BG TV Talk
28 March 2024 12:56:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230310 times)
0 Members and 14 Guests are viewing this topic.
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #240 on: 11 September 2014 00:21:15 »

Има ли хора, които се вълнуват за "Междузвездни Войни: Бунтовниците? Аз изгледах откъсите и ми изглежда интересно. Cheesy
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #241 on: 11 September 2014 06:36:02 »

Има ли хора, които се вълнуват за "Междузвездни Войни: Бунтовниците? Аз изгледах откъсите и ми изглежда интересно. Cheesy
Сега искам да видя филма дали ще е интересен!
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #242 on: 11 September 2014 09:51:45 »

Има ли хора, които се вълнуват за "Междузвездни Войни: Бунтовниците? Аз изгледах откъсите и ми изглежда интересно. Cheesy

И аз го очаквам с интерес, въпреки че не съм фен на "Междузвездни войни", а и въобще на каквито и да е космически поредици. Харесва ми стила на рисуване и като цяло главните герои ми изглеждат забавни. Определено ще му дам шанс като почне на 4 октомври, но дано да продължат да го дават и след това, а не да е нещо като предпремиера и да трябва да чакаме поне още месец за новите епизоди.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #243 on: 11 September 2014 09:52:28 »

Има ли хора, които се вълнуват за "Междузвездни Войни: Бунтовниците? Аз изгледах откъсите и ми изглежда интересно. Cheesy
Еми аз. Wink. Вчера като гледах един откъс сутринта си помислих, леле тва е почнало сега Huh?, нали на 4 октомври и после такаа... и дадоха рекламата. Smiley
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #244 on: 11 September 2014 09:54:23 »

И аз го очаквам с интерес, въпреки че не съм фен на "Междузвездни войни", а и въобще на каквито и да е космически поредици. Харесва ми стила на рисуване и като цяло главните герои ми изглеждат забавни. Определено ще му дам шанс като почне на 3 октомври, но дано да продължат да го дават и след това, а не да е нещо като предпремиера и да трябва да чакаме поне още месец за новите епизоди.
Еми нали щяло да съвпадне със световната премиера, така че, има вероятност да е като предпремиера за нас и после чак да продължи, но не се знае.
Report Spam   Logged
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #245 on: 11 September 2014 11:06:32 »

Ще се радвам, ако участвате  Roll Eyes ^^
http://win.disney-online.com/
Report Spam   Logged

spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #246 on: 11 September 2014 11:45:25 »

И аз го очаквам с интерес, въпреки че не съм фен на "Междузвездни войни", а и въобще на каквито и да е космически поредици. Харесва ми стила на рисуване и като цяло главните герои ми изглеждат забавни. Определено ще му дам шанс като почне на 4 октомври, но дано да продължат да го дават и след това, а не да е нещо като предпремиера и да трябва да чакаме поне още месец за новите епизоди.
И аз също не съм голям фен на "Междузвездни Войни", но наистина изглежда вълнуващо. Арт дизайна и графиките, самите ефекти изглеждат готино.Да се надяваме, че ще има успех и наистина ще е нещо интересно, а не поредното предаване, което е скучно, но е супер рекламирано...
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #247 on: 11 September 2014 11:57:39 »

Ако сериала (говоря за Бунтовниците) бъде успешен, четири сезона ли ще има?
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #248 on: 11 September 2014 20:24:41 »

Някой знае ли, че игрите от disney.bg могат да се играят и на смартфони? Аз лично много се изненадах и игрите са 1 към 1  Cheesy
Десктоп версията.
Смартфон версията.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #249 on: 11 September 2014 20:32:26 »

Яко! Smiley Grin
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #250 on: 13 September 2014 21:35:22 »

В сайта на Александра Аудио пише, че се издават хонорарни сметки за сериалите "Хълк и агентите на М.О.Щ." (Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.) и "Завръщането на Отмъстителите" (Avengers Assemble). Това ме навява на мисълта, че може би през октомври и по нашия Disney Channel, ще започне Marvel блок, по подобие на този от американския Disney XD, който ще е съставен от тези два сериала, плюс третия сезон на Спайдърмен.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #251 on: 14 September 2014 09:01:02 »

Супер!!! Grin
А някой да има информация за сезон 6 на ,,Войните на клонираните"?

П.П. И аз влязох в сайта и първо посетих секцията ,,Референции" и там видях Goof Troop и после влязох ,,Хонорари" и там видях ,,Тайните на бясната петорка''( Спешъл на Кунг фу панда)

П.П.2 Може тези две шоута да са за ДВД. Те озвучиха също и първия сезон на Отмъстителите ( само ) на ДВД, защо да не пуснат и тези две...
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #252 on: 14 September 2014 09:57:27 »

Много ще се радвам, ако има и при нас Marvel блок, но мисля, че вече ще станат преекалено много сериали.

Кое от "Референции" точно се отнася за Disney, защото в "Major Films" са по-голямата част, но и в "Independet Companius" също пише някои заглавия на Disney, например Покемон е в "Independet Companius", а Спайдърмен е в  " Major Films". Huh?
П.С. Съжалявам за праворисните грешки...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #253 on: 14 September 2014 11:31:19 »

Супер!!! Grin
А някой да има информация за сезон 6 на ,,Войните на клонираните"?

П.П. И аз влязох в сайта и първо посетих секцията ,,Референции" и там видях Goof Troop и после влязох ,,Хонорари" и там видях ,,Тайните на бясната петорка''( Спешъл на Кунг фу панда)

П.П.2 Може тези две шоута да са за ДВД. Те озвучиха също и първия сезон на Отмъстителите ( само ) на ДВД, защо да не пуснат и тези две...

„Goof Troop“ (на български: „Отбор Гуфи“) помня, че се излъчваше преди 9 години по Дисни блока на БНТ 1, тъй че това не е нов дублаж. За съжаление, не мога да намеря никакви записи от дублажа в нета. Иначе началната песен беше изпълнявана от Борис Солтарийски. Grin
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #254 on: 14 September 2014 14:53:57 »

Аз също напоследък следя доста често сайта на "Александра Аудио" и гледам, че изобщо не са започнали дублажа на "Тайните на Гравити Фолс - Сезон 2" следователно няма скоро да се излъчат при нас.Също така в уеб сайта на Дисни Ченъл има страница за новият им филм "Зоуи и магическото приложение" http://www.disney.bg/disney-channel/shows/zapped
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #255 on: 14 September 2014 19:15:41 »

Защо логото на Дисни е в 16:9?
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #256 on: 14 September 2014 21:04:24 »

Защо логото на Дисни е в 16:9?
Струва ми се, че е в 4:3.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #257 on: 14 September 2014 21:10:21 »

Струва ми се, че е в 4:3.
Да, но когато го писах даваха Не-приятели и логото бе в 16:9 и като свърши, започна Куче с блог и логото се оправи...
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #258 on: 14 September 2014 22:15:37 »

Да, но когато го писах даваха Не-приятели и логото бе в 16:9 и като свърши, започна Куче с блог и логото се оправи...
Майтап от утре да ни изненадат....
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Online Online

Posts: 556



« Reply #259 on: 14 September 2014 22:43:42 »

Майтап от утре да ни изненадат....

А дано!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy