BG TV Talk
19 April 2024 02:05:22
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Disney Channel | новини и коментари

Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Go Down
  Print  
Author Topic: Disney Channel | новини и коментари  (Read 231000 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #440 on: 10 May 2015 12:40:07 »

-Aah! Hot Belgian waffles!

Чакай сега, там наистина ли има гофрети (waffles) или това е просто някакво възклицание?
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #441 on: 10 May 2015 12:55:02 »

Чакай сега, там наистина ли има гофрети (waffles) или това е просто някакво възклицание?
Използвано е като псувня, подходяща за деца. Grin
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #442 on: 10 May 2015 18:41:11 »

Използвано е като псувня, подходяща за деца. Grin

Еми, тогава да го преведем „в името на мамалигата“  Grin
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #443 on: 19 May 2015 15:22:12 »

Поради тази тема с преводите се сетих за един виц  Grin :
"По телевизията дават италиански филм. В едър план разгневена жена крещи на мъжа си:
- Идиото! Кастрато! Импотенто!
Гласът зад кадър превежда:
- Иди си, скъпи, аз съм много разочарована от теб!"
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #444 on: 19 May 2015 17:35:51 »

Успях да засека епизод на "LoliRock". Мога да кажа само, че съм разочарован имайки предвид, че анимацията се прави от Marathon, които правиха и много по-добрия сериал "Totally Spies". Новият сериал ми изглежда изключетелно посредствен. Има прилики със "Sailor Moon", що се отнася до главните герои и техните трансформации и със "Fairy Tail", що се отнася до кръговете, които се появяват при правене на магии. На всичкото отгоре са включили и музикални сегменти, които според мен са доста незапомнящи се. Стилът на анимацията пък е под всякаква критика - героите са нарисувани все едно са взети от някаква момичешка браузър флаш игра за преобличане или гримиране, а очите на всички герои имат еднакъв дизайн. Знам, че сериалът е направен за малки деца, но това не го оправдава да е набързо скалъпен.
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #445 on: 21 May 2015 12:30:29 »

Това лято по Disney Channel USA ще се излъчат 2 нови филма: Teen Beach Movie 2 и Descendants (нещо като spin-off на Maleficent, но щеше да е по-яко ако Анджеина Джоли участваше.  Grin)


Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #446 on: 23 May 2015 17:39:12 »

Знам, че е малко рано, но знае ли се дали някой от тези филми ще се излъчи и при нас.
П.С. Мое лично мнение е, че септемврийския филм ще бъде Плажен Тийн Филм, но нищо не се знае.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #447 on: 24 May 2015 00:03:41 »

Елеее, вторият Плажен Тийн има по-ужасна музика и от първият... Lips Sealed
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #448 on: 24 May 2015 11:11:15 »

Интересно ми е да видя какво ще представлява филмът Descendants. Идеята ми се струва добра, но всичко зависи от изпълнението. Лично на мен Злата кралица от Снежанка ми изглежда доста неподходящо избрана, а и като цяло костюмите са много зле изработени. Също така се надявам жанра по-скоро да клони към екшън-приключение, а не да е поредната комедия.

Off topic: Не знам защо американците са решили, че децата харесват само комедии. Имам чувството, че и по четирите основни детски канала в САЩ (Cartoon Network, Disney Channel/XD и Nickelodeon) може би поне 80% от новото им програмно съдържание е комедийно, под една или друга форма. Просто вече става пренасищане. Спомням си на времето стария Cartoon Network, Fox Kids и Jetix, че те наистина успяваха да балансират двата жанра, че дори и имаше някои страшни сериали, а сега вече дори и някои анимации се превърнаха в ситкоми.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #449 on: 24 May 2015 12:53:00 »

Комедиите са по-евтини и в повечето не е нужно да започнеш да гледаш сериала от първи епизод и не е особен проблем, ако изпуснеш някой епизод. Докато повечето екшън сериали имат някакъв сюжет и ако изпуснеш нещо, може да не разбереш какво се случва и съответно губиш интерес. А и освен, че екшън сериалите са по-скъпи, в днешно време те са зависими от мърчандайзинга. Тоест ако играчките не се продават, сериалът няма да продължи, дори и да има добър рейтинг и доста фенове.

Преди години пък имам чувството, че екшън жанрът доминираше над комедиите. Помня как някои се оплакваха, че CN е бил само екшън. Явно си е някаква тенденция.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #450 on: 29 May 2015 17:52:43 »

Очаквайте през юли:



Нов епизод на "Доктори на супергерои"

Сезон 2 Епизод 07 - 18 юли - 10:10



Нов епизод на "Не бях аз!"

