BG TV Talk
29 March 2024 15:25:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230631 times)
0 Members and 14 Guests are viewing this topic.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1440 on: 12 February 2020 01:03:27 »

И през март ще продължат да дават Хана Монтана, Куче с блог, Финиъс и Фърб, Единайсеторката, Виолета, Луна и куп други сериали, които не мисля, че имат място в програмата, при условие, че отдавна са приключили. За сметка на това липсват новите като Сидни на макс, Патешки истории, Законът на Майло Мърфи, Gabby Duran, The Owl House, Just Roll with It, Pup Academy и т.н.
Специално не виждам проблем да си дават Хана Монтана или Финиъс и Фърб, но през това И да си пускат новите сериали, няма лошо каналът да си пуска част от иконичните сериали, които са част от тяхната идентичност. Да игнорираш историята си е като да се правиш, че нищо не се е постигнало през нея също не е окей за мен, а тези двете със сигурност не са малка част за игнориране от идентичността на канала.

 Същото се отнася и за конкуренцията, която има същия проблем. Не знам какво стана за 3 години, но всичките си игнорират половината нови сериали, почти няма добри стари на екран и като цяло доста постни програми се получават, най-често пълни с еднакъв тип сериали (ситкоми + сапунки в случая на Дисни), добре че върнаха Големият град на Грийнс поне, ама Историите и Майло трябва да си ги продължат...
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1441 on: 12 February 2020 12:46:08 »

През февруари не, а до колкото видях от програмата за март и там ги няма. Ще изчакаме акцентите за март и ще видим, но само от пръв поглед в програмата виждам, че каналът ще продължава да е в ужасно състояние.

Всеки ден е пълно с блокове от между 2 и 4 последователни епизода на стари сериали. Нови сериали и филми липсват, а новите епизоди на вече започнали такива са малко. Ако беше летния сезон разбирам, но за тези месеци това е нелепо.

Наистина не знам какво се случва. Имам чувството, че хората, които съставят програмата, нямат нищо общо с тези от първите години на канала или пък умишлено се опитват да го направят негледаем. Наблъскват 10 нови епизода на нещо един след друг и после половин година ги повтарят, а в някои случаи дори и спират да ги излъчват. По мое мнение старата стратегия, при която имаше блок с нови епизоди всяка събота и неделя сутрин беше далеч по-успешна.

И през март ще продължат да дават Хана Монтана, Куче с блог, Финиъс и Фърб, Единайсеторката, Виолета, Луна и куп други сериали, които не мисля, че имат място в програмата, при условие, че отдавна са приключили. За сметка на това липсват новите като Сидни на макс, Патешки истории, Законът на Майло Мърфи, Gabby Duran, The Owl House, Just Roll with It, Pup Academy и т.н.

Имаш ли информация от коя централа се прави програмната схема за нашия канал? Защото наистина, това което върви тук е все едно правено от някой напълно некомпетентен.

Относно Единайсеторката не мисля, че си прав, защото при нас така и не са го довършили. Луна са я въртяли само веднъж, така че е нормално да има повторения. Не разбирам как Виолета още е част от програмата обаче, след като него сериал са го въртели от - до поне 4 - 5 пъти.

Bia се очаква да завърши това лято в Латинска Америка, тук ще го разтягат до 2022 сигурно....

Няма лошо да има от старите сериали, но има твърде много нови, които както каза ти, остават на заден план и не мога да разбера защо.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1442 on: 12 February 2020 18:53:05 »

Имаш ли информация от коя централа се прави програмната схема за нашия канал? Защото наистина, това което върви тук е все едно правено от някой напълно некомпетентен.

Ами сега направих справка, като се върнах назад из мейлите. Някъде до 2017 год. програмата се е изготвяла от Disney Channels CEE and Emerging Markets. От 2017 насам вече е поета от отдел, който отговаря само за Румъния и България, но не е споменато точното му име.
Report Spam   Logged
viktor909
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1443 on: 17 February 2020 21:25:11 »

Случайно някой да знае дали въобще ще дават 2 сезон на "Намери ме в Париж" или ще продължаваме да циклим С01?
Report Spam   Logged
maxicoo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31



« Reply #1444 on: 18 February 2020 11:59:44 »

Случайно някой да знае дали въобще ще дават 2 сезон на "Намери ме в Париж" или ще продължаваме да циклим С01?
Надали, това е запазена марка на Дисни. А и в Югоизточна и Централна Европа, май правата за сериала се държат от HBO. Така че, ако искаш да го гледаш трябва да го направиш в HBO GO.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #1445 on: 19 February 2020 19:25:39 »

bia продължава с нови епизоди от 09.03.2020
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1446 on: 20 February 2020 20:56:48 »

Загледах се в повторенията на Финиъс и Фърб и забелязвам, че дори сезон 1 се излъчва със синхронен дублаж. Поправете ме, ако греша, но не се ли излъчваше до последно с voice-over, с изключение на 4-5 епизода?
Report Spam   Logged
maxicoo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31



« Reply #1447 on: 20 February 2020 23:46:35 »

Загледах се в повторенията на Финиъс и Фърб и забелязвам, че дори сезон 1 се излъчва със синхронен дублаж. Поправете ме, ако греша, но не се ли излъчваше до последно с voice-over, с изключение на 4-5 епизода?
Ако помня добре, май сезон 4 беше със синхронен дублаж, поне на повечето епизоди.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #1448 on: 21 February 2020 00:38:09 »

Загледах се в повторенията на Финиъс и Фърб и забелязвам, че дори сезон 1 се излъчва със синхронен дублаж. Поправете ме, ако греша, но не се ли излъчваше до последно с voice-over, с изключение на 4-5 епизода?

Студио „Доли“ го направи, обаче Дисни по някаква причина се отказаха да го синхронизират за излъчване и остана стария дублаж на „Медия Линк“.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1449 on: 21 February 2020 13:47:54 »

1 сезон се е излъчваше преди целия с voice-over. Само няколко епизода съм засичал да излъчват и със синхронен, но тъй като преди това съм ги гледал с този на Медия линк ми беше странно да ги гледам с друг, не знам защо. С епизодите от 2 сезон и следващите не ми е било странно вече синхорнния дублаж.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1450 on: 21 February 2020 14:29:30 »

Значи много добре, че са решили най-после да сложат синхронния дублаж.

Освен това забелязах в сайта на Александра Аудио, че издават хонорари за дублажи (и по-точно вокали), за някои стари сериали, като "Остин и Али", "Райли в големия свят" и др. Дали пък не са решили да преведат и песните, в подготовка за бъдещото им излъчване по Disney+
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1451 on: 21 February 2020 19:57:17 »

Значи много добре, че са решили най-после да сложат синхронния дублаж.
За мен не винаги синхронния дубаж е по-добрият вариант. Например за Сой Луна и Бия, които не са напълно синхронни, честно казано ги предпочитам, понеже са и по-дълги и с повече серии, от това да има направят синхронни дублажи, въпреки, че няма как да знам как биха били. Но това е само според мен, а и си зависи от студиото все пак и екипа правил дублажа.


Освен това забелязах в сайта на Александра Аудио, че издават хонорари за дублажи (и по-точно вокали), за някои стари сериали, като "Остин и Али", "Райли в големия свят" и др. Дали пък не са решили да преведат и песните, в подготовка за бъдещото им излъчване по Disney+
Възможно е, даже и за 2 сезон на Улфблад, издават хонорари за вокали. Чудно ми е там обаче какви е имало?Единствено интрото и май на един-два епизода е имало парти с музика, ама нищо повече, както и на Куче с Блог, там даже интрото е само музика без пеене, но явно има нещо, което съм изпуснал.


Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1452 on: 23 February 2020 11:50:44 »

Значи много добре, че са решили най-после да сложат синхронния дублаж.

Освен това забелязах в сайта на Александра Аудио, че издават хонорари за дублажи (и по-точно вокали), за някои стари сериали, като "Остин и Али", "Райли в големия свят" и др. Дали пък не са решили да преведат и песните, в подготовка за бъдещото им излъчване по Disney+

Ако под песни имаш предвид intro jingle - ите, то да, най - вероятно е да е точно както предполагаш.
Услугата не се очаква да стартира тук по - рано от 2021, но предполагам, че локализацията на съдържанието тече още от сега, за да може всичко да е готово за старта. Има и доста неща, които пък никога не са били излъчвани тук, така че работа има доста.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1453 on: 25 February 2020 16:59:44 »

Quote
МАРТ

БИА (Сезон 1, нови епизоди)     
                             
От понеделник до петък от 18:00 ч., от 9-и март до 1-и май                   

Биа е момиче с богато въображение. Тя и приятелите ѝ прекарват много време във Фъндом, конкуренция на Лайкс, със собственик Маркос. Маркос, с присъщия си нрав, ще се опита да унищожи Фъндом. Братовчедите Алекс и Мануел държат Биа под око, но само Мануел ще успее да се сближи с нея, въпреки семейните конфликти. Може би тайна, споделена от мистериозно момиче, ще им помогне.



Буболечки приятели (Сезон 1, премиера)     
         
От понеделник до петък от 16:00 ч., от 10-и февруари до 13-и март (с финал от два епизода)   

Този анимационен ситком  ни среща с три буболечки приятели, заселили се в нов град, който е по-вълнуващ и пълен с приключения от всяко друго място, на което са били.   



Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото (Сезон 4, нови епизоди)   

Всеки уикенд от 08:30 ч., от 1-и февруари до 1-и март 
         
Принцеса Бъртърфлай е необикновена принцеса, пламенно момиче от друг свят, изпратена от своите родителите на Земята за своя сигурност. Докато брани планетата от злото, тя променя живота на всички около нея.             
                                       


Къмпиране (Сезон 4, нови епизоди)   

От понеделник до петък от 15:30 ч., от 23-и март до 10-и април           

Лу се адаптира към новата си работа като директор на лагер и се сближава с Дестини, Фин и Матео. Тя приветства своите колеги Ноа и Ейва и ексцентричното новото попълнение в лагера -  Гуен.

Интересно, така написано изглежда, че ще излъчат целия остатък на сезона на Биа наведнъж.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1454 on: 26 February 2020 13:52:41 »

 Възможно, предишни години май или най-късно юни свършваха сезоните на Луна, а и на Биа от много време не са давали нови епизоди.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1455 on: 02 March 2020 09:52:25 »

Gaston Vietto, който играе Педро в Soy Luna, е бил на пътешествие в Турция преди няколко седмици и от Disney Channel Turkey са успели да си уредят едно доста разширено интервю с него. Интервюто се е провело на английски и можете да го гледате тук:




П.С. Доколкото разбрах не е минал през България, но дори и да беше дошъл, едва ли някой от нашата централа щеше да се задвижи да направи каквото и да било, тук всичко е станало почти на автопилот...
Report Spam   Logged

Hater by Design.
maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 86


« Reply #1456 on: 02 March 2020 12:23:10 »

Gaston Vietto, който играе Педро в Soy Luna е бил на пътешествие в Турция преди няколко седмици и от Disney Channel Turkey са успели да си уредят едно доста разширено интервю с него. Интервюто се е провело на английски и можете да го гледате тук:




П.С. Доколкото разбрах не е минал през България, но дори и да беше дошъл, едва ли някой от нашата централа щеше да се задвижи да направи каквото и да било, тук всичко е станало почти на автопилот...


Миналия месец той обиколи няколко държави в източна Европа. Унгария, Сърбия, Румъния и от там беше пуснал стори, къде ще бъде следваща му дестинация и опциите бяха Атина, София и Истанбул и верният отговор беше Истанбул.
П.С. Да, знам това инфо, защото го следя в Instagram. Cheesy
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1457 on: 02 March 2020 17:01:10 »

От това, което виждам от програмата, през април започва излъчване последния сезон на Рапунцел.

Завръща се и Законът на Майло Мърфи, но не знам дали ще има и нови епизоди.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1458 on: 25 March 2020 16:49:18 »

Quote
АПРИЛ

БИА (Сезон 1, нови епизоди)                           
       
От понеделник до петък от 18:00 ч., от 9-и март до 1-и май                   

Биа е момиче с богато въображение. Тя и приятелите ѝ прекарват много време във Фъндом, конкуренция на Лайкс, със собственик Маркос. Маркос, с присъщия си нрав, ще се опита да унищожи Фъндом. Братовчедите Алекс и Мануел държат Биа под око, но само Мануел ще успее да се сближи с нея, въпреки семейните конфликти. Може би тайна, споделена от мистериозно момиче, ще им помогне.
                   

Къмпиране (Сезон 4, нови епизоди)   

От понеделник до петък от 15:30 ч., от 23-и март до 10-и април   
       
Лу се адаптира към новата си работа като директор на лагер и се сближава с Дестини, Фин и Матео. Тя приветства своите колеги Ноа и Ейва и ексцентричното новото попълнение в лагера -  Гуен.
                                   

Уикенд на принцесите

Всеки уикенд от 08:00 ч., от 25-и април до 24-и май
                                                                         
Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото – четвърти сезон             
Елена от Авалор –  трети сезон, премиера
Приключенията на Рапунцел и разбойника –  трети сезон, премиера                                                                                 
                                                                                                                                                                                                               
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #1459 on: 31 March 2020 12:33:17 »

Очаквайте през май:

Нови епизоди на "Елена от Авалор" - Сезон 3 Епизоди (03-10) - до 24 май - всеки уикенд - 09:00.

Финал на "Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото" (най-вероятно е излъчен още през април) - Сезон 4 Епизоди (20-21) - 11 май - 08:00.

Начало на 3 сезон на "Домът на Рейвън" - Сезон 3 Епизоди (01-20) - от 4 май - всеки делник - 17:30.

Единствените теленовели, които остават в програмата, са през делничните дни - повторения на "Единайсеторката" от 13:00 и повторения на "Луна" от 21:30. Явно имат нещо против "Биа" щом вместо да повтарят нея, продължават да излъчват "Луна" до втръсване.

Нови епизоди на "Приключенията на Рапунцел и Разбойника" - Сезон 3 Епизоди (01 (Част 2) - 04; 06) - всяка събота - 10:00.

Начало на оригиналния сериал на Disney Channel - "Слушай публиката" - Сезон 1 Епизоди (01-05) - от 25 май - всеки делник - 15:30.

Премиера (може би) на анимационния филм на Дисни - "Покахонтас 2" - 30 май - 14:00.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy