BG TV Talk
20 April 2024 00:12:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 231236 times)
0 Members and 12 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #100 on: 25 June 2014 23:50:06 »

Е как искате после да сме нормален народ, като не може дори да натяквам за 16:9, значи ако кажа това, което не бива да се назовава( HD ) сигурно ще ме заврете в Либия. Добро утро съграждани, спахте ли, щото хората измислиха UltraHD и гледат към следващото ниво, а ние много искаме 16:9. Извинете ме отивам да пусна разтеглените пиксели на "модерния" ми телевизор от 2009. Вашата страна е типично Новатв настроена, хората нямат 16:9 телевизори значи край ще си останаме на 4:3, ако бяха така нещата щеше да гледаме черно-бели канали.
Нека започна с това, че убежденията ми по принцип са ЗА новото и съответно ЗА 16:9, включително и HD, неслучайно звънях в Румъния да питам дали мислят да минаваме (CN) в 16:9 и евентуално HD. Неслучайно и питах къде пише по закон, че е задължително да мога да си гледам Световното у нас в 16:9 HD. Както казах, коментарът ми беше предизвикан от поста ти в Нова, в който тръпнеш в очакване да видиш благонадежден пост, потвърждаващ 16:9 Нова (които иначе си качват 16:9 клип4ета в 7-цата). След това се натъкнах и на този тук... и какво очакваш от мен след цялото безсмислено ревене...? Да те подкрепя и да искам 4K от чуждестранни детски канали или пък от Нова, които уш щеше да преминат за цифровизацията? Ти не виждаш ли, че баш тя (дигитализацията) е пред разпад, не усещаш ли къде живеем – тук всичко се въвежда бавно и не е начин 24/7 да мрънкаме за това? А ти остави хората (визирам специално САЩ), нека си висят по 15 часа на ден (според едно проучване) пред големите ULTRaHD плазми, нека си уголемяват диоптрите и да пасат макменютата и тем подобно боклуци.

Абе не знам. Наистина, когато Дисни си решат, нека го пуснат това 16x9, вече и на мен не ми пука толкова. Това тук наистина от обсъждания на канала, стана на място за атакички.  Undecided
Хайде защо не се коментира примерно новите сериали, които станаха вече много и сега и Сабрина, поне по рекламата ми изглежда интересно. Дали знаете за август нов сериал, дали предстои? Huh?
Лично за съм тук за да дискутирам, а не да атакувам или да водя битки. Който ме е грешно разбрал – негов проблем. Демокрация е, всеки има право на мнение и си има лични убеждения, не може да бъде потушаван всеки опит за интересна дискусия.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy