BG TV Talk
28 March 2024 13:43:11
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311235 times)
0 Members and 15 Guests are viewing this topic.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #220 on: 30 November 2015 22:53:00 »



http://news.bnt.bg/
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #221 on: 01 December 2015 20:50:49 »

Много интересна анкета, отрицателен отговор липсва Grin :
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #222 on: 01 December 2015 23:41:35 »

Много интересна анкета, отрицателен отговор липсва Grin :

Ами като гледам все още сайта е в тестов режим, така че сигурно има и още такива тестови бисери.  Grin
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #223 on: 31 December 2015 18:40:46 »

БНТ ще излъчи трите части на Мадагаскар! Shocked
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #224 on: 31 December 2015 19:02:03 »

Ами браво на БНТ за Мадагаскар, ако го излъчат и с кино дублажа цена няма да имат. Иначе за поредна година няма никакво раздвижване по формата на новогодишния концерт, как пък толкова години не им омръзна по един и същи начин да го правят, дори малко не го разчупиха, само преди една две години се опитаха да го направят като маскен бал, но не им се получи много, много...
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #225 on: 01 January 2016 18:59:59 »

БНТ пуснаха Мадагаскар с кино дублажа, браво на тях. Другият бонус беше че понеже са БНТ, нямаха реклами.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #226 on: 01 January 2016 19:42:12 »

БНТ пуснаха Мадагаскар с кино дублажа, браво на тях. Другият бонус беше че понеже са БНТ, нямаха реклами.
То не излиза ли по-евтино да вземат кино дублажите, отколкото да поръчват нови, макар и войсовър?
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #227 on: 07 January 2016 09:10:38 »

То не излиза ли по-евтино да вземат кино дублажите, отколкото да поръчват нови, макар и войсовър?

Не знам как стоят нещата, но бтв бяха пуснали Ледена Епоха 3   (покрай празниците) с войсоувър и беше отвратително.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #228 on: 07 January 2016 11:51:21 »

Не знам как стоят нещата, но бтв бяха пуснали Ледена Епоха 3   (покрай празниците) с войсоувър и беше отвратително.
Копието за третия филм с което разполагат е с поръчан от тях войсоувър дублаж по някаква причина. Което ще рече, че най вероятно са взели филма без дублаж директно от Фокс и са го дублирали, докато останалите (включително и последния четвърти) са ги взели от официалния разпространител за България директно с официалния дублаж. Свалил съм от Замунда всички филми и третия е със страхотен дублаж за да не ми се налага да гледам мазнията по БТВ.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #229 on: 21 January 2016 19:13:37 »

Появи се тарифата за реклама в сезон 5 на "Под прикритие": http://bnt.bg/file/2013/04/Pod_Prikritie_5ti-POSLEDEN-SEZON.pdf

От нея става ясно, че сезонът ще започне през март. Още няма конкретна дата, но очаквам сериалът да счупи рейтингите на конкурентите си, предвид огромния интерес към него. Интересно и "Нова" на какво ще заложат в неделния праймтайм, понеже обикновено слагат филми тогава, иначе за "ьТВ" е ясно, че по традиция ще си сложат "България търси талант".
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #230 on: 21 January 2016 23:28:30 »

Абе сюжета си беше идеален за игрален филм, ама нейс...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #231 on: 22 January 2016 02:05:38 »

Абе сюжета си беше идеален за игрален филм, ама нейс...
За игрален филм не знам, но като сериал се превърна в най-добрия български.  Smiley
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #232 on: 19 February 2016 20:08:54 »

Поли Генова е българският представител на Евровизия 2016

 Поли Генова е българският участник, който ще представи страната ни на Евровизия 2016 в Стокхолм. Тя ще излезе за втори път на сцената на песенния конкурс, след като през 2011 година участва с песента “На инат” в Дюселдорф.

“Поли Генова вече има широка международна популярност. Тя е известна сред феновете на Евровизия от години, а за блестящото й представяне като водещ на Детската Евровизия 2015, получи висока оценка. Да не забравяме, че в края на миналата година Поли Генова спечели наградата Eurostar Awards на интернет платформата “Ойко таймс”. Това са доста сериозни аргументи, които бяха взети предвид при избора й да представи отново България на престижната сцена на Евровизия”, заяви делегираният продуцент “Специални проекти” в БНТ Йоана Левиева – Сойър.

Песента, с която Поли Генова ще представи България, в момента се подготвя с продуцентското участие на БНТ и на утвърдени професионалисти от България и от чужбина. Поради финансови ограничения, тази година обществената медия няма да организира национална селекция за избор на песен.

“На късен етап потвърдихме пред Европейския съюз за радио и телевизия (EBU), че ще участваме в тазгодишното издание на Евровизия. Когато взехме това решение, вече беше факт добрата позиция на БНТ като домакин и организатор на Детската Евровизия. Затова смятаме, че шансовете на Поли Генова са големи. Всички членове на EBU имат правото сами да преценят по какъв начин ще бъде избран изпълнителят и неговата песен”, допълни още Йоана Левиева-Сойър.

61-вото издание на международния форум ще се проведе между 9-ти и 14-ти май 2016 година в шведската столица Стокхолм. Тогава изпълнители от 43 страни ще се качат на сцената в “Глобен Арена”, за да изпеят своите песни пред над 200 милионна телевизионна аудитория.
Поли ще направи толкова, колкото направи и с "На инат" - демек грънци... Казвам ви аз че само Слави е за там, ама той май скоро няма да иска да се навие да направи подобно нещо...
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #233 on: 19 February 2016 22:16:27 »

Абе сюжета си беше идеален за игрален филм, ама нейс...

Велик сериал. Ако беше филм незнам, как щеше да се побере сюжета в два часа.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #234 on: 19 February 2016 23:02:22 »

Поли ще направи толкова, колкото направи и с "На инат" - демек грънци... Казвам ви аз че само Слави е за там, ама той май скоро няма да иска да се навие да направи подобно нещо...

Кажи ми, че се шегуваш? Слави ха ха ха, то и за виц не става даже, лош.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #235 on: 19 February 2016 23:29:38 »

За жалост не се шегува.  На младите, родени след 1993 г. само чалга им е в главата
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #236 on: 20 February 2016 08:18:23 »

Не обичам да ме типизират. Да млад съм, но това не означава, че съм фен на чалгата и че искам Азис да ходи да ни представя, но определено и не предпочитам дядки с черни шлифери. Не отричам, че Слави има талант, но да го развява на големите си мегаконцерти и/или в някое телевизионно шоу по второразряден канал, ала Вучков. Пълен респект към него, но не е човека, с който да се покажем, има къде-къде по годни за тази цел.Не, не визирам Гери-Никол, но и без това цялата Евровизия си е един корумпиран сбирщайн, тъй че кот' такова.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #237 on: 20 February 2016 16:47:40 »

Ако Слави беше отишъл преди 15-20 години, щеше да е друга работата. Сега е зает да слага билбордове. Иначе нямаме много на брой добри поп-изпълнители в момента, затова даже онези западни коментатори казаха, че харесвали Преслава (ако не бъркам).
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #238 on: 20 February 2016 17:17:23 »

Ако Слави беше отишъл преди 15-20 години, щеше да е друга работата. Сега е зает да слага билбордове. Иначе нямаме много на брой добри поп-изпълнители в момента, затова даже онези западни коментатори казаха, че харесвали Преслава (ако не бъркам).
Преслава е единствената чалгаджийка, която „зачитам“. По-натам не коментирам.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #239 on: 21 February 2016 20:23:35 »

За жалост не се шегува.  На младите, родени след 1993 г. само чалга им е в главата
Не знам кога си ти роден, но те моля да се поуспокоиш малко с нарицателните... По оста Поли Генова - Слави естествено че бих заложил на Слави! Факт е, че има много популярност, факт е, че събира хора по концерти, и е факт, че не пее само чалга. Ако на вас лично не ви харесва - нямам проблем с това. Аз чалга не слушам и не харесвам, но по същия начин не слушам и не харесвам изпълнители на музика от типа Криско, Гери-Никол, и на изпълнителите тип "ми не знам, пея нещо като модърн поп" (някой от въпросните го беше изръсил някъде). Просто Поли Генова няма дори минималистичния шанс да се представи достойно на такъв конкурс, тя не е Крисия най-малкото което е...
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy