BG TV Talk
29 March 2024 13:42:44
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Bulgaria ON AIR | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: Bulgaria ON AIR | новини и коментари  (Read 67461 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« on: 12 February 2017 18:06:22 »

Ама то ползват дублажа на Nick, така че не знам колко е премиерен.  Grin
Иначе "Как станах руснак" беше премиера.
А.. верно, бе... Забравих, че Nick вече е дублиран на български. Значи никаква премиера не е... Grin

Цената на сериала е паднала и са преценили, че е евтин и става за запълване на времето.
Преди години някъде 2001 си спомням, че в България се излъчваше Женени с деца - сериала е от 90-ти, но хората са взели сезоните на промоция и понеже нямаше торенти всеки го гледаше.
В България каналите не ги бърка какво ще излъчат стига да е евтино и да запълва ефирно време.
Не става въпрос само за този сериал. Него го споменах като най-пресен пример. Всичките сериали, които се излъчват по Bulgaria ON AIR, вече са излъчвани и по някоя друга телевизия. Премиерни са единствено японските "Сърцето на самурая" и "Канбе стратегът" и тук таме някой друг.

Второто нещо, което ми направи впечатление, е че 90% от сериалите, които излъчват, са руски. Undecided Общо взето на 10 сериала има 1, който не е руски, а примерно японски или бразилски. Американски сериал само 1 съм засякъл и то беше "Дивото зове", който има само 1 сезон.

Всъщност това е третото нещо, което ми направи впечатление - че излъчват сериали с максимум 20-30 епизода. Много рядко има някой по-дълъг. В последните 2 месеца даже бяха подкарали някакви сериалчета с по 7-8 епизода (някои даже и с по 4-5), които вървяха всеки делник и общо взето за 10-ина дни ги извъртаха... Undecided

То е ясно, че търсят най-евтиното, ама нека гледат и колко качествено е. Ясно е, че щом някой сериал е прекъснат след 7-8 епизода, значи е провал.

Ситуацията с "Женени с деца" е съвсем различна - сериалът си е бил доста успешен в САЩ и има цели 11 сезона, пък и "ьТВ" го излъчиха премиерно за България.

Не знам защо не бръкнат в архива на MSAT и не изкарат от там някой хубав сериал. Преди 10-ина години даваха Learning the Ropes, който пак е къс (13 епизода), но беше готин ситком.
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy