BG TV Talk
29 March 2024 18:11:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311659 times)
0 Members and 29 Guests are viewing this topic.
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #40 on: 18 December 2013 14:47:23 »

стрария им сайт по ми харесва.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #41 on: 18 December 2013 19:02:34 »

На 29 декември (неделя) от 20:45ч. ще се излъчи българският филм "Цветът на хамелеона".
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #42 on: 18 December 2013 19:13:41 »

Световният формат “Най-хубавите години от нашия живот” само по БНТ1

В новогодишната нощ в ефира на Българската национална телевизия стартира един от най-успешните световни забавни формати – “Най-хубавите години от нашия живот”. Зрителите ще се пренесат назад във времето не с час, не с година, а с цели десетилетия, за да си спомнят любимите песни и филми, изпълнители и актьори, спортни постижения. Първият епизод на шоуто, по лиценз на “Ендемол”, е специално издание за зрителите на националната телевизия точно в 21:00 часа на 31 декември.

http://bnt.bg/about-bnt/svetovniyat-format-naj-hubavite-godini-ot-nashiya-zhivot-samo-po-bnt1
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #43 on: 20 December 2013 20:33:09 »

EXCLUSIVE!!!! Сезон 4 на "Под прикритие" започва на 19 януари.

http://bnt.bg/file/2013/04/Ostoinostena-shema_January_2014.xls
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #44 on: 27 December 2013 19:04:02 »

“Под прикритие” – сезон 4 се завръща в ефира на БНТ на 19 януари

Дългоочакваният старт на четвъртия сезон на хитовия сериал на БНТ “Под прикритие” вече е ясен. На 19 януари в ефира на националната телевизия стартира излъчването на новия, четвърти сезон на култовата криминална поредица, която се завръща с чисто нова визия.



Част от изненадите в новия сезон на “Под прикритие” са новите и много силни попълнения в актьорския състав, които със сигурност ще заплетат интригата в сюжета. Защото към компанията на Куката, Иво, Джаро, Мартин и Попов в кримката се присъединяват популярните млади актьори Явор Бахаров, Бойко Кръстанов и Йоана Темелкова в ролята на Ния Туджарова, които са неузнаваеми в превъплъщението си и мнозина ще бъдат провокирани от новия им външен вид.

Чия страна ще заемат те и дали те ще се превърнат в новите любимци на публиката – ще разберем съвсем скоро.

Първите три сезона на “Под прикритие” записаха невероятен успех не само сред българската, но и сред международната публика. Последното признание, което сериалът получи, бе абсолютният триумф на наградите “Jameson Златна Бленда”, когато грабна 7 статуетки. Сред тях бе и тази в най-престижната категория “Най-добър сериал на годината”, където бе отличен единодушно от публиката, журито, журналисти, блогъри и киномани.


http://bnt.bg/about-bnt/pod-prikritie-sezon-4-se-zavra-shta-v-efira-na-bnt-na-19-yanuari
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #45 on: 02 January 2014 21:18:34 »

Почти половин милион зрители избраха в празничната нощ „Най-хубавите години от нашия живот” по БНТ1

http://bnt.bg/about-bnt/pochti-polovin-milion-zriteli-izbraha-v-praznichnata-nosht-naj-hubavite-godini-ot-nashiya-zhivot-po-bnt1

„Денят започва“ по БНТ1 вече в 06:00 часа

http://bnt.bg/about-bnt/denyat-zapochva-po-bnt1-veche-v-06-00-chasa
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #46 on: 06 January 2014 11:52:24 »

Нова визия на "Денят започва" от днес!

Стара визия:


Нова визия:
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #47 on: 06 January 2014 18:06:27 »

Нова визия на "Денят започва" от днес!

Стара визия:


Нова визия:

По-скоро освежена, отколкото нова.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #48 on: 07 January 2014 15:48:51 »

БНТ да вземат цялостно да я променят визията на "Денят започва" заедно със студиото, а не само да я освежават, защото някакси не им се вписва в общата визия на канала въобще...
Report Spam   Logged
bez0ime
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21



« Reply #49 on: 07 January 2014 15:57:21 »

Преди една-две години имаше конкурс за декор на студиото на сутрешния блок. Доста интересни проекти бяха представени, ако не се лъжа беше избран и победител. В крайна сметка обаче нищо от това не видя бял свят.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #50 on: 07 January 2014 16:08:21 »

БНТ да вземат цялостно да я променят визията на "Денят започва" заедно със студиото, а не само да я освежават, защото някакси не им се вписва в общата визия на канала въобще...
Съгласен съм! Особено това светло синьо хич не се вписва в общата визия на канала, да го бяха направили червено.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #51 on: 10 January 2014 13:09:25 »

Някакви новини около HD-то? Вече олимпиадата наближава, а новини все още няма. Ефирният канал продължава да излъчва ъпскейл (уголемен вариант) на SD образа.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #52 on: 10 January 2014 14:57:00 »

Уж от януари трябваше да почват, ама май непосредствено за олимпиадата ще го активират в крайна сметка...
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #53 on: 10 January 2014 15:25:30 »

Аз имах известни надежди да го подкарат за „Под прикритие“ на 19-ти. Но истината е, че не е известно дали са готови дори за Олимпиадата. Последните две поръчки за техника (оптична линия до Франкфурт и периферни устройства) не бяха възложени поради явяване на само един кандидат. А дори и да имат резервни планове, прессъобщенията за Сочи 2014 мълчат по този въпрос.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #54 on: 10 January 2014 15:43:44 »

Ами аз разбрах, пък и до последно писаха в едни прессъобщения и в новините казваха, че Олимпиадата ще е в HD. Сега обаче действително млъкнаха. БНТ са адски неадекватни понякога стане ли въпрос за организация, а сега и с този намален бюджет... П.С. до мен стигнаха слухове, че ТВ+ може и да хвърлят топа за Олимпиадата. Договора бил подписан още април миналата година, октомври го до уточняваха уж, ама нещо в последните месеци започнали да се дърпат... Парите ли не им стигнаха, нещо друго ли нямам идея. Още няма да го пиша обаче защото не ми е потвърдено, но е твърде възможно да си я гледаме тогава само по БНТ... Което ще рече, че ще се излъчат двойно по-малко неща...
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #55 on: 10 January 2014 15:55:12 »

Ами аз разбрах, пък и до последно писаха в едни прессъобщения и в новините казваха, че Олимпиадата ще е в HD. Сега обаче действително млъкнаха. БНТ са адски неадекватни понякога стане ли въпрос за организация, а сега и с този намален бюджет... П.С. до мен стигнаха слухове, че ТВ+ може и да хвърлят топа за Олимпиадата. Договора бил подписан още април миналата година, октомври го до уточняваха уж, ама нещо в последните месеци започнали да се дърпат... Парите ли не им стигнаха, нещо друго ли нямам идея. Още няма да го пиша обаче защото не ми е потвърдено, но е твърде възможно да си я гледаме тогава само по БНТ... Което ще рече, че ще се излъчат двойно по-малко неща...

Е, така или иначе в момента не гледам ТВ+, защото ми искат допълнителна такса за него.  Smiley

П.П. Последно в „Трето полувреме“ скоро споменаха, че Световното по футбол ще е в HD.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #56 on: 10 January 2014 15:57:53 »

Нали има ZDF,ARD,RAI 1,там може да се гледа Олимпиадата.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #57 on: 10 January 2014 17:30:57 »

Нали има ZDF,ARD,RAI 1,там може да се гледа Олимпиадата.
А дано ама на дали, за Олимпиадата правата са по стриктни и най-вероятно може и да карат Близу и другите да ги кодират...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #58 on: 10 January 2014 23:20:15 »

Дано за световното да го пуснат това HD, на мен ми е то важно. А да Ви питам наистина ли само националната има права за излъчването на световното или могат да се закупят и от частна?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #59 on: 11 January 2014 15:11:22 »

Дано за световното да го пуснат това HD, на мен ми е то важно. А да Ви питам наистина ли само националната има права за излъчването на световното или могат да се закупят и от частна?
За световното не знам, но например европейското през 2008г. се излъчваше по "Диема"...
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy