BG TV Talk
28 March 2024 20:00:41
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230386 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
v_m_f
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 26


« Reply #200 on: 19 August 2014 13:22:10 »

Да, съгласен съм, че много от продукциите се повтарят. Просто няма нищо ново. Относно тъй наречените "сапунки" те нямат общо с останалите филми. Разбира се, всеки си има мнение. Smiley Няма да е зле, ако всичко е дублирано, а не както "Виолета" със субтитри, защото се губи голяма гледаемост. Smiley А с каква цел я сложиха и през нощта, не намирам смисъл..
И на мен ми е интересна програмата за септември.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #201 on: 19 August 2014 15:12:52 »

Според мен ,,Лятна ваканция" въобще не е за през август(особено като има два сезона със по 50 епизода)
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #202 on: 19 August 2014 20:53:37 »

Очаквайте през септември:

Начало на поредицата "Караоке партито по Дисни Чанъл!"

Епизод 02 - "Остин и Али"     - 01 септември - 07:45
Епизод 04 - "Раздвижи се!"   - 02 септември - 07:15
Епизод 05 - "Фермата Г.О.Т." - 03 септември - 07:45
Епизод 03 -    "Джеси"          - 04 септември - 07:15

Нови епизоди на "Куче с блог"

Сезон 2 Епизод 11 - 06 септември - 09:30
Сезон 2 Епизод 19 - 07 септември - 09:30
Сезон 2 Епизод 13 - 13 септември - 09:30
Сезон 2 Епизод 18 - 14 септември - 09:30
Сезон 2 Епизод 17 - 21 септември - 09:30
Сезон 2 Епизод 14 - 28 септември - 09:30

Нови епизоди на "Остин и Али"

Сезон 2 Епизод 12 - 06 септември - 11:00
Сезон 2 Епизод 13 - 13 септември - 11:00
Сезон 2 Епизод 14 - 20 септември - 11:00
Сезон 2 Епизод 15 - 27 септември - 11:00

Нов епизод на "Джеси"

Сезон 3 Епизод 09 - 09 септември - 21:55

Премиера на "Виолета: Концертът" - 13 септември - 11:30.

Нови епизоди на "Лятна ваканция" - Епизоди (11-20) - от 01 до 12 септември - всеки делник - 15:15.

Нови епизоди на "Спечели, загуби и рисувай!" - Епизоди (19-20) - на 05 и 12 септември - 18:55.

Нов епизод на "Коланимации: Истории от Радиатор Спрингс" - Епизод 04 - 21 септември - 08:55.

Начало на 2 сезон на "Wolfblood"

Сезон 2 Епизод 01 - 26 септември - 19:20

Начало на оригиналният сериал на Disney XD - "Краш и Бърнщайн"

Епизод 01 - 06 септември - 08:30
Епизод 03 - 07 септември - 08:30
Епизод 20 - 13 септември - 08:30
Епизод 21 - 14 септември - 08:30
Епизод 19 - 20 септември - 08:30
Епизод 13 - 21 септември - 17:15
Епизод 05 - 27 септември - 08:30
Епизод 08 - 28 септември - 08:30

Нови епизоди на "Ранди Кънингам"

Епизод 07 - 18 септември - 16:10
Епизод 08 - 19 септември - 16:10
Епизод 09 - 22 септември - 16:10
Епизод 10 - 23 септември - 16:10
Епизод 11 - 24 септември - 16:10
Епизод 12 - 25 септември - 16:10
Епизод 13 - 26 септември - 16:10

Премиера на оригиналният филм на Disney Channel - "Зоуи и магическото приложение" - 20 септември - 11:30.

Нов епизод на "Новите хроники на Йода"


Епизод 03 - 26 септември - 18:55
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #203 on: 19 August 2014 21:15:47 »

Защо ще дават So Random(продължението на Съни на алеята на славата, но без Деми Ловато), като не са го давали никога преди това?Дали ще върнат Голямата Сряда?
Report Spam   Logged
witle
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #204 on: 20 August 2014 12:36:02 »

Според мен ,,Лятна ваканция" въобще не е за през август(особено като има два сезона със по 50 епизода)
Прав си,трябваше да почне поне в началото на юли някъде..защото то сега.. какво ще дават сериала до декември месец..
Report Spam   Logged
CoozON
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #205 on: 21 August 2014 20:52:21 »

А има ли шанс да излъчат отново 2 сезон на Ultimate Spider-Man?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #206 on: 21 August 2014 22:46:27 »

А има ли шанс да излъчат отново 2 сезон на Ultimate Spider-Man?

Предполагам, че като започнат да дават третия, ще повтарят и епизодите от втория.
Report Spam   Logged
witle
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #207 on: 22 August 2014 22:21:32 »

Леле.. хора сериала "Лятна Ваканция" има 3ти сезон също с 50 епизода.. и премиерата му ще е през септември по Дисни Ченъл Израел , а после и в Франция.. странно филма е Израелски.. ?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #208 on: 23 August 2014 10:30:51 »

Леле.. хора сериала "Лятна Ваканция" има 3ти сезон също с 50 епизода.. и премиерата му ще е през септември по Дисни Ченъл Израел , а после и в Франция.. странно филма е Израелски.. ?
Добре че решиха да дадат у нас да дадат до 20 епизод че щяхме да гледаме ,,Лятна Вакаканция" до януари месец.
Report Spam   Logged
witle
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #209 on: 23 August 2014 11:29:36 »

Значи на "Лятна Ваканция" ще дават само 20 епизода и след това няма , така ли ?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #210 on: 23 August 2014 11:33:57 »

Значи на "Лятна Ваканция" ще дават само 20 епизода и след това няма , така ли ?
Да, според акцентите, 20-ти епизод ще се излъчи на 12 септември.
http://bgtvnews.com/disney-channel-%d1%81%d0%b5%d0%bf%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b2%d1%80%d0%b8-2014/
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #211 on: 23 August 2014 11:46:22 »

Финалът на "Късмет, Чарли!" ми хареса, но не мога да разбера нещо Дисни. Защо решават, че всеки един техен сериал може да има максимум четири сезона, дори когато той е успешен? Ето например в случая, Теди отива в колеж, но например би било интересно да се проследи как продължава живота на семейството и след това. Има доста истории, които биха могли да се измислят. Друг пример е "Магьосниците от Уейвърли Плейс". Там пък вече идеите за продължение са безгранични. Или пък ако се върнем още по назад имаме "Ким Суперплюс". Отново спрян след четири сезона, въпреки успеха си и дълго продължилите искания на феновете да се завърне. Ясно ми е, че при игралните сериали, главните герои порастват, но не смятам, че това е достатъчна причина за да се спре един сериал.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #212 on: 23 August 2014 12:19:17 »

Финалът на "Късмет, Чарли!" ми хареса, но не мога да разбера нещо Дисни. Защо решават, че всеки един техен сериал може да има максимум четири сезона, дори когато той е успешен? Ето например в случая, Теди отива в колеж, но например би било интересно да се проследи как продължава живота на семейството и след това. Има доста истории, които биха могли да се измислят. Друг пример е "Магьосниците от Уейвърли Плейс". Там пък вече идеите за продължение са безгранични. Или пък ако се върнем още по назад имаме "Ким Суперплюс". Отново спрян след четири сезона, въпреки успеха си и дълго продължилите искания на феновете да се завърне. Ясно ми е, че при игралните сериали, главните герои порастват, но не смятам, че това е достатъчна причина за да се спре един сериал.

1. Warner Bros използват подобна политика, но за 52 епизода.Примерно защо спряха Шоуто на Шантавите Рисунки или Скуби Ду! Мистрия ООД.Защото са достигнали 52 епизода!
2.Да,можеха да продължат Късмет Чарли, но нямаше да е същото без видео дневниците на Теди в края на епизода.Та нали идеята на сериала че тя разказва на Чарли случките на семейството,за да може да се оправя с живота в семейството.Въпреки че можеха да направят продължение и без Бриджит Мендлър(както направиха със Съни на алеята на славата).
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #213 on: 23 August 2014 12:37:59 »

1. Warner Bros използват подобна политика, но за 52 епизода.Примерно защо спряха Шоуто на Шантавите Рисунки или Скуби Ду! Мистрия ООД.Защото са достигнали 52 епизода!
2.Да,можеха да продължат Късмет Чарли, но нямаше да е същото без видео дневниците на Теди в края на епизода.Та нали идеята на сериала че тя разказва на Чарли случките на семейството,за да може да се оправя с живота в семейството.Въпреки че можеха да направят продължение и без Бриджит Мендлър(както направиха със Съни на алеята на славата).

Тоест да сбозят едвам-едвам 1 сезон. Съни на алеята на славата без съни. Просто не обичат да задържат много сериали, в крайна сметка таргет аудиторията им е деца. А ние вече излизаме, че някои доста сме излезнали от нея.
Report Spam   Logged
witle
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #214 on: 23 August 2014 15:19:36 »

Финалът на "Късмет, Чарли!" ми хареса, но не мога да разбера нещо Дисни. Защо решават, че всеки един техен сериал може да има максимум четири сезона, дори когато той е успешен? Ето например в случая, Теди отива в колеж, но например би било интересно да се проследи как продължава живота на семейството и след това. Има доста истории, които биха могли да се измислят. Друг пример е "Магьосниците от Уейвърли Плейс". Там пък вече идеите за продължение са безгранични. Или пък ако се върнем още по назад имаме "Ким Суперплюс". Отново спрян след четири сезона, въпреки успеха си и дълго продължилите искания на феновете да се завърне. Ясно ми е, че при игралните сериали, главните герои порастват, но не смятам, че това е достатъчна причина за да се спре един сериал.
Евала , напълно съм съгласен с теб! Това го говоря цял ден на приятели , след като изгледах финала на Късмет Чарли Cheesy Но , защо наистина не го направят.. имат наистина много фенове.. след всичко това няма как да свърши ей така.. поне още един сезон , да бяха направили Sad
Report Spam   Logged
clay123
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22


« Reply #215 on: 23 August 2014 16:02:19 »

Финалът на "Късмет, Чарли!" ми хареса, но не мога да разбера нещо Дисни. Защо решават, че всеки един техен сериал може да има максимум четири сезона, дори когато той е успешен? Ето например в случая, Теди отива в колеж, но например би било интересно да се проследи как продължава живота на семейството и след това. Има доста истории, които биха могли да се измислят. Друг пример е "Магьосниците от Уейвърли Плейс". Там пък вече идеите за продължение са безгранични. Или пък ако се върнем още по назад имаме "Ким Суперплюс". Отново спрян след четири сезона, въпреки успеха си и дълго продължилите искания на феновете да се завърне. Ясно ми е, че при игралните сериали, главните герои порастват, но не смятам, че това е достатъчна причина за да се спре един сериал.
cvetomir1997, в интернет някъде бях чел, че Disney го правили това с 4-те сезона, за да дават поле за изява на нови деца (звезди).
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #216 on: 23 August 2014 20:09:28 »

Известно време, може би 2-3 години почти не бях гледал Дисни, напоследък обаче пак си го пускам от време на време. Първо - много ми харесва новото лого и визия на канала. Гледах и финала на "Късмет Чарли" - и той ми хареса. Може ли да ми кажете как завърши сериала "Магьосниците от Уейвърли Плейс", понеже не съм гледал финала? Grin До колкото помня, бащата имаше магьосническа сила и само един от тримата щеше да я запази. Grin Също така, прави ми впечатление, че рекламите са само български. Да не би и те като Картуна вече да пускат отделна версия по време на рекламите? Щото едно време имаше и румънски реклами с една музичка. И от къде се излъчва сигнала на нашето Дисни? За Картуна знам че е от Лондон.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #217 on: 23 August 2014 20:16:33 »

Известно време, може би 2-3 години почти не бях гледал Дисни, напоследък обаче пак си го пускам от време на време. Първо - много ми харесва новото лого и визия на канала. Гледах и финала на "Късмет Чарли" - и той ми хареса. Може ли да ми кажете как завърши сериала "Магьосниците от Уейвърли Плейс", понеже не съм гледал финала? Grin До колкото помня, бащата имаше магьосническа сила и само един от тримата щеше да я запази. Grin Също така, прави ми впечатление, че рекламите са само български. Да не би и те като Картуна вече да пускат отделна версия по време на рекламите? Щото едно време имаше и румънски реклами с една музичка. И от къде се излъчва сигнала на нашето Дисни? За Картуна знам че е от Лондон.
1. влез във вибокса и потърси финала, аз там го гледах.Като го изгледаш гледай продължението Алекс срещу Алекс.
2.Мисля че и те бяха от Лондон.
Report Spam   Logged
witle
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #218 on: 28 August 2014 15:49:43 »

Не мога да разбера едно.. , защо не дават епизодите по ред , а от 1-ви епизод отиват на 10-ти , после 20-ти и така.. не може ли да ги дават по ред на номерата.. ?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #219 on: 28 August 2014 16:23:32 »

Не мога да разбера едно.. , защо не дават епизодите по ред , а от 1-ви епизод отиват на 10-ти , после 20-ти и така.. не може ли да ги дават по ред на номерата.. ?
За кой сериал говориш?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy