BG TV Talk
29 March 2024 18:41:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | общи приказки

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | общи приказки  (Read 127410 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #220 on: 09 October 2014 13:54:30 »

Имам чувството, че съвсем занимарихте сайта....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
clay123
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22


« Reply #221 on: 09 October 2014 20:51:17 »

Имам чувството, че съвсем занимарихте сайта....
И аз точно това си мислех. Уж имаше амбиции да направят хубав сайт за телевизии и т.н.т, а го оставиха, поне така изглежда. Уж щеше да има смяна на визиите, по-хубав форум, а то какво стана?
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #222 on: 09 October 2014 21:55:57 »

The TV Boy и Mr.D. са заети в момента с други неща и нямат време за сайта. Аз поддържам CN фен сайта и страницата и нямам време да пиша статии за сайта, затова само наглеждам форума.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #223 on: 09 October 2014 22:15:54 »

Имам чувството, че съвсем занимарихте сайта....

И аз точно това си мислех. Уж имаше амбиции да направят хубав сайт за телевизии и т.н.т, а го оставиха, поне така изглежда. Уж щеше да има смяна на визиите, по-хубав форум, а то какво стана?

Ето го малко позакъснелия, за което се извинявам, отговор:

Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #224 on: 10 October 2014 08:56:59 »

Айде малко и от мен  Grin - в последните месеци съм зает изключително много с ангажименти, работех в едно изложение две седмици нон-стоп, в момента подготвям два проекта, една дипломна работа, подготвям се за 4 изпита и  съм нает да изготвя два фирмени сайта, с две думи - адски ангажиран съм. По тази причина обявяме конкурс за нови автори, повече информация може да намерите в линка, който даде колегата. Ако смятате, че имате качествата и възможностите да допринасяте с развитието на сайта - всеки е добре дошъл да се "самопредложи", както се казва.  Smiley Поздрави!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #225 on: 14 October 2014 18:16:38 »

Да приветстваме новите членове на екипа на BG TV Group - Вилиян Розенов и Ace of Hearts.  Smiley От днес те ще пишат за вас в BG TV News и са новите модератори на BG TV Talk. До сегашните модератори и админи на сайта и форума също си остават на местата без промяна, няма отърване от нас. Grin
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #226 on: 29 October 2014 00:06:38 »

Не искам да ставам дребнав, но кой има правомощията да свери часовника на форума? Още е по старото време. Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #227 on: 21 December 2014 00:01:41 »

Оригиналният екип на BG TV News взе решение за възстановяване на проекта под оригиналния му формат от 20 декември отново на адрес bgtvnews.wordpress.com и bgtvnews.tk. Както се казва - у дома е най-уютно.  Smiley
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #228 on: 21 December 2014 09:29:22 »

Оригиналният екип на BG TV News взе решение за възстановяване на проекта под оригиналния му формат от 20 декември отново на адрес bgtvnews.wordpress.com и bgtvnews.tk. Както се казва - у дома е най-уютно.  Smiley

BG TV News: "У дома е най-уютно!"



Здравейте, уважаеми читатели!

Това е моята първа и сигурно единствена пубикация след сливането ни с ****-***.*** и "превръщането" ни в **-******.***. Сигурно се чудите защо? Ами просто лично аз, а до колкото знам голяма част от колегите, не се чувстват добре и комфортно да работят тук - статиите ни бяха неколкократно редактирани и съответно буквално "губещи се" сред потока от статии на други автори от бившия News-sat сред този дизайн. И знам, че вие сте забелязали това - стана ни ясно от вашите коментари и мнения в BG TV Talk и на нашия Ask.fm профил.

И ето, че и самите ние осъзнахме, че "сливането" бе една голяма грешка за нас. Извиняваме се на вас, нашите верни читатели, че се наложи да преживеете това. Сега, повече от всичко екипът на BG TV Pro(Mr.D, The TV Boy, Bloomac, Spike, Ace of Hearts и Вилиян Розенов) се надяваме да ни последвате отново и да се завърнете с нас "у дома" - в BG TV News, към този момент на адрес wwww.bgtvnews.wordpress.com ! С това наше завръщане към същината на нашия блог вие отново ще се припомните и ще срещнете явлението BG TV News - най-добрия и най-качествен телевизионен сайт в България, който за изключително кратко време промени разбиранията за това. Завръщаме се с по-добри от всякога авторски статии, както и рубриките "Екзклузивно!", "!Коментарът", "ТВ запалянко", "На Седмия ден", "Специални предложения" и други! Всичко ще бъде по старому - все така добри статии, най-добрия форум за телевизия BG TV Talk, вашите въпроси в Ask.fm, но в един по-нов и красив дизайн и съвсем леко обновено ново лого, които се надяваме да ви харесат! Разликата между новото и старото лого, всъщност, както сигурно вече сте забелязали, е единствено и само шрифтът - който напомня първоначалния в логото на URBN TV - мястото от където започна всичко, за да е забравяме от къде сме тръгнали!  Всичко това, защото(колкото и клеширано да е следвощия израз, аз ще кажа, че "Клишетата са клишета, защото са верни") вие - нашите читатели - сте най-важни за нас! "Ела у дома" в BG TV News - Твоят ТВ портал!

Поздрави! Очакваме ви на адрес www.bgtvnews.wordpress.com!

BG TV News - Твоят ТВ Портал!

Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #229 on: 06 January 2015 16:43:15 »

Само дето, от цялата тази дандания останахте без свестен домейн. С това tk и wordpress.com реномето на сайта пада.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #230 on: 06 January 2015 16:51:36 »

Само дето, от цялата тази дандания останахте без свестен домейн. С това tk и wordpress.com реномето на сайта пада.
offtopic:ТВ България си бяха на wordpress.com сума ти време, и до последно даже си бяха там, просто бяха закачили един .com домейн за блога. Иначе домейн пак ще има, от 24 февруари ще изтече сегашния и след това ще си го върнем, може и .net да е. Новото разделяне беше малко авариина ситуация и нямахме време да се подготвим за разлика от предишния път. Само че вече обединения - no more, каквито и блазнещи условия да ни предлагат...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #231 on: 06 January 2015 20:22:11 »

Между другото, да продължа off topic-а, според мен този .tk домейн е напълно излишен, по-добре връзките към BG TV News тук и в останалите рекламни сайтове да пренасочват към оригиналния адрес, тъй като на която и страница да си не дава пряк адрес към нея, а само въпросния домейн.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #232 on: 06 January 2015 20:28:12 »

Абе не е баш така, тоз worpress ми добавя някакви ленти (понеже имам акаунт там) спами ме яко да съм се абонирал да ме спами и по мейла Cheesy. Засега това компромисно решение става според мен, но щом си възвърнете .com си го оправете. Сори за офф-а.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #233 on: 06 January 2015 20:56:00 »

Абе не е баш така, тоз worpress ми добавя някакви ленти (понеже имам акаунт там) спами ме яко да съм се абонирал да ме спами и по мейла Cheesy. Засега това компромисно решение става според мен, но щом си възвърнете .com си го оправете. Сори за офф-а.
Отпиши се от акаунта ти и готово. Също така, предполагам знаеш, можеш да си контролираш настройките на абонамента, има линк в края на всяко съобщение.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #234 on: 12 March 2015 19:06:08 »

Отдавна не съм влизал в форума, защото няма интересни теми. Реших днеска да вляза и отново нищо интересно. Защо не изтриете разделите като БТВ, Нова, Тв7 и не сложите раздели като The CW, ABC,HBO,FOX, Netflix, Канал 1 (Под прикритие е най-големият български сериал правен някога)  и други канали правещи сериали?  Мисля, че ако смените основните раздели ще може да превличете повече хора да пишат в форума.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #235 on: 12 March 2015 21:38:53 »

Отдавна не съм влизал в форума, защото няма интересни теми. Реших днеска да вляза и отново нищо интересно. Защо не изтриете разделите като БТВ, Нова, Тв7 и не сложите раздели като The CW, ABC,HBO,FOX, Netflix, Канал 1 (Под прикритие е най-големият български сериал правен някога)  и други канали правещи сериали?  Мисля, че ако смените основните раздели ще може да превличете повече хора да пишат в форума.
Няма как да се изтрият разделите за най-големите български медийни групи, все пак сме български форум за телевизия, а и основно тях обсъждаме. За БНТ също си има раздел, на челна позиция. Netflix не се предлага все още у нас, какъв е смисъла от него? За останалите телевизии съм сигурен, че не са много хората тук, които се инересуват подробно от тях, няма да има какво да се коментира или пък ще си пишат два човека на кръст в тях и създаването на подобни отделни раздели би задръстило форума излишно. Има си тема за други канали, там може да се коментират.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #236 on: 13 March 2015 01:16:49 »

Няма как да се изтрият разделите за най-големите български медийни групи, все пак сме български форум за телевизия, а и основно тях обсъждаме. За БНТ също си има раздел, на челна позиция. Netflix не се предлага все още у нас, какъв е смисъла от него? За останалите телевизии съм сигурен, че не са много хората тук, които се инересуват подробно от тях, няма да има какво да се коментира или пък ще си пишат два човека на кръст в тях и създаването на подобни отделни раздели би задръстило форума излишно. Има си тема за други канали, там може да се коментират.

Правете, каквото решите. Давам идея с цел разрастването на форума и не очаквам нищо. Има си много хора да следят различни сериали на изброените от мен канали. Това, че например Netflix  го няма в България отново може да се гледат техни сериали  изтеглени от торент на телевизор чрез dlna .
То и сега, като влязох видях, че са писали два човека на кръст но няма значение.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #237 on: 13 March 2015 09:46:09 »

Правете, каквото решите. Давам идея с цел разрастването на форума и не очаквам нищо. Има си много хора да следят различни сериали на изброените от мен канали. Това, че например Netflix  го няма в България отново може да се гледат техни сериали  изтеглени от торент на телевизор чрез dlna .
То и сега, като влязох видях, че са писали два човека на кръст но няма значение.
По-горе съм коментирал като обикновен потребител, не като модератор. Лично аз следя някои от сериалите специално на The CW. Нищо не пречи сега да се коментират в раздела за други телевизии, ако има по-голяма активност не пречи да получат и собствени раздели.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #238 on: 13 March 2015 11:38:30 »

Аз мисля, че форума е за телевизия, не за сериали, ако се обсъждат предаванията, водещите и сериалите на изброените телевизии- ОК. Но да се обсъждат телевизии, които никога не сте гледали, а само теглили техни сериали от торенти - то се губи логиката на форума.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #239 on: 13 March 2015 23:53:08 »

Аз мисля, че форума е за телевизия, не за сериали, ако се обсъждат предаванията, водещите и сериалите на изброените телевизии- ОК. Но да се обсъждат телевизии, които никога не сте гледали, а само теглили техни сериали от торенти - то се губи логиката на форума.

Аз повечето канали ги свързвам с определени сериали. Сериала е продукт на определен тв канал. Много от нещата, които гледам само от торенти могат да се гледат за България. Но при свалянето от торенти ще си изгледам епизода без реклами отново на телевизора чрез DLNA сървър. И какво излиза, че и при двата варианта съм се запознал със съдържанието. Аз ще си пиша в twitter. Направих малко разяснение, че дали ще сваляш или гледаш на живо и в двата варианта ще се запознаеш със видео съдържанието.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy