BG TV Talk
28 March 2024 16:48:54
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311271 times)
0 Members and 20 Guests are viewing this topic.
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #960 on: 10 December 2019 21:04:36 »

През 2007г. Дони беше водещ на развлекателно предаване по ТВ2, така че не е ново амплоа за него.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #961 on: 10 December 2019 21:40:53 »

През 2007г. Дони беше водещ на развлекателно предаване по ТВ2, така че не е ново амплоа за него.

Да, казваше се „Мръсен долен лъжец“. А освен това беше и в „Мюзик айдъл“, доколкото помня.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #962 on: 11 December 2019 11:02:25 »

Да, казваше се „Мръсен долен лъжец“. А освен това беше и в „Мюзик айдъл“, доколкото помня.
Правилно помниш. Беше жури и сезон 4 на "Като две капки вода", а иначе през последните години работи като музикален продуцент на музикалните предавания на Магърдич. В това число влизат "Като две капки вода", X Factor, "Маскираният певец" и други, които имаха по един сезон.

Иначе се поразрових кои са собствениците на фирмите, които предлагат въпросните предавания. Предаването на Дони си е предложено от негова фирма. "Нобъл Хаус Медия" е собственост на Витомир Саръиванов и някой си Александър Красимиров Недялков. "Ес Пи Ви Тенк" пък е собственост на някой си Васил Сашков Булянски.

Относно самите предавания - аз също съм любопитен да видя това вечерно шоу с Дони. "Звездни войни" пък ми звучи като игри с известни участници, каквито има в "Мармалад" или каквито имаше през лятото в онова петъчно шоу с Катето Евро.

Странно обаче защо не е одобрено нито едно предаване в категория "Музикален формат": https://www.bnt.bg/bg/a/241094-bnt-obyavyava-konkurs-za-predavaniya-ot-nezavisimi-produtsenti

Интересно и дали са кандидатствали отново "Голямото рок междучасие" и "Най-хубавите години от нашия живот". Между другото могат ли някъде да се видят всички проекти, които са кандидатствали за въпросните позиции? Когато има конурси за филми и сериали, публикуват всички кандидатствали, но за предаванията не успявам да намеря...
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #963 on: 15 December 2019 10:36:17 »

БНТ направиха един странен гаф. По време на показаните кадри от златните архиви във "Денят започва с Георги Любенов" по БНТ 1, на плочката за текст от "БНТ на 60" постоянно пише име на песен на Лили Иванова от 1965-та година, ама къде е в монтажа, нямам никаква представа. Huh?

Сега виждам плочката за текст от предаването на Жоро Любенов и на нея пише "Живите архиви на БНТ". Явно припокриват гафа. Smiley
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #964 on: 17 December 2019 23:20:42 »

"Да послушаме кино" - музикален проект на Хилда Казасян, от зала 1 на НДК в София, на 24-ти декември (Бъдни вечер) от 20:30 часа по БНТ 1.

Също така се извинявам, ако спамя във темата.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #965 on: 18 December 2019 12:44:37 »

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #966 on: 18 December 2019 16:50:39 »

Брех... Нямах идея, че Михаела Филева е участвала в "Хит минус 1"... Grin От кога е този запис?

"Да послушаме кино" - музикален проект на Хилда Казасян, от зала 1 на НДК в София, на 24-ти декември (Бъдни вечер) от 20:30 часа по БНТ 1.

Също така се извинявам, ако спамя във темата.
Не е спам, та няма за какво да се извиняваш. Smiley Иначе ми е малко странно, че "БНТ 1" залагат само на концерти в праймтайма на 24, 25 и 26 декември. Ще се излъчат съответно "Да послушаме кино", "Живко Колев: Моите незабравими песни" и "Споделено" (концерт на Орлин Горанов и "Акага").

Поне на 29 декември (неделя) в 21:00ч. ще излъчат премиерно българския филм "Ага".
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #967 on: 22 December 2019 01:52:26 »

БНТ го дава на ваканция. Сутрешен блок на празниците ще има само на 26-ти.На 24-ти ще има Култура.БГ и 100% будни, а на 25-ти няма да ги има. Още от деня през цялата седмица няма да се излъчва.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #968 on: 22 December 2019 12:08:14 »

БНТ го дава на ваканция. Сутрешен блок на празниците ще има само на 26-ти.На 24-ти ще има Култура.БГ и 100% будни, а на 25-ти няма да ги има. Още от деня през цялата седмица няма да се излъчва.

Сутрешният блок ще го има на 23-ти, 26-ти и 27-ми декември, обаче в тези дни ще бъде воден от Надя Обретенова и Иво Никодимов, и ще бъде от 07:00 часа сутринта, но ще е по-добре интрото на сутрешния блок да го променят малко, само за 07:00 часа, или другият вариант е просто да ползват старото интро със петлето от 2018-та до 2019-та година, поне да спестят пари от бюджета на обществената телевизия.

Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #969 on: 23 December 2019 13:31:03 »

Една вечер гледах в Тубата едни моменти от Ку-ку, после и последните видеа за Ефир 2 и попаднах на тези 2 лога, съответно на Първа и Втора програма. Съжалявам, че ставам малко досаден с тези неща, но исках все пак да ви ги споделя тук. Не съм на 100% сигурен от кои години са те, ако знаете моля да ме допълните. Ето ги и логата:



Извинявам се за прекалено големите размери на файловете...
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #970 on: 24 December 2019 18:59:37 »

Брех... Нямах идея, че Михаела Филева е участвала в "Хит минус 1"... Grin От кога е този запис?
Не е спам, та няма за какво да се извиняваш. Smiley Иначе ми е малко странно, че "БНТ 1" залагат само на концерти в праймтайма на 24, 25 и 26 декември. Ще се излъчат съответно "Да послушаме кино", "Живко Колев: Моите незабравими песни" и "Споделено" (концерт на Орлин Горанов и "Акага").

Поне на 29 декември (неделя) в 21:00ч. ще излъчат премиерно българския филм "Ага".
За щастие "БНТ 1" ще излъчат премиерно още един български филм - "Радиограмофон" на 5 януари (неделя) от 20:30ч. Той е малко по-старичък - от 2017г., та се надявам и някой друг позабравен филм да излъчат. Не е като да няма неизлъчвани филми от последните години. Grin

А ето я и тарифата за януари: https://p.bnt.bg/r/a/rate-card-2020-validna-ot-01012020-420802.pdf
Има и втори по-подробен файл: https://p.bnt.bg/o/s/ostoinostena-shema-bnt-bg-eng-january-2020-421578.xlsm

Промените:
"БНТ на 60" остава само в петък от 22:00ч. Малко странно, понеже уж предаването щеше да е до самия рожден ден на телевизията, който е на 26 декември. Явно имат неизлъчени епизоди или ще въртят повторения.

От понеделник до сряда в 22:00ч. ще има съответно ТВ театър (нямам идея дали ще са нови неща или повторения), "Моят плейлист" и джаз, като стартовите дати са 6, 7 и 8 януари.

Има и още 2 нови предавания:
"Събота вечер с Дони" - всяка събота от 21:00 до 22:00ч. Стартова дата - 11 януари.
Нова ТВ игра (най-вероятно "Звездни войни") - всеки делник от 19:00 до 20:00ч. Странно, но го пише само в първата таблица.

"Стани богат" продължава да си върви всяка събота и неделя от 19:00 до 20:00ч., като явно ще е до края на месеца. Във втората таблица така е написано, та затова я пуснах и нея. Ако му бяха запазили ежедневното излъчване, щяха да излъчат заснетите епизоди за месец и половина. Grin
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #971 on: 24 December 2019 19:46:17 »

Дано тази игра не е копие на спортисимо, че пак ще е мазало. Интересно е дали тази нова игра ще е евтина и кой ще я води.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #972 on: 30 December 2019 17:31:21 »

Доста странно, но на вчерашния епизод на "Стани богат" в YouTube пише "Финал YouTube":

Явно последните 8 епизода, които ще излъчат през януари, няма да бъдат качени в YouTube. Надявам се поне в сайта на БНТ да си ги качат. Там между другото пък стоят само епизодите от последния сезон, който почна преди 3 месеца.
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #973 on: 30 December 2019 19:20:15 »

Този YouTube канал не е официален.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #974 on: 30 December 2019 19:33:47 »

Spike, предлагам ти да отвориш канала на шоуто в Тубата и да прочетеш всичко в разделите "Информация за канала" и "Общност". Не ти ли прави впечатление, че човекът, който държи канал на такава ТВ игра за интелигентност като "Стани богат", всъщност е с коефициент на интелигентност като на 3-годишен... Не искам да засягам никого с нищо, но все пак се опитай да прочетеш и осмислиш най-вече писанията на този човек в съответните раздели. Ще успееш ли да разбереш нещо? Не мисля! Това са най-безсмислените писания в YouTube, които някога съм чел през живота си! Не знам човека как си "генерира", именно "генерира" използвам в случая, защото не ми се вярва сам да си ги пише тези изречения...

След много проучвания в тази платформа установих, че въпросният човек (който и да е той) държи следните 3 канала в YouTube: TV Box, BG TV & Radio и Стани богат!!! Начинът на писане на коментарите и публикациите в споменатите вече канали е АБСОЛЮТНО един и същ! Така че....при него работата не е никак добре! Всичко това, което той пише, заслужава да влезе в "папка Аутизъм", както много обича да казва Тодор Азов в своите видеа.

Съжалявам за този офтопик, който наплясках тук, но така е - като се повдигне темата за едно нещо и после се пишат всякакви други неща, свързани пряко или косвено с нея.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #975 on: 30 December 2019 19:52:34 »

Само да отбележа, че коефициента за интелигентност няма нищо общо с аутизма. Гугъл ще ти каже колко интелигентни хора имат аутизъм.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #976 on: 30 December 2019 19:56:06 »

Съжалявам за грешката... Поправих се.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #977 on: 30 December 2019 21:19:41 »

Spike, предлагам ти да отвориш канала на шоуто в Тубата и да прочетеш всичко в разделите "Информация за канала" и "Общност". Не ти ли прави впечатление, че човекът, който държи канал на такава ТВ игра за интелигентност като "Стани богат", всъщност е с коефициент на интелигентност като на 3-годишен... Не искам да засягам никого с нищо, но все пак се опитай да прочетеш и осмислиш най-вече писанията на този човек в съответните раздели. Ще успееш ли да разбереш нещо? Не мисля! Това са най-безсмислените писания в YouTube, които някога съм чел през живота си! Не знам човека как си "генерира", именно "генерира" използвам в случая, защото не ми се вярва сам да си ги пише тези изречения...

След много проучвания в тази платформа установих, че въпросният човек (който и да е той) държи следните 3 канала в YouTube: TV Box, BG TV & Radio и Стани богат!!! Начинът на писане на коментарите и публикациите в споменатите вече канали е АБСОЛЮТНО един и същ! Така че....при него работата не е никак добре! Всичко това, което той пише, заслужава да влезе в "папка Аутизъм", както много обича да казва Тодор Азов в своите видеа.

Съжалявам за този офтопик, който наплясках тук, но така е - като се повдигне темата за едно нещо и после се пишат всякакви други неща, свързани пряко или косвено с нея.
Изобщо не съм чел описанието на канала и не съм се интересувал дали е официален или не. Предполагах, че щом качват предаването, значи е официален, но явно съм грешал. И все пак е хубаво, че поне в този канал има уеб архив на "Стани богат", защото в сайта на БНТ стоят само епизодите от последния сезон, както вече написах.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #978 on: 31 December 2019 15:17:50 »

БНТ са се сетили да пуснат някакво прессъобщение за новото предаване на Дони, макар и в последния ден на 2019г.: https://www.bnt.bg/bg/a/programite-na-bnt-v-nachaloto-na-2020-g

Честно казано се надявах това предаване да наподобява "Денис и приятели", ама като чета какво ще представлява, не ми вдъхва никакво доверие... Grin

За съжаление не са споменали нищо за другите нови предавания - "Моят плейлист" и "Звездни войни". Айде, да кажем, че за второто още не са решили кога точно ще почне, ама "Моят плейлист" започва точно след седмица - на 7 януари и не са обявили абсолютно нищо. Доколкото може да се предположи от името на предаването, в него ще гостуват известни личности, които ще представят любимите си песни. Но това е само мое предположение, та нямам идея дали концепцията на предаването наистина ще е такава.

Относно рубриките "ТВ театър" и "Джаз" - там няма да има нищо ново. "ТВ театър" започва на 6 януари с постановката "Хъшове" от 2009г. и ще се излъчва всеки понеделник от 22:00 до 23:00ч. Рубриката "Джаз" пък започва с концерт от джаз фестивала в Банско през 2018г. Тя ще се излъчва всяка сряда от 22:00 до 23:00ч.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #979 on: 01 January 2020 13:23:00 »

БНТ са се сетили да пуснат някакво прессъобщение за новото предаване на Дони, макар и в последния ден на 2019г.: https://www.bnt.bg/bg/a/programite-na-bnt-v-nachaloto-na-2020-g

Честно казано се надявах това предаване да наподобява "Денис и приятели", ама като чета какво ще представлява, не ми вдъхва никакво доверие... Grin

За съжаление не са споменали нищо за другите нови предавания - "Моят плейлист" и "Звездни войни". Айде, да кажем, че за второто още не са решили кога точно ще почне, ама "Моят плейлист" започва точно след седмица - на 7 януари и не са обявили абсолютно нищо. Доколкото може да се предположи от името на предаването, в него ще гостуват известни личности, които ще представят любимите си песни. Но това е само мое предположение, та нямам идея дали концепцията на предаването наистина ще е такава.

Относно рубриките "ТВ театър" и "Джаз" - там няма да има нищо ново. "ТВ театър" започва на 6 януари с постановката "Хъшове" от 2009г. и ще се излъчва всеки понеделник от 22:00 до 23:00ч. Рубриката "Джаз" пък започва с концерт от джаз фестивала в Банско през 2018г. Тя ще се излъчва всяка сряда от 22:00 до 23:00ч.

Постановката не е от 2009. От тогава е сериала, който е адаптация на постановката на Александър Морфов, която се играе в НТ вече 15 години (а е имало и други адаптации преди това).

Това, което ще се излъчи е заснето изпълнение на постановката в сегашния ѝ вариант.

Което е страхотно, защото не всеки човек може да посети представлвнието, защото то не е пътуващо.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy