BG TV Talk
28 March 2024 18:30:11
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 10   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари  (Read 41042 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 11 August 2016 11:15:05 »


Нови продукции:
• Карбовски: Втори план – премиера
• Комиците и приятели – премиера
• Петък вечер и звездите помагат – премиера
• Филм за Концерта на Слави Трифонов и Ку-Ку бенд в „The SSE Arena Wembley London“ – премиера
• Auto Motor Show – премиера

Продукции с нови сезони:
• Шоуто на Слави – сезон 17
• Търси се – сезон 13
• Столичани в повече – сезон 11
• Преди обед – сезон 6
• Тази събота/неделя – сезон 6
• Лице в лице – сезон 5
• COOL... T – сезон 5
• 120 минути – сезон 4
• Мармалад – сезон 3
• Папараци – сезон 3
• Бригада нов дом – сезон 2
• Мама готви по-добре – сезон 2

Непотвърдени официално продукции:
• Истински истории – сезон 3

Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1 on: 11 August 2016 12:53:30 »

Първоначалният "график"(инфото е от фейсбук страницата им) е бил от 15.Август всеки делник от 18:00 часа да се излъчва най-доброто от първия сезон на "Мама готви по-добре", а самият втори сезон да започне на 12.Септември(когато започва и "Лице в лице", тъй че вероятно това ще е "стартовата дата" тази есен btw). В програмата за другата седмица обаче предаването го няма, а в тарифата за август пише, че ще се излъчва от 29.Август(2 седмици по-късно от първоначалното обявено). Така, че - вероятно просто ще съкратят best eпизодите и сезонът им пак ще си започне на 12-ти.

Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2 on: 11 August 2016 21:10:47 »

Хубаво, че си се сетил за темата, ама защо я изтипоса тая "Революция Z"? Grin Последно преди около 2 години се говореше за нов сезон, ама вече е 100% сигурно, че такъв няма да има. Даже като цяло май се свърши със сътрудничеството между "ьТВ" и Митовски...
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #3 on: 11 August 2016 22:19:13 »

Нищо интересно. Може този нов бг сериал, засега без име да е интересен, но за да има успех трябва да му пускат безплатно епизодите.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #4 on: 11 August 2016 22:27:19 »

Хубаво, че си се сетил за темата, ама защо я изтипоса тая "Революция Z"? Grin Последно преди около 2 години се говореше за нов сезон, ама вече е 100% сигурно, че такъв няма да има. Даже като цяло май се свърши със сътрудничеството между "ьТВ" и Митовски...

Остана отгоре като "провлачено" от предишните сезони - нали уж бяха започнали снимките май и затова го оставих... ?
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #5 on: 11 August 2016 22:30:51 »

Мисля, че "Столичаните" ще са пролетта, тъй като БТВ Комеди анонсират в рекламата всички епизоди за повторение, тоест до края на годината...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #6 on: 12 August 2016 00:35:03 »

Остана отгоре като "провлачено" от предишните сезони - нали уж бяха започнали снимките май и затова го оставих... ?
Не съм чул за такова нещо. Те принципно щяха да издават и албум на "Революция Z", ама ей на колко години минаха и никаква следа от албум...

Мисля, че "Столичаните" ще са пролетта, тъй като БТВ Комеди анонсират в рекламата всички епизоди за повторение, тоест до края на годината...
Някъде четох, че тази есен и пролетта на 2017г. ще са последните 2 сезона на "Столичани в повече", т.е. 11 и 12 поред, като в този период щял да бъде и последният сезон на "Комиците". "ьТВ" даже искали още сега да спрат "Комиците", но Любо Нейков им поставил условие, че ако искат още сезони на "Столичани в повече", държал да има и "Комиците". Не знам обаче до колко е достоверна тази информация...
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #7 on: 12 August 2016 17:50:44 »

Първоначалният "график"(инфото е от фейсбук страницата им) е бил от 15.Август всеки делник от 18:00 часа да се излъчва най-доброто от първия сезон на "Мама готви по-добре", а самият втори сезон да започне на 12.Септември(когато започва и "Лице в лице", тъй че вероятно това ще е "стартовата дата" тази есен btw). В програмата за другата седмица обаче предаването го няма, а в тарифата за август пише, че ще се излъчва от 29.Август(2 седмици по-късно от първоначалното обявено). Така, че - вероятно просто ще съкратят best eпизодите и сезонът им пак ще си започне на 12-ти.

Най-доброто от "Мама готви по-добре" започва седмица по-късно от първоначално обявеното - от 22.Август всеки делник от 18:00 часа. Преди това - от 17:30 ще дават по епизод от "Домашен арест" като започват от епизод 6.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #8 on: 12 August 2016 20:25:35 »

От кога средата на Август се води есен? Шокирате ме, честно.

Blindspot започва излъчване от 15 Август от 22:30.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #9 on: 12 August 2016 20:45:53 »

От кога средата на Август се води есен? Шокирате ме, честно.

Blindspot започва излъчване от 15 Август от 22:30.

Не съм го водил есен, колега, просто ми излезе като "в комплект" със стартирането на втория сезон на "Мама готви по-добре" преди дни.  Wink  Roll Eyes
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #10 on: 14 August 2016 10:31:43 »

Това:

БТВ са подали заявка за регистрация на марката "Втори план". Логото може да видите по-долу. Това сигурно е за ново предаване. Друга нова марка е "В петък и звездите помагат", което ми звучи като мото към предаването. Третата е ново лого за "Бригада нов дом.

го обвързвам с това:

Станете част от ново, изключително забавно и бляскаво световно шоу, което има една единствена цел – да ви даде 5 000лв., за да сбъднете своята луда мечта или тази на някой, на когото се възхищавате или обичате безкрайно. Ако сте артистични, обичате да се забавлявате и сте душата на компанията, елате при нас, играйте заедно с най-обичаните звезди на България в един отбор и сбъднете мечтите си в ефира на bTV.

Можете да се регистрирате тук до 31 август, и да се свържете с екипа на шоуто на имейл: casting@btv.bg

Тъй че... вероятно Фермата ще е от понеделник до четвъртък от 21:30 или от 21:00 часа, а това новото предаване ще е в петък по същото време. За сериала остава предния слот(20-21) или 21-21,30(ако е с половинчасови епизоди)

Въпросът е кое е това "бляскаво световно шоу"?
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #11 on: 14 August 2016 11:35:49 »

Това:

го обвързвам с това:

Тъй че... вероятно Фермата ще е от понеделник до четвъртък от 21:30 или от 21:00 часа, а това новото предаване ще е в петък по същото време. За сериала остава предния слот(20-21) или 21-21,30(ако е с половинчасови епизоди)

Въпросът е кое е това "бляскаво световно шоу"?
Ако това шоу е в този слот в петък, какво става със "Столичани в повече"? То всъщност малко време остана, за да разберем. Надявам се до 10-ина дни вече и двете телевизии да са си пуснали тарифите, за да сме наясно какво и кога да очакваме... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #12 on: 17 August 2016 11:14:57 »

В момента явно се снима нов сезон на "Бригада: Нов дом":

Предаването го местя в графата с потвърдените продукции. Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #13 on: 19 August 2016 12:55:36 »

Това:

го обвързвам с това:

Тъй че... вероятно Фермата ще е от понеделник до четвъртък от 21:30 или от 21:00 часа, а това новото предаване ще е в петък по същото време. За сериала остава предния слот(20-21) или 21-21,30(ако е с половинчасови епизоди)

Въпросът е кое е това "бляскаво световно шоу"?
Името на предаването най-вероятно ще е "Петък вечер и звездите помагат", така са променили заявката в патентното.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #14 on: 19 August 2016 16:23:47 »

* "Шоуто на Слави" - от септември от 22:30 часа по bTV
* "Фермата" от 11 септември - всяка неделя от 20:00 до 22:30 часа и от понеделник до четвъртък от 21:00 до 22:30 часа.
* Ново комедийно шоу ("Петък вечер и звездите помагат")- от 23 септември, всеки петък от 20 до 21 часа
* "Комиците и приятели" - от 23 септември, всеки петък от 21 до 22 часа
* "Втори план" - публицистично предаване - от 24 септември, всяка събота от 17 до 18 часа
* Новият сериал "Версай" - от 10 септември, всяка събота от 22 до 00 часа
* Турският сериал "Кварталът на богатите" - от 13 септември вече от понеделник до четвъртък от 20 до 21 часа
* "Папараци" - от 18 септември, всяка неделя от 22:30 до 23:30 часа
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #15 on: 19 August 2016 18:19:10 »

Странна работа - няма нито "Столичани в повече", нито новия сериал, а "Комиците" вече ще са 90 минути и с ново име... Аз лично предпочитам да изчакам и официалното публикуване на тарифата в сайта на "ьТВ" или в Piero97, понеже тук някои неща са ми съмнителни.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #16 on: 19 August 2016 18:23:59 »

Странна работа - няма нито "Столичани в повече", нито новия сериал, а "Комиците" вече ще са 90 минути и с ново име... Аз лично предпочитам да изчакам и официалното публикуване на тарифата в сайта на "ьТВ" или в Piero97, понеже тук някои неща са ми съмнителни.
Тарифата ми е пратена именно от Пиеро97.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #17 on: 19 August 2016 18:29:28 »

Тарифата ми е пратена именно от Пиеро97.
И документът е вграден в поста.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #18 on: 19 August 2016 18:40:33 »

Тарифата ми е пратена именно от Пиеро97.
Все пак предпочитам да я видя и официално публикувана. Иначе ако наистина това ще им е програмата тази есен, явно новият сериал и "Столичани в повече" ще са през зимата или пролетта. Интересно и какво ще поместят в събота от 22:00ч., понеже "Версай" е само 10 епизода и те за 5 седмици ще го извъртят. Надявах се най-накрая да се отърват от турските сериали в праймтайма, ама нали именно те им правят големите рейтинги и после няма с какво да се хвалят...  Sad
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #19 on: 19 August 2016 18:43:23 »

Все пак предпочитам да я видя и официално публикувана. Иначе ако наистина това ще им е програмата тази есен, явно новият сериал и "Столичани в повече" ще са през зимата или пролетта. Интересно и какво ще поместят в събота от 22:00ч., понеже "Версай" е само 10 епизода и те за 5 седмици ще го извъртят. Надявах се най-накрая да се отърват от турските сериали в праймтайма, ама нали именно те им правят големите рейтинги и после няма с какво да се хвалят...  Sad
Няма как, май вече Пиеро ги пращат само на абонати и не ги качват в сайта, или поне не на време... Колегата се е абонирал от името на Теленовелас Новини и за това ги получава, ние също ще се абонираме от името на BG TV News за да ги пускаме. БТВ мисля че също спряха да ги качват в сайта им, както и рейтингите ТОП 50.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 10   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy