BG TV Talk
29 March 2024 12:35:30
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари  (Read 41069 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #40 on: 02 September 2016 11:34:39 »

Quote from: bTV PR
„Карбовски: Втори план” тръгва по bTV от 24 септември
Седмичното предаване с водещ Мартин Карбовски ще търси историите под повърхността, показвайки втория план на живота на обикновения човек




От 24 септември едно от най-провокативните лица в българските медии Мартин Карбовски, стартира ново предаване в ефира на bTV. „Карбовски: Втори план” ще се излъчва всяка събота от 17:00 до 18:00 часа. Предаването ще представя нов поглед върху човешките истории, нюансите и контрастите на различния начин на живот, мечтите и малките радости на обикновения човек.

„Карбовски: Втори план” ще води зрителите на bTV към задаване на вечните въпроси – кое е правилно и кой прави промените в динамиката на морала, културата и обществото. За целта водещият ще разказва и сравнява истории, митове или различни житейски борби и противоречия, а зрителите ще откриват историята под повърхността – втория план на човешкия живот, в който нищо не е такова, каквото изглежда.

„Всяка събота с екипа на предаването ще противопоставяме в една или повече истории светлата и тъмната страна на живота, проблемите и позитивите на общото ни битие.  Във всеки епизод ще търсим и експлоатираме невъзможността и пукнатините в структурата на реалността  срещу случващото се добро и неговите причини и корени. Идеята е проста – разказът за кухнята на живота понякога трябва да дава и изход от житейските ситуации”, каза Мартин Карбовски по повод старта на новия телевизионен проект.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #41 on: 02 September 2016 12:44:24 »

На 5-и септември между „Оркестър без име“ и „Мъртва точка“ от 22:00 са вмъкнали „Хан Тутракан“.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #42 on: 02 September 2016 13:22:38 »

На 5-и септември между „Оркестър без име“ и „Мъртва точка“ от 22:00 са вмъкнали „Хан Тутракан“.
И какво е това чудо "Хан Тутракан"? В Google не излиза нищо с това име...
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #43 on: 02 September 2016 13:38:51 »

И какво е това чудо "Хан Тутракан"? В Google не излиза нищо с това име...

В програмата им пише, че е комедиен сериал. Доколкото разбирам български - вероятно това е т.нар. "демо" епизод
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #44 on: 02 September 2016 14:30:36 »

В програмата им пише, че е комедиен сериал. Доколкото разбирам български - вероятно това е т.нар. "демо" епизод
Интересно... Ще се опитам да го гледам в понеделник, та да видя за какво иде реч. Ако някой има възможност, нека го запише. Smiley
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #45 on: 03 September 2016 15:30:20 »

На 5-и септември между „Оркестър без име“ и „Мъртва точка“ от 22:00 са вмъкнали „Хан Тутракан“.
Ще е смешен, по рекламата така ми се стори
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #46 on: 03 September 2016 21:01:24 »

Ще е смешен, по рекламата така ми се стори
Къде я има тая реклама, че не я намирам?
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #47 on: 04 September 2016 00:15:47 »

Явно само по телевизията.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #48 on: 04 September 2016 19:02:40 »

Къде я има тая реклама, че не я намирам?
По бтв я дават по 2--3пъти на ден
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #49 on: 04 September 2016 22:06:49 »

Ако някой каже в колко часа точно са я излъчили, мога да я запиша от VOYO с 1 или 2 часа закъснение, но не по-късно.

Edit:
Успях да я хвана:
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #50 on: 04 September 2016 22:48:57 »

Брей... Интересно ми изглежда. Ще го видим утре за какво става въпрос, а и кой екип го прави. Smiley
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #51 on: 05 September 2016 09:13:14 »

Пилотен епизод - НАЙ – ПОСЛЕ в България се прави нещо, което в САЩ го правят откакто има телевизия едва ли не.......!  Grin
Report Spam   Logged

Hater by Design.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #52 on: 05 September 2016 09:25:13 »

„Играчи“ и „Истински истории“ също имаха по два пилотни епизода.

EDIT: Според хора от екипа, ще има анкета в страницата на bTV, в която ще се питат зрителите дали искат сериалът да продължи.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #53 on: 05 September 2016 11:13:01 »

„Играчи“ и „Истински истории“ също имаха по два пилотни епизода.

EDIT: Според хора от екипа, ще има анкета в страницата на bTV, в която ще се питат зрителите дали искат сериалът да продължи.

Играчи беше почти завършен като му пуснаха пилотния доколкото знам от мои източници.

Истинската работа с пилотните е да се снимат и да се правят фокус групи и да се избира. НО това може би ще стане след около 20 - тина години тук  Grin
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #54 on: 05 September 2016 12:02:14 »

Ето и още един откъс, който намерих:



Като цяло ми изглежда забавен, ще му дам шанс. Щом му излъчвт първо пилот ме съмнява да е на някоя от "големите" продуцентски компании. Но пък 100% подкрепям да се прави първо така, отколкото да се пускат направо сериали с неясна гледаемост ("Къде е Магииииии"  Grin ). В другите страни почти винаги се правят първо пилоти, а след това се пускат останалите епизоди, крайно време е нашите ТВ да осъзнаят това, щом са осъзнали че могат да пускат и платени платформи...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #55 on: 06 September 2016 10:31:23 »

Хареса ми пилотният епизод и ще се радвам да видя още епизоди. Прилича на „Ало, ало“, само че в друга обстановка. Само не знам колко успешен би бил такъв сериал, имайки в предвид, че българинът приема всичко хумористично, свързано с историята, като гавра.

Иначе анкетата вече е качена в bTV.bg, можете да гласувате тук. Засега е 75% на 25%, като мнозинството е гласувало с „да“.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #56 on: 06 September 2016 15:41:15 »

Хареса ми пилотният епизод и ще се радвам да видя още епизоди. Прилича на „Ало, ало“, само че в друга обстановка. Само не знам колко успешен би бил такъв сериал, имайки в предвид, че българинът приема всичко хумористично, свързано с историята, като гавра.

Иначе анкетата вече е качена в bTV.bg, можете да гласувате тук. Засега е 75% на 25%, като мнозинството е гласувало с „да“.
И аз се забавлявах
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #57 on: 06 September 2016 15:51:23 »

Готино е сериалчето, а и на мен също ми напомни за "Ало, ало". Продуцентската компания, доколкото успях да видя, е някоя си Drama Queen. Не успях да видя кои хора седят зад нея, понеже надписите накрая много бързо се изредиха...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #58 on: 06 September 2016 20:19:55 »

Ставаше, стилът ми напомни малко на "Сутрешен блок" по ТВ7. Това действително е нова концепция ситком, мисля че биха могли да го развият добре, но ако се постараят повече. Както каза колегата обаче естествено, хейтване ще има, най-вече защото е на болната историческа тематика от този период (турското иго), може да се види и в коментарите на клиповете за пилота, които сме качили в тубата.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #59 on: 09 September 2016 22:15:47 »

По-следващата седмица:

На 19. септември, понеделник, 20:00-21:30 часа, ще се излъчи "Филма за Концерта на Слави Трифонов и Ку-Ку бенд в The SSE Arena Wembley London.
На 19. септември, понеделник, дейли епизодът на "Фермата" ще бъде от 21:30 до 22:30 часа, когато започва "Шоуто на Слави".

На 22. септември:
-Тази сутрин ще започва в 07:00 часа
-12:30-14:30 часа ще има Фолклорен концерт-спектакъл по случай 35 годишнината от създаването на оркестър "Орфей"
-14:30-15:30 часа ще се повтори филмът на bTV Документите: "Македония: Последният жив проект на Коминтерна(част 1.)
-няма да се излъчва следобедна емисия новини
-15:30-18:00 ще има филм
-от 20:00 часа ще започне специалното издание на "Шоуто на Слави"
-дейли епизодът на "Фермата" ще започне в 21:30 часа
-от 23:00 до 23:30 часа ще се излъчи забавното предаване "Прайм тайм"

На 23. септември:
-Тази сутрин ще започва в 07:00 часа
-12:30-14:30 часа ще има филм
-14:30-15:30 часа ще се повтори филмът на bTV Документите: "Македония: Последният жив проект на Коминтерна(част 2.)
-няма да се излъчва следобедна емисия новини
-15:30-18:00 ще има филм
-от 20:00 часа ще започне специалното издание на филм

На 23. септември няма да стартира "Комиците и приятели", както и "В петък вечер и звездите помагат".

Както вече ни е известно:
На 24. септември, събота, 15:00-17:00 часа, ще започне новият сезон на "Мармалад
На 24. септември, събота, 17:00-18:00 часа, започва "Карбовски: Втори план"
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy