BG TV Talk
20 April 2024 13:05:26
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 231394 times)
0 Members and 17 Guests are viewing this topic.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1460 on: 31 March 2020 14:17:16 »

Значи Дисни са поръчали дублажите на Александра аудио за Покахонтас, а не HBO.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1461 on: 31 March 2020 14:33:44 »

Очаквайте през май:

Нови епизоди на "Елена от Авалор" - Сезон 3 Епизоди (03-10) - до 24 май - всеки уикенд - 09:00.

Финал на "Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото" (най-вероятно е излъчен още през април) - Сезон 4 Епизоди (20-21) - 11 май - 08:00.

Начало на 3 сезон на "Домът на Рейвън" - Сезон 3 Епизоди (01-20) - от 4 май - всеки делник - 17:30.

Единствените теленовели, които остават в програмата, са през делничните дни - повторения на "Единайсеторката" от 13:00 и повторения на "Луна" от 21:30. Явно имат нещо против "Биа" щом вместо да повтарят нея, продължават да излъчват "Луна" до втръсване.

Нови епизоди на "Приключенията на Рапунцел и Разбойника" - Сезон 3 Епизоди (01 (Част 2) - 04; 06) - всяка събота - 10:00.

Начало на оригиналния сериал на Disney Channel - "Слушай публиката" - Сезон 1 Епизоди (01-05) - от 25 май - всеки делник - 15:30.

Премиера (може би) на анимационния филм на Дисни - "Покахонтас 2" - 30 май - 14:00.

Относно теленовелите - очаквай Виолета отново да започне отначало през нощта. Това едва ли ще бъде отбелязано като новина, но да. Вече я излъчват не знам си колко пъти в 1:30 през нощта от - до.

Относно Bia - сериалът е много далеч от успеха на Луна и като гледаемост и като популярност в социалните мрежи. Нещо объркаха в реализацията и героите не успяха да резонират добре с публиката, която не успя да се припознае толкова много в тях. Това доведе до липса на интерес и макар и рейтингите на сериала да са ОК, не са това, което постигаха Виолета и Луна.

Не случайно сериалът ще има само 120 епизода (2 сезона по 60 епизода) и няма да има трети сезон.

От това, което съм гледал, историята просто не е толкова интересна, героите също. Почти всички вътре са инфлуенсъри и се борят за популярност. Няма никаква "земност" в сторитата, поддържащите герои пък хич не са развити като хората и просто са си там, за да движат историята, а нямат свои отличителни черти.

Макар и не огромен провал, Биа просто не покри очакванията, които Дисни имаха.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1462 on: 06 April 2020 14:27:54 »

Не мога да твърдя със сигурност, но от това, което прочетох, ако успеете да си направите акаунт за Disney+ в Холандия или другите страни от ЕС, в които стартира услугата, ще можете да го ползвате навсякъде в ЕС без да има нужда от това да сте в държавата, в която сте си направили акаунта.

Надявам се скоро да мога да пробвам и да потвърдя.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #1463 on: 06 April 2020 14:48:25 »

Не мога да твърдя със сигурност, но от това, което прочетох, ако успеете да си направите акаунт за Disney+ в Холандия или другите страни от ЕС, в които стартира услугата, ще можете да го ползвате навсякъде в ЕС без да има нужда от това да сте в държавата, в която сте си направили акаунта.

Надявам се скоро да мога да пробвам и да потвърдя.

VPN или прокси няма ли да стане? Ако засича само IP според мен би трябвало да е ОК.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1464 on: 06 April 2020 14:52:38 »

VPN или прокси няма ли да стане? Ако засича само IP според мен би трябвало да е ОК.

С тези методи ще стане, но целта на цялото упражнение е те да не ти трябват, защото, за да получиш качествена услуга трябва да си вземеш някои от платените опции. Например Express VPN са много добри, аз лично съм ги пробвал, но не са и никак евтини.

Ако човек има опции да си плати годишната такса в UK или Холандия например, не би трябвало да има проблем да си ползва услугата и в България без да има нужда да се абонира за VPN - и.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
kaloyan10
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1465 on: 08 April 2020 10:25:13 »

Здравейте, знаете ли дали сезон 2 на Единайсеторката ще се излъчи скоро по Дисни или на друг български канал. Надеждата ми е ,че постоянно повтарят първи, така че би трябвало да имат някакви планове занапред. Ако бихте помогнали с някаква информация ще Ви бъда много благодарен.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1466 on: 09 April 2020 10:12:29 »

Вече мога да потвърдя, че ако успеете да активирате акаунт за UK или някоя от другите държави от EU, в които е стартирала услугата, може да я ползвате и в България без да се налага да минавате през проксита или VPN - и.

Ако намерите приятели, с които да споделите услугата от чужбина, много лесно ще гледате, иначе ще се наложи да преминете през гореспоменатите методи (VPN, прокси) еднократно, за да може да си активирате акаунта.

Оттам нататък си е smooth sailing.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #1467 on: 10 April 2020 15:34:59 »

Очаквайте през май:

Нови епизоди на "Елена от Авалор" - Сезон 3 Епизоди (03-10) - до 24 май - всеки уикенд - 09:00.

Финал на "Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото" (най-вероятно е излъчен още през април) - Сезон 4 Епизоди (20-21) - 11 май - 08:00.

Начало на 3 сезон на "Домът на Рейвън" - Сезон 3 Епизоди (01-20) - от 4 май - всеки делник - 17:30.

Единствените теленовели, които остават в програмата, са през делничните дни - повторения на "Единайсеторката" от 13:00 и повторения на "Луна" от 21:30. Явно имат нещо против "Биа" щом вместо да повтарят нея, продължават да излъчват "Луна" до втръсване.

Нови епизоди на "Приключенията на Рапунцел и Разбойника" - Сезон 3 Епизоди (01 (Част 2) - 04; 06) - всяка събота - 10:00.

Начало на оригиналния сериал на Disney Channel - "Слушай публиката" - Сезон 1 Епизоди (01-05) - от 25 май - всеки делник - 15:30.

Премиера (може би) на анимационния филм на Дисни - "Покахонтас 2" - 30 май - 14:00.
Как ще дублират сериалите? (или ги имат дублирани отдавна?)
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1468 on: 10 April 2020 17:52:25 »

Как ще дублират сериалите? (или ги имат дублирани отдавна?)
Предполагам целите сезони вече са дублирани. Съмнява ме тепърва да работят върху тях.
Report Spam   Logged
maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 88


« Reply #1469 on: 10 April 2020 19:57:03 »

Поне на повторението на 3-и сезон на Сой Луна, преди 2-3 месеца излъчиха онези еп. 21-24 които Дисни пропускаха всеки път когато 3-и сезон беше премиерен.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1470 on: 10 April 2020 21:23:55 »

Пратиха някаква тестова програма за част от юни и ако е вярна това означава, че отпадат всички излъчвания на теленовели, дори и през нощта. За сметка на това се завръщат стари сериали като Фермата Гот, Раздвижи се и други.

Аз лично съм доволен от промяната, защото макар и с повторения, поне дневната програма ще стане по-разнообразна. Но не знам защо си мисля, че щом започне Дисни+ ще занемарят канала напълно.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1471 on: 10 April 2020 22:01:55 »

Пратиха някаква тестова програма за част от юни и ако е вярна това означава, че отпадат всички излъчвания на теленовели, дори и през нощта. За сметка на това се завръщат стари сериали като Фермата Гот, Раздвижи се и други.

Аз лично съм доволен от промяната, защото макар и с повторения, поне дневната програма ще стане по-разнообразна. Но не знам защо си мисля, че щом започне Дисни+ ще занемарят канала напълно.

Ами щом казват, че ще връщат старите сериали в програмата, е много добре.

Жалко, че нашият Disney Channel няма HD версия в момента. Даже няма да се учудя, ако скоро се отделим от румънската версия и пуснем изцяло българска версия на канала (с обновена програмна схема и български текст в анонсите и заставките), за което се съмнявам, защото е вероятно тази версия на Дисни канала, с която сме в момента, да изчезне по някое време (а не само), заради Disney+, но за това ще отнеме време.

Ще доживеем и ще видим какво ще се случи по-нататък. Wink

Извинявам се, ако не съм се изказал правилно, но се надявам да ме разберете.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1472 on: 10 April 2020 22:02:46 »

Причината, поради която не излъчват нови епизоди на Биа може наистина да е непреведени епизоди. А и сега нямат възможност да направят това. Все пак, остават 20 епизода от 1 сезон и явно не всички са допреведени. Може в Румъния да не са преведени, а там правят синхронни дублажи още от Виолета.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1473 on: 10 April 2020 22:37:33 »

Пратиха някаква тестова програма за част от юни и ако е вярна това означава, че отпадат всички излъчвания на теленовели, дори и през нощта. За сметка на това се завръщат стари сериали като Фермата Гот, Раздвижи се и други.

Аз лично съм доволен от промяната, защото макар и с повторения, поне дневната програма ще стане по-разнообразна. Но не знам защо си мисля, че щом започне Дисни+ ще занемарят канала напълно.

Вариантите според мен са два:

Вариант 1 - искат малко почивка от теленовелите, защото са ги излъчвали по много пъти и двете. Преди време имаше кратка почивка на повторенията на Виолета преди да я пуснат отново и отново, и отново.

Луна пък, след края на премиерния си 3 - ти сезон я излъчиха 2 пъти подред от - до.

Относно Бия, вторият сезон на сериала върви в момента в Латинска Америка. Има голяма вероятност дублажите да са се забавили заради карантинният период и евентуалната премиера да се отложи за есента.

Вариант 2 също е вероятен - да спрат теленовелите (въпреки популярността им) и да ги използват като маркетингов ход за Disney+, като това би било единственото място, където хората биха могли да ги гледат и то в HD.

Според мен доста премиери по нашия канал ще се забавят с месец - два заради извънредното положение. Сериалите за Май са били готови, но тези за Юни може би ще се отложат за Юли - Август, в зависимост до кога продължи карантината.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
CoozON
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #1474 on: 12 April 2020 13:57:38 »

Днес от 11:00 по програма беше "Ким Суперплюс". Вместо това излъчиха "Покахонтас 2" със синхронен дублаж.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1475 on: 12 April 2020 15:32:51 »

Да не би вчера да излъчили първия филм?
Report Spam   Logged
CoozON
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #1476 on: 12 April 2020 16:03:08 »

Вчера от 11:00 са спазили програмата и са давали "Детегледачки в акция".
Между другото, на мен ли ми се струва така, или често програмата на Дисни е грешна? Например, няколко пъти засичам "Майло Мърфи", вместо "Финиъс и Фърб"...
Report Spam   Logged
CoozON
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #1477 on: 15 April 2020 19:44:57 »

В момента: по програма трябва да е "Шантав петък", а излъчват "Тарзан 2".
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1478 on: 19 April 2020 15:49:02 »

В HBO GO освен, че на 01.05 ще добавят 1-и сезон на The clone wars виждам, че са добавили и Лило и Стич сериалът и Героичната шесторка сериалът първите им сезони, както и София Първа всички 4 сезона, които май не бяха излъчени по Дисни. Явно още дълго време ще имат права да качват сериали на Disney.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1479 on: 19 April 2020 22:21:32 »

В HBO GO освен, че на 01.05 ще добавят 1-и сезон на The clone wars виждам, че са добавили и Лило и Стич сериалът и Героичната шесторка сериалът първите им сезони, както и София Първа всички 4 сезона, които май не бяха излъчени по Дисни. Явно още дълго време ще имат права да качват сериали на Disney.

Правата ще ги имат докато не тръгне Disney + и на нашата територия. Тъй като това не се очаква поне още една година, то нищо не пречи и HBO Go да си удължи договора до пускането на услугата тук Smiley)
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy