BG TV Talk
28 March 2024 20:19:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Откраднат живот | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Откраднат живот | новини и коментари  (Read 27193 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 28 August 2016 21:27:16 »


Понеже не съм сигурен дали го казахме тук вече, но... официално е сигурно, че "Откраднат живот" започва от 13. септември, вторник-четвъртък, от 21:00 часа.
(има поставени билбордове)
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1 on: 28 August 2016 22:37:31 »

И аз тъкмо това щях да напиша. Интересно обаче защо сутринта екипът на сериала не издаде датата в "Събуди се"... Иначе билбордове с датата видях още в петък.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #2 on: 18 October 2016 11:49:08 »

Ще има трети сезон, това съобщиха в лайф чата на страницата.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #3 on: 19 October 2016 13:01:25 »

Немаше нужда... Може да има много фенове, но си остава все така зле направен с клишета, лоша игра, че и очеизвадно фалшив зле поставен грим...
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #4 on: 19 October 2016 15:20:39 »

тв момче, това все едно аз съм го написал Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #5 on: 25 January 2017 20:11:58 »

Сезон 3 на сериала ще се казва "Възмездието". "Нова" нещо май не харесват цифрата 3, понеже и на "Не така, брат" третият сезон си има име - "Големият взрив"... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #6 on: 15 February 2017 16:52:54 »

Луиза Григорова облича лекарската престилка в “Откраднат живот: Възмездието“

Най-успешният български медицински сериал се връща в ефир на 20 февруари от 20.00 ч. по NOVA

Нови любовни истории и популярни актьори ще прекрояват съдбите на героите в “Откраднат живот: Възмездието“, който стартира на 20 февруари от 20.00 ч. по NOVA. Една от големите новини, които продуцентът на най-успешния медицински сериал в България - Евтим Милошев, съобщи пред медиите, е присъединяването на актрисата Луиза Григорова към звездния каст.

Снимки от пресконференцията за “Откраднат живот: Възмездието“ може да видите ТУК

Чаровната Луиза, която е позната с въздействащите си роли на театралната сцена и в телевизионния ефир, ще облече лекарската престилка в предстоящия трети сезон на хитовата продукция. “Имам възможност да вляза в успешен проект със страхотен екип. В МБАЛ “Св. Кирил“ героинята ми ще бъде коремен хирург. Името й е Вяра Добрева – символика, която представя този прекрасен за мен образ “, разказа актрисата, загатвайки появата на още един нов персонаж, който ще се появи в лицето на друго попълнение в каста. “Медицината е тема, която дълбоко ме вълнува“, разкри Луиза, която мечтае за лекарската професия наред с актьорското призвание.

“Проектът се разраства благодарение на големия интерес на зрителите. Приоритет за нашия екип е историите да бъдат автентични, да имат свои прототипи. Третият сезон ще бъде сезонът на равносметката”, съобщи Евтим Милошев, допълвайки, че социалните теми ще бъдат една от основните линии в сюжета, търсейки диалог с обществото в интересни медицински казуси и познати, но често пренебрегвани проблеми.

“За първи път от старта на телевизионния проект в ефира на NOVA, той ще се излъчва четири пъти седмично по време на своя трети сезон. Епизодите също ще бъдат с по-голям брой. Едно от най-големите доказателства за качеството на сериала е интереса на голям международен дистрибутор към него. В момента водим преговори и ако те завършат успешно “Откраднат живот“ ще бъде включен в техния каталог и представен на предстоящия телевизионен пазар в Кан“, съобщи Антоний Мангов, програмен директор на Нова Броудкастнг Груп по повод излъчването на най-успешния медицински сериал у нас. “Успехът на “Откраднат живот“ ни мотивира да продължим да инвестираме в качествени нови кино продукции и сериали“, допълни той. 

 Дали Алекс ще издаде баща си, променяйки бъдещето му в болницата? Какво ще се случи с детето на д-р Захариев и д-р Стилянова? Кой ще се срещне пръв с възмездието и как новите актьори ще променят съдбата на останалите? Зрителите ще разберат на 20 февруари от 20.00 ч. по NOVA.  

Актуални новини за сериала ще откриете на уебсайта на NOVA и на официалната страница на "Откраднат живот" във Facebook, а всички епизоди можете да гледате отново в NOVA PLAY.  
Ухааа.... Ще има по 4 епизода на седмица! Предполагам, че ще е от вторник до петък от 20:00ч. BTW другата седмица ще е всеки делник от 20:00ч.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #7 on: 15 February 2017 17:53:25 »

Пак едни и същи...... АМАН!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #8 on: 15 February 2017 18:09:35 »

Пак едни и същи...... АМАН!
Е.. това не е Game of Thrones, че да трепат главни герои наред... Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #9 on: 15 February 2017 19:15:58 »

Поредната звезда, която драматично и ядосано ще бие боксовата круша в този толкова драматичен сериал! Те имам чувството че само и единствено това правят там, индийците си имат драматично гледане след драматичните сцени, а ние имаме драматично удряне по боксова круша след тях.  Grin А опита да се опитват да направят Димо Алексиев да изглежда ала Иво Андонов няма смисъл да го коментирам...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #10 on: 15 February 2017 20:08:53 »

Поредната звезда, която драматично и ядосано ще бие боксовата круша в този толкова драматичен сериал! Те имам чувството че само и единствено това правят там, индийците си имат драматично гледане след драматичните сцени, а ние имаме драматично удряне по боксова круша след тях.  Grin А опита да се опитват да направят Димо Алексиев да изглежда ала Иво Андонов няма смисъл да го коментирам...
Не съм забелязал да се опитват да имитират Иво Андонов. А за боксовата круша - то не може само операции, пък и не е чак толкова натрапчиво, колкото го изкарваш. Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #11 on: 21 February 2017 19:38:39 »

Не съм забелязал да се опитват да имитират Иво Андонов. А за боксовата круша - то не може само операции, пък и не е чак толкова натрапчиво, колкото го изкарваш. Grin
Не знам ама у едни приятели го засяках пак вчера и смело мога да кажа че тоя сериал за момента предизвиква най-големия cringe който някога съм виждал в БГ... То бива, бива да се вземат насериозно, ама чак толкова, че и от толкова известни актьори не съм и очаквал толкова зле да са.. Може би е насочен към същата аудитория, към която са и турските сериали, защото тя не забелязва cringe-а, който предизвиква...
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #12 on: 21 February 2017 21:31:15 »

Тези не си играят на дребно. Третия сезон ще е над 50 епизода https://nova.bg/news/view/2017/02/15/174036/третият-сезон-на-откраднат-живот-с-повече-от-50-епизода/. Така, както е тръгнало ако направят още няколко сезона може да ударят над 500 епизода за по-малко от 10 сезона.
Като, че ли се прави на килограм.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #13 on: 22 February 2017 09:09:18 »

На кило да, то затова и качеството е толкова долно
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #14 on: 22 February 2017 17:10:33 »

Тези не си играят на дребно. Третия сезон ще е над 50 епизода https://nova.bg/news/view/2017/02/15/174036/третият-сезон-на-откраднат-живот-с-повече-от-50-епизода/. Така, както е тръгнало ако направят още няколко сезона може да ударят над 500 епизода за по-малко от 10 сезона.
Като, че ли се прави на килограм.
Все пак ще се излъчва 3 месеца по 4 епизода на седмица... Нормално да е над 50 епизода... Grin

На кило да, то затова и качеството е толкова долно
Чак пък долно... Долно мога да кажа, че е качеството на "София - ден и нощ", но "Откраднат живот" си е заснето и режисирано доста професионално. Ако не ти допада самата тематика и сценарий, е съвсем отделен въпрос... Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #15 on: 23 February 2017 09:37:41 »

Обърнаха го на турски сериал. То стана по - голяма сапунка от ДиК.... Ще му дам шанс до краят на тази седмица и след това го drop - вам. Нямам по 4 излишни часа да гледам всяка седмица как ЕРНЕСТИНА ШИНОВА РЕВЕ БЕЗ СЪЛЗИ, А СЛЕД ТОВА СИ БЪРШЕ ЛИЦЕТО.... Що за нелепост lol
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #16 on: 23 February 2017 12:28:07 »

Обърнаха го на турски сериал. То стана по - голяма сапунка от ДиК.... Ще му дам шанс до краят на тази седмица и след това го drop - вам. Нямам по 4 излишни часа да гледам всяка седмица как ЕРНЕСТИНА ШИНОВА РЕВЕ БЕЗ СЪЛЗИ, А СЛЕД ТОВА СИ БЪРШЕ ЛИЦЕТО.... Що за нелепост lol
Все повече се убеждавам че е пълна пародия... Имам чувството че Евтим Милошев си прави някакъв бъзик, не може да е толкова очеизвадно зле и да се взимат толкова насериозно. Столичаните са добре, но това е направо... :X
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #17 on: 23 February 2017 18:25:17 »

Все повече се убеждавам че е пълна пародия... Имам чувството че Евтим Милошев си прави някакъв бъзик, не може да е толкова очеизвадно зле и да се взимат толкова насериозно. Столичаните са добре, но това е направо... :X

Абсолютно пародийна актьорска игра на моменти. Направо ме избива на смях. Спорни попълнения към актьорския състав. Ернестина Шинова е нелепа (с цялото ми уважение към нейния "талант"). До момента съм гледал 90% от епизодите, но са на път да ме откажат. Вече го избива на daytime сериал.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #18 on: 04 March 2017 14:19:21 »

Малко съм изостанал с епизодите на сериала, но разбрах, че вчера героите на Александър Алексиев и Радина Думанян са напуснали болницата и май повече няма да участват в сериала. Явно и затова ще вкарат нови лекари - Луиза Григорова и Наум Шопов. Не знам каква е причината Алекс и Радина да напуснат, но да не би тук да е трябвало да е финалът на сериала? Струва ми се, че ситуацията е като с "Дневниците на вампира", където Нина Добрев напусна след сезон 6, защото първоначално тогава е трябвало да свърши сериала.

То всъщност, ако Алекс и Радина наистина няма повече да участват, по-добре това реално да е бил финалът. Вече всички разбраха, че бебетата са били разменени и сега сценаристите се чудят откъде да изсмучат още истории, за да направят повече епизоди... Grin
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #19 on: 04 March 2017 15:09:16 »

Малко съм изостанал с епизодите на сериала, но разбрах, че вчера героите на Александър Алексиев и Радина Думанян са напуснали болницата и май повече няма да участват в сериала. Явно и затова ще вкарат нови лекари - Луиза Григорова и Наум Шопов. Не знам каква е причината Алекс и Радина да напуснат, но да не би тук да е трябвало да е финалът на сериала? Струва ми се, че ситуацията е като с "Дневниците на вампира", където Нина Добрев напусна след сезон 6, защото първоначално тогава е трябвало да свърши сериала.

То всъщност, ако Алекс и Радина наистина няма повече да участват, по-добре това реално да е бил финалът. Вече всички разбраха, че бебетата са били разменени и сега сценаристите се чудят откъде да изсмучат още истории, за да направят повече епизоди... Grin

Мда, заминават да живеят в чужбина.

И както казах по-рано - според мен също вече се чудят как да разтегнат още повече историята, защото все пак основната интрига с размяната приключи...
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy