BG TV Talk
28 March 2024 14:15:22
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230325 times)
0 Members and 13 Guests are viewing this topic.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1200 on: 02 April 2018 13:35:57 »

Аз чувам - Дъкбург.
За сравнение - другата е Даксбърг(май е по-добре).
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1201 on: 02 April 2018 17:59:17 »

Дъкбург е било, е, и винаги ще бъде. Това е преводът, от близо 30 години. На английски е просто Дъкбърг. Една буква разлика. И в новото интро се произнася така. Мишето Филева си го изпява точно Дъкбург. Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1202 on: 04 April 2018 12:13:00 »

И дни преди премиерата започнаха да пускат цялото интро на Патешки Истории като промо, за който иска да го чуе:
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #1203 on: 04 April 2018 23:55:12 »

И дни преди премиерата започнаха да пускат цялото интро на Патешки Истории като промо, за който иска да го чуе:
Аз да пусна и текста  Cheesy Ако се заслушам много внимателно чувам Дъкбург, но ей така на първо слушане, нищо че я знам наизуст, чувам Дъртбург.


Тишината е зарязала, Дъkбург – щур град.
Планери, коли и лазери – чак ти се вие свят!
От шемет патешки, чат-пат си патиш ти,

Пате! У-у!
Всеки миг геройство или пакост! У-у!
Патета се кискат или патят! У-у!

О-о, опасност! Какво ли става?
Следи те някой? Бой се, браво!
За друго пате дръж се здраво,

Пате! У-у!
Всеки миг геройство или пакост! У-у!
Кой пак те гони,
не е пони, нито стадо от бизони,
Пате! Лу-у!
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1204 on: 06 April 2018 19:36:44 »

Най-важното от акцентите за май:

Край на 2 сезон на "Луна" - до 11 май - всеки делник - 18:00.

Премиера на анимационния филм на Pixar - "Университет за таласъми" - 05 май - 11:30.

Край на 2 сезон на "Къмпиране" - всяка събота - 10:00.

Край на 2 сезон на на "Бизаардварк" - от 21 май - всеки делник - 19:00.


Краят на 1 сезон на "Приключенията на Рапунцел и разбойникът" - от 14 май - 17:30.

Премиера на оригиналния филм на Disney Channel - "Зомбита" - 26 май - 11:30.

Начало на 2 сезон на "Елена от Авалор" - Сезон 2 Епизоди (01-03) - от 19 май - всяка събота - 10:00.

Нов епизод на "Клонинги в мазето: Елитна сила" - Епизод 10 - 26 май - 10:30.

Нови епизоди на "Хотел Трансилвания" - от 05 май.

Report Spam   Logged
plami
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 128



« Reply #1205 on: 07 April 2018 09:55:11 »

Най-важното от акцентите за май:

Край на 2 сезон на "Луна" - до 11 май - всеки делник - 18:00.

Премиера на анимационния филм на Pixar - "Университет за таласъми" - 05 май - 11:30.

Край на 2 сезон на "Къмпиране" - всяка събота - 10:00.

Край на 2 сезон на на "Бизаардварк" - от 21 май - всеки делник - 19:00.



Това най-вероятно не е всичко ново по канала през месеца, но нямам време да се занимавам да проверявам подробно програмата. По някое време ще пратят подробни акценти на български и ще ги постна.
Надявам се да има нови епизоди на Рапунцел тъй като Чехия и Унгария ще имат. Също се надявам и на нови еп и на Стар.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1206 on: 23 April 2018 20:17:34 »

Добавих и останалите акценти за май оцветени в синьо.
Report Spam   Logged
plami
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 128



« Reply #1207 on: 24 April 2018 18:08:47 »

Най-важното от акцентите за май:

Край на 2 сезон на "Луна" - до 11 май - всеки делник - 18:00.

Премиера на анимационния филм на Pixar - "Университет за таласъми" - 05 май - 11:30.

Край на 2 сезон на "Къмпиране" - всяка събота - 10:00.

Край на 2 сезон на на "Бизаардварк" - от 21 май - всеки делник - 19:00.


Краят на 1 сезон на "Приключенията на Рапунцел и разбойникът" - от 14 май - 17:30.

Премиера на оригиналния филм на Disney Channel - "Зомбита" - 26 май - 11:30.

Начало на 2 сезон на "Елена от Авалор" - Сезон 2 Епизоди (01-03) - от 19 май - всяка събота - 10:00.

Нов епизод на "Клонинги в мазето: Елитна сила" - Епизод 10 - 26 май - 10:30.

Нови епизоди на "Хотел Трансилвания" - от 05 май.


Само да попитам нещо- за Рапунцел, новите епизоди при нас до The Alchemist Returns ли са или ще излъчим и 45-минутния Secret Of the Sun Drop т.е наистина края на сезона? Питам, защото Чехия и Унгария (с които доста си приличаме) ще имат нови епизоди до The Alchemist Returns и може да се смята, че и ние ще приключим до там, но това не е финала на сезона, а в акцентите пише, че ще е до финала и... малко се обърках..
Та до кой епизод ще бъдат новите на Рапунцел?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1208 on: 25 April 2018 07:04:19 »

Без последния епизод е и тук, но го писах така, понеже като по-дълъг сигурно ще се излъчи по-нататък самостоятелно, но реално редовните премиери за сезона приключват през май.
Report Spam   Logged
plami
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 128



« Reply #1209 on: 25 April 2018 07:12:02 »

Без последния епизод е и тук, но го писах така, понеже като по-дълъг сигурно ще се излъчи по-нататък самостоятелно, но реално редовните премиери за сезона приключват през май.
Добре тогава. Мерси за отговора.
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #1210 on: 26 April 2018 00:11:48 »

Трудно ми е да си представя, че някой получава пари за да качва клипове в ютуб канала на Дисни, по-известен като ютуб дот ком слаш дисни балгериа.



В останалите страни, в които погледнах, видеото е 2160s. Само при нас е 1080s. И стои доста размазано.
Заглавията и описанията на видеотата са машинен превод (а ако не са... не знам какво да си мисля за преводача).

Посети disneychannel.disney.bg/ за още невероятни игри и видеоклипове!

Предполагам има някаква супер невероятна игра: да се разгадае мистериозната загадка защо не се отваря сайта. И който успее да я разгадае ще може да гледа невероятни видеоклипове, ембеднати от ютуб.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1211 on: 30 April 2018 12:33:24 »

Забелязвам, че напоследък се случват големи промени в американските канали на Дисни. Всички сериали на Disney XD, с изключение на Marvel, от тази година се преместват по Disney Channel. Това почти обезсмисля съществуването на Disney XD, тъй като ще се превърне в канал за повторения. Въпреки това, смятам че решението е много добро. По-добре всичко да е съсредоточено върху основния канал, отколкто да делят зрителите си на момчета/момичета или продукциите си на игрални/анимации, както беше до-сега.

Освен това се забелязва и намаляване на ситкомите за сметка на анимациите. Единствените ситкоми, които останаха са "Къмпиране", "Аз съм по средата", "Бизаардварк" и "Домът на Рейвън", като първите два са в последния си сезон и ще свършат скоро.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1212 on: 30 April 2018 14:46:56 »

Забелязвам, че напоследък се случват големи промени в американските канали на Дисни. Всички сериали на Disney XD, с изключение на Marvel, от тази година се преместват по Disney Channel. Това почти обезсмисля съществуването на Disney XD, тъй като ще се превърне в канал за повторения. Въпреки това, смятам че решението е много добро. По-добре всичко да е съсредоточено върху основния канал, отколкто да делят зрителите си на момчета/момичета или продукциите си на игрални/анимации, както беше до-сега.

Освен това се забелязва и намаляване на ситкомите за сметка на анимациите. Единствените ситкоми, които останаха са "Къмпиране", "Аз съм по средата", "Бизаардварк" и "Домът на Рейвън", като първите два са в последния си сезон и ще свършат скоро.

Andi Mack също можеш да го добавиш към списъка, въпреки, че е по - скоро драмеди, а не чист ситком.

100% няма да спрат със ситкомите, защото те са супер доходоносни за тях. По - скоро още не са ги обявили. През май месец предстои презентация за следващия сезон и най - вероятно ще обявят нови проекти тогава.

Колкото до преместването на сериали от XD към основният канал... ами попринцип XD върви към закриване/ребрандиране, така че това не е много изненадващо. Покрай сделката с FOX, която предстои да се финализира има доста раздвижвания в каналите им.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1213 on: 01 May 2018 12:30:19 »

Освен това се забелязва и намаляване на ситкомите за сметка на анимациите. Единствените ситкоми, които останаха са "Къмпиране", "Аз съм по средата", "Бизаардварк" и "Домът на Рейвън", като първите два са в последния си сезон и ще свършат скоро.
"Домът на Рейвън" ще свършва?

Иначе "Аз съм по средата" нали и той свършваше?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1214 on: 01 May 2018 14:10:55 »

"Домът на Рейвън" ще свършва?

Иначе "Аз съм по средата" нали и той свършваше?

Под "първите два" визирах "Къмпиране" и "Аз съм по средата".

"Домът на Рейвън" и "Бизаардварк" ще имат нови сезони, като за "Бизаардварк" ми е много чудно защо, имайки предвид, че е може би най-неоригиналния и банален сериал по канала.

Много интересно е обаче защо "Анди Мак" и Mech X4 още не се излъчват при нас. И двата сериала имат излъчени по 2 цели сезона вече. Предполагам ще ги пуснат през лятото един след друг да запълнят графика с нещо.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1215 on: 13 May 2018 16:05:29 »

@cvetomir1997 - Има ли някакво инфо относно новостите през Юни? Интересно ще ми дали през лятото ще има премиери или ще оставят всичко за Септември и лятото ще го карат на автопилот с огромно количество повторения.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1216 on: 13 May 2018 23:27:35 »

@cvetomir1997 - Има ли някакво инфо относно новостите през Юни? Интересно ще ми дали през лятото ще има премиери или ще оставят всичко за Септември и лятото ще го карат на автопилот с огромно количество повторения.

Програмата я пратиха преди известно време, но на пръв поглед няма някакви нови сериали, които да започват. Чакам да пратят акцентите, понеже нямам време да ги търся ръчно вече, и ще ги напиша.

Но някъде от средата на месеца започват за n-ти път повторения на H2O, не знам как не им омръзнаха. Има толкова други стари сериали, които могат да повтарят, но те си знаят едно и също.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1217 on: 14 May 2018 16:25:16 »

Дано след повторението на H2O пуснат Русалките от Мако и най-сетне третия му сезон.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1218 on: 14 May 2018 17:52:53 »

Дано след повторението на H2O пуснат Русалките от Мако и най-сетне третия му сезон.
Вероятно заради Нетфликс вече няма.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1219 on: 16 May 2018 21:22:28 »

Вероятно заради Нетфликс вече няма.
Нефликс как пречи това да се случи?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy