BG TV Talk
29 March 2024 01:10:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Nickelodeon | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Go Down
  Print  
Author Topic: Nickelodeon | новини и коментари  (Read 125066 times)
0 Members and 11 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #100 on: 29 February 2016 14:11:32 »

В действителност на сръбски език ли е озвучена въпросната нова звукова пътечка или към момента все още тече английска реч? Голяма излагация ще е миниатюрната Сърбия, която не е и никога не е била фактор за нещо в  Света да имат преди България преведени редица чуждестранни ТВ канали. Егати
Да в действителност е озвучена на сръбски език,като натиснах на бутона AUDIO на дистанционото има 3 езика:английски(en),румънски(ro),сръбски(srb),и аз бях учуден от това
Ужас!
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #101 on: 29 February 2016 14:19:03 »

При Булсатком Nick Jr. се сдоби със сръбска аудио пътечка
При мен има и полско аудио(не съм абонат на Булсатком)
Report Spam   Logged
9may
Guest
« Reply #102 on: 29 February 2016 16:18:35 »

При мен има и полско аудио(не съм абонат на Булсатком)
както гледам само на български език няма Nick Jr.,А за нашия Ник па да не говорим пишат в фейсбук сайта си който не се отваря,а румънския дори е приел новия дизайн.

Ето и запис който направих Smiley

Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #103 on: 29 February 2016 20:33:35 »

както гледам само на български език няма Nick Jr.,А за нашия Ник па да не говорим пишат в фейсбук сайта си който не се отваря,а румънския дори е приел новия дизайн.

Ето и запис който направих Smiley

Преди две седмици попитах  Nickelodeon кога ще има Nick.JR на български и ми казаха,да не се очаква в рамките на 7 месеца, а след това не се знае .
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #104 on: 29 February 2016 20:52:53 »

Nickelodeon явно е по-популярен в Сърбия и Хърватия, отколкото в България. У нас се появи доста след локализирания Cartoon Network и Jetix/Disney Channel и е трудно да се утвърди. При това положение не виждам защо трябва да бързат да пускат втори локализиран канал. В Сърбия и Хърватия единствено Nick бе дублиран, така че е нормално да се гледа там.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #105 on: 03 March 2016 09:41:30 »

По Ник вече дават реклами.
При мен за първи път се появиха вчера  Smiley
Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #106 on: 16 May 2016 22:25:12 »

Хубав канал, ама програмата му вече на изуст я знам, трябва с нещо да я поразнообразят.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #107 on: 01 June 2016 16:53:41 »


Report Spam   Logged
plami
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 128



« Reply #108 on: 01 June 2016 17:08:02 »

Това по нашия ник ли е станало?
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #109 on: 01 June 2016 17:20:26 »

В момента върви Тандърмен срещу Тандърмен, като преди да започне логото беше вляво (както досега) и когато започна, отиде отдясно. Качеството е нормалноусраното(след като взимат сигнала от Булсат, заради рекламите на български). На blizoo съм.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #110 on: 01 June 2016 17:27:29 »

Не знам, но така е доста по-добре. Иначе защо HD надписа на Nickelodeon HD е отдолу, или е бъгнало при смяната на позицията на логото?
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #111 on: 01 June 2016 17:32:19 »

Това с HD-то ми е интересно да ни кажат на кой оператор се е случило, защото знам, че Nick HD го имаше някой оператор по черноморието, ако не се лъжа.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #112 on: 01 June 2016 17:37:32 »

Това с HD-то ми е интересно да ни кажат на кой оператор се е случило, защото знам, че Nick HD го имаше някой оператор по черноморието, ако не се лъжа.
Май беше Скат.  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #113 on: 01 June 2016 17:41:25 »

Това с HD-то ми е интересно да ни кажат на кой оператор се е случило, защото знам, че Nick HD го имаше някой оператор по черноморието, ако не се лъжа.
МСАТ е май ако не се лъжа, за СКАТ не знам. А този канал май не е със същата програма като стандартния и е на английски? Иначе логото си му бях свикнал да е от дясно, но и така е добре, поне то изглежда еднакво където и да е.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #114 on: 01 June 2016 19:04:26 »

Интересно, обикновено забелязвам че това става късно вечер (да отиде от друга страна). Даже и по време на рекламата.
Забелязах че по време на основния канал няма лого, а по време на БГ канала е отляво.
И йес, най-сетне махнаха шумната лента!!!
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #115 on: 01 June 2016 23:18:00 »

МСАТ е май ако не се лъжа, за СКАТ не знам. А този канал май не е със същата програма като стандартния и е на английски? Иначе логото си му бях свикнал да е от дясно, но и така е добре, поне то изглежда еднакво където и да е.
снимката с HD е от торент тв в руски сайт иначе го има на скат в бургас за други незнам
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #116 on: 01 June 2016 23:18:25 »

Това по нашия ник ли е станало?
да
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #117 on: 16 June 2016 22:10:28 »

Защо от месеци насам не пише какво се излъчва и ще се, а само "Nickelodeon"?
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #118 on: 16 June 2016 22:29:17 »

Това е явно само при Bulsatcom след локализирането на канала (от тях се излъчват рекламите). При Vivacom всичко си е добре.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #119 on: 16 June 2016 22:52:21 »

В този ред на мисли пак да попитам, какво се случва с EPG-то на този канал. Специално при Blizoo се сменя напълно произволно, някой път си е както трябва на български, в следващия е на английски и очевидно не е за българската версия и при bulsatcom FUSION съм го забелязал?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy