BG TV Talk
29 March 2024 11:43:10
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 83 84 [85]   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311540 times)
0 Members and 28 Guests are viewing this topic.
mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 192


« Reply #1680 on: 07 February 2024 02:43:58 »

Не, че защитавам Кошлуков, ама повечето хора в БНТ са доволни от управлението му. Аз като зрител също съм доволен от гледна точка на сериали и предавания. Сериалите на БНТ нито са толкова много на брой, нито са с по над 40 епизода като тези на частните медии, но пък за сметка на това наистина нямат слаб сериал откъм история и реализация, за разлика от повечето сериали на "ьТВ" и "Нова".

Колкото до конкурса за нов генерален директор, доколкото знам, е спрян заради обжалвания на някои от кандидатите и зависи изцяло от съда кога казусът ще бъде разрешен и съответно ще се проведе нов конкурс.

Между другото, почти нямам близки хора, които да не харесват сериалите на БНТ. Докато тези на “Нова” и “ьТВ” масово не ги одобряват с изключение на “Дяволското гърло”…
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1681 on: 07 February 2024 09:09:07 »

Между другото, почти нямам близки хора, които да не харесват сериалите на БНТ. Докато тези на “Нова” и “ьТВ” масово не ги одобряват с изключение на “Дяволското гърло”…
И при мен е така. Все пак "ьТВ" и "Нова" също имат добри сериали, ама те се броят на пръсти, докато по БНТ се сещам само за "Денят на бащата" като сериал, който не ми допадна.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1682 on: 08 February 2024 22:21:26 »

Шоуто е все така ужасно и негледаемо.

Закривай.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1683 on: 08 February 2024 23:50:42 »

Шоуто е все така ужасно и негледаемо.

Закривай.

Подкрепям мнението ти.

Вероятно скоро ще го стигне същата съдба като онова вечерно шоу с Дони отпреди четири години и ще го спрат след няколко епизода
(и най-вероятно окончателно ще се откажат от всякакви бъдещи опити за вечерно шоу, дали в четвъртък, петък или събота, няма значение),
освен ако в някой следващ епизод драгите сценаристи не решат да вкарат расистки хумор. Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1684 on: 09 February 2024 02:15:49 »

Подкрепям мнението ти.

Вероятно скоро ще го стигне същата съдба като онова вечерно шоу с Дони отпреди четири години и ще го спрат след няколко епизода
(и най-вероятно окончателно ще се откажат от всякакви бъдещи опити за вечерно шоу, дали в четвъртък, петък или събота, няма значение),
освен ако в някой следващ епизод драгите сценаристи не решат да вкарат расистки хумор. Smiley
Съвсем бях забравил, че и Дони имаше вечерно шоу за кратко, ама и то си беше тъпичко. Ако трябва да съм честен, единственото вечерно шоу, което ми задържаше интереса, беше "Денис и приятели", но само в началото, после и то доскуча...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1685 on: 15 February 2024 19:58:00 »

Тази пролет започват снимките на поредния нов сериал на БНТ: https://telegraph.bg/svetski/novini/rene-karabash-pred-telegraf-napisah-serial-za-teodora-duhovnikova-i-kojna-ruseva.-v-bylgariia-se-pishe-literatura-koiato-po-nishto-ne-otstypva-po-kachestvo-i-idei-na-svetovnata-kazva-pisatelkata-404852

"Дъщерите на София" е спечелил на сесията през 2022г., но нямам представа защо ще се снима чак сега. Само напомням кои са били и другите печеливши от тази сесия: https://bnt.bg/news/bnt-obyavi-rezultatite-v-dvete-novi-redovni-konkursni-sesii-za-filmoproizvodstvo-307437news.html

От сериалите трябва да се снимат също "Радиовръзки" и "Мъртар", а "Мама" вече е заснет и чака да бъде излъчен, но е с променено заглавие - "Всичко за сина ми".

Харесва ми как напоследък БНТ обърнаха сериозно внимание на сериалите за сметка на "Нова" и "ьТВ". Освен вече споменатите заглавия припомням, че вече обявиха и сезон 6 на "Под прикритие", а в края на миналата година снимаха и "Тревожност". Като добавим и детската поредица "Деца на времето", излиза, че в близкото бъдеще по БНТ трябва да се излъчат цели 7 сериала. Предвид успехите на "Вина", той сигурно ще има и трети сезон, тъй че станаха 8 сериала, а в края на миналата година беше обявена и нов конкурс, та скоро броят на продукциите ще нарастне още. Grin
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1686 on: 16 February 2024 09:26:35 »

„Малки истории“ се завръща през уикенда – всяка неделя от 15:00 ч. по БНТ 1
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1687 on: 05 March 2024 12:45:31 »

Брей... натъкнах се на много интересна промяна в програмата на БНТ. От другата събота (16 март) в 21:00ч. започва повторение на "Най-хубавите години от нашия живот", като съответно "Моят плейлист" се измества в 22:30ч.

Сезон 1 на "Най-хубавите години от нашия живот" беше преди цели 10 години и съм доста любопитен дали с това повторение няма да загреят за втори сезон. Преди години се въртяха слухове, че ще има втори сезон, но той така и не видя бял свят. Впрочем "Голямото рок междучасие" също щеше да има втори сезон преди няколко години, като от вътрешни хора знам, че дори са били заснети 1-2 епизода, но поради липса на бюджет предаването е било прекратено. Май точно липсата на бюджет беше причината и да няма втори сезон на "Най-хубавите години от нашия живот", понеже в онези години БНТ много трудно отделяше пари за по-скъпи продукции.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1688 on: 06 March 2024 13:37:22 »

https://www.facebook.com/photo/?fbid=849321147235270

Явно "Вина" е по-гледан от "Алфа", но не и от "Един за друг".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1689 on: 12 March 2024 16:35:43 »

Брей... натъкнах се на много интересна промяна в програмата на БНТ. От другата събота (16 март) в 21:00ч. започва повторение на "Най-хубавите години от нашия живот", като съответно "Моят плейлист" се измества в 22:30ч.

Сезон 1 на "Най-хубавите години от нашия живот" беше преди цели 10 години и съм доста любопитен дали с това повторение няма да загреят за втори сезон. Преди години се въртяха слухове, че ще има втори сезон, но той така и не видя бял свят. Впрочем "Голямото рок междучасие" също щеше да има втори сезон преди няколко години, като от вътрешни хора знам, че дори са били заснети 1-2 епизода, но поради липса на бюджет предаването е било прекратено. Май точно липсата на бюджет беше причината и да няма втори сезон на "Най-хубавите години от нашия живот", понеже в онези години БНТ много трудно отделяше пари за по-скъпи продукции.
Малко пояснение - явно само първият епизод на "Най-хубавите години от нашия живот" е бил 90 минути, защото от другата събота "Моят плейлист" си се връща от 22:00ч.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1690 on: 16 March 2024 13:06:55 »

Заради националния траур тази вечер от 21:00ч. ще се излъчи филмът "Пътуване към Йерусалим". Епизодите на "Най-хубавите години от нашия живот" и "Моят плейлист", които бяха предвидени за тази вечер, ще се излъчат другата събота.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1691 on: 18 March 2024 22:01:20 »

Другата неделя (31.03) БНТ ще излъчи премиерно филма "Рибена кост", продуциран от БНТ и румънската обществена телевизия TVR, от 21:00 ч. по БНТ 1.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1692 on: 18 March 2024 23:59:55 »

Другата неделя (31.03) БНТ ще излъчи премиерно филма "Рибена кост", продуциран от БНТ и румънската обществена телевизия TVR, от 21:00 ч. по БНТ 1.
Това е добра новина! В последната година май излъчиха само 2-3 премиерни филма, а не е като да нямат натрупани.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #1693 on: 23 March 2024 15:43:38 »

От днес новините са с нова шапка. Спортните новини и времето, също са с нова визия. Музиката не е променена. Отново са в студио 3, но са с различно разположение водещите. Лично за мен, новата визия е лоша.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1694 on: 23 March 2024 17:40:15 »

От днес новините са с нова шапка. Спортните новини и времето, също са с нова визия. Музиката не е променена. Отново са в студио 3, но са с различно разположение водещите. Лично за мен, новата визия е лоша.



Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1695 on: 26 March 2024 10:50:58 »

"Вина" няма да има 3-и сезон
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1696 on: 26 March 2024 12:32:41 »

Важно е да знаеш кога да спреш.

Иначе се получава като с "Под прикритие". Последните сезони бяха негледаем бълвоч.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 83 84 [85]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy