BG TV Talk
29 March 2024 09:54:30
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230567 times)
0 Members and 20 Guests are viewing this topic.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1100 on: 27 July 2017 17:31:24 »

Нищо официално не е обявено, но би трябвало вторият сезон на Луна да започне най-късно до края на октомври. Все пак един сезон има 80 епизода, за които са необходими около 7-8 месеца да бъдат излъчени с темпото на нашия канал, а всички сезони на Виолета, както и първият на Луна приключваха през май, така че е логично и този да е по същата схема. Лично мое предположение е, че щом свърши Единайсеторката през септември, ще пуснат финалните епизоди на Групата на Алекс и едва след това вторият сезон на Луна, вече някъде към средата на октомври.

Относно програмата, пращат ми я от Дисни, както и от Медиа Линк. На Медиа Линк можеш да им пишеш по Фейсбук или да се разровиш някъде назад из старите ми постове, където мисля че бях написал конкретен имейл. Но не мисля че има нужда, тъй като винаги се старая в рамките на 24 часа след като ми я пратят, да напиша тук всички акценти за съответния месец (с изключение на сериалите Псевдокотка, Зу Зу и Щурите Ронкс). Евентуално бих могъл да помисля за вариант да споделям и самата програма като файл, примерно чрез Dropbox или Google Drive, ако все пак някой иска да си я има под ръка.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy