BG TV Talk
29 March 2024 11:12:52
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Откраднат живот | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Откраднат живот | новини и коментари  (Read 27219 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 04 March 2017 16:28:09 »

Мда, заминават да живеят в чужбина.

И както казах по-рано - според мен също вече се чудят как да разтегнат още повече историята, защото все пак основната интрига с размяната приключи...
Явно Евтим си търси нов дългосрочен проект, след като "Столичани в повече" вече не се снима. Grin "ьТВ" май в скоро време не планират нови сериали (освен "Скъпи наследници"), а и "Комиците" ми се струва, че няма да просъществува още дълго, та явно към "Нова" са се ориентирали Евтим и ко... Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #21 on: 06 March 2017 11:25:49 »

Нормално е актьорите да искат да напуснат. Причината не е в качеството на сериала (то спадна, но все още е високо), а в това, че те за 1 година заснеха епизоди колкото за почти 5 сезона в САЩ. Това са нонстоп снимки и ангажимент.

Радина и Алекс са млади актьори и най - вероятно искат да бачкат и по други проекти, а този сериал не позволява това.

Те за година и половина - две ще заснемат толкова епизоди колкото за 10 години в Анатомията. Леко абсурдно е...
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #22 on: 06 March 2017 12:25:49 »

Нормално е актьорите да искат да напуснат. Причината не е в качеството на сериала (то спадна, но все още е високо), а в това, че те за 1 година заснеха епизоди колкото за почти 5 сезона в САЩ. Това са нонстоп снимки и ангажимент.

Радина и Алекс са млади актьори и най - вероятно искат да бачкат и по други проекти, а този сериал не позволява това.

Те за година и половина - две ще заснемат толкова епизоди колкото за 10 години в Анатомията. Леко абсурдно е...
И аз съм против правенето на толкова дълги сезони, ама така са си решили... Всъщност през есента, може и да са по-малко сериите, при положение, че ще има VIP Brother, X Factor, "София - ден и нощ", "Ние, нашите и вашите" и още 4 нови сериала, та просто не виждам как "Откраднат живот" ще бъде по 3-4 пъти седмично... Grin Бе, тая есен се очертава доста разнообразна откъм проекти. Сега, като сметнах, ще трябва да си запълнят и неделята (даже и съботата, ако има по няколко серии седмично на "Откраднат живот") със собствена продукция, понеже иначе няма как да набутат толкова много неща само в делничните дни.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #23 on: 09 March 2017 09:21:26 »

Сериалът става нетърпим. Бия му шута в края на тази седмица.

Сценарият изведнъж стана невероятно банален и абсурден. Все едно го пишат първокласници.

Ернестина и Луиза няма да ги коментирам.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #24 on: 13 May 2017 13:48:08 »

Днес са приключили снимките на последния епизод от третия сезон. Някой знае ли дали ще снимат нов? Не помня къде, но знам че бях чел, че със сигурност щяло да има поне още 1-2 сезона.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #25 on: 13 May 2017 15:04:00 »

Четвърти сезон ще има есента.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #26 on: 13 May 2017 23:55:04 »

Но най-вероятно ще е по 1 или 2 епизода на седмица, понеже иначе трудно ще сместят пак по 3-4 епизода седмично + VIP Brother, X Factor, "София - ден и нощ", "Ние, нашите и вашите", "Ускорение", "Дяволското гърло" и другите 1-2 нови сериала...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #27 on: 15 May 2017 10:44:37 »

Ще видим. Да не останат само педесетина % от списъка ти с продукции за есента....
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #28 on: 15 May 2017 12:04:18 »

Ми, обявиха ги за тая година, а и не вярвам да ги пуснат през лятото или зимата.

Ето и официално съобщение за "Откраднат живот":
Quote
Пищна сватба обединява героите на "Откраднат живот" за дългоочаквания финал

Алек Алексиев с изненадваща поява в деня на голямото събитие

Романтична обстановка, цветя и емоционални моменти успя да улови камерата на "Събуди се" по време на снимките на дългоочакваната сватба в "Откраднат живот: Възмездието" и един от последните снимачни дни на трети сезон на най-успешния български медицински селриал. Една от най-обичаните двойки в сериала – Наталия и Калин Генадиев, посрещнаха екипа в разгара на тържеството и компанията на целия каст. "С Димо сме много близки в чисто човешки план – това е и причината да се получава химията между героите. Денят започна в 7 сутринта и ще снимаме до късно тази вечер. На сватбата ще има много развръзки, както и изненадващи появи на любими герои", разказа Дария Симеонова, облечена в сватбена рокля и бели маратонки. "По традиция майките на момичетата плачат най-много на сватбите, така че днешният ден е много емоционален за мен. Освен това чувствам Дария като своя дъщеря", добави екранната майка на Наталия - Ернестина Шинова.

Специално за големия ден ще се завърне д-р Василев, когото зрителите ще видят на екран за финала на сезона. "И аз като героя си пристигнах специално от Лондон за сватбата. Няма как да не присъствам на този ден, дори датата на сватбата е сменена заради д-р Василев", шегува се Алек Алексиев, който оставя най-интересното за предстоящите епизоди. Какви изненади и обрати предстоят до големия финал на третия сезон на сериала на 26 май, предстои да видим в "Откраднат живот: Възмездието" от вторник до петък в 20.00ч. по NOVA.
Финалът на сезон 3 ще е на 26 май, но интересно какво ще има следващата седмица - на 30 и 31 май, 1 и 2 юни. Явно вече ще почнат с американските сериали.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #29 on: 26 May 2017 21:07:14 »

Неочакван финал.  Huh?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #30 on: 27 May 2017 12:50:21 »

Да... Но все пак ще има и сезон 4. Това иначе си става и за финал на сериала...
Report Spam   Logged

jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #31 on: 27 May 2017 14:48:59 »

Потвърдено ли е официално дали "Откраднат живот" ще има сезон 4? Вчера, сезонът завърши с cliffhanger и се надявам да има следващ сезон, че сериалът ми харесва много и съм му фен.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #32 on: 27 May 2017 16:21:21 »

Ще има. От вътрешни хора знам. Най-вероятно обаче ще е по-малко серии и предполагам, че ще е последен сезон. Все пак екипът на Евтим Милошев почва нов сериал за "Нова" - "Дяволското гърло". Не знам обаче какви са бъдещите отношения между Евтим и "ьТВ" - дали ще получат нов проект след "Столичани в повече". "Комиците и приятели" ми се струва, че няма да го има повече, понеже и без това есенната програма е препълнена, но ще видим след някой друг месец. Grin
Report Spam   Logged

jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #33 on: 27 May 2017 16:36:17 »

Ами добре. Радвам, че "Откраднат живот" ще получи поне още един сезон. Този сериал има потенциал, но все пак е по-добре да свърши след 4ти сезон, за да не стане "боза".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #34 on: 27 May 2017 17:47:58 »

И аз съм на това мнение. Можеха даже и да го приключат още преди няколко месеца, когато Биляна и Алекс заминаха за Лондон. Онази серия си беше идеална за финал на сериала.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #35 on: 29 May 2017 13:47:13 »

Ще има. От вътрешни хора знам. Най-вероятно обаче ще е по-малко серии и предполагам, че ще е последен сезон. Все пак екипът на Евтим Милошев почва нов сериал за "Нова" - "Дяволското гърло". Не знам обаче какви са бъдещите отношения между Евтим и "ьТВ" - дали ще получат нов проект след "Столичани в повече". "Комиците и приятели" ми се струва, че няма да го има повече, понеже и без това есенната програма е препълнена, но ще видим след някой друг месец. Grin

Комиците и приятели приключва форевър. К'вото било, било. Четвърти сезон на ОЖ няма как да дяма, след като това е една от най - гледаните продукции на телевизията.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #36 on: 30 May 2017 11:47:30 »

"Комиците и приятели" даже по-добре, че приключва. И аз бях на 99% сигурен, след като го забутаха в 3 дни по 30 минути. Интересно обаче какво ще го замени в новогодишната програма на "ьТВ". Grin
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #37 on: 30 May 2017 18:32:29 »

Интересно обаче какво ще го замени в новогодишната програма на "ьТВ". Grin
Със Слави Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #38 on: 31 May 2017 00:01:34 »

Да, бе... Grin Първо, че на тая Нова година го нямаше и второ, че след тия изцепки със спирането на предаването, твърде вероятно е от есента Слави изобщо да не е в "ьТВ"... Grin
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #39 on: 31 May 2017 02:18:57 »

На Слави кога му изтича договорът? Надявам се вече да се маха, че трудно се търпи!  Embarrassed
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy