BG TV Talk
28 March 2024 21:31:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 230452 times)
0 Members and 62 Guests are viewing this topic.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #280 on: 07 October 2014 20:01:18 »

В края на тази статия се споменава, че Disney Channel Чехия и Унгария са обявили, че тази есен ще започнат излъчване във формат 16:9 (HD). Тъй като нашият канал е много сходен с техния (а да не забравяме, че се и ребрандирахме по едно и също време), то има голяма вероятност и при нас да се извърши промяната.

http://dcbanners.weebly.com/new-logo-blog/team-from-disney-headquarters-in-london-filming-idents-for-disney-channel-czech-hungary
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #281 on: 07 October 2014 20:25:52 »

Нов съм тук и реших и аз да се включа при вас.  Grin Напоследък забелязвам Нова ТВ да рекламират Междузвездни войни: Бунтовници от мисля края на септември.
Вече го дискутирахме:
http://bgtvtalk.freesmfhosting.com/index.php/topic,15.0/prev_next,next.html#new
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #282 on: 07 October 2014 21:06:47 »

В края на тази статия се споменава, че Disney Channel Чехия и Унгария са обявили, че тази есен ще започнат излъчване във формат 16:9 (HD). Тъй като нашият канал е много сходен с техния (а да не забравяме, че се и ребрандирахме по едно и също време), то има голяма вероятност и при нас да се извърши промяната.

http://dcbanners.weebly.com/new-logo-blog/team-from-disney-headquarters-in-london-filming-idents-for-disney-channel-czech-hungary

Ето това вече е много добра новина.
Report Spam   Logged
Rubanow
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #283 on: 08 October 2014 18:43:56 »


Просто искам да кажа, тъй като това ми създаде интерес. Cheesy
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #284 on: 10 October 2014 21:27:07 »

Феновете на тези три класики на Disney(Гумените мечета, Чип и Дейл: Спасителен отряд и Патешки истории) имат късмет, защото се завръщат в ефир, САМО ЧЕ по Disney Junior! Днес попаднах случайно на рекламата и там казаха че започва от Сряда, следобед от 16:40.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #285 on: 10 October 2014 21:48:45 »

Феновете на тези три класики на Disney(Гумените мечета, Чип и Дейл: Спасителен отряд и Патешки истории) имат късмет, защото се завръщат в ефир, САМО ЧЕ по Disney Junior! Днес попаднах случайно на рекламата и там казаха че започва от Сряда, следобед от 16:40.

Това е супер. Иска ми се само да имаше някакъв подобен ретро блок и по Disney Channel, че да можем да си припомним доброто старо време на Disney Afternoon по Канал 1.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #286 on: 10 October 2014 22:00:47 »

Много хубава новина. Аз съм малко малък и не съм ги гледал, когато да ги давали по Канал 1 през 90-те, но поне съм гледал епизоди в интернет с БГ АУДИО.
Само, дето ще е на английски, а по Канал 1 са били с БГ АУДИО, но пък нищо.

П.С. Не знам, какво е това, но този, който беше качил тези 3 анимации в един торент сайт, точно преди няколко дни ги махна, защото му ги откраднаха и сега започват по телевизията... Много ми е чудно, времето нещо си играее.. Huh? Huh? Grin Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #287 on: 11 October 2014 13:30:42 »

Новите епизоди на "Райли в големият свят" започват от 16 ноември.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #288 on: 11 October 2014 17:46:19 »

Тъпо заглавие с доста досадно натрапчив дублаж - Ще продължа да си ги гледам на АЕ.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #289 on: 11 October 2014 19:15:53 »

Тъпо заглавие с доста досадно натрапчив дублаж - Ще продължа да си ги гледам на АЕ. Както казах, ъплоуднал съм всичките 12 епизода (днес излезе епизод 12) във VBox7. Ако искате се възползвайте  Smiley

П.С - Акаунтът е по подразбиране  Wink
Хайде без саморекламиране, моля Smiley
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #290 on: 11 October 2014 20:06:26 »

Хайде стига се прави на принципен. Не ми трябва да се рекламирам във форум с мининален брой потребители. Просто давам на хората опции, за да не гледат скапаните дублажи, които пускат по ДЧ.

Да не вземеш да ме баннеш само, как ще издържа без огромната активност тук.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #291 on: 11 October 2014 23:21:09 »

Хайде стига се прави на принципен. Не ми трябва да се рекламирам във форум с мининален брой потребители. Просто давам на хората опции, за да не гледат скапаните дублажи, които пускат по ДЧ.

Да не вземеш да ме баннеш само, как ще издържа без огромната активност тук.
Сигурен съм, че хората и сами могат да намират каквото искат. Като гледам видеата ти в 7-цата не достигат до повече от 20 гледания, тъй че тук си ти е стабилна реклама.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #292 on: 12 October 2014 00:00:36 »

Хайде малко по-леко и спокойно. Не се заяждайте за глупости.

Феновете на тези три класики на Disney(Гумените мечета, Чип и Дейл: Спасителен отряд и Патешки истории) имат късмет, защото се завръщат в ефир, САМО ЧЕ по Disney Junior! Днес попаднах случайно на рекламата и там казаха че започва от Сряда, следобед от 16:40.

Супер! Тези сериали спомогнаха сериозно за популяризирането на „Дисни“ през 90-те (заедно с филмите, естествено). Дано някой ден пуснат и „Супер Балу“. Лошото е, че по всяка вероятност старите български дублажи не са налични, поради което например „Нова“ трябваше да преведе наново „Аладин“. Дано не са вече окончателно затрити.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #293 on: 12 October 2014 10:20:02 »

Сигурен съм, че хората и сами могат да намират каквото искат. Като гледам видеата ти в 7-цата не достигат до повече от 20 гледания, тъй че тук си ти е стабилна реклама.

Стига, стига, че не мога да спра да се смея. Не съм тръгнал да промотирам каналът си където и да е. Аз лично менажирам страници във ФБ с хиляди хора аудитория. Ако исках да промотирам нещо нямаше да го правя във форум с 10 посетителя на кръст. Стига глупости, каналът ми е просто ей така. Ъплоудвам видеа там от 1 година, ако исках да го промотирам тук досега да съм го направил. Дреме ми дали ще видеата ми ще съберат 20 или 2000 гледания. Върти си каквато си искаш логика, все ми е едно.

Хайде със здраве и в бъдеще вземи помисли повечко преди да хвърляш смехотворни обвинения.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #294 on: 12 October 2014 12:32:52 »

Супер! Тези сериали спомогнаха сериозно за популяризирането на „Дисни“ през 90-те (заедно с филмите, естествено). Дано някой ден пуснат и „Супер Балу“. Лошото е, че по всяка вероятност старите български дублажи не са налични, поради което например „Нова“ трябваше да преведе наново „Аладин“. Дано не са вече окончателно затрити.

И аз много се радвам, и да прав си и за ,,Супер Балу'', или ,,Капитан Балу'', защото тези 4-те винаги ги срещам да вървят заедно, само лошото е, че няма да е с дублажа от преди... Но, спокойно, не е вярно, че старите дублажи ги няма, защото дублажите на тези анимации, а и на други, се пазят в архивите на БНТ 1, така че ако БНТ иска пак да ги излъчва, ще са със "старите" дублажи от 90-те

П.С. А дали има някаква вероятност, от Disney Junior да вземат дублажа от БНТ, както направиха с Мики Маус Disney Channel...офф то няма бг поток на Disney Junior.. Sad Shocked
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #295 on: 12 October 2014 12:49:33 »

И на мен ми е много интересно защо Дисни Джуниър няма български превод като има румънски. С какво те са по-специални от нас?
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #296 on: 12 October 2014 23:22:48 »

И на мен ми е много интересно защо Дисни Джуниър няма български превод като има румънски. С какво те са по-специални от нас?

О, това е лесно. В Румъния има повече зрители от тук. Това важи и за други канали, поради което някои от тях ги има там, а тук - не (Universal Channel например).
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #297 on: 15 October 2014 17:30:28 »

Знаете ли. Според мен Тайните на Гравити Фолс няма да започне през ноември, защото в Америка след 12 дена ще дадат едвам 7 епизод. Което, според мен, значи, че при нас ще стартира 2-ри сезон най-рано средата на декември, но пък и нищо не се знае, все пак Междузвездни Войни: Бунтовниците въври като в Америка.
Но според мен най-вероятно ще започне декември или наай-рано последната седмица на ноември. Smiley
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #298 on: 15 October 2014 18:21:36 »

Знаете ли. Според мен Тайните на Гравити Фолс няма да започне през ноември, защото в Америка след 12 дена ще дадат едвам 7 епизод. Което, според мен, значи, че при нас ще стартира 2-ри сезон най-рано средата на декември, но пък и нищо не се знае, все пак Междузвездни Войни: Бунтовниците въври като в Америка.
Но според мен най-вероятно ще започне декември или наай-рано последната седмица на ноември. Smiley

Ако не Гравити Фолс, то дано поне през ноември да започне анимацията The 7D. Интересно ми е да видя как са представили седемте джуджета, а и е единственият сериал на Дисни, който не се излъчва по нашия канал.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #299 on: 15 October 2014 19:02:23 »

Ако не Гравити Фолс, то дано поне през ноември да започне анимацията The 7D. Интересно ми е да видя как са представили седемте джуджета, а и е единственият сериал на Дисни, който не се излъчва по нашия канал.
Еми, доколкото видях интрото на сериала (анимацията) ми изглежда добър, в смисъл добре нарисуван и т.н. А и мелодията му е забавна, весела, запомняща се. Ще се радвам, ако започне по нашето Дисни. Smiley А какво имах предвид под, единствения сериал на Дисни, който не се излъчва по нашия канал?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy