BG TV Talk
27 January 2021 18:24:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 60 61 [62]   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 155699 times)
Roostersonair
Зяпач
**

« Reply #1220 on: 16 January 2021 20:26:33 »

БНТ със специална програма за клетвата на 46-ия американски президент Джо Байдън.
Report Spam   Logged
monk1900
Зяпач
**

« Reply #1221 on: 18 January 2021 13:34:39 »

Пусках аудиото и е доста забавно  Grin
Заглавие: бънцъ със специална програма за клетвата на американския президент
а БНТ1 го чете като бен тедно
Малко странно как са направили гласа специално за БНТ, а не са нагласили точно тази абревиатура да чете коректно  Grin
Което ме кара да мисля, че не е баш специално за БНТ направен гласа, а просто са решили в последствие да се договорят.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Зяпач
**

« Reply #1222 on: 23 January 2021 20:05:49 »

Много добре са направили средата на масата на водещите на "По света и у нас" (емисията в 20:00 часа, която върви в момента). Че даже в началото на емисията след акцентите са направили така, че да показват имената на водещите в средата й. Значи БНТ и "Нова" могат така, но bTV - никак.

Признавам си - много съм впечатлен от това, което са направили от националната телевизия. Така показват, че студиото им е на високо ниво. Wink
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител

« Reply #1223 on: 23 January 2021 20:42:51 »

Много добре са направили средата на масата на водещите на "По света и у нас" (емисията в 20:00 часа, която върви в момента). Че даже в началото на емисията след акцентите са направили така, че да показват имената на водещите в средата й. Значи БНТ и "Нова" могат така, но bTV - никак.

Признавам си - много съм впечатлен от това, което са направили от националната телевизия. Така показват, че студиото им е на високо ниво. Wink
bTV определено могат, стига да искат. Явно за тях е по-добре водещите им да се представят сами.  Smiley

Иначе е чудесно, че БНТ явно са намерили пари за екран за масата, изглежда много по-добре от онова платно, което използваха. Беше ужасно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #1224 on: 25 January 2021 12:41:39 »

Следващата неделя (24 януари) от 21:00ч. премиерно ще се излъчи българският филм "Живи комини".
С разочарование установих, че програмата е била променена и снощи вместо премиерния филм "Живи комини" са излъчили "Посоки". Надявам се все пак в близко време да излъчат и "Живи комини".
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 60 61 [62]   Go Up
  Print  

Jump to: