BG TV Talk
28 March 2024 21:33:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311338 times)
0 Members and 20 Guests are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #880 on: 23 August 2019 20:12:06 »

Статията явно е вярна. Ето я есенната тарифа на БНТ: https://p.bnt.bg/r/a/rate-card-september-2019-392898.pdf

Както се вижда, в нея "Нощни птици" не фигурира.

Другото доста любопитно е, че "Стани богат" ще се излъчва само в събота и неделя пак в 19:00ч.

В сряда в 21:00ч. ще има някакво предаване "Икономика.БГ", което май е ново или поне не съм го забелязал до момента.

В делничните дни (без четвъртък) от 22:00ч. пък ще има някаква рубрика "БНТ на 60". Нямам идея какво ще представлява.

Последното, което ми направи много добро впечатление е, че в неделя от 21:00ч. ще се излъчват български филми. Най-вероятно ще са вечните класики, които често ги въртят и по останалите канали на БНТ, но се надявам да излъчват и нови филми. Има доста продукции от последните години, които не са били излъчвани нито веднъж по телевизията.

Странно, обаче сериалът "Румбата, аз и Роналдо" не е предвиден за излъчване. Явно догодина ще е... Undecided

Много жалко, че спират единствения останал нощен блок, направен от БНТ (за "Нощни птици" говоря). Дано пак направят нощен блок отново съвсем скоро. Обаче за "Стани богат" съм изненадан, че от този септември до поне края на 2019-та година ще се излъчва вече в събота и неделя, и то в същия часови пояс, както досега е бил, когато беше в делничните дни. А що се отнася до рубриката "БНТ на 60" - предполагам това да е специална рубрика по повод 60-годишнината на националната телевизия.

И аз също се надявам да излъчат няколко БГ филми, които никоя телевизия не е излъчвала все още. Добре е, че две национални телевизии излъчват български филми и сериали (включително Нова ТВ). Нека да има БГ кино!  Cool
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy