BG TV Talk
28 March 2024 11:49:20
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311214 times)
0 Members and 10 Guests are viewing this topic.
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #20 on: 22 November 2013 17:55:57 »

БНТ се отказва от Евровизия 2014

Българската национална телевизия няма да участва в песенния конкурс на Евровизия 2014. Водена от желанието да популяризира българската песен и българските изпълнители, вече 9 години медията изпраща представители в престижния конкурс. За своето присъствие на европейската сцена БНТ е длъжна да заплати такса за участие, която за последната година се е повишила 100%, спрямо 2005-та /годината на първото участие/. Към тази такса влизат и разходите по вътрешната селекция и избор на участник, презентиране на българската песен пред европейската публика и всички услуги и ефекти по време на провеждането на конкурса.

С оглед разходите по този проект и предстоящото намаляване на бюджета на БНТ за следващата година, отказът от Евровизия ще е първата стъпка от финансовите ограничения, които телевизията трябва да предприеме.

Най-големият успех за България в песенния конкурс на Евровизия е през 2007 година - на финала в Хелзинки, когато Елица Тодорова и Стоян Янкулов се класираха на 5-то място с песента „Вода".
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #21 on: 23 November 2013 09:55:30 »

Най-сетне добра новина  Grin няма да се излагаме тази година пред света . Макар че този конкурс и без друго е доста малоумен
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #22 on: 23 November 2013 15:06:58 »

Въпреки че харесвам да гледам Евровизия и ми е интересно да слушам музика от различни страни, това донякъде си е политически конкурс. Бившите съветски страни гласуват взаимно за себе си, същото се отнася и за скандинавските и югославските държави и вече последната точка я дават за някоя друга държава. Тъй че ще съм доста изненадан ако някога бием успеха си през 2007.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #23 on: 23 November 2013 15:54:49 »

Въпреки че харесвам да гледам Евровизия и ми е интересно да слушам музика от различни страни, това донякъде си е политически конкурс. Бившите съветски страни гласуват взаимно за себе си, същото се отнася и за скандинавските и югославските държави и вече последната точка я дават за някоя друга държава. Тъй че ще съм доста изненадан ако някога бием успеха си през 2007.

Абсолютно политически е.. Въпреки някои наши откровени издънки като Краси Аврамов и Поли Генова, съм виждал далеч не по-добри изпълнения, които са стигали до финал и дори са печелели.. Да не говорим , че всичко около участието е доста скъпо -близо 1 милион лева, и в този смисъл при положение че БНТ е с 5 милиона по-малко за 2014 г., това е съвсем правилен ход
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #24 on: 29 November 2013 00:46:29 »

Лудогорец затвърди първото място в групата си преди около час, след като за втори път победи PSV Eindhoven. Това означава, че догодина отново ще ги видим в Лига Европа по БНТ.
Report Spam   Logged
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #25 on: 29 November 2013 17:30:11 »

БНТ подготвя нов сериал, още не е напълно ясно каква ще е концепцията - най - вероятно тийн. Когато получа повече инфо ще пиша. От 20 декември започват кастинги и проби за ролите.
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #26 on: 29 November 2013 17:37:24 »

Този проект е ясен отдавна. http://bnt.bg/bg/about/27/article/1710 Кастинга тече от 10-ина дни.
Report Spam   Logged
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #27 on: 29 November 2013 20:03:34 »

Този проект, за който говориш - "Escape" е друг. Кастингите приключиха мноооого отдавна - преди близо година. Снимките не знам до къде са стигнали. Информация за новият сериал тепърва ще идва.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #28 on: 04 December 2013 16:38:18 »

Питах БНТ кога ще започне новият сезон на „Под прикритие“ и те ми отговориха, че се очаква да започне, след като свърши „Четвърта власт“. В тази статия пише, че ще започне в средата на декември. Последният епизод от 1-ви сезон на „Четвърта власт“ трябва да се излъчи тази неделя, което означава, че е възможно още следващата седмица да се излъчи, но все още няма никакви реклами или официално инфо за датата от БНТ. На други места съм чел, че ще започне след нова година, което ми изглежда по-вероятно, защото ще е доста глупав подход да пуснат новия сезон без никаква реклама, особено като им е най-хитовият сериал. А и все пак те казаха, че се очаква да започне след „Четвърта власт“, а не че ще започне веднага след него, което според мен означава, че може да го пуснат през януари.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #29 on: 05 December 2013 00:07:03 »

Питах БНТ кога ще започне новият сезон на „Под прикритие“ и те ми отговориха, че се очаква да започне, след като свърши „Четвърта власт“. В тази статия пише, че ще започне в средата на декември. Последният епизод от 1-ви сезон на „Четвърта власт“ трябва да се излъчи тази неделя, което означава, че е възможно още следващата седмица да се излъчи, но все още няма никакви реклами или официално инфо за датата от БНТ. На други места съм чел, че ще започне след нова година, което ми изглежда по-вероятно, защото ще е доста глупав подход да пуснат новия сезон без никаква реклама, особено като им е най-хитовият сериал. А и все пак те казаха, че се очаква да започне след „Четвърта власт“, а не че ще започне веднага след него, което според мен означава, че може да го пуснат през януари.
Днес говорих с хора от екипа. Стартът ще е през януари или февруари. До момента са готови първите 4 епизода от сезона. В момента екипът работи паралелно и по сезон 4 на "Революция Z".
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #30 on: 05 December 2013 16:43:42 »

Пак нещо се отнесоха Спортал, естествено че няма как да е декември, най го виждам и аз февруари, и май ще се връткат на полусезони с "Четвърта власт" вече...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #31 on: 05 December 2013 17:27:31 »

Пак нещо се отнесоха Спортал, естествено че няма как да е декември, най го виждам и аз февруари, и май ще се връткат на полусезони с "Четвърта власт" вече...
"Четвърта власт" не е толкова хитов, тъй че може и да не получи втори сезон. Надявам се обаче "Ескейп" да се окаже по-успешен проект.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #32 on: 08 December 2013 21:54:48 »

След края на последния епизод на „Четвърта власт“ казаха: „Под прикритие“ - сезон 4, от януари по БНТ1!“
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #33 on: 09 December 2013 13:53:48 »

След края на последния епизод на „Четвърта власт“ казаха: „Под прикритие“ - сезон 4, от януари по БНТ1!“
Супер! Иначе днес в "Телеграф" за пореден път пише, че почва на 22 декември (другата неделя). Ще видим кой ще се окаже прав. Smiley
Report Spam   Logged

treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #34 on: 09 December 2013 14:56:04 »

Сериалът започва от януари.100%
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #35 on: 15 December 2013 20:56:19 »

Втори опит да се пусне новия дизайн на сайта на БНТ... Отваря се бавно все още, така че имайте търпение.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #36 on: 15 December 2013 21:40:51 »

Да, сега го отворих. Харесва ми повече от стария, а и сайтът се нуждаеше от освежаване. Старият сайт все още е активен на archive.bnt.bg.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #37 on: 15 December 2013 23:10:10 »

Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #38 on: 16 December 2013 15:51:16 »

Най-сетне! Разгеле, след 2 месеца се сетиха, че имаха да пускат нов сайт. Както казах и преди, новият много ми допада, по-удобен е и може лесно да намериш това, което ти трябва. Уж и изцяло новинарски сайт news.bnt.bg трябва да пускат по някое време, ама кога ще стане - не е ясно.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #39 on: 16 December 2013 17:34:42 »

Тези вертикални ленти доста ми мязат на тези от сайта на TV7 от 2010 до 2012 г. Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy