BG TV Talk
18 April 2024 19:48:48
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | общи приказки

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | общи приказки  (Read 127602 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #180 on: 14 March 2014 18:25:33 »

Мисля, че часовата зона във форума пак е сбъркана, в момента е един час напред.
Оправена е, нещо се е била ресетнала при ъпдейта. Ако намерите още някакъв бъг казвайте да го оправяме.  Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #181 on: 26 March 2014 17:09:08 »

Понеже рекламите във форума са проблем, който не може да се отстрани за сега, а преместването на форума към собствения хост за момента е невъзможно без да се изтрие всичко, ето една притурка към Google Chrome, която чисти всички реклами от сайтовете: http://bit.ly/1l425ET Също и за Mozilla Firefox: http://mzl.la/1muLfSy Чисти всичко без проблеми, много съм доволен и не дава бъгове. За вбъдеще ще се мисли как да се оправи проблема с форума, така че хем да го преместим, хем да не изтрием всичко.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #182 on: 26 March 2014 17:35:06 »

Понеже рекламите във форума са проблем, който не може да се отстрани за сега, а преместването на форума към собствения хост за момента е невъзможно без да се изтрие всичко, ето една притурка към Google Chrome, която чисти всички реклами от сайтовете: http://bit.ly/1l425ET Също и за Mozilla Firefox: http://mzl.la/1muLfSy Чисти всичко без проблеми, много съм доволен и не дава бъгове. За вбъдеще ще се мисли как да се оправи проблема с форума, така че хем да го преместим, хем да не изтрием всичко.

Много хубаво, но на мобилен телефон с андроид, направо се на****ират, почти неизползваем е. През 2 линка ми казва, че съм имал спешна нужда от Clean Master.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #183 on: 26 March 2014 18:17:38 »

Много хубаво, но на мобилен телефон с андроид, направо се на****ират, почти неизползваем е. През 2 линка ми казва, че съм имал спешна нужда от Clean Master.
И аз го имам това, супер изнервящо е, решавам проблема с опцията "Заяви версия за работен плот" и се отваря без проблем. Ако проблемите се увеличат и стане съвсем зарит от реклами (защото май колкото се увеличава форума, толкова повече стават рекламите) може да се предложи гласуване в което ще решим дали да го оставим тук, или да открием напълно нов форум на главния хост и  да закрием този. При втория случай се почва от нулата и всеки трябва пак да се регистрира, отхвърлихме го този вариант защото всички си спомняме какво стана предния път с форума на Телеманиак - смениха му домейна 4 пъти и от 400 човека останаха само 20 накрая...
Report Spam   Logged
JustTVManic
Guest
« Reply #184 on: 26 March 2014 22:02:23 »

И аз го имам това, супер изнервящо е, решавам проблема с опцията "Заяви версия за работен плот" и се отваря без проблем. Ако проблемите се увеличат и стане съвсем зарит от реклами (защото май колкото се увеличава форума, толкова повече стават рекламите) може да се предложи гласуване в което ще решим дали да го оставим тук, или да открием напълно нов форум на главния хост и  да закрием този. При втория случай се почва от нулата и всеки трябва пак да се регистрира, отхвърлихме го този вариант защото всички си спомняме какво стана предния път с форума на Телеманиак - смениха му домейна 4 пъти и от 400 човека останаха само 20 накрая...
Аз предлагам да се направи форум на новия хостинг, защото в момента нарастват постовете и потребителите в този форум и пренасянето му ще бъде по-трудно. По-добре да се направи това нещо докато още е в началото всичко. Както и преди в URBN си говорихме, на платения хостинг има повече възможности и по-голяма гъвкавост.
Най-добре е пренасянето да стане на етапи да се пусне един форум от платения хостинг и да остане този и от този форум да се препращат потребителите към другия на платения хостинг.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #185 on: 26 March 2014 22:37:51 »

Аз предлагам да се направи форум на новия хостинг, защото в момента нарастват постовете и потребителите в този форум и пренасянето му ще бъде по-трудно. По-добре да се направи това нещо докато още е в началото всичко. Както и преди в URBN си говорихме, на платения хостинг има повече възможности и по-голяма гъвкавост.
Най-добре е пренасянето да стане на етапи да се пусне един форум от платения хостинг и да остане този и от този форум да се препращат потребителите към другия на платения хостинг.

Аз съм за, и без това сме една шепа хора(пишещи). Като го лепнете на главния сайт не вярвам да изгубите много. И гледайте ако може новия форум да поддържа тапталк, ако не здраве да е. Но с тия реклами си е българска работа.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #186 on: 27 March 2014 00:19:48 »

Ами то реално на другия хост има тестов форум, но е празен, даже са два: http://talk.bgtvnews.com/ и http://bgtvnews.com/forum/ . Ако повечето хора са за, тогава може да се пренесем.  Smiley
Report Spam   Logged
JustTVManic
Guest
« Reply #187 on: 27 March 2014 09:29:30 »

Ами то реално на другия хост има тестов форум, но е празен, даже са два: http://talk.bgtvnews.com/ и http://bgtvnews.com/forum/ . Ако повечето хора са за, тогава може да се пренесем.  Smiley
Аз съм за този на phpbb!
И ви предлагам тема за форума http://demo.rockettheme.com/phpbb-styles/afterburner2/
П.С Тази като гледам версия е по-старата на Phpbb най-добре си я свалете от официалния сайт!
Ето и още една тема https://www.phpbb.com/customise/db/style/alpha/demo/
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #188 on: 28 March 2014 18:31:04 »

Ами то реално на другия хост има тестов форум, но е празен, даже са два: http://talk.bgtvnews.com/ и http://bgtvnews.com/forum/ . Ако повечето хора са за, тогава може да се пренесем.  Smiley
За! Давайте докато е време.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #189 on: 31 March 2014 19:08:43 »

От петък интересът към сайта е почти двоен - всеки ден поддържаме стабилно ниво от над 2500 посещения.  Smiley Утре ще активирам и Tyxo брояч, за да може всеки да види колко са посещенията в сайта, защото ние само си говорим, ама друго е като се види.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #190 on: 31 March 2014 19:11:00 »

От петък интересът към сайта е почти двоен - всеки ден поддържаме стабилно ниво от над 2500 посещения.  Smiley Утре ще активирам и Tyxo брояч, за да може всеки да види колко са посещенията в сайта, защото ние само си говорим, ама друго е като се види.
Google Analytics е много добър и подробен, аз само него ползвам. Не знам обаче дали там данните могат да се правят публични.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #191 on: 01 April 2014 08:28:49 »

BG TV News става BG FM News от днес


Официално от днес BG TV News сменя изцяло профила си – на този адрес вече ще научавате най-новите новини около радиостанциите в страната! BG FM News е новият адрес за новини около радиостанциите.

Предстои цялостна промяна в структурата на BG TV Group, която вече ще се казва BG FM Group. Предстои обновяването на форума ни, който вече ще бъде ориентиран към музиката и радиата. Досегашният онлайн видео-портал BG TV Play пък ще бъде заменен от BG FM Stereo. Единствено и само в BG FM Stereo ще имате възможността да слушате записи от програмите на някои радиостанции, включително и звуци зад кадър. BG TV Програма, както вече се досещате, ще бъда закрит.

Ето какво споделя Mr.D. по случая:

Изключително се радвам, че започваме изцяло на ново с BG FM News! Всъщност, „сливането“ на Telenovellas News бе само тактически ход – за да си повишим посещаемостта и по този начин ще имаме повече аудитория за новият ни сайт. Промените в сайтовете ни ще започнат още от утре, 2 април. Съвсем скоро тази секция от сайта ще бъде изтрита, както и всички статии от нея – просто няма как да обсъждаме теленовели и сериали след като вече ще сме музикален и радио сайт! Причините за спирането на BG TV News е ясното виждане, че няма „хляб“ в тази ниша и хората нямат нужда от такъв сайт като нашия.  По-горе на сайта, както и в нашия форум, вече можете да видите новите лога. Надявам се, останалите промените също да се харесат на всички наши читатели! Съвсем скоро ще обявим още една съвсем неочаквана новина!
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #192 on: 01 April 2014 08:30:33 »

Очаквайте новото радио BG FM News скоро във вашия град!


Както преди малко ви съобщихме, предстои една неочаквана новина!

Съвсем скоро стартира най-новото музикално радио – BG FM News! Програмата му ще бъде достъпна за районите на най-големите градове в страната – София, Варна, Пловдив, Бургас и Айтос(градът на „най-големият“ Иван Ангелов от Music Idol 2). BG FM Radio ще излъчва последните хитове, тъй като вече имаме договори с Monte Music, Virginia Records, Universal Music и други големи музикални компании – български, а и не само. На всеки час ще има и новинарски емисии. Те ще се водят не от един водещ, както е обикновено в радио станциите, а от двойка водещи. Двойката водещи, която ще е ангажирана с новините в 18:00, 19:00, 20:00 и 22:00 часа ще бъде Ани Салич и Юксел Кадриев. Водещите на сутрешния блок ще бъдат различни всеки ден, за да не натоварват водещите, тъй като те ще продължават да водят и в съответната телевизия. В понеделник водещи ще са Анна Цолова и Виктор Николаев, във вторник – Георги Коритаров и Лора Крумова, в сряда – Христо Калоферов и Калина Крумова, в четвъртък – Николай Бареков и Петя Стефанова, а всеки петък гост-водещият ще бъде някой от „шоубизнес“ света и блокът ще бъде по-развлекателен, а не толкова сериозен.

Ето какво сподели Mr.D., който вече става част от Борда на директорите в BG FM Group:

BG FM Radio е поредната стъпка в правилното развитие! Всъщност, ние бяхме повлияни от други интернет сайтове, които години наред стартират собствена телевизия, но все нещо се обърква. Поради тази причина, решихме, че явно бъркат медиата и сега ние решихме да експериментираме с радиостанция. То ще бъде перфектния микс от информация и развлечение и плановете ни са да бъде достъпно като за начало в София, Варна, Пловдив, Бургас и Айтос. Много хора ще се почудят защо Айтос – защото „най-големият“ Иван Ангелов ще води свое предаване по радиото, какво е то няма да издадем, но ще е интересно, и е нужно всеки негов съгражданин да разполага с тази възможност. Обещаваме, че ще го чуете в съвсем различна светлина! Колкото до имената на водещите на сутрешния блок и публицистиката – отново казвам, хората, които ще водят сутрешния блок и новините ще продължават да водят и по съответната телевизия. Ани Салич и Юксел Кадриев обаче ще имат по-сложната задача в едно студио едновременно да водят новините по радиото и Ани – по „Нова ТВ“, а Юксел-по bTV. Поради тази причинна студиото ще бъде разделено на две и ще има и телевизионни камери от съответните телевизии. Ще има план-график с разписанието на репортажите и говоренето на водещите и когато водещите говорят за радиото – ще има репортаж по телевизията и обратно. Всичко сме го измислили! Съвсем скоро очаквайте и стартовата дата!
Report Spam   Logged

JustTVManic
Guest
« Reply #193 on: 01 April 2014 08:43:01 »

Честит първи април!  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #194 on: 01 April 2014 10:47:32 »

Очаквайте скоро "Шоуто на The FM Boy" всеки делник от 08:00 по BG FM Radio!
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #195 on: 01 April 2014 11:22:07 »

Искам да разкрия още една изненада тук преди да я пуснем в главния сайт. Владо от URBN/Телеманиак, който вече не е част от екипа на URBN от началото на годината и вече се занимава с музика, става част от екипа на BG FM Group, като главната му цел ще бъде на организатор на събитията, канене на звезди и сключване на договори с музикалните компании.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #196 on: 01 April 2014 20:23:49 »

В BG FM News ще има и специална рубрика 358hiphop с главени редактори Боряна Нешева и Иван Игнатов. Благодарим искрено на г-жа Мария Бонева за консултациите по новия ни радио и музикален проект!  Smiley
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #197 on: 01 April 2014 22:17:15 »

В BG FM News ще има и специална рубрика 358hiphop с главени редактори Боряна Нешева и Иван Игнатов. Благодарим искрено на г-жа Мария Бонева за консултациите по новия ни радио и музикален проект!  Smiley

Имам предчувствието, че първите интервюта ще са с Барона и Пешо Ритника.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #198 on: 02 April 2014 00:38:59 »

Ако случайно не сте разбрали (а имаше такива, на които трябваше да им обяснявам), всичко това за BG FM Group беше първоаприлска шега, както и статията за „Big Brother“ по bTV. Надявам се да сме ви вдигнали настроението! Cheesy

Заключвам темата и отивам да оправям цялата първоаприлска бъркотия! Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #199 on: 02 April 2014 14:48:30 »

Поради големия интерес към вчерашните майтапи статиите са върнати, като отдолу ще добавим, че е първоаприлска шега. 3500 посещения за BG FM News - такова нещо никога не е имало.  Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy