BG TV Talk
29 March 2024 16:06:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 22394 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 13 February 2017 20:41:12 »

"Комиците ще е от сряда до петък". "Скъпи наследници" да не го пуснат през лятото като "Връзки", толкова го мъдрят...
В таблицата на втория слайд го пише от понеделник до петък "Комиците и приятели". За мен това е доста странно решение, но явно искат ежедневно комедийно предаване, както са "Господари на ефира" по "Нова". То преди "Шоуто на Слави" им изпълняваше тая функция, но то отдавна вече е доста далеч от комедийно предаване...

Иначе в схемата на първия слайд не пише и "Столичани в повече", пък във втория слайд го пише.

"Кьосем" май е продължението на "Великолепният век". "Скъпи наследници" ако не пролетта както бях казал ще тръгне есента. Принципно има вече достатъчно заснети епизоди за да го пуснат и сега, но просто е въпрос на планиране на праймтайма кога точно ще тръгне, за това не бяха обявили и точна дата за старт. Лятото според мен е много малко вероятно и няма да е, за разлика от "Връзки" това е си е ексклузивно тяхна продукция...
За "Кьосем" и на мен това ми излезе, като го цъкнах в Google. "Скъпи наследници" е необяснимо вече защо го бавят толкова... Има вариант и просто да не са го вписали в тарифата, както неведнъж са правили и с други продукции. Може и наистина да го пазят за есента, за да се изправят срещу "Сезонът на българските сериали" по "Нова", но ако наистина планират това, май окончателно ще трябва да се лишат от турските сериали. Grin

Липсва и мистериозното "В петък вечер и звездите помагат", но може и него просто да не са вписали.

Направи ми впечатление и една забавна грешка в тарифата - написали са "Смяна на съпруги", което е омешано от двете заглавия на предаването тук - "Размяна на съпруги" и "Смени жената"... Grin Шегата на страна, но тия дни четох интервю с Андрей относно предаването и там той споменаваше, че това предаване се правело за първи път в България. Явно "ьТВ" тотално почнаха да се подиграват с късата памет на българина... Undecided
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy