BG TV Talk
28 March 2024 15:22:01
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | общи приказки

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | общи приказки  (Read 127295 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #200 on: 11 April 2014 14:49:54 »

Ако на някой сайта му се отваря много бавно или изобщо не му се отваря - има някакъв софтуерен проблем. Писал съм на системния администратор да го отстрани. Ако забележите още някакъв проблем - пишете.  Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #201 on: 14 April 2014 13:55:48 »

Бъговете в сайта са отстранени, ако забележите още нещо не както трябва - сигнализирайте за да го оправям.  Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #202 on: 25 April 2014 08:48:05 »

Живко, или Killer е баннат от форума заради системно нарушаване на правилата въпреки предупрежденията, безсмислени въпроси и масов спам със същите глупави въпроси освен тук и в коментарите в сайта, във Фейсбук страниците ни както и в профилите на екипа във Вбокс7. Всяко следващо негово превъплащение ако бъде забелязано някъде из сайтовете и проектите ни ще бъде банвано без предупреждение.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #203 on: 04 May 2014 17:53:06 »

Ако се чудите защо емблемата на форума и някои икони не се зареждат - те са качени на prikachi.com, а в момента сървърът им не работи...  Roll Eyes
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #204 on: 05 May 2014 16:26:39 »

Ако се чудите защо емблемата на форума и някои икони не се зареждат - те са качени на prikachi.com, а в момента сървърът им не работи...  Roll Eyes
В prikachi.com са защото като го пуснахме форума октомври месец още нямахме собствен сървър къде да ги качим, а след това не се сетихме да ги прехвърлим. От телефона не мога да ги оправя в момента, ако може някой от колегите да ги качи в bgtvnews.com и от там да линкне логото и иконките. Поздрави!
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #205 on: 27 May 2014 12:28:02 »

За какъв чеп ви е плей страницата, след като не я ъпдейтвате въобще? Новият й интерфейс също е доста неинтуитивен.....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #206 on: 27 May 2014 12:33:06 »

За какъв чеп ви е плей страницата, след като не я ъпдейтвате въобще? Новият й интерфейс също е доста неинтуитивен.....
Плей страницата изчезва от 1 юни, на 6 юни - старт на нов проект.  Wink
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #207 on: 23 June 2014 15:05:54 »

Тези дни отново може отново да има затруднения при влизането в сайта! Това е така, поради един гаден системен бъг в Wordpress платформата, който поражда сривове в системата. В момента работим по отстраняването му, но понеже бъга е доста сериозен има възможност да продължи няколко дни за съжаление. Ще ви уведомим когато отстраним проблема. Извиняваме се за причиненото неудобство!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #208 on: 24 June 2014 13:57:14 »

По голямата част от техническите проблеми и бъговете по сайта са отстранени. Ако забележите още нещо не се колебайте да ни пишете. Принципно имаме и резервен вариант за система на сайта ако нещо съвсем се крашне, даже два, но за сега ако въври нормално няма да се ръчкаме повече. Въпреки че Wordpress е най лесно податливата на крашове система най-лесно се работи с нея, така че няма идеално щастие.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #209 on: 07 July 2014 20:37:11 »

През последните дни трафика към форума се е увеличил с 43%. Отново обаче има проблем с платформата на сайта, която отново почна да се крашва. Поразпитах хора, които са повече наясно с този тип платформи и те ми обясниха, че крашовете идват от обновявания, които блокират работата на системата. Това е и основната дупка на Wordpressа,  която изглежда скоро че разработчиците няма да оправят, май точно това се случва често и с Те****ак и за това изчезват и те от време на време. Така че проблема е системен, а не в хоста. Имаме резервен вариант за използване на система на сайта, но не знам до колко ще е удачен, още повече че ако го реализираме има опасност сайта да стане идентичен по вид с един друг сайт. В следващите дни ще решим какво ще правим, да се надавяме че ще успеем да оправим проблемите.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #210 on: 14 July 2014 23:27:41 »

http://**.***.**/news.php?id=16769244
http://**.***.**/news.php?id=16949257
http://**.***.**/news.php?id=16990130

BoxFEN, не мислиш ли, че започваш да прекаляваш? Smiley
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #211 on: 15 July 2014 20:26:09 »

И защо смяташ така? Не стига, че се опитвам да допринеса за разнообразието на форума ви със новини, ами и си недоволен. Извинявай, но ме разочаровахте. Ако не бях постнал тези информации, нямаше кой друг да се сети. Все пак за вас не е ли важно форума ви да има повече посещения? Добре тогава няма да пиша никога повече във форума ви. Нека нови неграмотни посетители да ви пишат на латиница щом ви досаждам. Прав ви път.
Така, така. Първо, мисля че забележката ми към теб беше много добронамерена, използвайки „ Smiley “. Второ, забележката е от мое име и не говори в множествено число. Също така форумът не е мой, аз съм просто локален модератор на два раздела. Но като цяло мисля че нарушаваш правилата с тези линкове. Изглежда, че все едно си трупаш постове. Освен и аз да взема да олинквявам всяка ТВ новина, намерена из нета. Неслучайно не съм включил по-горе цитати от постовете ти, в които си изказал коментар към новината или си цитирал (част) от статията. Това си е чист спам и не виждам с какво толкова обогатяваш новинарския поток във форума. Бих видял смисъл ако цитираш цялата статия и да няма нужда посетителят да излиза от форума, за да я чете. Не ми досаждаш, но бие на очи. Междудругото активните потребители тук по мои наблюдения са си доста грамотни. А за мен не се притеснявай, пътят ми си е прав.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #212 on: 17 July 2014 15:37:14 »

Така, на база факта, че посещаемостта/интереса към форума се увеличи значително в последните месеци въвеждам следните промени в правилата: Забранява се пускането на линкове от преки конкурентни сайтове. В това число влизат ТВ.Дир.БГ, Телеманиак.ком, и други подобни. РАЗРЕШЕНО е пускане на линкове от партньорските ни ТВ сайтове, в това число влизат вече "****-***.***", "Ekrana.info", "Slusham.com", "Predavatel.com". Всички други линкове към конкуренти ще бъдат изтривани! Това се прави с цел да се спре популяризирането на конкуренти на наш гръб във форума, мисля, че е логично.

Също така ще бъдат изтривани постовете, които съдържат само линк към друг сайт без да бъде цитиран текст от него. Линкове към други сайтове могат да се пускат само ако се сложи кратък цитат от съответната статия. Това се прави с цел да се ограничи флууда във форума, както и да се насърчат потребителите да прекарват повече време в него. Не гоним никого, просто искаме да превърнем форума в едно по-приятно място, както и да популяризираме повече сайтовете от нашата интернет група, а не на конкурентите. Още повече че от есента конкуренцията значително ще се увеличи.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #213 on: 18 July 2014 11:23:53 »

Извинявай, но това е доста крайно и неправилно.....

Нали за това е форум
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #214 on: 18 July 2014 12:21:57 »

Да, форум е, но не е редно от тук да се набират посещения на преки конкуренти. Просто се губи смисъла от нашето занимание в сайта. Може да се цитира информация на някой конкурент тук, просто да не се слагат линкове към неговия сайт. Също така един пост-линк изглежда малко...зле. Подканва те да излезеш от форума и да отидеш в друг сайт, после пак да се върнеш във форума. Правим го за удобството на потребителите, слагаш един кратък цитат, и отдолу линк, който се интересува ще си прочете цитата, а ако иска да прочете още ще отиде чак тогава на линка. В по-големите форуми на всякъде е така.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #215 on: 18 July 2014 12:45:54 »

Поне цитатите от Пеевата Пик ще ги намалиме малко Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #216 on: 19 July 2014 18:48:32 »

Ами точно това е идеята.  Grin Между другото не знам защо BoxFEN си изтри почти всички постове, включително и тези, в които нямаше линкове, сега половината теми, където бе публикувал са разводнени, защото липсват именно неговите постове и цитати и на места имаш чувството, че си говориш сам. Пак казвам, че не гоним абсолютно никого, съвсем същите правила прилагахме и в предишния форум.  Smiley
Report Spam   Logged
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #217 on: 25 July 2014 00:19:20 »

И за мен това решение е крайно. Напълно нормално и коректно е да се дава източник, когато се публикува новина, която не излиза от BG TV news. Не виждам по какъв начин си вредите, пък и публикуваните сайтове не са кой знае каква конкуренция... по - добре да си посредничите с тях, отколкото да се "конкурирате". И без това интереса към медиите се е свел до нулата.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #218 on: 25 July 2014 12:26:40 »

Така е, но към тв.дир.бг сме решили да спрем линкването на новини от тях тук по две причини: Първата е че в последните месеци на два-три пъти забелязах, че те пускат новини с наша информация, или просто променят/преразказват малко наши текстове, без да ни посочват като източник. За сметка на това примерно ****-***.*** ги посочват всеки път, когато цитират тяхна информация. Не знам по какви критерии решават кой да цитират и кой - не, но никак не е коректно от тяхна страна. Така че според мен е редно щом те не ни цитират, тук да не ги цитираме и на свой ред, а не да набират посещения на наш гръб.

Другата причина е че тв.дир.бг напоследък адски много ми паднаха в очите с откровени глупости, които пишат по статиите си без да си проверяват източниците. Последната такава беше няколко дни след отложения мач между Литекс и Верис, написаха че не се е излъчил изобщо по телевизията, а той се бе излъчил, макар и с ден закъснение, по БНТ 2. Впоследствие разбрах, че тази глупост са я били написали само за да оправдаят написаното в една друга тяхна статия, седмица по-рано за излъчването на мача по БНТ. Въпреки че имаше няколко коментара отдолу да си редактират статията, те не го направиха. Друга такава глупост беше информацията, че предаването "Открито" е било свалено от БНТ. Така че по тези причини линкването на статии от ТВ.Дир.бг от форума ще си остане забранено на този етап. За Телеманиак мисля че е ясно защо е забранено линкване от тях...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #219 on: 08 August 2014 12:16:21 »

BG TV News на 1 година! 1 година Твоят ТВ портал!



Днес, 8 август 2014, най-бързо развиващият се телевизионен портал у нас – BG TV News, празнува 1 година в интернет пространството. На този ден през 2013 година в мрежата стартира блогът URBN TV, който няколко месеца по-късно прерасна в BG TV News. За своята една година в мрежата BG TV News се превърна в предпочитаният източник за телевизионни новини с над 2500 уникални посещения на ден. Сайтът е единственият ТВ портал в България, който залага на изцяло авторски рубрики и материали и който не разчита само на прес релийз съобщения за основното си съдържание. Материали на BG TV News се цитират ежеседмично от големи български издания и медии. BGTVNews.com единствен представя подробно данните на месечната класация на ГАРБ – ТОП 50, придружени с анализ. Рейтинг данните, публикувани в BG TV News се използват като основен източник от водещи медийни експерти. Форумът на BG TV Group – BG TV Talk увеличава своята популярност с всеки изминал ден.

„Изключително сме щастливи, че за това толкова малко време, откакто се развиваме самостоятелно придобихме толкова голяма популярност. Днес ние сме убедени, че решението, което взехме преди година с BG TV News, беше правилното. Тук е моментът да благодарим изключително много на всички, които ни оказаха подкрепа и които останаха до нас в трудните моменти през изминалата година. BG TV News се утвърди на пазара като един силен и успешен бранд и като една достойна конкуренция, каквато липсваше в предишните години в сектора за медийни и телевизионни новини. Продължаваме развитието си напред и уверено гледаме в бъдещето. Тепърва мога да гарантирам, че предстоят още доста изненади за нашите читатели.“, коментира The TV Boy, администратор в BG TV Group.

Историята:

На 8 август 2013 година е основан блогът URBN TV на платформата WordPress.com от модераторския екип на телевизионния форум URBN Talk с основна цел да предоставя допълнителна информация за потребителите на форума.

През септември 2013 проектът е временно замразен поради търговски спор, а през октомври 2013 е възобновен под името BG TV News като напълно независим и самостоятелен сайт за телевизия.

В края на октомври екипът на сайта стартира собствен форум – BG TV Talk, неофициален наследник на общността на закрития в началото на 2014 най-голям телевизионен форум – URBN Talk (форума на Телеманиак).

През февруари 2014 след успешно проведени преговори BG TV News получава свой домейн и хостинг и се премества от wordpress.com на адрес bgtvnews.com.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy