BG TV Talk
29 March 2024 09:59:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Откраднат живот | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Откраднат живот | новини и коментари  (Read 27215 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #80 on: 09 March 2018 11:59:45 »

Сериалчето започва сериозно да издиша. Този сезон го спасява само Васил Бинев, но той не се появява достатъчно често....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #81 on: 18 March 2018 17:21:54 »

Сериалчето започва сериозно да издиша. Този сезон го спасява само Васил Бинев, но той не се появява достатъчно често....

Май ще се съглася. Дойде му времето. Ако го спрат бих се радвал след време да снимат кратък сезон относно какво е положението в болницата и актьорите след 2-3 години (в сериала, не реално), но това е само идея.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #82 on: 28 March 2018 17:30:54 »

На мен пък ми става все по-интересно.В началото действително започна плахо,но сега мисля,че отново възвърнаха интереса.Страхотна игра на всички,шапка им свалям!
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #83 on: 30 March 2018 23:12:01 »

Факт. Преди 10 дена мислех по-друг начин, а сега наистина се върнаха в играта Grin Като изключим клиширания сценарий за флиртовете на Фотева и Тасев, най-интересна е драмата със сурогатната майка, която впрочем играе страшно добре ролята си, наистина поклон на всички актьори.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #84 on: 01 April 2018 18:11:52 »

Факт. Преди 10 дена мислех по-друг начин, а сега наистина се върнаха в играта Grin Като изключим клиширания сценарий за флиртовете на Фотева и Тасев, най-интересна е драмата със сурогатната майка, която впрочем играе страшно добре ролята си, наистина поклон на всички актьори.
Абсолютно! И на мен това ми е най-интересното Grin Azn
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #85 on: 27 April 2018 20:55:37 »

Тази Ваня голяма игра направи! Тази сцена, където се извини на Мазови беше силна.

Според мен Захариев ще се окаже баща на Албена, и той ще го разбере от писмото, и така ще завърши сезона.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #86 on: 29 April 2018 11:06:26 »

Тази Ваня голяма игра направи! Тази сцена, където се извини на Мазови беше силна.

Според мен Захариев ще се окаже баща на Албена, и той ще го разбере от писмото, и така ще завърши сезона.
Определено голямо БРАВО на Ванчето! Иначе мисля,че още тази седмица  ще разбере,че тя му е дъщеря.Остават още 16 епизода,предстои да разберем Afro
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #87 on: 29 April 2018 14:50:27 »

Е то е ясно, че няма да я бавят историята с обявяването на бащинството, че иначе ще вземат да се изпраскат двамата  Grin

Раздвижи се сезонът най - накрая. Нещата около братята и Огнянова са ми супер безинтересни обаче. И трите героя са адски безлични.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #88 on: 29 April 2018 23:11:30 »

Е то е ясно, че няма да я бавят историята с обявяването на бащинството, че иначе ще вземат да се изпраскат двамата  Grin

Раздвижи се сезонът най - накрая. Нещата около братята и Огнянова са ми супер безинтересни обаче. И трите героя са адски безлични.
Е точно заради това,вече  не им отделят много време.Доста други сюжетни линии ги изместиха  Grin Иначе аз Огнянова много я харесвам  Afro
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #89 on: 16 May 2018 21:04:24 »

Този сериал става все по-интересен и по-интересен  Shocked Нямам търпение вече за финала  Grin А между другото  Евтим Милошев даде интервю  за вести.бг,че на есен ще има 6ти сезон  Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #90 on: 16 May 2018 23:44:25 »

Този сериал става все по-интересен и по-интересен  Shocked Нямам търпение вече за финала  Grin А между другото  Евтим Милошев даде интервю  за вести.бг,че на есен ще има 6ти сезон  Afro
Ами, то се очакваше. Не са обявявали, че сезон 5 ще е последен, пък и интересът продължава да се покачва. Дано тази есен най-накрая намерят място и за "Дяволското гърло", че вече търпението ми се изчерпва. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #91 on: 17 May 2018 12:19:43 »

Ами, то се очакваше. Не са обявявали, че сезон 5 ще е последен, пък и интересът продължава да се покачва. Дано тази есен най-накрая намерят място и за "Дяволското гърло", че вече търпението ми се изчерпва. Grin
Аз също очаквам с нетърпение Дяволското гърло,понеже крими сериалите са ми любими  Afro
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #92 on: 19 May 2018 17:09:30 »

На тази дата преди една година приключиха снимките на четвъртия сезон, а днес на петия!
Изненадах се с новината за шестия сезон. А и колко бързо минаха.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #93 on: 20 May 2018 19:27:07 »

Тази сутрин в "Събуди се" е имало интервю с Евтим Милошев: https://www.vbox7.com/play:c80ade9794

В него официално се потвърждава сезон 6 на "Откраднат живот", а Евтим също споменава, че първоначално сценарият е бил за 12 епизода, но от телевизията първо са поискали 24 епизода, а в последствие цели 48.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #94 on: 21 May 2018 19:45:23 »

Тази сутрин в "Събуди се" е имало интервю с Евтим Милошев: https://www.vbox7.com/play:c80ade9794

В него официално се потвърждава сезон 6 на "Откраднат живот", а Евтим също споменава, че първоначално сценарият е бил за 12 епизода, но от телевизията първо са поискали 24 епизода, а в последствие цели 48.

Чак такър рейтинг Shocked май колкото и сезона да правят, на зрителите няма да им писне (поне на мен няма, стига да не осерат актьорите и историята)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #95 on: 22 May 2018 15:36:59 »

Чак такър рейтинг Shocked май колкото и сезона да правят, на зрителите няма да им писне (поне на мен няма, стига да не осерат актьорите и историята)
Е.. всяко нещо си има начало и край. Надявам се да не сътворят някаква безкрайна история като "София - ден и нощ" и "Дързост и красота". Grin "Откраднат живот" все пак е сериалът с най-много епизоди в България - само 5 сезона, а е почти 250 епизода, пък със сезон 6 вече ще догонят 300 епизода, което си е напълно достатъчно за един сериал. Но за да могат да го приключат, естествено трябва да му намерят и добър заместител, а за момента такъв няма. Вкарват всичко в сериала и забравят да опитват да наложат и нещо ново. "Дяволското гърло" е добър пример - снимаха го миналата година, а все още се чудят кога да го излъчат. Сякаш не искат да поемат риска с нов сериал. Пробваха с "Ние, нашите и вашите" и "Полицаите от края на града", но поне според мен опитите не са достатъчно сполучливи. Все пак българинът предпочита нещо родно, а не адаптиран сценарий на испански сериал.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #96 on: 22 May 2018 16:58:25 »

На мен "Ние, нашите и вашите" много си ми харесваше, далеч по-гледаемо е от Полицаите. И аз не си падам по адаптациите. Да вземат да пуснат поне трейлър на Дяволското гърло, да се види дали ще има интерес, както месеци наред правиха с полицаите.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #97 on: 22 May 2018 17:17:07 »

На мен "Ние, нашите и вашите" много си ми харесваше, далеч по-гледаемо е от Полицаите. И аз не си падам по адаптациите. Да вземат да пуснат поне трейлър на Дяволското гърло, да се види дали ще има интерес, както месеци наред правиха с полицаите.
Дано тази есен най-накрая излъчат "Дяволското гърло", пък ако има подобна голяма рекламна кампания, би трябвало да почнат от юни или юли да го рекламират. По-скоро обаче няма да го рекламират много, понеже неведнъж определяха сериала като бутиков, което ще рече, че не очакват да има голям зрителски интерес и нищо чудно да го забутат в някой по-късен слот, а не в централния праймтайм.

А да не забравяме, че "Нова" бяха анонсирали и "Ускорение", който нямам идея в какъв етап е, но все пак мина повече от година, откакто го анонсираха, та дано скоро види бял свят.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #98 on: 22 May 2018 21:03:59 »

Четох от миналата година статии и интервюта и режисьорът, мисля, гласеше как искали да докажат че Дяволското гърло ще бъде най-добрият български сериал. А тука се говори, че още дори не се знае дали си заслужава да го пускат...  Lips Sealed
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 23 May 2018 15:39:18 »

Четох от миналата година статии и интервюта и режисьорът, мисля, гласеше как искали да докажат че Дяволското гърло ще бъде най-добрият български сериал. А тука се говори, че още дори не се знае дали си заслужава да го пускат...  Lips Sealed
Такива неща не съм видял в никое интервю, но може и просто да съм пропуснал да го прочета. Просто казвам, че неведнъж от "Нова" определяха сериала като бутиков, което вероятно означава, че няма да го пуснат в централния праймтайм, а и може би това е основната причина да го бавят почти 1 година.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy