BG TV Talk
28 March 2024 19:46:09
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311312 times)
0 Members and 31 Guests are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1400 on: 14 February 2022 09:40:59 »

Аз мисля да оставям това тук:



(извинявам се, ако размерът на постера е голям)

Сега искам да разясня някои неща:

Не, не работя във и/или за БНТ. Това е фен постер, които не е правен от самата телевизия, аз съм го правил.

Не, не е правено с Фотошоп, така че ви моля да не ме питате с каква програма съм направил този постер.

Знам, че това е мини-сериал, но мисля, че той заслужава повече внимание, както при останалите такива на БНТ.

Маркетинговите решения на телевизията, както е споменал TopCat, не са никак добри. Ще кажете, че съм го направил този фен постер за последните епизоди на "Аз и моите жени" в отговор на това, което е казал TopCat в края на миналия месец.

Та това е. Друго няма какво да кажа.

Честити Свети Валентин и Трифон Зарезан от мен! 💝🍷
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1401 on: 16 February 2022 17:10:04 »

БНТ се разделя с дългогодишния водещ Спас Кьосев от утре

Той беше много добър водещ, даже беше от малкото добри водещи в БНТ, които са издържали ерите на генералните директори на БНТ, сред които Пръмова, Анкова, Каменаров и Кошлуков, всичко това за почти 20 години. За зрителите на обществената телевизия, които са свикнали да го гледат в новините в 20 часа през всичките тези 18 години, той много, ама изключително много ще липсва на екран. Пожелаваме му много успех в новият му път занапред!
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #1402 on: 18 February 2022 12:26:43 »

От 23.02 се завръща БНТ представя в 21ч.
От 24.02 се завръща Музика безкрай отново в 21ч.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1403 on: 19 February 2022 21:01:24 »

Айде честито! "Събота вечер с БНТ" вече се продуцира от TheGoodCompany.

Обаче не съм сигурен дали това е нова продуцентска къща или ново име на "Ес Пи Ви Тенк"  Undecided

EDIT: Сега набрах "Ес Пи Ви Тенк" в Google и се оказа, че TheGoodCompany е всъщност новото им име... от 4 февруари 2022 година. Shocked
https://papagal.bg/eik/204838138/7088

Ами очаквайте от понеделник преди интрото на "Последният печели" да се появи новото им име вместо старото им такова. Grin

Между другото логата и предупреждението, както и фона, в началото на изданието им на 19.02. с.г. са анимирани. Преди бяха на стоп кадър редом с фоновата музика.

Изглежда, че почнаха да се учат от предишните продуценти на вечерното шоу на БНТ от миналия сезон, в който водещ беше Митко Павлов - знаете кои са.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1404 on: 20 February 2022 15:14:43 »

Айде честито! "Събота вечер с БНТ" вече се продуцира от TheGoodCompany.

Обаче не съм сигурен дали това е нова продуцентска къща или ново име на "Ес Пи Ви Тенк"  Undecided

EDIT: Сега набрах "Ес Пи Ви Тенк" в Google и се оказа, че TheGoodCompany е всъщност новото им име... от 4 февруари 2022 година. Shocked
https://papagal.bg/eik/204838138/7088

Ами очаквайте от понеделник преди интрото на "Последният печели" да се появи новото им име вместо старото им такова. Grin

Между другото логата и предупреждението, както и фона, в началото на изданието им на 19.02. с.г. са анимирани. Преди бяха на стоп кадър редом с фоновата музика.

Изглежда, че почнаха да се учат от предишните продуценти на вечерното шоу на БНТ от миналия сезон, в който водещ беше Митко Павлов - знаете кои са.
Ами... The Good Company звучи доста по-добре от "Ес Пи Ви Тенк". Grin Те впрочем не знам защо го изписваха на кирилица, след като очевидно е абревиатура на английски и е по-редно да се изпише SPV Tank. Иначе не знам дали утре "Последният печели" вече ще е с каш с новото име. Все пак предаването се снима предварително, та само те си знаят кога са заснети въпросните епизоди и дали продуцентската компания вече е била сменила името си.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1405 on: 20 February 2022 16:50:35 »

Ами... The Good Company звучи доста по-добре от "Ес Пи Ви Тенк". Grin Те впрочем не знам защо го изписваха на кирилица, след като очевидно е абревиатура на английски и е по-редно да се изпише SPV Tank. Иначе не знам дали утре "Последният печели" вече ще е с каш с новото име. Все пак предаването се снима предварително, та само те си знаят кога са заснети въпросните епизоди и дали продуцентската компания вече е била сменила името си.

Е, каквото стане! Roll Eyes

Ако все още не са сменили заставката преди интрото на "Последният печели", след няколко броя може евентуално да я сменят. Все пак за всичко си има време, нали така?

А и си прав, TheGoodCompany е една идея по-добро име от предишното им такова (неслучайно новото им име е такова Cheesy). Напомня ми на Nutrica Films - предишните продуценти на шоуто.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1406 on: 22 February 2022 16:08:15 »

Аз мисля да оставям това тук:



(извинявам се, ако размерът на постера е голям)

Сега искам да разясня някои неща:

Не, не работя във и/или за БНТ. Това е фен постер, които не е правен от самата телевизия, аз съм го правил.

Не, не е правено с Фотошоп, така че ви моля да не ме питате с каква програма съм направил този постер.

Знам, че това е мини-сериал, но мисля, че той заслужава повече внимание, както при останалите такива на БНТ.

Маркетинговите решения на телевизията, както е споменал TopCat, не са никак добри. Ще кажете, че съм го направил този фен постер за последните епизоди на "Аз и моите жени" в отговор на това, което е казал TopCat в края на миналия месец.

Та това е. Друго няма какво да кажа.

Честити Свети Валентин и Трифон Зарезан от мен! 💝🍷
Хубав постер, въпреки че финалът на сериала хич не ме изкефи. Още от самото начало с нетърпение очаквах момента, в който главният герой ще трябва да направи окончателен избор между двете жени и когато той най-накрая настъпи, просто кола блъсна главния герой и той умря. Grin
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1407 on: 22 February 2022 17:14:43 »

Хубав постер, въпреки че финалът на сериала хич не ме изкефи. Още от самото начало с нетърпение очаквах момента, в който главният герой ще трябва да направи окончателен избор между двете жени и когато той най-накрая настъпи, просто кола блъсна главния герой и той умря. Grin

Да, за мен финалът наистина ме свари неподготвен, докато го гледах. И аз очаквах той да има добър край, но уви, аз жестоко съм сгрешил. (освен ако има ранен сценарий за сериала, в който има различен край, който не е толкова трагичен, какъвто беше във финалния продукт)

Въпреки това, като изключим финалът, "Аз и моите жени" е хубав сериал, макар и да е кратък.

А иначе за фен постера, който съм правил дни преди последните два епизода на сериала - много благодаря за мнението ти. Надявам се да се е харесало на останалите потребители от форума.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1408 on: 22 February 2022 21:23:22 »

Да, за мен финалът наистина ме свари неподготвен, докато го гледах. И аз очаквах той да има добър край, но уви, аз жестоко съм сгрешил. (освен ако има ранен сценарий за сериала, в който има различен край, който не е толкова трагичен, какъвто беше във финалния продукт)

Въпреки това, като изключим финалът, "Аз и моите жени" е хубав сериал, макар и да е кратък.

А иначе за фен постера, който съм правил дни преди последните два епизода на сериала - много благодаря за мнението ти. Надявам се да се е харесало на останалите потребители от форума.
Аз нямам нищо против кратките сериали, даже ги предпочитам пред безкрайните поредици, дето разводняват историите с какви ли не глупости. В случая всичките мини-сериали на БНТ през последните години са на страхотно ниво от всяка гледна точка. Просто им е време да направят и някоя по-дълга поредица, ако не с повече епизоди, то поне с повече сезони. За последните 12 години май само "Под прикритие" имаше повече сезони. Undecided
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1409 on: 03 March 2022 21:44:24 »

БНТ са обявили нови конкурси за сериали и филми: https://bnt.bg/news/bnt-obyavi-nachaloto-na-dve-novi-redovni-konkursni-sesii-za-filmoproizvodstvo-303723news.html

Жалко, че този път не са предвидили сериал по литературно произведение, но иначе обявените позиции са за 4 игрални сериала - ситком (24 епизода), драма или криминална драма (12 епизода) и два сериала по 6 епизода без предварително зададен жанр. Харесва ми, че са предвидили хем мини-сериали, хем и малко по-дълга поредица. Иначе дано тази година одобрят някой ситком. Миналата година май изискването беше за 40 епизода, та тази поне са намалили критерия. Grin

Става ясно и, че през април почва да се снима един от новите сериали на БНТ "Вина": https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/11006697

Предполагам, че през есента ще го пуснат и в ефир.

В различен етап на подготовка са също сериалът "Войната на буквите" и игралните филми "Дядо Въльо", "Връзка" и "Четири достоверни истории за една абсурдна вечер", както и документалният филм "Съдия след игото".

Радвам се, че БНТ вече контролират изкъсо какво се случва с проектите, спечелили сесии, че досега някакви проекти само печелеха и се появяваха в ефир години след това. Grin Да не говорим пък за сериала "Ескейп", който спечели конкурс преди 10-ина години, обявяваха кастинги за актьори и изведнъж проектът потъна в пълна мъгла и така и не беше реализиран. Undecided
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1410 on: 17 March 2022 22:11:51 »

На мен ми иде здравата да опердаша тези, които отговарят за програмата на БНТ. (и най-вероятно и генералния ѝ директор) Angry

Тази вечер щеше да има епизод на "Музика безкрай", в който гостуват Кристина Димитрова и Нели Петкова. Даже инфото за този епизод и промото са в сайта на телевизията:
https://bnt.bg/news/kristina-dimitrova-i-neli-petkova-v-muzika-bezkrai-304209news.html

А те какво? Излъчват стар епизод на предаването в момента.

Това, на което съм свидетел, е чиста фалшива реклама от страна на медията. Напълно несериозно е как може да не излъчват предвидени епизоди на техните предавания.

Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1411 on: 18 March 2022 11:58:27 »

БНТ с нови двойки водещи на „По света и у нас“ от понеделник (21.03.2022г.)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1412 on: 18 March 2022 18:09:31 »

На мен ми иде здравата да опердаша тези, които отговарят за програмата на БНТ. (и най-вероятно и генералния ѝ директор) Angry

Тази вечер щеше да има епизод на "Музика безкрай", в който гостуват Кристина Димитрова и Нели Петкова. Даже инфото за този епизод и промото са в сайта на телевизията:
https://bnt.bg/news/kristina-dimitrova-i-neli-petkova-v-muzika-bezkrai-304209news.html

А те какво? Излъчват стар епизод на предаването в момента.

Това, на което съм свидетел, е чиста фалшива реклама от страна на медията. Напълно несериозно е как може да не излъчват предвидени епизоди на техните предавания.


Предполагам, че причината за това недоразумение е арестуването на Бойко Борисов. Частните телевизии също прекъснаха или изобщо не излъчиха някои от предвидените в програмата им предавания/сериали.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1413 on: 18 March 2022 19:02:53 »

Предполагам, че причината за това недоразумение е арестуването на Бойко Борисов. Частните телевизии също прекъснаха или изобщо не излъчиха някои от предвидените в програмата им предавания/сериали.

Хм, значи затова е било така. Аз за какво се ядосах излишно снощи, че съм помислил, че са направили някаква грешка в програмирането. Grin

Впрочем знам за новината от снощи, не е сякаш да не съм бил наясно с какво се случва у нас в момента.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1414 on: 19 March 2022 13:26:49 »

Следващата неделя (27 март) от 21:00ч. премиерно ще се излъчи българският филм "Котка в стената". За да съм напълно коректен, трябва да отбележа, че това ще е премиера само за националния ефир, понеже филмът неколкократно е излъчван по каналите на НВО.

Не знам дали е случайно, но за съжаление последните уж премиерни български филми, които излъчва БНТ, са все такива, които вече са минали и през ефира на НВО. За сравнение по Vivacom Arena пък вървят филми, които не са видяли никакъв друг ефир, като "Ятаган" и "Шестият ден". Жалко, че този канал няма никаква реклама и върви само в мрежата на Vivacom.  Undecided
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1415 on: 01 April 2022 19:00:25 »

От днес логото на TheGoodCompany (преди Ес Пи Ви Тенк), редом с логото на БНТ в началото на "Последният печели". (не е първоаприлска шега)
Report Spam   Logged
maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 86


« Reply #1416 on: 06 April 2022 10:49:21 »

https://novini.bg/amp/bylgariya/obshtestvo/712590
Иво Сиромахов май си е направил шега, че ще е новият ген. директор на БНТ.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1417 on: 06 April 2022 11:14:31 »

https://novini.bg/amp/bylgariya/obshtestvo/712590
Иво Сиромахов май си е направил шега, че ще е новият ген. директор на БНТ.
Със сигурност е някакъв бъзик това. И за Кошлуков се знаеше още преди конкурса, че ще спечели, но тук цялата статия е пълна с абсурдизми. 😁
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #1418 on: 07 April 2022 13:30:39 »

Въпреки бъзика, и той, и Венелин Петков са спрягани от жълтите медии като потенциални претенденти за поста, освен Кошлуков. Ще видим скоро колко са познали.. Grin
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1419 on: 07 April 2022 16:26:40 »

Въпреки бъзика, и той, и Венелин Петков са спрягани от жълтите медии като потенциални претенденти за поста, освен Кошлуков. Ще видим скоро колко са познали.. Grin

Всеки един от тях би бил по - удачен избор от сегашния профан, който е начело на телевизията Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy