BG TV Talk
29 March 2024 03:37:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230521 times)
0 Members and 19 Guests are viewing this topic.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #40 on: 07 April 2014 18:43:11 »

Кога ще е новия епизод на "Джеси"?

Вмъкнал съм го в поста с новите епизоди на сериалите.

П.П. Предполагам си създал тази нова тема по погрешка?
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #41 on: 07 April 2014 18:58:51 »

Оправих темите, ще помоля ТСС да внимава повече и да не пуска нови теми за всеки свой нов пост, за трети път го прави.
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #42 on: 08 April 2014 07:33:40 »

Оф, тоа ся прецака сървърите сигурно и ми излиза, че имам неепрочетени постове от тука, а то няма... и кви са тия теми по 20 за всеки канал Sad Lips Sealed
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #43 on: 08 April 2014 09:07:56 »

Оф, тоа ся прецака сървърите сигурно и ми излиза, че имам неепрочетени постове от тука, а то няма... и кви са тия теми по 20 за всеки канал Sad Lips Sealed

Ами проблемът е, че като се пусне нов отговор форумът те праща на заглавната страница на раздела, а не на последната страница на темата, в която си отговорил (дано съм се изразил ясно). Вероятно нашият приятел си е помислил, че съобщението му не е прието, а то е.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #44 on: 08 April 2014 16:35:35 »

Offtopic: Нищо им няма на сърварите, просто трябва повече внимание.  Smiley При SMF която и да е версия като пусне нов отговор форумът те праща на заглавната страница на раздела, така е направено. За всеки по-важен канал има тема, за да не става манджа с грозде в една тема. Колкото повече теми, толкова по-добре. Понякога се шашка малко системата, но тука от два, три месеца аз лично нямам никакви проблеми с форума, върви си идеално. Ако на някой му се шашка е заради рекламите, с Адблока аз го реших този проблем.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #45 on: 08 April 2014 22:15:11 »

Очаквайте през май:

Нов епизод на "Куче с блог"

Сезон 2 Епизод 15 - 10 май - 10:30

Нов епизод на "Джеси"

Сезон 3 Епизод 08 - 11 май - 10:30

Нови епизоди на "Остин и Али"


Сезон 2 Епизод 05 - 03 май - 09:00
Сезон 2 Епизод 07 - 17 май - 09:00
Сезон 2 Епизод 08 - 24 май - 09:00
Сезон 2 Епизод 09 - 31 май - 09:00

Финалът на "Фермата Г.О.Т."

Сезон 3 Епизод 15 - 11 май - 10:00
Сезон 3 Епизод 16 - 17 май - 22:50
Сезон 3 Епизод 17 - 18 май - 22:50

Нови епизоди на "Русалките от Мако"

Епизод 13 - 17 май - 09:30
Епизод 14 - 24 май - 09:30
Епизод 15 - 31 май - 09:30

Краят на втори сезон на "Виолета" - Сезон 2 Епизоди (66-80).

Нови епизоди на "Братя по карате"

Сезон 2 Епизод 14 - 11 май - 14:45
Сезон 2 Епизод 19 - 31 май - 14:45

Нови епизоди на "Уондър"

Епизод 05 Част 1 - 10 май - 10:00
Епизод 05 Част 2 - 17 май - 10:00
Епизод 06 Част 1 - 24 май - 10:00
Епизод 06 Част 2 - 31 май - 10:00

Начало на телевизионната игра "Спечели, загуби и рисувай" - (Win, Lose or Draw)

Епизод 01 - 09 май - 18:55
Епизод 02 - 16 май - 18:55
Епизод 04 - 23 май - 18:55
Епизод 05 - 30 май - 18:55

Начало на анимационният сериал - "Camp Lakebottom"

Епизод 02 - 17 май - 16:50
Епизод 01 - 18 май - 16:50
Епизод 03 - 24 май - 16:50
Епизод 04 - 31 май - 16:50

Начало на оригиналният сериал на Disney XD - "Mighty Med"

Епизод 01 - 18 май - 10:30
Епизод 02 - 18 май - 11:00
Епизод 03 - 25 май - 10:30

Начало на анимационният сериал (предполагам?) - "The New Yoda Chronicles"

Епизод 01 - 31 май - 10:30

Премиера на анимационният филм на Дисни - "Книга за джунглата" - 31 май - 18:00.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #46 on: 09 April 2014 00:37:33 »

Начало на анимационният сериал (предполагам?) - "The New Yoda Chronicles"
Това по-скоро е поредица от спешъли, отколкото сериал. Не знам защо са го написали „The New Yoda Chronicles“, като поредицата принципно се казва просто „The Yoda Chronicles“. Иначе съм изненадан, че Дисни ще го излъчат. Знам, че те купиха „Междузвездни войни“, но въпреки това в САЩ тези спешъли се излъчиха по Cartoon Network и предположих, че заради партньорството с LEGO и при нас ще е така.

Сега да видим къде ще излъчат 6-ти сезон на „Войните на клонираните“, защото CN продължава да излъчва повторения на сериала.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #47 on: 09 April 2014 09:48:33 »

Това по-скоро е поредица от спешъли, отколкото сериал. Не знам защо са го написали „The New Yoda Chronicles“, като поредицата принципно се казва просто „The Yoda Chronicles“. Иначе съм изненадан, че Дисни ще го излъчат. Знам, че те купиха „Междузвездни войни“, но въпреки това в САЩ тези спешъли се излъчиха по Cartoon Network и предположих, че заради партньорството с LEGO и при нас ще е така.

Сега да видим къде ще излъчат 6-ти сезон на „Войните на клонираните“, защото CN продължава да излъчва повторения на сериала.

Ако както се очаква Нетфликс го пуснат тук лятото/есента, то 6 - ти сезон едва ли ще го пуснат по CN.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #48 on: 09 April 2014 13:12:45 »

Така най-много се дразня да гледам един сериал и всеки сезон да е в различна телевизия.  Lips Sealed Същото стана с Тотали Спайс - първо по Disney Channel до някъде 4-5 сезон, после по Super 7 и сега седми сезон по Nickeledeon. Осми да е по CN, че само там не са го давали, а 9 да е по канал 3 ако искат... за 10 сигурно по п*рно каналите да го чакаме Undecided

ПП: Няма да е зле горе на логото да може да се препраща към началната страница, защото ако искам да се върна към началната страница на форума трябва да натисна 20 пъти  Undecided
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #49 on: 09 April 2014 15:00:43 »

Аз друго не очаквах след като Дисни купиха Лукас. Въпрос на време е Star Wars да се изпарят напълно от CN и да преминат в Disney Channel, подобно нещо стана и след като Дисни купиха Марвъл, след това изведнъж Фантастичната четворка изчезна от нашата версия на CN и я преместиха в късните часове след 00:00, едва сега като стана 24 часов канал в БГ пак я видяхме. Не мисля, че шести сезон на "Войните на клонираните" ще го пуснат по CN или по Дисни, в Германия го пуснаха по Super RTL, така че да очакваме тук ако изобщо го пуснат евентуално някоя БГ телевизия (Супер7 на пример) да го вземе, което е много малко вероятно. Едва ли ще го има в БГ версията на Нетфликс, най-малкото не и с БГ дублаж според мен...
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #50 on: 09 April 2014 15:32:57 »

...Фантастичната четворка изчезна от нашата версия на CN и я преместиха в късните часове след 00:00, едва сега като стана 24 часов канал в БГ пак я видяхме.

Тук причината по-скоро е, че сериалът е вече стар според техните стандарти.

Не мисля, че шести сезон на "Войните на клонираните" ще го пуснат по CN или по Дисни, в Германия го пуснаха по Super RTL...

Super RTL е свободен канал, може би затова са избрали него. Дали и кога биха го пуснали у нас зависи само от тях. А нашите телевизии биха го взели, но евентуално само ако пуснат целия сериал, което засега не виждам да стане.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #51 on: 26 April 2014 18:55:26 »

Както и очаквах, филмът "Малката русалка 3" подобно на "Мулан 2" не беше озвучен на български, но поне имаше субтитри. Интересно, какво им пречи да ги преведат?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #52 on: 26 April 2014 19:15:47 »

Както и очаквах, филмът "Малката русалка 3" подобно на "Мулан 2" не беше озвучен на български, но поне имаше субтитри. Интересно, какво им пречи да ги преведат?
Пари, може би?
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #53 on: 27 April 2014 16:26:33 »

Не знам за вас, но аз въобще не харесвам, че Дисни Чанъл спря да е в пълно 4:3. Просто преди ми харесваше много повече... Напоследък бях забелязал, че излъчват Фермата Гот (1 сезон) и Крале по Неволя (1 сезон) пак на 4:3 и си викам "Сигурно ще продължат и с другите да ги направят 4:3" и хоп и 2-те станаха отново на "новото", което според мен е безсмислено.  Huh?
А имам няколко въпроса, ако някой знае...
1. От Дисни Чанъл ли взимате информацията какви нови епизоди ще има през месеца?(от някой, който работи там ли)?
2. Някой от вас знае ли, дали въобще някога ще пуснат Виолета с дублаж, защото пак ми спряха субтитрите. Wink А и само в нашата държава, сериала е със субтитри, във всички останали, където се излъчва е с дублаж.
3. Дали има някаква вероятност, канала отново да мине на 4:3, че така направо не мога да издържам... Angry Grin
П.С Ще съм много благодарен ако ми отговорите на тези въпроси.
А това, че нямат пари, не е вярно Sad Имат си пари... Рекламите не са евтини... И как така само за България нямат пари...
Те само явно гледат да спечелят пари без да губят...Пример: Мулан 1 и Малката русалка 1 си имат дублаж от отдавна(за тях няма нужда да се плаща сега нищо) после, Мулан 2(няма) и защо да дават пари за дублаж Huh? , Малката русалка 3 също няма, и защо да дават сега парии?
П.С2. Забележете, че само на новите им филми, и само на НЕанимациите слагат дублаж... На анимациите (за тези, които нямат) не слагат, за да може някое малко дете да не разбере какво става, примерноо... Lips Sealed Lips Sealed
Оо, забравих да попитам: Някой от вас дали знае, дали въобще ще продължат да излъчват Покемон... Спряха до 12 сезон, даже едни от най-важните серии не ги дадоха Angry , после пуснаха реклама на 13 сезон и дотам, няма излъчване...
Благодаря предварително, ако някой знае нещо Smiley
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #54 on: 27 April 2014 17:23:07 »

Не знам за вас, но аз въобще не харесвам, че Дисни Чанъл спря да е в пълно 4:3. Просто преди ми харесваше много повече... Напоследък бях забелязал, че излъчват Фермата Гот (1 сезон) и Крале по Неволя (1 сезон) пак на 4:3 и си викам "Сигурно ще продължат и с другите да ги направят 4:3" и хоп и 2-те станаха отново на "новото", което според мен е безсмислено.  Huh?
А имам няколко въпроса, ако някой знае...
1. От Дисни Чанъл ли взимате информацията какви нови епизоди ще има през месеца?(от някой, който работи там ли)?
2. Някой от вас знае ли, дали въобще някога ще пуснат Виолета с дублаж, защото пак ми спряха субтитрите. Wink А и само в нашата държава, сериала е със субтитри, във всички останали, където се излъчва е с дублаж.
3. Дали има някаква вероятност, канала отново да мине на 4:3, че така направо не мога да издържам... Angry Grin
П.С Ще съм много благодарен ако ми отговорите на тези въпроси.
А това, че нямат пари, не е вярно Sad Имат си пари... Рекламите не са евтини... И как така само за България нямат пари...
Те само явно гледат да спечелят пари без да губят...Пример: Мулан 1 и Малката русалка 1 си имат дублаж от отдавна(за тях няма нужда да се плаща сега нищо) после, Мулан 2(няма) и защо да дават пари за дублаж Huh? , Малката русалка 3 също няма, и защо да дават сега парии?
П.С2. Забележете, че само на новите им филми, и само на НЕанимациите слагат дублаж... На анимациите (за тези, които нямат) не слагат, за да може някое малко дете да не разбере какво става, примерноо... Lips Sealed Lips Sealed
Оо, забравих да попитам: Някой от вас дали знае, дали въобще ще продължат да излъчват Покемон... Спряха до 12 сезон, даже едни от най-важните серии не ги дадоха Angry , после пуснаха реклама на 13 сезон и дотам, няма излъчване...
Благодаря предварително, ако някой знае нещо Smiley

1. Да, информацията е директно от човек, който работи в Disney Channel,  но самите нови епизоди и филми ги изваждам аз лично, понеже другия вид програма, където премиерите са отбелязани с различни цветове е била само за вътрешни хора.

2. Шансът да озвучат "Виолета" на български е нищожен, но ако все пак решат, ще бъде най-рано от третия сезон.

3.Няма начин канала да си върне стария формат на картината. По-скоро след известно време ще мине изцяло към 16:9.

4. Питах за "Покемон", но ми казаха, че нямат планове да го продължават поне за сега.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #55 on: 27 April 2014 22:34:42 »

Не знам за вас, но аз въобще не харесвам, че Дисни Чанъл спря да е в пълно 4:3. Просто преди ми харесваше много повече... Напоследък бях забелязал, че излъчват Фермата Гот (1 сезон) и Крале по Неволя (1 сезон) пак на 4:3 и си викам "Сигурно ще продължат и с другите да ги направят 4:3" и хоп и 2-те станаха отново на "новото", което според мен е безсмислено.  Huh?
А имам няколко въпроса, ако някой знае...
1. От Дисни Чанъл ли взимате информацията какви нови епизоди ще има през месеца?(от някой, който работи там ли)?
2. Някой от вас знае ли, дали въобще някога ще пуснат Виолета с дублаж, защото пак ми спряха субтитрите. Wink А и само в нашата държава, сериала е със субтитри, във всички останали, където се излъчва е с дублаж.
3. Дали има някаква вероятност, канала отново да мине на 4:3, че така направо не мога да издържам... Angry Grin
П.С Ще съм много благодарен ако ми отговорите на тези въпроси.
А това, че нямат пари, не е вярно Sad Имат си пари... Рекламите не са евтини... И как така само за България нямат пари...
Те само явно гледат да спечелят пари без да губят...Пример: Мулан 1 и Малката русалка 1 си имат дублаж от отдавна(за тях няма нужда да се плаща сега нищо) после, Мулан 2(няма) и защо да дават пари за дублаж Huh? , Малката русалка 3 също няма, и защо да дават сега парии?
П.С2. Забележете, че само на новите им филми, и само на НЕанимациите слагат дублаж... На анимациите (за тези, които нямат) не слагат, за да може някое малко дете да не разбере какво става, примерноо... Lips Sealed Lips Sealed
Оо, забравих да попитам: Някой от вас дали знае, дали въобще ще продължат да излъчват Покемон... Спряха до 12 сезон, даже едни от най-важните серии не ги дадоха Angry , после пуснаха реклама на 13 сезон и дотам, няма излъчване...
Благодаря предварително, ако някой знае нещо Smiley

Ти си първият човек, който се иска 4:3...настоящето е 16:9, да в момента всичко е манджа с грозде, но трябва време, ей за пример цифровизацията цяло лято я мъчиха и, нито аналоговата беше аналогова, нито цифровата-цифрова. (Тя не, че втората сега е цъфнала). Дано само по-скоро минат на 16:9, ама като гледам какви са оплкванията ти, няма да се очудя това да не стане скоро.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #56 on: 28 April 2014 20:31:46 »

Искам да попитам, кои други държави освен България в Европа са вече не на 4:3, аз единствено знам за Полша и Англия, за другите май са още на 4:3, което отново казвам, че СПОРЕД МЕН е по-хубаво... Smiley
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #57 on: 28 April 2014 20:58:31 »

Искам да попитам, кои други държави освен България в Европа са вече не на 4:3, аз единствено знам за Полша и Англия, за другите май са още на 4:3, което отново казвам, че СПОРЕД МЕН е по-хубаво... Smiley

До колкото знам, в Европа вече към формат 16:9 са преминали Холандия, Франция, Германия, Италия, Полша, Португалия, Испания и Великобритания.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #58 on: 29 April 2014 18:42:07 »

Промени в програмата на Disney Channel за месец май 2014

https://googledrive.com/host/0B7FLN7gAnmOLekctTVVic2lOUUk/%D0%A1%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%B9.htm
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #59 on: 03 May 2014 00:09:52 »

Промени в програмата на Disney Channel за месец май 2014

Трета версия от 2 май с нови промени:

https://googledrive.com/host/0B7FLN7gAnmOLekctTVVic2lOUUk/%D0%A1%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%B92.htm
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy