BG TV Talk
29 March 2024 16:56:23
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230648 times)
0 Members and 12 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1480 on: 03 May 2020 13:49:29 »

Проблема не е изцяло в тях, самата телевизия, като такава си отива.

И това е така. Основният канал на Дисни Ченъл, този в САЩ, има огромен спад в рейтингите в последните 2 - 3 години. Доколкото съм чел, те са изгубили над половината си LIVE аудитория за това време. Голяма част от техните зрители вече гледат нещата on demand, през официалните им апликации и канали онлайн. Това важи за голяма част от другите телевизии, но е доста силно изразено в телевизиите насочени към детската или young adult аудиторията.

Относно Freeform и това, което david92 спомена - генерално за мен стратегията на телевизионните канали на Дисни - ABC и Freeform е доста сбъркана, според мен.

През двата канала минаха какви ли не глупости през последните години и единствените неща, които имат някакъв по - сериозен успех са продукции, които са вече в 7 - мия, 10 - тия или 15 - тия си сезон. Т.е., новите им продукции много рядко изкарват повече от 2 - 3 сезона. Нямат никаква стратегия, особено при Freeform, там не дават почти никакъв шанс на сериалите си, както каза колегата, да успеят да изградят аудитория. И по едно време хората просто спират да дават кредит на доверие на канала и колкото и добри неща да пускат, те не ги гледат, от страх да не ги спрат за няма нищо.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy