BG TV Talk
28 March 2024 16:55:36
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2016/2017 | новини и коментари  (Read 23079 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #80 on: 16 November 2016 23:00:44 »

Има ли информация кога ще е краят на "София Ден и Нощ"? Мисля, че вече минават 200 епизода, а не ми се иска да свършва... Cheesy Като гледам няма да е преди Нова Година, може да са започнали снимките за новия сезон, ако е имало кандидати.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #81 on: 17 November 2016 10:03:24 »

Има ли информация кога ще е краят на "София Ден и Нощ"? Мисля, че вече минават 200 епизода, а не ми се иска да свършва... Cheesy Като гледам няма да е преди Нова Година, може да са започнали снимките за новия сезон, ако е имало кандидати.

Да свършва по-скоро това недоразумение. Ако някой си мисли че хората живеят така......

Отделно е направено супер зле
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #82 on: 17 November 2016 16:03:02 »

Българската коледа е на ротационен принцип между БНТ, БТВ и Нова, а от догодина и БГ он Ер. Магито пак окупира новогодишния праймтайм. За Господарите - ОК, но това Пееш или лъжеш за ЧНГ е... провал.
На мен си ми харесва "Пееш или лъжеш", а и определено е по-добре от някой филм, както правеха през последните години.

Има ли информация кога ще е краят на "София Ден и Нощ"? Мисля, че вече минават 200 епизода, а не ми се иска да свършва... Cheesy Като гледам няма да е преди Нова Година, може да са започнали снимките за новия сезон, ако е имало кандидати.
Едва ли ще свърши скоро, защото както вече сме казвали, е по формат на "Берлин - ден и нощ", а то май още върви в Германия. Иначе ако са им привършили заснетите епизоди, винаги могат да ги резнат наполовина, както направиха и през лятото.

Да свършва по-скоро това недоразумение. Ако някой си мисли че хората живеят така......

Отделно е направено супер зле
И на мен не ми допада, но явно има доста зрители. Да не забравяме, че на концерта за есенната програма може би точно "София - ден и нощ" имаше най-много фенове. Иначе оригиналната немска версия е снимана по същия начин - просто такъв си е формата, както и "Съдби на кръстопът".
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #83 on: 17 November 2016 17:30:01 »

И на мен не ми допада, но явно има доста зрители. Да не забравяме, че на концерта за есенната програма може би точно "София - ден и нощ" имаше най-много фенове. Иначе оригиналната немска версия е снимана по същия начин - просто такъв си е формата, както и "Съдби на кръстопът".
Ми има фенове за съжаление въпреки че най-голямата простоия, която някога съм виждак, ма то и турските сериали имат много фенове, в България сме все пак, да не забравяме.  Grin Иначе въпросното "блокче" където го снимат е близко до мястото където живея и пред него обикновенно е пълно с момиченца, чакащи въпросните "актьори" да излязат да пушат отвън, за да им вземат автограф. Една моя някогашна съученичка е една от "актрисите" там, ама общо взето - аматьорска работа, като всичко останало в милата ни родина...  Tongue
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #84 on: 17 November 2016 18:32:32 »

Аз преди гледах сериала, но вече нямам интерес към него.  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #85 on: 25 November 2016 21:19:54 »

Аз преди гледах сериала, но вече нямам интерес към него.  Grin
Само ми е интересно колко им плащат на людете, едва ли е много според мен...
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #86 on: 25 November 2016 22:49:18 »

Само ми е интересно колко им плащат на людете, едва ли е много според мен...
Ами четох някъде, но 100% е било жълт сайт, че са били недоволни, че им давали малко и не знам какви глупости.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #87 on: 26 November 2016 13:20:36 »

Само ми е интересно колко им плащат на людете, едва ли е много според мен...
Максималното е 300 лева на епизод от това, което съм чувал.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #88 on: 26 November 2016 15:12:21 »

Максималното е 300 лева на епизод от това, което съм чувал.

Трябва да са пръснати стотици хиляди за главните актьори... Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #89 on: 26 November 2016 18:00:00 »

Трябва да са пръснати стотици хиляди за главните актьори... Cheesy
Не знам, просто съм чувал слухове.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #90 on: 15 December 2016 17:19:25 »

На 1 януари праймтайма ще изглежда така:

20:00 "Пресечката" - телевизионен проект на Теди Москов, създаден специално за новогодишната програма на NOVA. Участват Мая Новоселска, Камен Донев, Светлана Янчева и други.
21:00 "Петзвезден романс" - филм
23:00 Концерт на дует "Авеню"

Интересно това "Пресечката" какво е - сериал, предаване или просто някакъв късометражен филм.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #91 on: 15 December 2016 18:31:52 »

На 1 януари праймтайма ще изглежда така:

20:00 "Пресечката" - телевизионен проект на Теди Москов, създаден специално за новогодишната програма на NOVA. Участват Мая Новоселска, Камен Донев, Светлана Янчева и други.
21:00 "Петзвезден романс" - филм
23:00 Концерт на дует "Авеню"

Интересно това "Пресечката" какво е - сериал, предаване или просто някакъв късометражен филм.
Нещо като късометражен филм ще е, имам някакъв спомен че нещо подобно едно време също бяха излъчвали преди десетина години някъде, но не мога да си спомня вече БТВ или Нова ТВ го излъчиха...
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #92 on: 15 December 2016 19:05:10 »

Програма на Теди Москов и Мая Новоселска, нещо като продължение на "Улицата".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #93 on: 16 December 2016 11:30:07 »

Програма на Теди Москов и Мая Новоселска, нещо като продължение на "Улицата".
Мхм... Значи очаквам да е интересно. Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #94 on: 20 December 2016 12:25:53 »

Тарифата за януари: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1482157765_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january.xls

Промените:
На 20 януари от 20:00ч. свършва "Скорпион". От 23 януари започва "Черешката на тортата".

На 17 януари в 21:00ч. свършва "Непорочната Джейн". От 18 януари почва "Черен списък".

Всеки делник в 17:30ч. вече ще има повторение на "Господари на ефира". За целта на "Малката булка" вече ще са по 2 епизода на ден, а не по 3.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #95 on: 20 December 2016 22:11:55 »

Четох, че когато свървши Скорпион и Непорочната Джейн, ще започне третия сезон на Откраднат живот.

Между другото, забелязах, че програмата е дръпната със 7 минути по-рано, имам предвид, сериалите, поне София ден и нощ почва със 7 минути по рано и свършва с толкова, рекламите също не са със старите си графици
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #96 on: 20 December 2016 23:38:01 »

Четох, че когато свървши Скорпион и Непорочната Джейн, ще започне третия сезон на Откраднат живот.

Между другото, забелязах, че програмата е дръпната със 7 минути по-рано, имам предвид, сериалите, поне София ден и нощ почва със 7 минути по рано и свършва с толкова, рекламите също не са със старите си графици
Нали не очакваш да пуснат едно от най-рейтинговите си неща през зимата? Сезон 3 на "Откраднат живот" ще е през пролетта, като най-вероятно ще почне през март. На местата на "Скорпион" и "Непорочната Джейн" ще има съответно "Черешката на тортата" и "Черен списък", както съм написал по-горе.

За програмата не съм забелязал промени. Преди малко "Господари на ефира" си бяха в нормален график.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #97 on: 28 December 2016 15:17:30 »

Сега забелязах, че има промени по програмата за тази и другата седмица:

Тази седмица няма "София - ден и нощ", но за сметка на това има по 2 епизода на "Непорочната Джейн".

В неделя (1 януари) "Петзвезден романс" ще е от 20:00 до 22:00ч., а "Пресечката" съответно ще е от 22:00 до 23:00ч., явно за да не се засече с "11 А" по "ьТВ".

Другата седмица праймтайм програмата ще изглежда така:

20:00 "Съдби на кръстопът" (не знаех, че още го снимат)
21:00 "Скорпион"
22:00 "Нощна смяна"
23:30 Новини

"Нощна смяна" ще е само от 3 до 6 януари, като тогава ще си излъчат целия сезон 1. От 9 януари предполагам, че ще се завърнат "София - ден и нощ" и "Господари на ефира", но все пак очаквам с нетърпение програмата за седмицата 9-15 януари, за да видя каква ще е. Grin

На "Непорочната Джейн" май няма да успеят да му излъчат целия сезон 1, ама нищо чудно да се завърне след финала на "Скорпион".
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #98 on: 28 December 2016 23:58:27 »

Сега забелязах, че има промени по програмата за тази и другата седмица:

Тази седмица няма "София - ден и нощ", но за сметка на това има по 2 епизода на "Непорочната Джейн".

В неделя (1 януари) "Петзвезден романс" ще е от 20:00 до 22:00ч., а "Пресечката" съответно ще е от 22:00 до 23:00ч., явно за да не се засече с "11 А" по "ьТВ".

Другата седмица праймтайм програмата ще изглежда така:

20:00 "Съдби на кръстопът" (не знаех, че още го снимат)
21:00 "Скорпион"
22:00 "Нощна смяна"
23:30 Новини

"Нощна смяна" ще е само от 3 до 6 януари, като тогава ще си излъчат целия сезон 1. От 9 януари предполагам, че ще се завърнат "София - ден и нощ" и "Господари на ефира", но все пак очаквам с нетърпение програмата за седмицата 9-15 януари, за да видя каква ще е. Grin

На "Непорочната Джейн" май няма да успеят да му излъчат целия сезон 1, ама нищо чудно да се завърне след финала на "Скорпион".
Нова промени програмата си и тази седмица вместо 2 епизода на "Джейн" излъчват по 1 еп., а от 22 ч. върви "София - ден и нощ".
От 3 януари "Непорочната Джейн" ще се излъчва вече в 01:00 часа през нощта. Вадете си изводи колко е успешен...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 29 December 2016 11:55:43 »

Нова промени програмата си и тази седмица вместо 2 епизода на "Джейн" излъчват по 1 еп., а от 22 ч. върви "София - ден и нощ".
От 3 януари "Непорочната Джейн" ще се излъчва вече в 01:00 часа през нощта. Вадете си изводи колко е успешен...
А.. Не съм видял, че са го забутали толкова късно. Можеха да го прехвърлят примерно по Diema Family в по-нормално време, ама те си решават... Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy