BG TV Talk
18 April 2024 22:00:17
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Bulgaria ON AIR | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: Bulgaria ON AIR | новини и коментари  (Read 67549 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #140 on: 22 December 2019 17:31:26 »

По-добре да разнообразят програмната схема на BG on Air със по-нови, неизлъчвани досега сериали, а защо не и анимационни филми и сериали (о, и забавни и развлекателни предавания), отколкото да излъчват само политически говорилни всеки ден до безкрай. По принцип не го гледам този канал, но както виждам програмата му, по-добре да не го гледам, даже и ще забравя, че такъв канал съществува в България. Angry


И аз съм на същото мнение. В сегашния си вид Bulgaria ON AIR е една безкрайно скучна телевизия. По цял ден въртят еднотипни политически предавания и едни и същи смотани руски сериали. Тук-таме има някой интересен документален филм, но това е доста рядко. С тази програма не се и учудвам, че телевизията едвам влиза в топ 20. А и ако успее да се дореди, обикновено е на 16-17 място в категория Всички възрасти. В категория 18-49г. не съм я виждал нито веднъж... Дано поне двете нови предавания са по-разнообразни, а пък за някой по-качествен сериал явно можем само да си мечтаем. В момента се сещам единствено за "Полдарк", който се излъчва и по Epic Drama. Не съм го гледал, но по анонсите ми изглеждаше добре направен. Иначе има толкова много американски сериали, които не се излъчват по нито една българска телевизия, та не знам защо не се насочат към тях. Предполагам, че са 2-3 пъти по-скъпи от руските боклуци, но поне ще привлекат повече зрители. Като пример бих дал сериала Supernatural, на който в момента му върви финалният сезон 15. На мен лично ми е един от любимите сериали, а срещам и все повече хора, които го следят. За жалост тук той не се излъчва по нито една телевизия. Само TV7 му бяха излъчили първите 4-5 сезона преди 10-ина години, като и аз разбрах за сериала благодарение на телевизията, но за съжаление след това никоя телевизия не продължи да го излъчва... Та, мисълта ми е, че Bulgaria ON AIR биха могли да инвестират повечко пари в някой по-дълъг американски сериал, с който хем ще привлекат повече зрители, хем и ще си запълнят някой слот за по-дълго време. Забравих да отбележа, че сегашните руски сериали, които излъчват, са хем безинтересни, хем къси. Средната им дължина е около 15-20 епизода, а сериал като Supernatural има вече над 300 епизода и с него биха могли да си запълнят определен слот за месеци.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy