BG TV Talk
28 March 2024 22:55:20
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230462 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Tonko3
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #160 on: 20 July 2014 22:57:06 »

О, благодаря много!  Smiley
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Online Online

Posts: 291



« Reply #161 on: 21 July 2014 08:39:37 »

Много зле изглежда логото.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #162 on: 21 July 2014 09:51:54 »

Много зле изглежда логото.
Еми нормално, че в началото логото ще ти изглежда зле, все пак повече от 3 години беше предишното и не може толкова бързо да ти хареса. И на мен сега ми изглежда малко празно долу вляво... но ще свикнем.
Иначе само аз ли мисля, че логото е твърде малко, може би за 16:9, на което още не преминахме.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #163 on: 21 July 2014 10:33:02 »

Видеото е качено, след малко ще е готово: http://vbox7.com/play:927337213c
Report Spam   Logged
GeSh
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 40


« Reply #164 on: 21 July 2014 11:10:55 »

Еми нормално, че в началото логото ще ти изглежда зле, все пак повече от 3 години беше предишното и не може толкова бързо да ти хареса. И на мен сега ми изглежда малко празно долу вляво... но ще свикнем.
Иначе само аз ли мисля, че логото е твърде малко, може би за 16:9, на което още не преминахме.
И аз мислех че логото ще бъде долу вляво, но пак доста добре изглежда.  Cheesy
Report Spam   Logged
Tonko3
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #165 on: 21 July 2014 12:53:09 »

Видеото е качено, след малко ще е готово: http://vbox7.com/play:927337213c
Много благодаря!
А по отношение на 16:9 формата, според мен причината Дисни да не премине към него е единствено това, че в Украйна повечето канали са все още в 4:3 формат. Честно казано не съм чул и за един украински канал в 16:9 формат. Все едно за ТВ каналите имат някакво правило да са в 4:3 формат(дори и международни брандове).
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #166 on: 21 July 2014 12:57:22 »

Новото лого доста ми харесва, изчистено е, въпреки че бих предпочел даже да е версията без ушите на Мики Маус, но позицията на екрана не ми харесва да е там горе, също ако можеше да е по-прозрачно като предишното. Визията е станала много добра, някакси по-американчена е като че ли, но със сигурност е по-добра от предишната, също и по-цветна е. Като цяло ми допадат промените, но ме дразни още това 4:3.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #167 on: 21 July 2014 13:47:34 »

И на мен новата визия ми допада доста, като изключим, че все още картината си е 4:3. Попитал съм дали ще е възможно логото да се направи по-прозрачно, както например е в Германия, така че дано до 1-2 дена да получим отговор.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #168 on: 21 July 2014 15:32:16 »

Новото лого доста ми харесва, изчистено е, въпреки че бих предпочел даже да е версията без ушите на Мики Маус, но позицията на екрана не ми харесва да е там горе, също ако можеше да е по-прозрачно като предишното. Визията е станала много добра, някакси по-американчена е като че ли, но със сигурност е по-добра от предишната, също и по-цветна е. Като цяло ми допадат промените, но ме дразни още това 4:3.

Не е възможно да се съглася повече с мнението ти. Подкрепям го напълно.


И на мен новата визия ми допада доста, като изключим, че все още картината си е 4:3. Попитал съм дали ще е възможно логото да се направи по-прозрачно, както например е в Германия, така че дано до 1-2 дена да получим отговор.


А възможно ли е да попиташ и за 16:9?

ПС: Да, пак започвам войната с 16:9.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #169 on: 21 July 2014 16:18:00 »

А възможно ли е да попиташ и за 16:9?

ПС: Да, пак започвам войната с 16:9.

Като ми отговорят ще питам и това.
Report Spam   Logged
divaka_stz
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #170 on: 21 July 2014 16:22:55 »

При френската, немската и италианската версия на канала логото е долу в ляво.

Admin edit:Моля, пишете грамотно. 
Report Spam   Logged
GeSh
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 40


« Reply #171 on: 21 July 2014 19:29:48 »

Дали е възможно Дисни отново да е на български,защото от няколко дена е на английски език?
Вероятно е от оператора който ползваш, при мен си е на български!
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #172 on: 21 July 2014 22:09:48 »

Дали е възможно Дисни отново да е на български,защото от няколко дена е на английски език?

На кой оператор си?

Report Spam   Logged
zArItO
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #173 on: 22 July 2014 10:54:29 »

Искам да попитам кога са новите епизоди на Остин и Али, след 10 и 11 епизод? Видях, че няма да са през август.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #174 on: 22 July 2014 11:41:24 »

Искам да попитам кога са новите епизоди на Остин и Али, след 10 и 11 епизод? Видях, че няма да са през август.

Предполагам през септември, но няма как да се знае със сигурност докато не излезе програмата.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #175 on: 26 July 2014 16:09:09 »

Преди малко (в 16:00 точно) по рекламния блок даваха рекламата на "Замръзналото Кралство" (същата като онази пред декември месец), но сега беше с Анг. аудио, а преди беше с БГ... На рекламата не даваха накрая "В кината от....", а показаха DVD-то. Това означава ли, че скоро ще го пускат в България на DVD, защото се говореше, че няма да излиза въобще.
П.С. Знам, че въпроса ми не е много за тук, но все пак е общо с Дисни.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #176 on: 26 July 2014 17:02:52 »

Преди малко (в 16:00 точно) по рекламния блок даваха рекламата на "Замръзналото Кралство" (същата като онази пред декември месец), но сега беше с Анг. аудио, а преди беше с БГ... На рекламата не даваха накрая "В кината от....", а показаха DVD-то. Това означава ли, че скоро ще го пускат в България на DVD, защото се говореше, че няма да излиза въобще.
П.С. Знам, че въпроса ми не е много за тук, но все пак е общо с Дисни.

Не.Това се отнася за Румъния тъй като там е основния канал.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #177 on: 26 July 2014 17:38:04 »

Не.Това се отнася за Румъния тъй като там е основния канал.
Аха, еми щом е за Румъния, тогава пък защо го дават заедно с нашите реклами.?
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #178 on: 26 July 2014 18:28:37 »

Аха, еми щом е за Румъния, тогава пък защо го дават заедно с нашите реклами.?

Защото, видеото ни е напълно идентично. (Предполагам по темата за Cartoon Network) си помислил, че са различни потоци. Само аудиото е различно. Затова някои реклами са само със звук-песничка. Преди бяха много такива. Така че, явно преди си гледал българската реклама, а сега пускат я румънската (ама с английско аудио) или просто си го въртят от Дисни, защото си е техен филма, аутореклама. Не съм гледал дисни активно от половин година вече, така че не съм на 100% сигурен от писаното.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #179 on: 26 July 2014 23:34:58 »

Защото, видеото ни е напълно идентично. (Предполагам по темата за Cartoon Network) си помислил, че са различни потоци. Само аудиото е различно. Затова някои реклами са само със звук-песничка. Преди бяха много такива. Така че, явно преди си гледал българската реклама, а сега пускат я румънската (ама с английско аудио) или просто си го въртят от Дисни, защото си е техен филма, аутореклама. Не съм гледал дисни активно от половин година вече, така че не съм на 100% сигурен от писаното.
Ами н.з. Мислех си, че рекламите ни са различни, защото дават и реклами с български продутки с бг надписи, такаче не съм сигурен, че само аудиото ни е различно(за рекламите говоря). А и вече от 2 години и половина вече, не съм забелязал реклами, на които да има онази музикчка, (освен ако не си пусна английски аудио поток ръчно, само тогава я има)Но не знам може би наистина си правят някаква собствена реклама на филма, но чак сега... след 8 месеца ли...? Huh?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy