BG TV Talk
19 March 2024 09:49:03
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 228518 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1340 on: 25 March 2019 11:31:31 »

Първият трейлър на новата теленовела на Дисни, Bia, е излязъл снощи.

В новия сериал ще бъде включено рисуването, като основен елемент, както и дигиталната култура, в която живеем. Влогърството, приятелството, музиката (няма как), драмата, любовта (ъф корс), ще бъдат част от новия проект.

Проектът ще залага много на социалните медии. Направени са IG профили на всеки един от персонажите, където самите актьори, в образ, ще пускат ъпдейти и допълнителна информация около историята на сериала и своите собствени герои.

Доколкото видях, тук героите са доста по - възрастни от предишните теленовели на Дисни. Ще има отдавна изгубени сестри, герои от Soy Luna, както и актьори, които са участвали в Soy Luna, но тук ще играят съвсем нови персонажи.

Трейлъра може да видите тук:

Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1341 on: 05 April 2019 12:31:23 »

Първата песен към новата теленовела на Disney - Bia, излезе и е налична за слушане.

Песента се казва Así yo soy и се изпълнява от актрисата Isabela Souza, която ще играе главната роля в сериала.

Както може да се види и чуе, музиката в сериала ще включва песни както на испански, така и на португалски език, защото главната актриса, както и част от останалите актьори в сериала са от Бразилия.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1342 on: 06 April 2019 11:28:35 »

Първият трейлър на Descendants 3 излезе вчера. Поредицата никога не ме е интригувала особено, но от гледането на трейлъра съдя, че бая са съкратили бюджета за третия филм. Нещата изглеждат доста постни....

Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1343 on: 06 April 2019 12:07:10 »

Не знам защо въобще се занимават с тези филми за Наследниците. Във времена на игрални кино адаптации на всички анимационни класики на Дисни, тези филми изглежат като някакъв fan fiction или пародия. Всичко изглежда прекалено евтино и фалшиво - от костюмите, през ефектите, до актьорската игра и историята. Но щом имат рейтинг...

Иначе този месец най-сетне в САЩ приключва излъчването на Бизаардварк. Голяма мъка видя тоя сериал, копие на iCarly. Чак се чудя как издържа толкова време.

От друга страна пък Къмпиране е бил подновен за 4-ти сезон, без оригиналните актьори от Джеси. Това ми изглежда като доста тъпо решение. Не можеше ли просто да прекратят сериала, а трябва да го източат до край. Очаква се това да е вече последен сезон, но знае ли човек.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1344 on: 06 April 2019 14:14:17 »

Не знам защо въобще се занимават с тези филми за Наследниците. Във времена на игрални кино адаптации на всички анимационни класики на Дисни, тези филми изглежат като някакъв fan fiction или пародия. Всичко изглежда прекалено евтино и фалшиво - от костюмите, през ефектите, до актьорската игра и историята. Но щом имат рейтинг...

Иначе този месец най-сетне в САЩ приключва излъчването на Бизаардварк. Голяма мъка видя тоя сериал, копие на iCarly. Чак се чудя как издържа толкова време.

От друга страна пък Къмпиране е бил подновен за 4-ти сезон, без оригиналните актьори от Джеси. Това ми изглежда като доста тъпо решение. Не можеше ли просто да прекратят сериала, а трябва да го източат до край. Очаква се това да е вече последен сезон, но знае ли човек.

Учудващо, първите два филма бяха адски популярни, което доведе до направата и на 3 - ти, както и спин - оф проектите и т.н. Но бюджетът им явно е адски малък, а те имат големи амбиции откъм мащаб, което само довежда до резултатът споменат от теб по - горе - проект изглеждащ на ниво fan fiction.

Относно Къмпиране - Дисни нямат какво да дават лятото, а този сериал ще бъде перфектен начин за запълване на програмно време с премиерни епизоди. Не знам дали ще е последен сезон, ако имат някакъв успех може и да го продължат.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1345 on: 09 April 2019 14:13:25 »

През май ще бъде премиерата на филма "Ким Суперплюс", както и мини-сериала "Бързата Лейн".
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1346 on: 12 April 2019 09:11:41 »

От Дисни най после обявиха малко по - конкретни планове за новата си стрийминг услуга Disney+. Тя ще стартира на 12 Ноември в САЩ и ще струва $6.99 на месец или $69.99 за една година. Планира се разширение на услугата в западна Европа и Азия през 2020, а нас, треторазрядните хора от източна Европа и Латинска Америка, ще ни огрее най - рано в края на 2020 или началото на 2021.

На услугата ще може да се гледат много нови продукции на Дисни като първият live action сериал по Star Wars - The Mandalorian, live action филм по Лейди и Скитника, нов сериал по High School Musicал, сериал за Loki от MCU, сериал по Monsters Inc., много други оригинални филми и сериали, както и разбира се разнообразни филми, анимации и сериали на Дисни и Фокс. Всички 30 сезона The Simpsons ще бъдат налични от самото начало, а в момента се разработва и чисто нов пълнометражен филм по Phineas & Ferb.

Ще бъдат налични и всички 100 Disney Channel Original Movies, както и 5 000 епизода от сериали на Disney Channel (че то има ли толкова, wow,  Shocked), което пък би трябвало да покрие почти всичко налично откъм сериали на канала, освен, разбира се, най - новите неща, които ще си излизат постепенно с премиери по телевизията.

Цената, според мен, е повече от адекватна. Фактът обаче, че услугата няма да е достъпна тук поне година и половина след пускането й е повече от разочароваща. От Дисни си дадоха близо 2 години за подготовка, и все пак няма да успеят да направят global launch.

Повече информация относно новостите около услугата и какво ще предлага тя може да прочетете ТУК: https://d23.com/complete-guide-disney-entertainment/

ТУК: https://d23.com/guide-to-disney-plus/

ТУК: https://tvline.com/2019/04/11/disney-streaming-service-launch-date-price/?fbclid=IwAR0ChV8JdOT0_0tmBwKzEJOe8fFBrdniXjnxIPdfiQeVHVJbZBly_ugBt_k

ТУК: https://www.thewaltdisneycompany.com/disney-spotlights-comprehensive-direct-to-consumer-strategy-at-2019-investor-day/

И ТУК: https://www.cartoonbrew.com/streaming/everything-you-need-to-know-about-disney-including-launch-date-pricing-and-whats-on-it-172628.html?fbclid=IwAR1uZDLDCjw3qMAZmoGGYyRmVQ6xZ_f1rZkIA1LOqaA7dWmbI6bpf_Rym3A

 
Report Spam   Logged

Hater by Design.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1347 on: 12 April 2019 10:14:47 »

Не знам, но мисля, че и тук ще ни огрее през 2020. Не ми се вярва чак до 2021 да чакат, но пък ще видим. Първо явно ще видят как ще потръгне в Америка и после ще преценят колко бързо да се разширяват.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1348 on: 12 April 2019 10:36:44 »

Не знам, но мисля, че и тук ще ни огрее през 2020. Не ми се вярва чак до 2021 да чакат, но пък ще видим. Първо явно ще видят как ще потръгне в Америка и после ще преценят колко бързо да се разширяват.

Планът за разширяване в Източна Европа и Латинска Америка е през фискалната 2021, която започва Март 2020 и приключва Март 2021. Според мен, ще я пуснат тук най - рано в края на 2020. Ще видим, но все пак съм леко разочарован.

Превю сайтът на услугата е локализиран на български, така че определено вече работят в тази посока.

Друга новина, не свързана с D+ услугата, е че от DC LA пускаха клипче с бекстейдж кадри от записите на първата песен от новата им теленовела - BIA. В клипчето може да видите кадри както от записите на Asi Yo Soy, така и от снимките на lyric видеото.



Освен това, вчера пуснаха и втората песен от сериала - Pedirle a una estrella

Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1349 on: 12 April 2019 12:15:35 »

По принцип досега не съм се възползвал от никакви стрийминг услуги, но ако за разлика от Нетфликс, тук няма ежемесечно изчезване на съдържание за сметка на друго, ще се абонирам със сигурност. Така или иначе не плащам за кабелна отдавна, понеже няма какво да се гледа по нея.

Просто бих искал веднъж като се добави нещо в платформата, то да си е за постоянно там. Иначе не виждам причина лично за себе си да премина от торенти към такъв вид услуга.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1350 on: 12 April 2019 13:33:54 »

По принцип досега не съм се възползвал от никакви стрийминг услуги, но ако за разлика от Нетфликс, тук няма ежемесечно изчезване на съдържание за сметка на друго, ще се абонирам със сигурност. Така или иначе не плащам за кабелна отдавна, понеже няма какво да се гледа по нея.

Просто бих искал веднъж като се добави нещо в платформата, то да си е за постоянно там. Иначе не виждам причина лично за себе си да премина от торенти към такъв вид услуга.

Премахването на съдържание, което не е собственост на платформодържателя е неизбежно.
Всеки филм или сериал, който не е правен ексклузивно за платформата и не е собтвеност на съответния платформодържател е обвързан с лицензионни договори, които не са безсрочни и все някога изтичат. Понякога просто интересът към определени филми и сериали спада и е безсмислено да се плаща за съдържание, което не се гледа.

Такава опасност в случая с Дисни няма, защото те ще са собственик на всичкото съдържание на платформата си. Не случайно придобиха Фокс, НГ и всичко останало. Целта бе да имат платформа с максимално разнообразно съдържание, което и постигнаха. Възможността да гледам анимационните сериали на Дисни, Фокс, Джетикс и т.н. без да се налага да ги търся къде ли не и то на едно място за мен е огромен плюс. Всичко останало е просто добавен бонус.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #1351 on: 12 April 2019 20:36:41 »

Услугата изглежда чудесно на пръв поглед, проблемът за нас обаче е че ако ще трябва да чакаме до 2021 г. до като не пуснат платформата целия този кънтент за нас просто... няма да е наличен, съответно торентите за две години ще са неизбежни.  Grin Аз ако искам да гледам примерно Мандалорианеца ще трябва да го тегля, защото на 100% съм сигурен че нищо няма да пуснат от Дисни+ по който и да от каналите им, визирам Фоксовете които скоро ще бъдат неизбежно ребрандирани...
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #1352 on: 13 April 2019 17:31:39 »

Определно ще се пиратства, поне за сега.

По-добре да се постараят да локализират цялото съдържание на български, когато го пуснат тук, че ще е адската излагация да чакаме 2-3 години и накрая нищо няма на български език.

Цената е много привлекателна. По-евтино изглежда от Нетфликс, а и говорим за Дисни. Аз най-много се вълнувам за проектите им на Марвел.

Между другото, в момента правят филм за Финиъс и Фърб, макар края на шоуто преди години. Не знам за вас, но май ще направят доста ребуутове, ДАНО в това число влиза и Гравити Фолс. Едно от най-добрите им анимации. Краят остави вратичка за нов сезон, но уви - беше казано от създателя че не планира да прави нови епизоди.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1353 on: 14 April 2019 09:13:00 »

Определно ще се пиратства, поне за сега.

По-добре да се постараят да локализират цялото съдържание на български, когато го пуснат тук, че ще е адската излагация да чакаме 2-3 години и накрая нищо няма на български език.

Цената е много привлекателна. По-евтино изглежда от Нетфликс, а и говорим за Дисни. Аз най-много се вълнувам за проектите им на Марвел.

Между другото, в момента правят филм за Финиъс и Фърб, макар края на шоуто преди години. Не знам за вас, но май ще направят доста ребуутове, ДАНО в това число влиза и Гравити Фолс. Едно от най-добрите им анимации. Краят остави вратичка за нов сезон, но уви - беше казано от създателя че не планира да прави нови епизоди.

Голяма част от потенциалното съдържание така или иначе е локализирано, защото е излъчвано в България под една или друга форма (кино, Дисни Ченъл, Джетикс и т.н.), а Дисни са собственици на локализациите си. Останалото съдържание най - вероятно ще започне локализация скоро, защото обемът ще е доста голям, а капацитета на студиата тук не е безграничен. Единствено се надявам да има отделни пътечки и за оригиналното аудио, за да може да избираме.

Относно чакането, както вече е споменато, услугата се очаква да тръгне тук до средата на 2021, така че чакането ще е по - скоро година и половина, а не две или три.

Относно филмът за Ф§Ф. Това всъщност е филмът, който бе планиран за кино дистрибуция преди години, но беше спрян от разработка. Аз също се надявам да има продължения на някои от хубавите им анимационни сериали. Star Wars: The Clone Wars например също ще получи нови епизоди на платформата.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #1354 on: 16 April 2019 12:33:58 »

Просто бих искал веднъж като се добави нещо в платформата, то да си е за постоянно там. Иначе не виждам причина лично за себе си да премина от торенти към такъв вид услуга.
В торентите да не би да няма премахване на съдържание? Като свършат сийдърите, съдържанието един вид своеобразно си изчезва  Grin

Понякога просто интересът към определени филми и сериали спада и е безсмислено да се плаща за съдържание, което не се гледа.
До колкото знам някои стари сериали (излезли преди над 10+ години) са съвсем евтини в повечето случаи (вероятно може и с еднократна покупка да се вземат?), и даже може да се дадат и безплатно като бонус към нещо ново купено.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries%27_copyright_lengths#/media/File:World_copyright_terms.svg
В някои региони стрийминг платформите могат и да се възползват от законите за авторски права и да пускат стари неща, които вече се водят „обществено достояние“.

От Дисни най после обявиха малко по - конкретни планове за новата си стрийминг услуга Disney+. Тя ще стартира на 12 Ноември в САЩ и ще струва $6.99 на месец или $69.99 за една година.
Според сегашния курс: $6.99/m = 12,09лв/мес; $69.99 = $5.83/m = 10,09лв/мес.

Само да припомня някои цени:
HBO GO в почти цяла европа струва 4,99 EUR (~9,76лв), докато в България е най-ниската цена: 2,99 EUR (~5,85лв).
В САЩ HBO-то струва $14.99 (~25,93лв) без абонамент от тв оператор.

При войо месечният абонамент варира: 9,60лв (4.80лв за 15 дни); най-евтиното на сайта е 5,60лв (67,00лв за 12 месеца). При операторите се предлага за 4,80лв (с договор за 12/24 месеца). Най-евтино е като е насилствено набутаното в мобилните планове на ментел: 2,00лв (48,00лв за 24 месеца), което с оглед на предлаганото съдържание, ми се вижда и реалната цена.

Друга стийминг услуга, локализирана на български, е FilmBoxLive, с цена от 5,90лв/мес и уж „безплатен“ едномесечен пробен (струващ 5,90лв). Положението там е доста зле, та тя не се явява реален конкурент.
Има и още няколко платени бг стрийминг услуги, с цена от около десетина лева на месец, които съвсем никой не ги знае.

Двата конкурента на Дисни ще са HBO и Voyo, като и двете платформи имат собствено съдържание, а също така и договори да ги набутват в плановете на мобилни оператори (теленор и ментел). Щом в САЩ Дисни са си сложили цена ~78% от цената на най-популярната стрийминг услуга Netflix ($8.99/m), евентуално у нас ще гледат да пуснат някаква леко по-ниска цена от HBO (което при нас мисля е най-популярното), подозирам и възможна договорка с виваком.

В момента в HBO GO продължава да има и нови неща от дисни иначе.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1355 on: 16 April 2019 14:08:07 »

В торентите да не би да няма премахване на съдържание? Като свършат сийдърите, съдържанието един вид своеобразно си изчезва  Grin
До колкото знам стари сериали (излезли преди над 10+ години) са съвсем евтини в повечето случаи (вероятно може и с еднократна покупка да се вземат?), и даже може да се дадат и безплатно като бонус към нещо ново купено.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries%27_copyright_lengths#/media/File:World_copyright_terms.svg
В някои региони стрийминг платформите могат и да се възползват от законите за авторски права и да пускат стари неща, които вече се водят „обществено достояние“.
Според сегашния курс: $6.99/m = 12,09лв/мес; $69.99 = $5.83/m = 10,09лв/мес.

Само да припомня някои цени:
HBO GO в почти цяла европа струва 4,99 EUR (~9,76лв), докато в България е най-ниската цена: 2,99 EUR (~5,85лв).
В САЩ HBO-то струва $14.99 (~25,93лв) без абонамент от тв оператор.

При войо месечният абонамент варира: 9,60лв (4.80лв за 15 дни); най-евтиното на сайта е 5,60лв (67,00лв за 12 месеца). При операторите се предлага за 4,80лв (с договор за 12/24 месеца). Най-евтино е като е насилствено набутаното в мобилните планове на ментел: 2,00лв (48,00лв за 24 месеца), което с оглед на предлаганото съдържание, ми се вижда и реалната цена.

Друга стийминг услуга, локализирана на български, е FilmBoxLive, с цена от 5,90лв/мес и уж „безплатен“ едномесечен пробен (струващ 5,90лв). Положението там е доста зле, та тя не се явява реален конкурент.
Има и още няколко платени бг стрийминг услуги, с цена от около десетина лева на месец, които съвсем никой не ги знае.

Двата конкурента на Дисни ще са HBO и Voyo, като и двете платформи имат собствено съдържание, а също така и договори да ги набутват в плановете на мобилни оператори (теленор и ментел). Щом в САЩ Дисни са си сложили цена ~78% от цената на най-популярната стрийминг услуга Netflix ($8.99/m), евентуално у нас ще гледат да пуснат някаква леко по-ниска цена от HBO (което при нас мисля е най-популярното), подозирам и възможна договорка с виваком.

В момента в HBO GO продължава да има и нови неща от дисни иначе.

Сериозните стрийминг услуги няма как да използват public domain съдържание, защото в повечето случаи качествето на достъпните филмови мастъри е плачевно. Затова, дори и в public domain - а, стрийминг платформите, ако разбира се имат интерес от стари сериали, отиват директно при собствениците на сериала, които държат правата за разпространение и имат реставрирани мастъри, и купуват сериала от тях.

Цената на сериала варира според неговата популярност без значение от възрастта му. Сериали като "Убийство по Сценарии", "Приятели", "Зайнфелд" и т.н. все още правят тонове пари за студиата си, защото са много популярни. Нетфликс например плати около 100 милиона долара в началото на тази година, за да запази Приятели за още една година. В края на тази година ще го загубят, поне в САЩ, защото от Уорнър ще стартират своя стрийминг услуга.

Относно съдържанието на Дисни по различните платформи - все още има тяхно съдържание и в Нетфликс, но договорът изтича в края на 2019. От Януари 2020 вече няма да има, поне не и в САЩ (вероятно докато услугата не се разпространи навсякъде по света може и да има продължение на договори за година). Предполагам, че същото ще се случи и с HBO GO.

Що се отнася до цената. От HBO и Спотифай много умно предоставиха цени съобразени с пазара. Нетфликс от друга страна предоставят генерализирана цена за всички в Европа и честно казано ми идва леко нанагорно напоследък, защото ползвам услугата все по - малко. От Дисни са на пазара под една или друга форма от десетилетия. Мисля, че ще предоставят цена, която е подходяща за нашия пазар, защото те вече го познават. Относно Войо.... Тази платформа не заслужава дори да я споменаваме.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #1356 on: 23 April 2019 14:17:49 »

От Disney Channel Latin America пуснаха видео с ексклузивен First Look на новата си теленовела, Bia:



Освен това, се появи и видео с ексклузивни кадри от Descendants 3 с участието на Хадес. Ефектите на филма изглеждат....

Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1357 on: 23 April 2019 14:21:21 »

Quote
Disney Channel Акценти през май

Бизаардварк, 3-ти сезон - нови епизоди
от 6-ти до 20-ти май. Всеки делничен ден от 13:00
Резюме:  Този забавен сериал разказва за  две 13 годишни момичета - Пейжд и Франки, които пишат и изпълняват комедийни песни за тяхното ежедневие.

Големият град на Грийнс, 1-ви сезон - нови епизоди
 От 6-ти до 16-ти май. Всеки делничен ден от 20:00
Резюме: Семейството на Крикет Грийнс се е преместило от провинцията в големия град. Докато се опитват да се климатизират, те изпадат в доста забавни ситуации.

Приключенията на Рапунцел и разбойника, 2-ри сезон - нови епизоди
От 13-ти до 30-ти май. Всеки делничен ден от 17:30
Резюме: Манди Мур и Закари Леви озвучават Рапунцел и Юджийн (Флин Райдър) в  този забавен анимационен сериал, базиран на хитовия филм на Disney и на известната приказка.

Мега-чудесата на калинката и черния котарак. Специално издание
На 24-ти май от 14:30
Резюме:  Студентите Маринет и Ейдриан се трансформират в супергероите - Калинката и Черния котарак, за да спасят Париж от  злите създания Акуми, които превръщат хората в злодеи.

Ким Суперплюс
На 24-ти май от 15:30
Резюме: В този екшън римейк, тинейджърката и боец срещу престъпността - Ким Суперплюс и нейният приятел Рон Стойситук започват първата си година в гимназия, като същевременно трябва да спасяват света от зли злодеи (2019).

Пени от МАРС, 2-ри сезон
От 27-ми май до 7-ми юни. Всеки делничен ден от 19:00
Резюме: Пени е тайната дъщеря на известна поп певица. Тя е приета в училище за сценични изкуства, заедно с нейната приятелка Камила, която единствена знае тайната ѝ . Нещата обаче се объркат, когато двете приятелки се влюбват в едно и също момче.

Fast Layne, 1-ви сезон
От 27-ми май до 5-ти юни. Всеки делничен ден от 15:30
Резюме: Layne Reed открива V.I.N - говореща кола със собствена самоличност.
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #1358 on: 01 May 2019 11:57:17 »

Това Bia не знам кой изобщо ще се навие да го гледа.
Дисни не можаха да изкарат по-изтъркан сюжет, влачат го един и същ откакто има Виолета.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1359 on: 03 May 2019 21:59:45 »

Quote
Disney Channel Акценти през Юни

Fast Layne

Всеки делничен ден от 27-ми май до 5-ти юни, в 15:30.
Животът на дванадесет годишната и супер успешна Layne се преобръща на 180 градуса, когато открива невероятна говореща кола на име Vin, скрита в изоставена барака.

Улица "Далматинци" 101 - нови епизоди
Всеки делничен ден от 3-ти до 14-ти юни, в 17:00
Базиран на популярната история, този нов сериал, развиващ се в 21-ви век в Лондон, проследява приключенията на Доли и Дилан, майка им Делила, баща им Дъг и техните 97 по-малки братя и сестри.

Пени от М.А.Р.С. Сезон 2

Всеки делничен ден от 27-ми май до 7-ми юни, в 19:00.
Пени, тайната дъщеря на известна поп звезда, е приета в училище за сценични изкуства, заедно със своята приятелка Камила, която знае нейната тайната. Нещата се объркат, когато двете се влюбват в едно и също момче.

Bug Juice: My Adventures at Camp (Нови епизоди)
Всеки ден от 17-ти юни до 2-ри юли, в 11:30.
Станете част от приключенията на група деца отиващи на летен лагер. Там те се научават как да се справят сами с живота, намират нови приятели, научават нови дейности от стрелба с лък до драма и създават прекрасни спомени.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy