BG TV Talk
28 March 2024 20:58:10
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари  (Read 23083 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 11 August 2016 11:28:26 »


Нови продукции:
• Концерт „Заедно сме №1!“
• Пееш или лъжеш – премиера
• Bake off: Най-сладкото състезание – премиера

Продукции с нови сезони:
• Господари на ефира – сезон 14
• Часът на Милен Цветков – сезон 11
• На кафе – сезон 8
• VIP Brother – сезон 8
• Бон апети – сезон 6
• Съдби на кръстопът – сезон 6
• Съдебен спор – сезон 6
• Семейни войни – сезон 5
• Събуди се... – сезон 5
• Big Brother All-Stars – сезон 5
• Комбина – сезон 3
• Откраднат живот – сезон 2
• София – ден и нощ – сезон 2

Непотвърдени официално продукции:
• БГ сериал – премиера

Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #1 on: 11 August 2016 12:27:31 »

Семейни войни ще има нов сезон, в момента тече кастинг.

Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #2 on: 11 August 2016 12:36:41 »

Семейни войни ще има нов сезон, в момента тече кастинг.

Това да не е останало още по време на сезона от пролетта в сайта им?
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #3 on: 11 August 2016 12:44:21 »

Това да не е останало още по време на сезона от пролетта в сайта им?
Ами дата на видеото пише 25 юли 2016.  А и май бях засякъл рекламна шапка по Нова ТВ за кастинга. Не съм много сигурен, ще се опитам да я видя по-късно.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #4 on: 11 August 2016 14:21:51 »

Сигурни ли сме за „Big Brother: All-Stars“? Според статията в 24 часа, само „VIP Brother“ щяло да има и ще продължи по-дълго.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #5 on: 11 August 2016 14:56:35 »

Сигурни ли сме за „Big Brother: All-Stars“? Според статията в 24 часа, само „VIP Brother“ щяло да има и ще продължи по-дълго.

Сигурен съм, да, човек от телевизията ми го "сподели" Cheesy Идеята им е да свърши сезона декември някъде, а иначе - VIP Brother и тази година ще си е около 2 месеца - колкото са последните издания след "възраждането"
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #6 on: 11 August 2016 16:30:38 »

Сигурен съм, да, човек от телевизията ми го "сподели" Cheesy Идеята им е да свърши сезона декември някъде, а иначе - VIP Brother и тази година ще си е около 2 месеца - колкото са последните издания след "възраждането"
От All Stars и преди съм казвал че смисъл няма, така че няма да липсва и ако го няма. За VIP Brother е ОК да е всяка година, но можеше да го поразнообразят, като например да го направят в по-различна къща или тип "Къртицата" - смесено с обикновенни хора.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #7 on: 11 August 2016 21:21:24 »

Сложих "Семейни войни" при потвърдените, защото в момента текат анонси за кастинги, а и се пада сезон 5, а не 2 (явно колегата е забравил за 3-те сезона в периода 2002-2005г.). BTW тия дни се правят и анкетите със статисти, които после се ползват за "попитахме 100 човека". Grin
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #8 on: 11 August 2016 22:15:08 »

Слаба продукция, но за бг тв канал очевидно става. Гледал съм s01e01 на сериала Откраднат живот и се отказах, защото не ми направи впечатление.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #9 on: 11 August 2016 22:28:31 »

Сложих "Семейни войни" при потвърдените, защото в момента текат анонси за кастинги, а и се пада сезон 5, а не 2 (явно колегата е забравил за 3-те сезона в периода 2002-2005г.). BTW тия дни се правят и анкетите със статисти, които после се ползват за "попитахме 100 човека". Grin

Супер, не бях сигурен дали ще има със сигурност нов сезон - но вече явно е сигурно. Пък иначе за броя на сезоните - не, не ги бях забравил тези, които са отдавна - просто не бях сигурен като кой под ред се пада този и затова реших "да играя на сигурно"  Grin  Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #10 on: 12 August 2016 00:41:02 »

Супер, не бях сигурен дали ще има със сигурност нов сезон - но вече явно е сигурно. Пък иначе за броя на сезоните - не, не ги бях забравил тези, които са отдавна - просто не бях сигурен като кой под ред се пада този и затова реших "да играя на сигурно"  Grin  Grin
И "Нова" не бяха сигурни, когато го подновиха. Тогава Румен Луканов беше гост в "На кафе" и беше казал, че това щял да бъде единствен сезон на "Семейни войни" колкото за разнообразие, пък от есента (сиреч другия месец) щяло да има пак "Сделка или не". За щастие обаче възраждането на "Семейни войни" се оказа успешно и се надявам да получи още повече сезони. BTW на мен ми допадаше и "Колелото на късмета", което пак Румен Луканов правеше преди няколко години, но за съжаление то се оказа неуспешен проект и получи само един сезон...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #11 on: 18 August 2016 16:05:57 »

Бум: http://go.bgtvtalk.com/2bvFthI
Гарантираните рейтинги за септември. Основните неща почват на 12 септември, като праймтайма ще изглежда така:

Понеделник
20:00 VIP Brother
23:00 "Господари на ефира"

Вторник - четвъртък
20:00 VIP Brother
21:00 "Откраднат живот"
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"

Петък
20:00 VIP Brother
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #12 on: 19 August 2016 12:33:04 »

Ето я и програмната схема:

Next TV явно няма да е по Diema, тъй че все още можем само да гадаем по коя телевизия ще е...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #13 on: 19 August 2016 13:00:52 »

Еми вместо второ реалити ще залагат на БГ сериал, което може да е нож с две остриета, защото прави рейтинг, ама интереса му към втория месец загасва, а "Откраднат живот" ми се струва адски скучен сериал... Иначе "Господарите" ги пишете понякога в понеделник в 23:30, защото ББ обикновенно тогава "извънредно" го удължават и пускат прословутия надпис "Господари на ефира ще започне веднага след края на Вип Брадър".
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #14 on: 19 August 2016 16:15:03 »

Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #15 on: 19 August 2016 18:02:44 »

Еми вместо второ реалити ще залагат на БГ сериал, което може да е нож с две остриета, защото прави рейтинг, ама интереса му към втория месец загасва, а "Откраднат живот" ми се струва адски скучен сериал... Иначе "Господарите" ги пишете понякога в понеделник в 23:30, защото ББ обикновенно тогава "извънредно" го удължават и пускат прословутия надпис "Господари на ефира ще започне веднага след края на Вип Брадър".

Откраднат живот си е екстра. Има защо да е поръчан втори сезон, че даже и за трети да се мисли Wink
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #16 on: 19 August 2016 18:03:25 »

Еми вместо второ реалити ще залагат на БГ сериал, което може да е нож с две остриета, защото прави рейтинг, ама интереса му към втория месец загасва, а "Откраднат живот" ми се струва адски скучен сериал... Иначе "Господарите" ги пишете понякога в понеделник в 23:30, защото ББ обикновенно тогава "извънредно" го удължават и пускат прословутия надпис "Господари на ефира ще започне веднага след края на Вип Брадър".
Такива истории със закъсняване от години не е имало, че даже и на откриването и закриването на сезона пак си спазват програмата... Cheesy "Откраднат живот" поне на мен ми е сред любимите сериали, а и на доста хора, които познавам, тъй че интерес към него си има.

Откраднат живот си е екстра. Има защо да е поръчан втори сезон, че даже и за трети да се мисли Wink
И според мен е най-добре сезон 3 да е последен, че с толкова много серии на сезон има голяма вероятност да го разводнят.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 23 August 2016 21:30:16 »

Ново предаване по "Нова":

Казва се "Пееш или лъжеш", като вече тече записването за кастинги. Водещ ще е Ненчо Балабанов, а продуцент - най-вероятно Магърдич Халваджиян. Той впрочем (Магърдич) утре ще е гост-водещ на "Здравей, България!", тъй че най-вероятно ще издаде още подробности.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #18 on: 24 August 2016 09:41:07 »

На 6.Септември от 20:00 до 23:00 часа на живо по Нова телевизия ще се излъчи специалния концерт, в който ще се представят продукциите от есенния ТВ сезон. Ще участват всички лица на телевизията, както и звездите на предаванията. Концертът ще се проведе на скейтърската(Княжеската) градинка в София до Ректората на СУ. Продуцент е Global Group.

Вероятно в края на септември или началото на октомври(<-непотвърдена информация) ще започне "Пееш или лъжеш". Форматът е на Endemol, а продуцент е Global Group. Ще се излъчва всяка седмица с предавания от по 2 часа.(Според мен вероятен ден за това е неделя). Все още обаче не мога да намеря кой е точния формат.

Следващият сезон на X Factor ще е през Есен 2017.

Инфото е от гостуването на Магърдич.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #19 on: 24 August 2016 09:57:24 »

На 6.Септември от 20:00 до 23:00 часа на живо по Нова телевизия ще се излъчи специалния концерт, в който ще се представят продукциите от есенния ТВ сезон. Ще участват всички лица на телевизията, както и звездите на предаванията. Концертът ще се проведе на скейтърската(Княжеската) градинка в София до Ректората на СУ. Продуцент е Global Group.

Вероятно в края на септември или началото на октомври(<-непотвърдена информация) ще започне "Пееш или лъжеш". Форматът е на Endemol, а продуцент е Global Group. Ще се излъчва всяка седмица с предавания от по 2 часа.(Според мен вероятен ден за това е неделя). Все още обаче не мога да намеря кой е точния формат.

Следващият сезон на X Factor ще е през Есен 2017.

Инфото е от гостуването на Магърдич.
Уоу... Не съм чул, че епизодите ще са по 2 часа... "Нова" нямат практика да слагат собствени продукции в неделния праймтайм, ама кой знае... Ако е през седмицата, ще трябва в някой ден да се лишат от "Откраднат живот", пък на него епизодите са му сметнати да са по 3 на седмица, тъй че ще видим как ще си пренаредят програмата.

За въпросния концерт - водещи ще са Зуека и Рачков, а участие ще вземат редица певци, кои популярни, кои от X Factor. Скейтърската градинка, ако не се бъркам, всъщност е площадът пред паметника на съветската армия.

В петък гост-водещ на "Здравей, България!" ще е Евтим Милошев, така че сигурно ще говори за "Откраднат живот", а туко-виж и той се сдобил с нова продукция... Grin
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy