BG TV Talk
16 April 2024 12:25:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230820 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #860 on: 01 June 2016 23:08:50 »

Нормално ли е да излъчват три пъти на ден Soy Luna?  Shocked

Абе, в този канал трябва да се направи разчистване на сериалите като Сабрина, Лолирок и Виолета (нали свърши). Ужасни са! Знам, че Виолета рано или късно ще свърши, както с Нини (което си беше интересно според мен), но след 4 години излъчване се сетиха кога да пуснат дублажа на Нова.

Скучни са според мен Стридок, Бранди и господин и Хрониките на Евърмур. H2O го повтарят за пореден път - свикнал съм си. Soy Luna е до някъде добре, макар да го излъчват 3 пъти в деня. Групата на Алекс също е добре, макар вече да го дават по-рядко след като свърши 1ви сезон. Калинката става все по-скучен и скучен сериал.

Нямам търпение да почне Къмпиране (Bunk'd) и 3ти сезон на Mako Memarids (сигурно ще почне през лятото, както останалите два) и малко 2ри сезон на Групата на Алекс.

Трябваше да пуснат нещо специално за първи юни. Общо заето всичко е горе-долу на ниво като дългогодишен зрител на канала (и когато беше Jetix), но не може да се мери с програмата през 2013 и 2014 (нека да съм точен до юли 2014, когато почна Сабрина и Лолирок ако не греша).

Edit: Също така нямам търпение да излъчат и специалните епизоди на старите сериали, ако ще ги дават.  Grin
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #861 on: 01 June 2016 23:23:04 »

"Бранди и господин..."? Не, това не го дават от години, просто така пишат в програмата Ранди Кънингам.
 За Soy Luna - нормално е колега, все пак говорим за сапунките, за които тийнейджърките много говорят. Ако не пускат Луна или Виолета, какво ще става? Дълбоко се надявам да не правят друга сапунка освен Луна в следващите години, защото довтаса ли още една сапунка... Lips Sealed Undecided
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #862 on: 02 June 2016 07:28:57 »

Видях, че беше един път в програмата и се сетих за него и колко скучно беше, явно съм се заблудил (и по името явно). Иначе Ранди Кънингам си е добре, само дето явно вече го дават в полунощ. За Soy Luna най-добре е да бъде от 20:00, когато всички ученици са се върнали от училище (в Румъния не знам как е). Виолета е по-добре да го преместят към 23ч както беше Нини, или да го оставят да си върви в 0:30.

Иначе забравих, че и Бини и призрака е добре, но едва ме задържа да го гледам. Най-добри приятели завинаги като по чудо е добре. Иначе напоследък не засичам Лив и Мади на екрана, да не би да са го махнали?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #863 on: 02 June 2016 09:26:12 »

Иначе напоследък не засичам Лив и Мади на екрана,да не би да са го махнали?

Наистина май спряха да го дават за момента, но почти съм убеден, че от септември ще го продължат с нови епизоди. Все пак в САЩ е подновен и за четвърти сезон, а ние сме едва на трети.

P.S. Между другото се чудя как може да има такава голяма гледаемост, че да издържи цели 4 сезона, при условие, че поне според мен, липсва всякаква оригиналност. Всичко в него е едно клише: като се почне от талантливото във всичко момиче, сестрите близначки, досадния малък брат и смотания голям брат, майката мексиканка (мисля че такава беше), тъпите шеги, както и цялостната обстановка вкъщи и в училище. Всичко това са елементи използвани до изтъркване от много други сериали, настоящи и минали.
Report Spam   Logged
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #864 on: 03 June 2016 15:40:30 »

Mako Mermaids надали ще е лятото. По-вероятно е есента или зимата. Сигурно ще излъчат 1,2,3 сезон на Х2О, после 2-та сезона на Русалките от Мако и след това 3ти сезон. В нетфликс е качен целия 3ти, но по Дисни Ченъл са стигнали само до 2ри епизод от новия сезон.

Току-що изгледах последните два епизода от 3ти сезон, тези в които Рики се появява. Харесаха ми, чувствах се, че все едно гледам нов сезон на оригинала. Cheesy
Ако някой е заинтересован, да ми пише ЛС, ще му пратя линк.
Report Spam   Logged

v_m_f
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 26


« Reply #865 on: 03 June 2016 22:04:27 »

Soy Luna е един от най-новите сериали на Дисни и премиерата му в "родната му страна" бе едва през март и за разлика от "Виолета" започна излъчване по цял свят почти веднага, според мен е нормално да го излъчват толкова често, дано поне да си заслужава всичко, което правят, за да има повече гледаемост сериала. На мен лично ми допада, не е лош, не е с изтръкан сюжет, какво всички американски сериали, може би затова ми допада. Има съвпадение с някои елементи от "Виолета", но не е фатално. Не разбирам защо няма нови епизоди изобщо цяло лято?!?!! Трябваше да започне излъчване септември месец, щом правят така от Дисни. Ще повторят поне 3-4 пъти тези 20 епизода, все едно сме малоумни.
Същото и с "Групата на Алекс" - сериалът е много добър, изключително силна продукция, ама вече репликите на всеки герой знам. Нямам търпение за втори сезон.
"Най-добри приятели завинаги" е много глупав ситком, ама много глупав... Искрено се надявам да няма повече нови сезони.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #866 on: 06 June 2016 22:00:05 »

Няма да е зле нашите да ползват тези бъмперчета, че май започват нещо да се американизират.  Afro

Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #867 on: 09 June 2016 10:30:35 »

Защо сега вместо Пазител на Лъвските Земи, дават Бини и Призракът?

Edit: И вместо Сабрина, като по програма, дават Евърмур...
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #868 on: 10 June 2016 13:13:21 »

Гледах първи епизод на "Пазителят на лъвските земи" и определено не съм впечатлен. Много плосък сюжет, който все едно е предназначен за 7-10 годишни. Нищо общо с филмите. Въпреки това ще продължа да го гледам, защото поне дублажът е на много високо ниво и ми доставя удоволствие да слушам българските гласове (за разлика от други сериали, като "Гравити фолс" или пък "Корабните приключения на Зак и Коди" например, които предпочитах да ги гледам на английски).
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #869 on: 10 June 2016 19:57:22 »

Гледах първи епизод на "Пазителят на лъвските земи" и определено не съм впечатлен. Много плосък сюжет, който все едно е предназначен за 7-10 годишни. Нищо общо с филмите. Въпреки това ще продължа да го гледам, защото поне дублажът е на много високо ниво и ми доставя удоволствие да слушам българските гласове (за разлика от други сериали, като "Гравити фолс" или пък "Корабните приключения на Зак и Коди" например, които предпочитах да ги гледам на английски).
То сюжета е предназначен за още по-малки неща, така че като гледам TV Y анимация не очаквам друго нещо. Пак е по-добре от (Капитан) Джейк и "пиратите" от Невърленд.
Но както в Джейк имаме тъпизми, и тук присъстват: уж защитават Кръговрата на Живота, а спряха змията да си изяде плячката, както всъщност Кръговратът следва?!?!?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #870 on: 10 June 2016 22:36:02 »

То сюжета е предназначен за още по-малки неща, така че като гледам TV Y анимация не очаквам друго нещо. Пак е по-добре от (Капитан) Джейк и "пиратите" от Невърленд.
Но както в Джейк имаме тъпизми, и тук присъстват: уж защитават Кръговрата на Живота, а спряха змията да си изяде плячката, както всъщност Кръговратът следва?!?!?

Да, и на мен ми направи впечатление това със змията. Какво лошо е направила, яде за да оцелее, не за удоволствие. Grin А това с лъвския рев е най-голямата глупост, която са измисляли, но явно това е начина им да предотвратят бойните сцени. Може би и преди съм го казвал, но ако Лъвската стража има задача да пази кръговрата на живота, то каква тогава е ролята на царя?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #871 on: 10 June 2016 23:48:10 »

Да, и на мен ми направи впечатление това със змията. Какво лошо е направила, яде за да оцелее, не за удоволствие. Grin А това с лъвския рев е най-голямата глупост, която са измисляли, но явно това е начина им да предотвратят бойните сцени. Може би и преди съм го казвал, но ако Лъвската стража има задача да пази кръговрата на живота, то каква тогава е ролята на царя?
Да побеждава враговете, които се опитват да му навлязат в територията? О, не, не, това го прави Стражата също.
 Еми някой просто си е дал гениалната идея, без да помисли що за бели стават в сюжета (а и за някои не-мислещи фенове, които се чудят от къде аджеба е цъфнало това ново лъвче, не става ясен отговорът). Все пак се опитват малко да го наместят в историята на Цар Лъв, но тогава белята става по-огромна. (Затова учат Киара да става кралица, нищо че винаги първородния син (а Кайон е първият им син) трябва да бъде цар. Но как ще стане кралица в Цар Лъв 2, ако той ще бъде? Ето за какво ви говоря, объркващо е!)
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #872 on: 11 June 2016 08:47:44 »

Защо Дисни излъчват Калинката на чужд език (предполагам румънски)?


Edit: даже и рекламният блок е на румънски и даваха румънски реклами.
Даже и новия епизод на Братя по Карета пострада...бедните български фенове на Дисни, как ще гледат новите неща, ако са на румънски?
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #873 on: 11 June 2016 09:34:11 »

Егати, това става за втори път!  Shocked Някой трябва да пише на екипа им за повторно излъчване на епизода.

Да не би да готвят разделение на фийда?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #874 on: 11 June 2016 09:38:37 »

Кога е бил първия път?
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #875 on: 11 June 2016 10:02:14 »

.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #876 on: 11 June 2016 10:04:47 »

Мерси за записа! Значи, както и предположих, е станало при превключване на канала.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #877 on: 11 June 2016 10:12:16 »

Мерси за записа! Значи, както и предположих, е станало при превключване на канала.
ся се чудя дали да качвам епизодите на братя по карате и кеиси
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #878 on: 11 June 2016 10:23:23 »

По лошото е, че е уикенд и едва ли някой ще се сети да оправи грешката.
Report Spam   Logged
bigFAN
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #879 on: 11 June 2016 10:25:30 »

Тези в Лондон дали ще отговорят този уикенд при въпрос какво става?!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy