BG TV Talk
28 March 2024 16:12:49
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311265 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #880 on: 12 August 2019 16:14:30 »

Ааа не.. не искам оная лигава гнида Ники Пънчев да осира предаването.. последните години беше превърнал "Стани Богат" в пълна пародия.  Embarrassed Sad Канеше некви подчовеци от вип брадър и некви такива..  Shocked

И въобще кошлука какви ги мисли? Спря единственото гледаемо нещо по тая телевизия!
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #881 on: 12 August 2019 18:59:07 »

Ааа не.. не искам оная лигава гнида Ники Пънчев да осира предаването.. последните години беше превърнал "Стани Богат" в пълна пародия.  Embarrassed Sad Канеше некви подчовеци от вип брадър и некви такива..  Shocked

И въобще кошлука какви ги мисли? Спря единственото гледаемо нещо по тая телевизия!

Ами всъщност натам отиват нещата. В сайта на Прокопиев а.к.а. Капитал се появи инфо че щяло да върви “по една от двете големи телевизии”. При все че Тупарев не прави продукции в БТВ и тази година няма  да има ББ (Ники Кънчев е свободен) спококно може да го позиционират в слота на Семейни войни, което лично мен дразни много.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #882 on: 13 August 2019 12:05:24 »

Ами всъщност натам отиват нещата. В сайта на Прокопиев а.к.а. Капитал се появи инфо че щяло да върви “по една от двете големи телевизии”. При все че Тупарев не прави продукции в БТВ и тази година няма  да има ББ (Ники Кънчев е свободен) спококно може да го позиционират в слота на Семейни войни, което лично мен дразни много.
Съмнявам се, че ако "Стани богат" се върне в "Нова", ще се излъчва всеки ден. Най-вероятно ще е 1 или 2 пъти седмично, но с по-дълги епизоди.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #883 on: 22 August 2019 23:44:44 »

По непотвърдена информация Кошлуков ще спре предаването „Нощни птици“.

https://standartnews.com/kultura/predavaneto-noshchni-ptitsi-e-izkhvrleno-ot-bnt-399954.html
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #884 on: 23 August 2019 00:16:33 »

По непотвърдена информация Кошлуков ще спре предаването „Нощни птици“.

https://standartnews.com/kultura/predavaneto-noshchni-ptitsi-e-izkhvrleno-ot-bnt-399954.html
Жалко. Предаването беше изключително интелигентно поднесено на зрителите. В приятна, зреждаща обстановка. Превърна се за отрицателно време в една от емблемите на БНТ.
Кошлуков напълно окипази БНТ.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #885 on: 23 August 2019 09:37:46 »

По непотвърдена информация Кошлуков ще спре предаването „Нощни птици“.

https://standartnews.com/kultura/predavaneto-noshchni-ptitsi-e-izkhvrleno-ot-bnt-399954.html

Съвсем скоро тази телевизия от почти негледаема, ще стане напълно негледаема.

Тъжно е, че БНТ се е превърнала в подобно посмешище. Времената, в които пускаха иновативни и интересни програмни схеми са години назад в миналото. Новото ръководство ще я довърши тотално.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #886 on: 23 August 2019 10:29:11 »

Добре де, като се маха толкова много от гледаемото, с какво се смята, че може да се замени? Не може само да се маха, трябва да има някаква поне близка алтернатива.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #887 on: 23 August 2019 13:17:06 »

Не за забравяйте че “в очите на СЕМ” Кошлука е спасителя на БНТ! Ще махне тези лоши и скъпи предавания дето само точат от този така прескъп бюджет на държавната телевизия и ще я върне отново към печалба! Може да пуска само повторения, но няма да злоупотреби с държавните пари!  Grin Cheesy Grin Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #888 on: 23 August 2019 19:47:42 »

Жалко. Предаването беше изключително интелигентно поднесено на зрителите. В приятна, зреждаща обстановка. Превърна се за отрицателно време в една от емблемите на БНТ.
Кошлуков напълно окипази БНТ.
Статията явно е вярна. Ето я есенната тарифа на БНТ: https://p.bnt.bg/r/a/rate-card-september-2019-392898.pdf

Както се вижда, в нея "Нощни птици" не фигурира.

Другото доста любопитно е, че "Стани богат" ще се излъчва само в събота и неделя пак в 19:00ч.

В сряда в 21:00ч. ще има някакво предаване "Икономика.БГ", което май е ново или поне не съм го забелязал до момента.

В делничните дни (без четвъртък) от 22:00ч. пък ще има някаква рубрика "БНТ на 60". Нямам идея какво ще представлява.

Последното, което ми направи много добро впечатление е, че в неделя от 21:00ч. ще се излъчват български филми. Най-вероятно ще са вечните класики, които често ги въртят и по останалите канали на БНТ, но се надявам да излъчват и нови филми. Има доста продукции от последните години, които не са били излъчвани нито веднъж по телевизията.

Странно, обаче сериалът "Румбата, аз и Роналдо" не е предвиден за излъчване. Явно догодина ще е... Undecided
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #889 on: 23 August 2019 20:12:06 »

Статията явно е вярна. Ето я есенната тарифа на БНТ: https://p.bnt.bg/r/a/rate-card-september-2019-392898.pdf

Както се вижда, в нея "Нощни птици" не фигурира.

Другото доста любопитно е, че "Стани богат" ще се излъчва само в събота и неделя пак в 19:00ч.

В сряда в 21:00ч. ще има някакво предаване "Икономика.БГ", което май е ново или поне не съм го забелязал до момента.

В делничните дни (без четвъртък) от 22:00ч. пък ще има някаква рубрика "БНТ на 60". Нямам идея какво ще представлява.

Последното, което ми направи много добро впечатление е, че в неделя от 21:00ч. ще се излъчват български филми. Най-вероятно ще са вечните класики, които често ги въртят и по останалите канали на БНТ, но се надявам да излъчват и нови филми. Има доста продукции от последните години, които не са били излъчвани нито веднъж по телевизията.

Странно, обаче сериалът "Румбата, аз и Роналдо" не е предвиден за излъчване. Явно догодина ще е... Undecided

Много жалко, че спират единствения останал нощен блок, направен от БНТ (за "Нощни птици" говоря). Дано пак направят нощен блок отново съвсем скоро. Обаче за "Стани богат" съм изненадан, че от този септември до поне края на 2019-та година ще се излъчва вече в събота и неделя, и то в същия часови пояс, както досега е бил, когато беше в делничните дни. А що се отнася до рубриката "БНТ на 60" - предполагам това да е специална рубрика по повод 60-годишнината на националната телевизия.

И аз също се надявам да излъчат няколко БГ филми, които никоя телевизия не е излъчвала все още. Добре е, че две национални телевизии излъчват български филми и сериали (включително Нова ТВ). Нека да има БГ кино!  Cool
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #890 on: 24 August 2019 00:16:44 »

Доста разместване има в програмата на БНТ.Ще има спортно предаване явно ще върнат Спортна треска отново в неделя от 17,30.Кулинарното предаване да видим кой ще го води,но то е преместено в 16,30.Още от деня отново в четвъртък ще е по 15 мин. 100% Будни да видим кой ще го води понеже водещата Мария е по майчинство.Сутрешен блок е с увеличено времетраене вече до 9,15 вместо 08,45.Джинс зле реализирано за мен е изместено вече делник.Денят започва с Георги Любенов е увеличен вече от 7,55 вместо от 9ч,но за сметка на това новините падат от ефир сутрешните уикенда. Туризъм.BG добро предаване и рейтингово за БНТ е оставено само 30 мин.  Лека нощ, деца! нещо го няма написано.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #891 on: 24 August 2019 13:32:57 »

Потресаваща програма за праймтайма! "История БГ", "Референдум", "Икономика БГ", "Панорама".... Толкова ли не разбраха, че подобни безкрайни говорилни не са подходящи за вечерно време?!

А това "Джинс", което според описанието си било "предаване за генеалогия и родова памет", е подходящо за някой следобед. Обаче и него го сложили в праймтайма... нямам думи просто!

И като са във финансова криза, за какво им е това безмислено предаване "Пътеки", дето се излъчва в неделя от 07:00 часа сутринта? Кой въобще ще го гледа това нещо?!

Като цяло пълна трагедия е есенната програма! Виждам само две добри решения в нея. Едното е увеличаването на времето на "Денят с Георги Любенов" - това е сред малкото предавания на БНТ, които спазват все пак някакви професионални стандарти. А второто е запазването на "Студио Х" в събота вечер. Само се надявам в тази рубрика да излъчват нови филми от типа на "Загадки при разпродажби" или "Комисар Монталбано", а не стари български "криминалета", които са правени преди половин век.   
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #892 on: 24 August 2019 16:31:36 »

Е толкова ли не се сещаш защо е такъв праймтайма?  Shocked История БГ и Референдум съществуват за да се плюе по руснаците и да се кълнем във вярност на нато. В Панорама плюе по опозицията в парламента.. а Икономика БГ ни убеждава колко добре си живеем тука.. мисля, че водещ трябва да бъде Владо Каролев.  Grin Grin

Иначе "Денят" и на мен ми харесва.. доста по-неутрално предаване.. и водещият е точен. Много ме е яд за Стани Богат. Дано се върне в нова, ама водещ да не е Ники Кънчев!
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
ivander
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #893 on: 24 August 2019 18:23:21 »

История.бг едно от малкото останали стойностни и гледаеми предавания, останали в BNT. Дано поне него запази Кошлука.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #894 on: 24 August 2019 21:58:51 »

Искам довод защо да се запази тъпнятя История.Бг. Това е предаване събиращо няколко професора и започваща говорилня. Няма с какво да ме грабне. Чак публиката,когато има ги гледам,че стоят насила.
Ако ще правят предаване за история да погледнат добрите практики и да вкарат и малко анимация.
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #895 on: 24 August 2019 22:47:14 »

История.бг и Референдум са едни от най-добрите програми в националния ефир. Гледайте си тъпите риалити и не се правете на разбирачи.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #896 on: 25 August 2019 09:34:28 »

История.БГ, Референдум и Панорама са сред най - гледаните програми на телевизията. Кога да ги забият? Следобед, когато публиката им е на работа?

В тази тема чета абсолютно безумни предположения и предложения за редене на програмна схема. Да, доста от решенията на новото ръководство са спорни, но запазването на гореспоменатите определено е добър ход.

Друг въпрос е, че 90% от останалата част от програмата на БНТ е абсолютно негледаема и пълна с ненужни програми и предавания. Добре, че има спорт от време на време, че да разнообразяват. Но като слушах програмата и идеите на Емил Кошлуков, нищо чудно спортът да изчезне почти напълно от програмата им, с изключение на събитията, които са длъжни да излъчват.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #897 on: 03 September 2019 11:17:10 »

Доста разместване има в програмата на БНТ.Ще има спортно предаване явно ще върнат Спортна треска отново в неделя от 17,30.Кулинарното предаване да видим кой ще го води,но то е преместено в 16,30.Още от деня отново в четвъртък ще е по 15 мин. 100% Будни да видим кой ще го води понеже водещата Мария е по майчинство.Сутрешен блок е с увеличено времетраене вече до 9,15 вместо 08,45.Джинс зле реализирано за мен е изместено вече делник.Денят започва с Георги Любенов е увеличен вече от 7,55 вместо от 9ч,но за сметка на това новините падат от ефир сутрешните уикенда. Туризъм.BG добро предаване и рейтингово за БНТ е оставено само 30 мин.  Лека нощ, деца! нещо го няма написано.
Колега, оказа се прав за "Лека нощ, деца!". От следващата седмица (9 септември) рубриката вече ще се излъчва по "БНТ 2" в обичайния час 19:50ч. Ако не се лъжа, рубриката за първи път ще бъде по друг канал откакто е създадена.
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #898 on: 03 September 2019 16:45:54 »

Стани богат се завръща от 14 септември, поне така пише тук.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #899 on: 03 September 2019 17:35:51 »

Стани богат се завръща от 14 септември, поне така пише тук.

Има заснети епизоди, които трябва да се излъчат.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy