BG TV Talk
29 March 2024 00:15:47
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | общи приказки

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | общи приказки  (Read 127328 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #60 on: 16 November 2013 23:27:22 »

Аз имах предвид bgtvplay.  Roll Eyes
Ааа, чак сега загрях.   Grin Клипчетата са от Вбокс7, които дават да се споделят във всички сайтове, така че няма проблем. Ако имат проблем някой с нещо, проблемът им ще е с Вбокс, не с нас.  Smiley
Май не си чувал за този случай. Няма ВиБокс, няма Ютуб... дават ти IP-то и толкова. Но засега трагедията се е случвала само с клип на bMG.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #61 on: 17 November 2013 11:53:37 »

Е, чак филми да качваме... Има си Замунда за тая работа... Grin Нашия сайт сортира клипчета от Вбокс, които са качени от официалните профили на Под Прикритие, на Шменти капели и т.н. За това няма проблем. Блоомак толкова години качва анимации и не са му направили проблем. Нова ТВ също не правят проблем. Единствените, които правят проблем са БТВ заради Войо. Техни сериали няма да се качват. Още повече съм виждал по същия начин във Вбокс ембнати клипчета със сериалите на БТВ от DailyMoiton и Vimeo, и Вбокс не ги свалят, свалят само при тях качените.
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #62 on: 21 November 2013 10:20:53 »

Здравейте не всички, който правите този форум и сайт. Аз съм регистриран във форума и сайта на telemaniac още от самото начало. В началото, този сайт ми даваше това което искам да науча - подредено, спретнато и коректно... но с появата на tvstar и urbn нещата се промениха, и тези сайтове, не са това от което помня и искам... Поздравявам ви за този форум и за сайта, харесва ми и подредбата на сайта и ви пожелавам много, много потребители, да задминете всички, конкуренти и много ексклузивни новини.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #63 on: 21 November 2013 14:35:32 »

Благодаря много, стараем се.  Smiley Мерси, че ви харесва това което правим на всички, дава ни още сили да продължим напред.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #64 on: 21 November 2013 15:42:04 »

Здравейте не всички, който правите този форум и сайт. Аз съм регистриран във форума и сайта на telemaniac още от самото начало. В началото, този сайт ми даваше това което искам да науча - подредено, спретнато и коректно... но с появата на tvstar и urbn нещата се промениха, и тези сайтове, не са това от което помня и искам... Поздравявам ви за този форум и за сайта, харесва ми и подредбата на сайта и ви пожелавам много, много потребители, да задминете всички, конкуренти и много ексклузивни новини.

Благодаря много! Наистина се радваме! Smiley
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #65 on: 24 November 2013 13:50:48 »

1161 посещения на форума вчера. Брой различни IP-та - 107.  Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #66 on: 24 November 2013 15:52:38 »

Има промяна в правилата на BG TV Talk! Променен е чл. 16.: Забранено е слагането на твърде големи картинки в подписа и/или като аватари.  Забранено е слагането на рекламни линкове, връзки, банери, съобщения, слогани, лога и тн. на сайтове и продукти, които не са част или продукт на BG TV Media в подписа, потребителското име и аватара на потребителя. Изключение правят само адмнинистраторите, модераторите и рекламата на техните сайтове! По тази причина ще бъдат редактирани част от акаунтите!
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #67 on: 24 November 2013 19:55:14 »

1161 посещения на форума вчера. Брой различни IP-та - 107.  Smiley

Важни са и броят на постовете - близо 500 в над 60 теми... в това отношение със сигурност надминаваме претендиращите за конкурент...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #68 on: 24 November 2013 20:27:57 »

1161 посещения на форума вчера. Брой различни IP-та - 107.  Smiley

Важни са и броят на постовете - близо 500 в над 60 теми... в това отношение със сигурност надминаваме претендиращите за конкурент...
В нашия случай думата конкурент е много общо понятие. Да те изкопират 99% и да кажат, че са различни и са ти конкуренция... Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #69 on: 25 November 2013 15:53:42 »

Ще мерим посещения? Така да бъде: вчера посещения на форума общо - 1805. Посещенията на сайта за разлика от форума се броят всяко IP - едно посещение, а на форума са неограничен брой кликания от IP, така е и на конкурентите. И моя грешка - нямаме 14 акаунта, имаме 21 акаунта, просто не ги сборих вчера правилно. Това поне всеки може да го провери от мембърс листа. На конкурентите четири акаунта от 10 техни са нашите, направихме ги "за окупация" както се казва.  Cheesy
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #70 on: 27 November 2013 17:23:24 »

Чувствам се длъжен да отговоря (отново) на обвиненията на Телевизия БГ по повод как и защо е написана статията за олимпиадата в Сочи: Статията е написана, защото е актуална сега и защото сега получавам потвърждение за новината.  Не съм се ръководил по никакъв начин от статията, която публикуваха Дневник и на Медияпул по темата тази пролет. Там информацията беше все още до голяма степен в кръга на слуховете. Това, че не съм написал, че ще излъчват и олимпиадите в Рио е първо защото е много далече самата олимпиада, и второ че ми трябва потвърждение въобще че ще го излъчват, иначе може и да е така, но като нямам потвърждение е че все едно пиша измислици. И не е вярно, че сме я публикували като "топ новина", това че новите статии се повяват с по-издаден образ от другите е специфика на системата, това си е най-обикновена новина, нито съм слагал таг "Ексклузивно", нито нищо. Коментарите на Телевизия БГ бяха изтрити защото бяха преценени като провокация и въпреки молбата ни всеки сайт да гледа себе си и да не се бърка в работата на другите, колегите продължават.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #71 on: 27 November 2013 17:39:40 »

Аз също искам да спомена нещо по темата - мисля, че е време всеки да си гледа своята работа, а не да гледа какво правят другите. Статията не е обявявана като "топ новина" никъде, нито пък като "ексклузивна". Това, което те са написали, че чрез изтриването на коментара ние "показваме желанието си да заблудим потребителите".... Защо по точно с изтриване на един коментар-провокация ги заблуждаваме? Освен това - как ги заблуждаваме? Някъде да сме написали нещо невярно или непотвърдено? Ако бяхме написали нещо без източник, само слух или нещо от сорта, и коментарът да изказваше някаква позиция, която опровергаваше самият слух няма как да го изтрием, защото наистина ще подведем читателите, но случаят тук изобщо, ама изобщо не е такъв. Коментарът е изтрит, защото е провокация, и с премахването му нашите читатели не са заблудени по никакъв начин, поне така аз мисля. Време е, отново казвам, всеки да си гледа работата и сайта, а не "да гледа в паницата на другия". Те явно не чуха молбата ни в предишното прес-съобщение. Отново след обявеното в него, неща от този сорт(обяснения заради спорове и тн) няма да се публикуват в BG TV News, а тук във форума или на други места.

П.С. Започвам да си мисля, че явно колегите нямат какво да обсъждат за техния си сайт и група, след като са публикували нещо свързано с нас в техния форум в раздел "Телевизия БГ - Новини за сайта!"....

ЕДИТ: Сега видях, че те сами са си пуснали анкета кой сайт е по-добър... боже....  Grin
Report Spam   Logged

randi01
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #72 on: 27 November 2013 19:51:51 »

Между другото не си вярвайте на статистиката.

Users Online
Users Online   3 Guests, 4 Users
Users active in past 15 minutes:
randi01, krasi_varna, Slavi Trifonov, alex_2
Most Online Today: 1. Most Online Ever: 1 (October 13, 2013, 06:57:20 pm)


Не е вярна в момента има 3 госта и 4 потребителя онлайн. В същото време най-много онлайн е бил 1 човек.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #73 on: 27 November 2013 20:55:26 »

Така....
Надявам се нещата, които пиша сега да са последните относно този казус.
1. Абе вие нямате ли си друга работа и други неща да си обсъждате във вашия форум освен какво сме публикували как сме го пубикували и тн в нашия сайт?
2. Точно така, ние от BG TV News публикуваме само сигурни неща. Практиката е да публикуваш нещо след като си сигурен, че то е вярно, а не да гледаш да си първи и сензационен с неща, които после се оказват различни. В конкретния случай - до олимпиадата в Рио има много време - така че когато дойде времето ще напишем статия. И не мисля, че трябва да ни държите сметка!
3. Нито един друг коментар не е трит! Категорично възразявам срещу мнението за цензура, което вие изразихте във вашия форум! Няма такова нещо! Всички коментари се публикуват! Отново обяснявам случая с вашия коментар, защото вие май не можете да разберете - след нашата молба за спиране на комуникацията и избягване на всякакви конфронтации вие започнахте отново с коментар, който целеше единствено и само да покаже как ние не сме си били свършили работата, макар че статията е написана много добре! Отново казвам, не сте вие които ще държите сметка!
4. Не знаете, кое сте копирали на почти 100%? Не ми се обяснява, защото явно няма смисъл и вие до сега не сте чели какво сме писали.
5. Във вашия форум се държите като на отчетно-изборно събрание. "Ние написахме еди-какъв-си коментар. Те ни отговориха така. Сега от BG TV News реагираха еди-как-си." И в същото време никой не пише там - правете си вие сметката.
6. Не се тревожете за нашите системи за отчитане на посещаемостта, ако обичате!

П.С. Хубаво е, че поне сте спазили правилата на BG TV Talk и сте премахнали рекламите в профила... М/у другото явно вие наистина имате нужда да се покарате с някого и да се "дъвчете" през цялото време с някого и нещо, защото даже във вашия форум има анкета "Кой сайт е по-добър" и тн., просто не ми се коментира...
Report Spam   Logged

randi01
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #74 on: 27 November 2013 21:40:52 »

4. Не знаете, кое сте копирали на почти 100%? Не ми се обяснява, защото явно няма смисъл и вие до сега не сте чели какво сме писали.

Не ти се обеснява, защото не сме копирали нищо.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #75 on: 27 November 2013 21:43:01 »

4. Не знаете, кое сте копирали на почти 100%? Не ми се обяснява, защото явно няма смисъл и вие до сега не сте чели какво сме писали.

Не ти се обеснява, защото не сме копирали нищо.

От целия мой пост само за това ли се хвана? Значи се съгласяваш с всичко останало, така ли?
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #76 on: 27 November 2013 22:00:31 »

Вижте сега, хайде да спрем, моля ви се. Всеки да си гледа сайта и да не се занимава с другия. Няма смисъл да се хапем така, грозно е, не е коректно. И двата блога сме любители, кара ме се като малки деца, казахме си каквото имахме и т.н. Създахме сайта за да избягаме от друг конфликт, не искам да влизам в.нов.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #77 on: 28 November 2013 20:27:03 »

И днес сайтът е категорично на върха - до момента 1340 уникални посещения.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #78 on: 29 November 2013 15:13:43 »

Към посетителите на BG TV Play - в момента има проблем с ембедването на клиповете от Vbox7, затова повечето клипове не излизат. Най-новите клипове са ембеднати със стария код и съответно със стария плейър. Съжаляваме за неудобството! Ще ви пишем, когато се оправи проблемът.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #79 on: 29 November 2013 21:24:45 »

Колеги, има ли настройка, позволяваща на снимка да се разширява до реални размери при цъкане върху нея? Тази например е със зададени размери 535х300px, но реално е 1024х574px и при цъкане да се покажат реалните размери.
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy