BG TV Talk
16 April 2024 19:36:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | общи приказки

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | общи приказки  (Read 127541 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #80 on: 03 December 2013 16:45:27 »

Ембедването на клипове от Vbox7 вече е оправено. Всички клипове в BG TV Play би трябвало вече да се отварят.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #81 on: 04 December 2013 15:19:16 »

В URBN бутона "Харесвате ли ме?" е бъгнат ахахахахаха
Дадох 120 плюса на някакъв случаен потребител за по малко от минута
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #82 on: 04 December 2013 15:40:50 »

В URBN бутона "Харесвате ли ме?" е бъгнат ахахахахаха
Дадох 120 плюса на някакъв случаен потребител за по малко от минута
Той си е така от мнооого време, мен така ме хейтваха като банвах юзъри.  Grin
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #83 on: 07 December 2013 11:49:51 »

Моето мнение е да ги махнете. И без това не работят като хората


Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #84 on: 07 December 2013 17:21:16 »

Не могат да се махнат, системни табове са, Gallery не се ползва и е заключена, а Staff list е таб само за модераторите и администраторите.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #85 on: 08 December 2013 00:27:15 »

Няма как да не може да се махнат. Разцъкай се из настройките по хубаво..
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #86 on: 08 December 2013 16:11:21 »

Новите икони много ми харесват
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 920



WWW
« Reply #87 on: 08 December 2013 16:42:11 »

Новите икони много ми харесват

Smiley Радваме се...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #88 on: 08 December 2013 18:48:22 »

Искам да благодаря на всички, които подкрепят това което правим и на всички фенове. Доказахме, че отделянето ни като самостоятелен сайт не беше грешка и е най-правилно взетото ни решение, защото както се казва "the fell for ones means rise for others".  Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #89 on: 09 December 2013 14:42:24 »



Внимание! Владо ще приеме хвърлената от нас ръкавица и ще възстанови сайта **********.*** само за ТВ новини от януари! URBN Talk ще стане Telemaniac Talk. О господи, толкова са смешни, нещо май не обичаме да губим, но това ще ни активизира още повече, бъдете сигурни!
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 920



WWW
« Reply #90 on: 09 December 2013 15:00:28 »



Внимание! Владо ще приеме хвърлената от нас ръкавица и ще възстанови сайта **********.*** само за ТВ новини от януари! URBN Talk ще стане Telemaniac Talk. О господи, толкова са смешни, нещо май не обичаме да губим, но това ще ни активизира още повече, бъдете сигурни!

Даже цвета са ни взели.... синьото....
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #91 on: 09 December 2013 15:09:47 »

А, вярно, това го бях забравил:

1:1 са, бива ли така, разбирам от Телевизия.БГ да ни копират, но от Ърбн вече става... доста прекалено.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #92 on: 09 December 2013 15:37:40 »

Обаче и ме радва този факт по простата причина, ще това е още едно доказателство, че имаше смисъл да се отделим. Ако не бяхме възвърнали сайта, форума щеше да си остане така, а Телеманиак щеше още да си е онази пресконференция, която дори не се и проведе тази година. Изобщо няма логика да спират Телеманиак, да го вливат в URBN, и след това пак да става Телеманиак, ако не е защото ние направихме BG TV News. Верен е факта, че Телеманиак бе единственият и най-успешен сайт за ТВ преди 3 години, останалите просто се разпадаха след 3 месеца. Те обаче станаха сайт за култура и ТВ нишата остана свободна,след като закриха ТВ България. Сега ние я заехме, станахме най-успешните (статистиките го показват) на тях не им се получи с културата, видяха, че няма как вече да ни съборят (защото не нарушаваме ничий права вече) и решиха и те да връщат Телеманиак. Ми добре, I feel more special.  Smiley
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #93 on: 09 December 2013 18:14:54 »

Както каза сам почти всички български телевизионни сайтове траят два-три месеца, докато не им омръзне. Форум без основен сайт не върви и ето, че вече имаме най-посещавания сайт за телевизия в България, който трудно може да загасне. А и е хубаво да има конкуренция, стимолират Grin
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #94 on: 09 December 2013 20:17:05 »

Телеманиак ще ни е конкуренция чак като го пуснат, а нали знаете колко си спазват срока? Grin URBN Гид трябваше да го пуснат на 18 ноември, но ето, че още си стои заключен.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #95 on: 10 December 2013 08:22:08 »

Новият пряк конкурент на BG TV News ще се появи утре за 9-тия им рожден ден. Готови за екшън...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #96 on: 10 December 2013 15:52:57 »

The TV Boy: “PR съобщенията не са на мода, време е да се обърне повече внимание на самата телевизия”


Администраторът на “BG TV News” The TV Boy за бъдещето на сайта, на телевизията и защо да се пише за нея.

– Първо няма как да не те попитаме защо се криеш зад псевдоним и не заставаш с истинското си име в мрежата.

– Моето име не значи нищо, ама абсолютно нищо. Дори и да си го кажа, едва ли някой ще го вземе на сериозно. Ако вече приложа снимка тогава може би някой ще се сети кой съм, но не виждам смисъл от това. Важен е не човекът, а какво прави. В моя случай – пиша статии. А и псевдонимът придава една особена загадъчност и привлича внимание.

- Бил си на национален екран в праймтайма почти година, това ли те запали по телевизията като цяло?

- Именно това изигра важна роля в насоките ми и в това какво искам да правя. Телевизията ми се стори супер интересна тогава, а бях доста малък. Постепенно започнах да се интересувам повече, понаучих някой неща, запознах се с някой хора и така стана всичко.

- Как се реши да участваш в проекта “BG TV News”? Преди си бил модератор в голям медиен форум, оттам ли тръгна всичко?

- Общо взето – да. Бях модератор на форума “URBN Talk” към “URBN Media” в продължение на близо година. Случиха се едни доста неприятни неща там, но не искам отново да се връщам в подробности към тази тема, тя е дъвкана и предъвкана, а аз гледам само напред. Стартирахме “BG TV News” заедно с моите колеги от “URBN Talk”. Първоначално избрахме името “URBN TV” с идеята да предложим нещо повече на потребителите на форума по простата причина, че той си остана изцяло телевизионен, а от телевизионен “URBN.BG” стана градски сайт за култура. От “URBN Media” обаче реагираха много остро на нашия блог, а идеята ни изобщо не бе да нарушаваме никакви права. За кратко ни се установи една рубрика за телевизия в главния им сайт, но не се чувствахме никак комфортно там. За това решихме да стартираме “BG TV News”. Решихме да заемем една ниша, която бе развита от други сайтове, които обаче вече не съществуват. Тя се оказа изключително успешна. Сайтът ни предложи това, което искаха читателите – ексклузивна информация. И резултатът е видим – ние сме най-успешният ТВ сайт с повече от 1000 посещения дневно, за месец и половина съществуване имаме повече общо 50 000 посещения. Никой до сега не е стартирал по този бих казал летящ начин.

- Много хора обаче не ви приемат на сериозно, може би защото сте абсолютно неизвестни и стартирате “аматьорски” – с безплатен хостинг и домейн.

- Българинът е свикнал да гледа с недоверие към всичко ново, към всичко което не се вписва в общо приетите представи за сайт примерно. Истината е, че всички са го почнали оттам – с “фрий” хостинг и домейн и непрофесионално-любителски. От Телеманиак до ТВ България и Олл Медия.БГ. Да, ние сме непрофесионалисти, любители сме, по-голямата част от екипът ни е на възраст около 17 години, но това е и уникалното – трудно днес можеш да срещнеш някой на моята възраст запален по самата телевизия. Тръгва се трудно с плахи стъпки, но след това обаче постепенно нещата си получават. А и ние нямаме реална конкуренция – за момента има само един подобен “блог” на нашия, и един сайт за сателитни новини. Останалите по-сериозни играчи просто изчезнаха.

- Днес стана ясно че стартира отново сайтът “**********.***” на бившите ви управници от “URBN Media”, той бе и първият и най-успешен ТВ сайт. Притеснявате ли се, че ще ви “вземе хляба”?

- Да се страхуваш от конкуренцията може би е най-ненормалното нещо. От нея можеш единствено да се учиш да поправяш грешките си. Да “Телеманиак” бяха най-успешния сайт и развиха ТВ нишата, те стартираха точно като нас – като любителски и хоби сайт и еволюираха в нещо голямо, но промениха профила си и ги нямаше дълго време, така че това със сигурност ще се отрази. Повечето такива сайтове наблягаха единствено на PR съобщенията, без да предлагат нещо ново. PR съобщенията не са на мода, време е да се обърне повече внимание на самата телевизия, трябва нещо ново, което не е казано от самите телевизии. На мен също така ми направи впечатление как така от “URBN Media” изведнъж след като подновихме сайта си решиха да върнат обратно “Телеманиак”, но това вече е друг въпрос. На колегите мога да пожелая единствено успех в начинанието.

- А защо трябва да се пише за телевизията? Какво повече има от това, което обикновено сме свикнали да виждаме зад екрана?

- Телевизията е нещо магично. Ние я гледаме всеки ден, слушаме я, но не разбираме какво се крие зад всичко това, как става целят този огромен процес. Хората искат да разберат какво ще се случи по любимите им програми, как ще случи, искат да знаят какво ще стане, искат подробности, които не научават от екрана. Телевизията движи животът ни, поднася ни информация, забавлява ни, отвлича ни вниманието, кара ни да се чувстваме добре, а почти нищо не знаем за нея конкретно. Затова сме тук – за вдигнем завесата. Телевизията е една “скрита лимонка” която се оказва далеч не това, което виждаме на пръв поглед. За това е “BG TV News” – да разбули тези неща.

- Какво предстои за вашия сайт? Как ще се развива, какво ще предложите? Вече стартирахте някой проекти извън “BG TV News”, как ще продължите с тях?

- “BG TV News” има още много какво да предложи на своите читатели. От днес ще наблягаме повече на анализите и коментарите, на нещата, които другите пропускат да споменат. Оставаме и на вълна “ексклузивни новини”. Обмисляме и нов по-професионален дизайн на сайта. Вече стартирахме първият си нов проект – BG TV Play. Членовете на нашият екип са едни от най-големите ъплоудари на анимации в мрежата, така че стартът на един такъв сайт беше направо неизбежен. BG TV Media управлява най-голямата фен-страница на Cartoon Network Bulgaria, както и страницата на Seven-Eight Productions, партньори сме с най-добрия сайт за сериали в българия “Telenovellas News”, както и с най-добрият сайт за “Disney Channel” – “Disney Online”. Подготвяме и още други изненади, които нашите потребители ще очакват съвсем скоро. Има още много какво да предложим.

- Какво ще ни пожелаеш?

- Сядайте си на трибуквието и учете латински! (смее се)

Интервюто взе Валя Николова.
Report Spam   Logged
randi01
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #97 on: 10 December 2013 16:41:40 »

А, вярно, това го бях забравил:

1:1 са, бива ли така, разбирам от Телевизия.БГ да ни копират, но от Ърбн вече става... доста прекалено.

Вие май си го търсите. Абсолютно съм съгласен че Ърбн Ви копира в този случай, но престанете да твърдите,че Телевизия БГ Ви копира или поне дайте доказателства и факти, защото още не съм разбрал с кое точно Ви копираме за да го променим.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #98 on: 10 December 2013 16:50:49 »

В момента Телевизия БГ действително не ни копира в нищо, защото променихте профила на форума си и той вече не е само форум, а и спряхте Play.BG като самостоятелен проект. Просто преди след като стартирахме BG TV Talk и Вие стартирахте форум, пуснахме  BG TV Play и Вие пуснахте Play и почнахте да качвате "Под прикритие" като нас, но все пак вече Ви благодаря, че променихте профила на сайтовете си. А това, че си го търсихме - вярно е - търсихме си го и го получихме, но целта ни беше да допълваме тогава URBN Talk, а не да копираме URBN нарочно и да сме им конкуренция. А за това че от Ърбн връщат Телеманиак заради нашия сайт, и ни взеха нарочно синия цвят - спор няма. Можеха да го направят жълт като мейн бранда, или червен както беше през цялото време преди Телеманиак и ТВ стар, или зелен или който и да си поискат. Те тотално се бяха отказали да развиват ТВ сайт, просто не могат да понесат, че някой им заема мястото, което те освободиха.
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #99 on: 11 December 2013 05:34:44 »

Хаха, май се сетих в кое предаване си бил.  Grin МС го правиха, нали? Wink
Иначе успех, наистина се надявам да сте сериозни, че URBN-ците от край време са си несериозни а в последно време хич ги няма.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy