Мария се мъчеше да замазва положението от тоя другия водещ, но не ѝ се получаваше много-много, защото той през цялото време си гледаше сценария и се мъчеше да намери къде чете и какво изобщо говори...абе ужас...

И м/у другото нямаха Ау-то-кю ли, картончета ли нямаха да им разпечатат сценария на по-малки части, а не с тези А4 листи(много грозно стоеше...), през по-голямата част от времето четяха направо...

А, бе...  Lips Sealed

Е бяха се постарали добре, за да "из**рат такова голямо л**но в ефира. От всички дето "пяха", само Поли Генова беше на живо, другите си бяха на плейбек
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #82 on: 31 January 2014 12:43:11 »

Тарифата за февруари: http://bnt.bg/file/2013/04/Ostojnostena-shema-za-mesets-Fevruari-2014-g.-na-BNT1.xls

Покрай олимпиадата има доста промени, но не знам дали те са временни. Тук (http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=3048101) си е казано, че някои от предаванията няма да се върнат на екран след края на олимпиадата. Странното е, че пише също, че "Апартаментът" вече ще е само в събота, а не от понеделник до четвъртък, но самото предаване не се излъчва от 20 декември миналата година...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #83 on: 01 February 2014 14:16:15 »

Мария Силвестър напуска БНТ. В последните 2 епизода на "Неделя по 3" нейната рубрика ще се води от Аделина Радева (сега водеща на "По света и у нас"). На 16 и 23 февруари няма да има "Неделя по 3" заради олимпиадата, но и след нея предаването най-вероятно няма да се върне в ефир. Признаци за това са махането на публиката и намаляването на декора наполовина (преди имаше 2 сета с дивани и масичка, а сега е само 1).

"Шоуто на Канала" също няма да се излъчва през целия месец заради олимпиадата, като и то най-вероятно няма да се завърне през март. Тази вечер е последният епизод на шоуто.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #84 on: 01 February 2014 16:07:53 »

Мария Силвестър напуска БНТ. В последните 2 епизода на "Неделя по 3" нейната рубрика ще се води от Аделина Радева (сега водеща на "По света и у нас"). На 16 и 23 февруари няма да има "Неделя по 3" заради олимпиадата, но и след нея предаването най-вероятно няма да се върне в ефир. Признаци за това са махането на публиката и намаляването на декора наполовина (преди имаше 2 сета с дивани и масичка, а сега е само 1).

Не знам защо си решил, че спира, но в съобщението на БНТ от днес пише, че Аделина Радева ще е водеща на „Неделя по 3“ от 2 март.

http://bnt.bg/about-bnt/presinformatsiya/adelina-radeva-e-novata-vodeshta-na-predavaneto-nedelya-h-3
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #85 on: 01 February 2014 19:47:29 »

Наградите на BOX бяха много зле, ама много зле, от към техническо "изпълнение" или представяне или не знам как точно да го кажа.... Тоя водещия имах чувството, че са му казали един час преди предаването, че ще води церемонията; неработещи микрофони, проблеми със звука и тн.... Мария се мъчеше да замазва положението от тоя другия водещ, но не ѝ се получаваше много-много, защото той през цялото време си гледаше сценария и се мъчеше да намери къде чете и какво изобщо говори...абе ужас...

И м/у другото нямаха Ау-то-кю ли, картончета ли нямаха да им разпечатат сценария на по-малки части, а не с тези А4 листи(много грозно стоеше...), през по-голямата част от времето четяха направо...

А, бе...  Lips Sealed
И аз го гледах, действително не беше никак професионално направено,изкуствени ми стояха. Сега обаче да видим ще се справят Влад и приятели на 359 наградите другата седмица по ТВ7.  Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #86 on: 01 February 2014 19:50:32 »

Наградите на BOX бяха много зле, ама много зле, от към техническо "изпълнение" или представяне или не знам как точно да го кажа.... Тоя водещия имах чувството, че са му казали един час преди предаването, че ще води церемонията; неработещи микрофони, проблеми със звука и тн.... Мария се мъчеше да замазва положението от тоя другия водещ, но не ѝ се получаваше много-много, защото той през цялото време си гледаше сценария и се мъчеше да намери къде чете и какво изобщо говори...абе ужас...

И м/у другото нямаха Ау-то-кю ли, картончета ли нямаха да им разпечатат сценария на по-малки части, а не с тези А4 листи(много грозно стоеше...), през по-голямата част от времето четяха направо...

А, бе...  Lips Sealed
И аз го гледах, действително не беше никак професионално направено,изкуствени ми стояха. Сега обаче да видим ще се справят Влад и приятели на 359 наградите другата седмица по ТВ7.  Grin

Е, те поне обещават или поне такова излъчване дават да са уж по-професионални... Но въпросът ми е, понеже ще са в зала 1 на НДК - ще успеят ли да я напълнят? Защото е много гадно когато се вижда по телевизията, че залата е празна или празни места/редове/сектори и тн...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #87 on: 01 February 2014 19:58:13 »

Наградите на BOX бяха много зле, ама много зле, от към техническо "изпълнение" или представяне или не знам как точно да го кажа.... Тоя водещия имах чувството, че са му казали един час преди предаването, че ще води церемонията; неработещи микрофони, проблеми със звука и тн.... Мария се мъчеше да замазва положението от тоя другия водещ, но не ѝ се получаваше много-много, защото той през цялото време си гледаше сценария и се мъчеше да намери къде чете и какво изобщо говори...абе ужас...

И м/у другото нямаха Ау-то-кю ли, картончета ли нямаха да им разпечатат сценария на по-малки части, а не с тези А4 листи(много грозно стоеше...), през по-голямата част от времето четяха направо...

А, бе...  Lips Sealed
И аз го гледах, действително не беше никак професионално направено,изкуствени ми стояха. Сега обаче да видим ще се справят Влад и приятели на 359 наградите другата седмица по ТВ7.  Grin

Е, те поне обещават или поне такова излъчване дават да са уж по-професионални... Но въпросът ми е, понеже ще са в зала 1 на НДК - ще успеят ли да я напълнят? Защото е много гадно когато се вижда по телевизията, че залата е празна или празни места/редове/сектори и тн...
Ще успеят да я напълнят с тея награди и промоции дето ги правят. Дано тоя път не се издънят, че лятото се прецакаха като не им дойде Рик Рос на първия ден на феста в Пловдив, а след това концерта на DMX го отлагаха два-три пъти.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #88 on: 02 February 2014 00:20:22 »

Мария Силвестър напуска БНТ. В последните 2 епизода на "Неделя по 3" нейната рубрика ще се води от Аделина Радева (сега водеща на "По света и у нас"). На 16 и 23 февруари няма да има "Неделя по 3" заради олимпиадата, но и след нея предаването най-вероятно няма да се върне в ефир. Признаци за това са махането на публиката и намаляването на декора наполовина (преди имаше 2 сета с дивани и масичка, а сега е само 1).

Не знам защо си решил, че спира, но в съобщението на БНТ от днес пише, че Аделина Радева ще е водеща на „Неделя по 3“ от 2 март.

http://bnt.bg/about-bnt/presinformatsiya/adelina-radeva-e-novata-vodeshta-na-predavaneto-nedelya-h-3
Линкът не е валиден. Иначе видях статии в няколко сайта, но там не пише от кога ще е водеща Аделина. Мисля, че спират предаването, защото махнаха публиката, намалиха декора наполовина, пък и на 16 и 23 февруари няма да го има...
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #89 on: 02 February 2014 00:23:37 »

Линкът не е валиден. Иначе видях статии в няколко сайта, но там не пише от кога ще е водеща Аделина. Мисля, че спират предаването, защото махнаха публиката, намалиха декора наполовина, пък и на 16 и 23 февруари няма да го има...

Не е валиден, защото по-късно някой изтри статията. Може да са объркали нещо, но трябва да почакаме, за да разберем. Иначе ето копието от кеша на Google:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rHO66_DLcRgJ:bnt.bg/about-bnt/presinformatsiya/adelina-radeva-e-novata-vodeshta-na-predavaneto-nedelya-h-3+&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #90 on: 02 February 2014 00:31:52 »

Линкът не е валиден. Иначе видях статии в няколко сайта, но там не пише от кога ще е водеща Аделина. Мисля, че спират предаването, защото махнаха публиката, намалиха декора наполовина, пък и на 16 и 23 февруари няма да го има...

Не е валиден, защото по-късно някой изтри статията. Може да са объркали нещо, но трябва да почакаме, за да разберем. Иначе ето копието от кеша на Google:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rHO66_DLcRgJ:bnt.bg/about-bnt/presinformatsiya/adelina-radeva-e-novata-vodeshta-na-predavaneto-nedelya-h-3+&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg
Същата статия е и по другите сайтове, но без да се уточнява, че от 2 март. Щом са я изтрили от сайта на БНТ, явно са объркали нещо. Иначе по-добре наистина да спрат предаването, защото така или иначе е почти безинтересно. Лично на мен единствено рубриката на Мария ми беше интересна. Същото се отнася и за "Шоуто на канала" - почти безинтересно предаване, което уж трябва да е комедийно...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #91 on: 02 February 2014 22:46:50 »

За Неделяx3 хич не ми дреме, но съм абсолютно екзалтиран от това, че ще спират тази върховна простотия Шоуто на Канала. Едва ли съм гледал по - бездарно предаване, по която и да е телевизия в България.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #92 on: 07 February 2014 14:27:26 »

Идея си нямам какво става, но при мен аналоговия БНТ1 по време на сериал е доста изрязан и не се вижда грам логото, а по време на реклами всички шапки/промота от канала са ми 4:3, докато цифровия си е наред.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #93 on: 08 February 2014 12:39:03 »

Какво мислите за новия сезон на Под прикритие? Аз нещо не съм очарован, загуби се смисъла и в момента действието се върти единствено около Джаро и наркотиците.. Може би е най-добре да е последен този сезон, като се замисля винаги четвърти сезон идва в повече

 
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #94 on: 08 February 2014 13:03:07 »

Идея си нямам какво става, но при мен аналоговия БНТ1 по време на сериал е доста изрязан и не се вижда грам логото, а по време на реклами всички шапки/промота от канала са ми 4:3, докато цифровия си е наред.

Приемникът на твоя оператор изрязва образа до 4:3. Обади им се да го оправят.  БНТ1 трябва да се излъчва в летърбокс.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #95 on: 08 February 2014 18:48:46 »

Какво мислите за новия сезон на Под прикритие? Аз нещо не съм очарован, загуби се смисъла и в момента действието се върти единствено около Джаро и наркотиците.. Може би е най-добре да е последен този сезон, като се замисля винаги четвърти сезон идва в повече

 

Беше обявено, че това няма да е последен сезон на сериала. Явно ще продължат да теглят локуми.

BTW, megara, ще можеш ли да записваш Робин Худ анимацията, която върви по БНТ1 всеки делничен ден от 15:10? Даваха я преди много години и много ми се иска да си я имам.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #96 on: 08 February 2014 21:03:47 »

BTW, megara, ще можеш ли да записваш Робин Худ анимацията, която върви по БНТ1 всеки делничен ден от 15:10? Даваха я преди много години и много ми се иска да си я имам.

Може, но първите епизоди са минали.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #97 on: 08 February 2014 22:01:30 »

BTW, megara, ще можеш ли да записваш Робин Худ анимацията, която върви по БНТ1 всеки делничен ден от 15:10? Даваха я преди много години и много ми се иска да си я имам.

Може, но първите епизоди са минали.

Аз първите 6 епизода ги намерих в YouTube на английски, но само дотам. Ще съм ти благодарен ако го записваш.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
adfree
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #98 on: 09 February 2014 11:24:15 »

Какво мислите за новия сезон на Под прикритие? Аз нещо не съм очарован, загуби се смисъла и в момента действието се върти единствено около Джаро и наркотиците.. Може би е най-добре да е последен този сезон, като се замисля винаги четвърти сезон идва в повече

 

Беше обявено, че това няма да е последен сезон на сериала. Явно ще продължат да теглят локуми.

BTW, megara, ще можеш ли да записваш Робин Худ анимацията, която върви по БНТ1 всеки делничен ден от 15:10? Даваха я преди много години и много ми се иска да си я имам.

Ако трябва да бъдем точни, беше обявено, че след промените в сценария сериалът има потенциал и за 5-и сезон, но дали ще бъде реализиран такъв зависи от рейтингите, рекламодателите и изобщо цялостната популярност на четвърти сезон. Така, че рибата е още в морето що се касае до 5-и сезон Wink
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #99 on: 15 February 2014 19:09:33 »

Някой може ли да ми каже каква такса плащат БНТ, за да са на цифровия мултиплекс?  Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy