|
The TV Boy
|
Кошлуков искал да закрива БНТ 4 за да спести пари, видиш ли бил излишен канала, само повтарял неща от другите канали, а за българите в чужбина нямало нужда от канал, можели да гледали съдържанието в Ютуб… Уникална логика просто! А за БНТ 3 който е на повторения 99% от времето защото нямат вече спортни права с изключение на неща които от зор заман трябва да ги излъчват като член на ЕБУ какво трябва да кажем… А това че БНТ 2 има по нисък рейтинг и от СКАТ сигурно пак няма проблем…
|
|
|
|
|
|
|
|