Сезон 2 Епизод 10 - 18 юли - 10:35



Нови епизоди на "Остин и Али"

Сезон 3 Епизод 13 - 18 юли - 11:00



Нови епизоди на "ЛолиРок" - Епизоди (10-12, 14-22) - от 20 юли - всеки ден - 14:45.



Краят на 2 сезон на "Мики Маус"

Сезон 2 Епизод 14 - 13 юли - 20:50
Сезон 2 Епизод 15 - 14 юли - 20:50
Сезон 2 Епизод 16 - 15 юли - 20:50
Сезон 2 Епизод 17 - 16 юли - 20:50
Сезон 2 Епизод 19 - 17 юли - 20:50
Сезон 2 Епизод 18 - 18 юли - 20:50



Премиера на оригиналния филм на Disney Channel - "Teen Beach 2" - 18 юли - 11:30.



Начало на оригиналния анимационен сериал на Disney XD - "Star vs. the Forces of Evil"

Епизод 01 - 18 юли - 13:15
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #451 on: 02 June 2015 16:00:34 »

Disney XD с ново (по-скоро обновено) лого:
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #452 on: 02 June 2015 16:32:57 »

Преди време бях качил и реклама от Нетфликс, ама я изтриха поради авторски права.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #453 on: 02 June 2015 16:51:26 »

За преводите на сериалите (отново). Като човек, който смята че знае доста добре английски като чуя нещо такова, сътворено от хора, които уж трябва да са професионалисти:

- Ha! There it is! Stan restocking like he said!
- Ха, ето го! "Стан зареждане" както той обича да казва!

Ми иде да си изям сертификата.  Grin
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #454 on: 02 June 2015 17:23:49 »

За преводите на сериалите (отново). Като човек, който смята че знае доста добре английски като чуя нещо такова, сътворено от хора, които уж трябва да са професионалисти:

- Ha! There it is! Stan restocking like he said!
- Ха, ето го! "Стан зареждане" както той обича да казва!

Ми иде да си изям сертификата.  Grin


Жалко, наистина, че една иначе толкова добра анимация, каквато според мен е "Тайните на Гравити Фолс", получава толкова лошо отношение от страна на Александра Аудио. Друг сериал с толкова грешки в превода не съм срещал. Имам чувството, че ако се гледа на английски ще е по разбираем отколкото на български.  Grin
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #455 on: 05 June 2015 15:19:12 »



От Дисни обявиха, че подговят нов анимационен сериал по филма "Рапунцел и разбойникът", който ще започне излъчването си по Disney Channel през 2017 год. Действието ще се развива между двата до момента излезли филма (пълнометражния и краткия). Актьорите, които озвучават главните герои Рапунцел и Флин Райдър ще се завърнат да изпълняват ролите си и в сериала.

Като цяло съм доволен от посоката, по която са поели от Дисни. Първо с възкресяването на "Патешки истории", а сега и с "Tangled", който май е първият сериал по филм на Дисни, от "Новото училище на царя" насам. Знам че може би съм го казвал и преди, но се надявам да възстановят старата си практика да правят сериали по кино филмите си, както и да подновят и други анимации от "The Disney Afternoon". Според мен, това бяха най-добрите години на телевизионните продукции на Disney. Жалко, че ръчно рисуваната анимация не може също да се завърне, но какво да се прави.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #456 on: 05 June 2015 16:14:44 »

Леле, анимационен сериал, който не е по DXD! Стига бе!
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #457 on: 06 June 2015 23:51:33 »

Леле, анимационен сериал, който не е по DXD! Стига бе!
Спокойно и "Gravity Falls" беше по Disney Channel, ама...  Grin Grin
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #458 on: 07 June 2015 13:08:41 »

За феновете на H2O:
Ще правят анимационен сериал по оригиналният. Без майтап! Ето трейлъра:

Аз лично не съм фен на подводни Лолироци, но да видим какво ще стане.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #459 on: 07 June 2015 16:16:49 »

Честно да си призная, новата анимационна версия на H2O ми изглежда меко казано тъпа. Като изключим имената на главните героини, сериалът няма нищо общо с оригиналния. Какви са тези говорещи морски животни и вълшебни супергеройски сили от страна на русалките? Стилът на анимацията е също толкова грозен, колкото и на ЛолиРок (на който между другото се радвам, че през август ще е финалът му по нашия Disney Channel). Надявам се, тъй като е сериал на Netflix, да не види излъчване при нас. По-добре да продължат с втори сезон на "Русалките от Мако", който наистина е един достоен сериал от вселената на H2O.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy