BG TV Talk
28 March 2024 16:40:26
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230353 times)
0 Members and 17 Guests are viewing this topic.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #120 on: 01 July 2014 08:21:37 »

Защо в програмата чета, че в 7:45 трябва да има Съни на Алеята на славата, а даваха Късмет Чарли!, сега в 8:10 пише, че ще давата Корабните Приключения на Зак и Коди, а дават Тайните на Гравити Фолс. Малко съм объркан? Huh?
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #121 on: 01 July 2014 08:26:26 »

На едно място чета в нета както е сега програма, пък на всички друи места пише някаква нова програма. На кое да се вярва за утре Huh??
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #122 on: 01 July 2014 09:03:33 »

Тук програмата си е вярна:

http://www.megara-web.eu/tv-schedule/?channel=disney#2014-7
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #123 on: 02 July 2014 11:43:50 »

Вчера (1 юли) новото лого и визия получи Disney Channel Израел.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #124 on: 02 July 2014 15:34:33 »

Вече получих официален отговор. Disney Channel България се очаква да смени визията и логото си на 21 юли.

П.П. - Сега остава да видим дали след промяната каналът ще премине в 16:9.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #125 on: 02 July 2014 16:22:39 »

Мерси за инфото! Има ли възможност този въпрос за 16:9 да бъде зададен към представителите на канала за България?

Представителите на канала за България са "Медиа Линк", но те отговарят най-вече за разпространението на месечната програма до медиите. Иначе съм питал директно човек от Disney и отговора съм го цитирал в тази тема, преди няколко страници.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #126 on: 02 July 2014 17:44:42 »

Ами аз знам, че в Чехия, Унгария и май в Сърбия още е 4:3 Smiley
Иначе това за Медиа Линк, не знаех, че са те, (но то няма кой друг да е). Само не знам защо вече на тях не им поръчват да правят дублажи(защото не могат синхронни ли?), а докато беше JETIX и когато стана Disney Channel в началото вяха само на Медиа Линк, после май почнаха с Доли Медиа и с Александра Аудио.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #127 on: 02 July 2014 17:51:09 »

Всъщност макло сгреших... Унгария и Чехия са си с пълно 4:3, а Сърбия е като нас в "преходния" период.. Wink
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #128 on: 02 July 2014 18:05:49 »

Само за това се говори. Говорете за нещо наистина интересно! Само мърморите. Каквото - такова. Като мрънкате тук няма да промените нищо затова спрете да пишете със страници за този проклет размер Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #129 on: 02 July 2014 18:14:25 »

Само за това се говори. Говорете за нещо наистина интересно! Само мърморите. Каквото - такова. Като мрънкате тук няма да промените нищо затова спрете да пишете със страници за този проклет размер Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Какво толкова се ядосваш, човека просто е попитал в кои държави е още 4:3, леле очите ще му изядете за това. Не виждаш ли, че вече се говори предимно за новото лого и визияя...
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #130 on: 02 July 2014 19:15:56 »

Какво толкова се ядосваш, човека просто е попитал в кои държави е още 4:3, леле очите ще му изядете за това. Не виждаш ли, че вече се говори предимно за новото лого и визияя...

Изписахте 5 страници и все още твърдиш че не мрънкате и не говорите само за това. Хората пускат акценти, новини, а вие ги подминавате и си говорите за смотания размер. Lips Sealed
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #131 on: 02 July 2014 20:02:11 »

Изписахте 5 страници и все още твърдиш че не мрънкате и не говорите само за това. Хората пускат акценти, новини, а вие ги подминавате и си говорите за смотания размер. Lips Sealed

Темата е за ДИСКУСИЯ на канала. За всички тени, включително резолюции и пропорции на стрийма, както и така ценните ти акценти, които излизат на сайта на бгтвнюз и по мейла, ако си се абонирал. Аз дискусия за съотношението на канала ще получа ли по мейла? Не. Евентуално ако админ реши да го напише в новина, което ще е сигурно след самото преминаване. Затова престанете да мрънкате за нашето мрънкане.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #132 on: 03 July 2014 09:18:39 »

И аз мисля, че ще е по-добре, ако логото е по-малко. Но ще и по-добре да е в долния ляв ъгъл, както е сега. Smiley
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #133 on: 03 July 2014 09:22:39 »

А защо правят такива различия? Смисъл горе, долу лого, голямо, малко?
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #134 on: 03 July 2014 13:37:23 »

Защото има такова голямо значение какво ще е... хората си знаят работата Afro
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #135 on: 03 July 2014 17:07:33 »

Не знам. Аз мисля, защото може би в една държава ,спрямо друга, има различни стандарти. Поне аз така мисля, но може би просто те така си решавати така...
Report Spam   Logged
GeSh
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 40


« Reply #136 on: 04 July 2014 11:47:51 »

Някой знае ли кога ще се излъчи последния епизод от втори сезон на Крале по неволя - The Evil King?
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #137 on: 04 July 2014 12:00:09 »

Някой знае ли кога ще се излъчи последния епизод от втори сезон на Крале по неволя - The Evil King?
Не зная кога ще е това. То пишеше, че през март месец е започнало 3-ти сезон, а пък в събота като го дават на 2-ри сезон пише "NEW", такаче явно скоро ще дадат и последния епизод на втори сезон.
Report Spam   Logged
GeSh
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 40


« Reply #138 on: 04 July 2014 12:23:13 »

Не зная кога ще е това. То пишеше, че през март месец е започнало 3-ти сезон, а пък в събота като го дават на 2-ри сезон пише "NEW", такаче явно скоро ще дадат и последния епизод на втори сезон.
Дам, там така пишеше пък от март насам почнаха да ги дават от втори сезон през няколко съботи, ориентирах се по "BG TV Програма" за епизодите, само последния епизод не са дали, гледам че няма да е през този месец.
В акцентите за март пишеше също и че ще започне 3-ти сезон на сериала, но още не е почнал, дано и да не го дадат (както стана със Зик и Лутър) ама вероятно ще бъде след финала на втори сезон.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #139 on: 04 July 2014 12:49:18 »

Ами не знам. Може и да го дадат, от Дисни всичко може да се очаква. Само не разбрах нещо: ти  Искаш или НЕИскаш да дават 3 сезон?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy