BG TV Talk
28 March 2024 12:48:20
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230307 times)
0 Members and 14 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1120 on: 13 August 2017 09:19:07 »

Ъмммм, братята са адски близки по характер до оригиналните си версии в комиксите.

Като цяло новият сериал ще е доста близо до оригиналните комикси за патоците. Да не забравяме, че тези герои имат 75+ годишна история.

В пилотния епизод има доста намигвания към много различни вселени и герои, които се очаква да бъдат част от сериала.

Целевата аудитория на Дисни няма как да са нещо друго освен ДЕЦАТА. За това плащат техните рекламодатели. Възрастните я са си вкъщи да гледат, я не. Homage и fan service винаги ще има, но не очаквай сериала да е насочен към възрастните. Това не е таргета на Дисни.

Жалко, че ще чакаме чак до другия месец за нови епизоди.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Vikito2003
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7


« Reply #1121 on: 18 August 2017 23:09:11 »

Исках да попитам, филмът "В небето" нещо ново ли ще е? В смисъл онзи филм, който всички познават или нещо съвсем ново, създадено по идея на старият филм от преди 4-5 години. Питам защото днес видях и рекламата, а принципно старите филми на Дисни които са в дневната им програма много рядко са рекламирани.🙂
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1122 on: 18 August 2017 23:21:23 »

Исках да попитам, филмът "В небето" нещо ново ли ще е? В смисъл онзи филм, който всички познават или нещо съвсем ново, създадено по идея на старият филм от преди 4-5 години. Питам защото днес видях и рекламата, а принципно старите филми на Дисни които са в дневната им програма много рядко са рекламирани.🙂
И в рекламата да ти се стори нов филм? "Стария"/Принципният от 2009 е, няма друг такъв филм, не виждам някой дотолкова глупав в Дисни, който да се кани и да го рибуутва, абсолютно безмислена дейност е.  Grin
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1123 on: 29 August 2017 18:41:09 »

Очаквайте през октомври:

Нови епизоди на "Спайдър-Мен" - Епизоди (08-09; 13) - от 01 до 08 октомври - всяка събота и неделя - 08:00.

Нов епизод на "Елена от Авалор" - Епизоди 20 - 07 октомври - 10:00.

Краят на 1 сезон на "Бизаардварк" - Епизоди (12; 16; 18-20) - от 30 септември до 28 октомври - всяка събота - 11:00.

Нови епизоди на "Клонинги в мазето: Бионичен остров" - Сезон 4 Епизоди (10 (част 1); 19-20) - от 07 октомври - всяка събота - 10:30.

Краят на 1 сезон на "Единайсеторката" - Епизоди (61-80) - от 02 октомври - всеки делник - 20:00.

Нови епизоди на "Луна" - Сезон 2 Епизоди (11-20) - от 02 до 13 октомври - всеки делник - 18:00.

Начало на оригиналния анимационен сериал на Disney Channel - "Приключенията на Рапунцел и Разбойника" - Епизоди (01-10) - от 02 до 13 октомври - всеки делник - 17:00.

Начало на оригиналния анимационен сериал на Disney Junior - "Пижамаски" (PJ Masks) - Епизоди (03-07; 12) - от 14 октомври - всяка събота и неделя - 07:30.

Начало на 2 сезон на "Пен Зироу: Почасов герой" - Сезон 2 Епизоди (02-03; 13) - всяка събота - 10:00.

Начало на 2 сезон на "Кърби Бъкетс" - Сезон 2 Епизоди (01-07; 09-10) - от 18 октомври - всеки делник - 16:30.

Целият 1 сезон на уеб сериалът - "Проект МС2" - 21 октомври - 11:30.

Премиера на специалния епизод на "Мики Маус" - The Scariest Story Ever: A Mickey Mouse Halloween Spooktacular! - 28 октомври - 09:30.

Начало на анимационния сериал - "Хотел Трансилвания" - Епизоди (01-02) - на 30 и 31 октомври - 20:00.
Report Spam   Logged
plami
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 128



« Reply #1124 on: 29 August 2017 18:48:29 »

Пак няма Стар.. Еееех, толкоз сме назад с него, че... Надявам се да приключат сезон 2 тази година, че ако не- незнам..
Report Spam   Logged
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #1125 on: 30 August 2017 19:05:32 »

Проект МС2 го изгледах в Нетфликс. Много ми хареса! Радвам се, че ще го излъчат.
Report Spam   Logged

XxBmBxX
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1126 on: 09 September 2017 04:22:59 »

Очаквайте през май:
...

Последните 3 епизода излъчват ли се все още ? На Лолирок.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1127 on: 09 September 2017 10:13:20 »

Премиерата на Наследниците 2 нали е 16 септември по рекламата.
Еми в замунда вече е качен с бг аудио и изглежда вече е излъчен.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1128 on: 09 September 2017 10:17:57 »

Не е излъчен, просто Виваком имат On Demand услуга, където е качен предварително, както и новият Спайдър-мен сериал и сериала за Рапунцел и Разбойникът.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1129 on: 23 September 2017 09:03:59 »

От тази сутрин сме със специално лого по случай новият филм за Рапунцел, който ще се излъчи по-късно днес:
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1130 on: 23 September 2017 15:49:34 »

Доволен съм от премиерата на сериала за Рапунцел. Стилът на рисуване ми допада, а историята се чувства като естествено продължение на филма, с изключение на факта, че повечето от времето беше прекарано в двореца и кралството, и съответно липсваше чувството за пътешествие и приключение. Надявам се това да се промени в следващите епизоди, а да не се превърне в копие на Елена от Авалор. Иска ми се и да има някакъв сюжет, който да е общ за всичките епизоди и лека полека да се развива, а не всеки епизод да е самостоятелен и да пренебрегва, че предишните са се случвали. Примерно както беше Гравити Фолс, който за мен си остава номер едно сред новите анимации на Дисни. Беше подходящ както за малки, така и за големи и не се опитваше на края на всеки епизод да дава някаква поука (за бога, не може ли един сериал или филм, пък макар и детски, да е чисто и просто за забавление, без да се опитват да изговарят някакви мъдри думи, ценности или поуки). Относно българския дублаж, мога само добри неща да кажа. Страхотен подбор на гласовете (даже си мисля, че май са същите като във оригиналния филм, но не съм сигурен), а песните са изпяти прекрасно. Реално качеството на превода бих го сравнил с киното. Със сигурност ще следя и следващите епизоди, пък макар и на запис, тъй като вече нямам възможност да се съобразявам с програмната схема на който и да е канал.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1131 on: 23 September 2017 17:16:32 »

Гравити Фолс къртеше в това, че поуките бяха там, просто бяха скрити зад добър хумор и не изглеждаха натрапчиви. Grin

Иначе и аз съм доволен.
 За самият сериал: според мен по-далеч от района на това кралство няма да идем. Не съм гледал сюжетите, но съм сигурен, че ще имаме през повечето време серии, в които Рапунцел трябва да се оправя с жителите (я хора, я създания, точно като в Елена от Авалор), ще има сигурно някоя серия, в която Юджийн и Касандра ще трябва да се оправят заедно в дадена ситуация и една серия, в която Рапунцел да се върне в Кулата. Някой друг епизод на някой близък остров примерно и дотам.
 Иначе озвучителите съм сигурен че са различни, не съм гледал филма от години, но помня че други бяха.

 Като сме почнали да говорим за сериали, не съм особено доволен от Спайди 2017. Дизайна да държим настрана, но наистина suck-ва според мен, героите изглеждат изкуствено и почти не мога да направя разлика между тях, поради почти еднообразните дизайни, animation error-и при екшън сцените, които ги правят доста нелогични, много CGI за сградите и колите, което ми изглежда малко off и... само на мен ли ми е странно, че героите нямат сенки? Grin
 Самите герои не са с особено интересни харатктери, даже толкова са стереотипни, че могат да се опишат с по няколко думи (най-добрият приятел (Хари), грижещият се по-възрастен (леля Мей), нахаканото момиче (Гуен), злият баща (бащата на Хари), другият зъл баща (г-н Смайт), злият чичо (чичото на Гуен) и... някой може ли да ми каже характерите на Майлс и Лиз, понеже аз така и не схванах какви са?
 Диалогът не е особено интересен за слушане, а когато Питър каже нещо, трябва да звучи научно и... звучи по-измислено и от науката на Рик и Морти, а там си е измислена! А, да, забравих, Питър Паркър! Той тук е... научните geek-ове от 90-тарски филми... толкова ли е трудно да бъде интересен герой, без да е свръх готин или да пуска шегички или geek на тема наука, а просто какъвто беше в The Spectacular Spider-Man. И за разлика от Spectacular, злодеите са без мотивация, с не много добра интерпретация на силите и както казах, екшън сцените с тях не са им особен позитив и общо взето доста забравими. Като цяло в Spectacular всичко, което е проблем тук, беше по-добре там, така че ако някой се чуди между двата сериала, бих му препоръчал Spectacular, просто беше и най-вероятно ще си остане, по-добрият от двата сериала.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1132 on: 23 September 2017 18:11:07 »

Абсолютно съм съгласен за Спайдър-Мен. Изключително грозна анимация и скучни герои. Като човек, който е започнал да чете оригиналните комикси на Марвел от 60-те, смея да твърдя, че колкото и да са изпълнени с клишета и остарели разбирания, са в пъти по интересни от сегашния сериал. Няма никакви детайли в рисунките, както и подробни ориджин истории на злодеите. Появяват се от нищото. Просто липсва дълбочината в сюжета, която присъства в комиксите (особено пък вече в съременните). Щеше да е супер, ако бяха решили да бъде тяхна адаптация, която да се придържа към оригиналната история, единствено леко осъвременена, за да може да се развива в днешно време. И до този момент обаче Batman TAS и Superman от 90-те остават най-добрите анимационни сериали по комикси за мен.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1133 on: 24 September 2017 15:56:30 »

Пичове, с удоволствие бих прочел коментарите ви, но моля, научете се как да си подреждате текста. Тези стени с писаници са невъзможно за четене.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1134 on: 24 September 2017 20:43:23 »

Не съм гледал още епизода на Рапунцел, но от рекламата съм убеден, че на Рапунцел е същата озвучителката.
Спайдърмен не ме кефи изобщо. Много по-хубав беше Върховният Спайдърмен.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1135 on: 24 September 2017 20:59:07 »

Спайдър Мен бе ребуутнат само защото ребуутнаха и филмовата версия и Марвел искат и двете версии да са еднакво нови. Преди да обявят филма бях чел някъде, че Върховният Спайдърмен е трябвало да има още сезони.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1136 on: 25 September 2017 06:41:03 »

Така направиха и с Avengers: Earth's Mightiest Heroes. Заместиха го с Avengers Assemble и качеството падна драстично.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1137 on: 05 October 2017 22:22:32 »

Очаквайте през ноември:

Нови епизоди на "Хотел Трансилвания" - Епизоди (03-10) - от 01 до 10 ноември - всеки делник - 20:00.

Целият 2 сезон и финалът на "Наръчник на геймъра за почти всичко" - Сезон 2 Епизоди (01-16) - от 06 до 27 ноември - всеки делник - 19:30.

Нови епизоди на "Пен Зироу: Почасов герой" - Сезон 2 Епизоди (04-07) - всяка събота - 10:00.

Финалът на "Клонинги в мазето: Бионичен остров" - Сезон 4 Епизоди (16; 21-22) - до 18 ноември - всяка събота - 10:30.

Начало на 2 сезон на "Бизаардварк" - Сезон 2 Епизоди (01-03) - от 11 ноември - всяка събота - 11:00.

Нови епизоди на "Аз съм по средата" - Сезон 2 Епизод 11  - 25 ноември  - 10:30.

Нови епизоди на "Луна" - Сезон 2 Епизоди (21-34) - от 13 ноември - всеки делник - 18:00.

Нови епизоди на "Пижамаски" - Епизоди (01-02; 08-11; 13-14) - всяка събота и неделя - 07:30.

Премиера на анимационния филм на Пиксар - "Играта на играчките 3" - 11 ноември - 11:30.

Краят на 1 сезон на "Елена от Авалор" - Епизоди (20-25) - втората половина на месеца.
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #1138 on: 07 October 2017 17:58:40 »

Случайно погледнах в архива от по-рано днеска, около 06:15 дисни са имали някакъв технически проблем със замръзнала картина или евентуално липса на сигнал. Проверих в два различни архива, така че предполагам не е от архивите проблема.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #1139 on: 07 October 2017 18:04:30 »

Случайно погледнах в архива от по-рано днеска, около 06:15 дисни са имали някакъв технически проблем със замръзнала картина или евентуално липса на сигнал. Проверих в два различни архива, така че предполагам не е от архивите проблема.
Преди 2 месеца имаше същия проблем,  но странното е, че се наблюдаваше и при Disney Junior по едно и също време.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy