BG TV Talk
29 March 2024 04:03:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 22377 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 23 January 2017 15:22:35 »

bTV – пролет/лято 2017

Нови продукции:
Петък вечер и звездите помагат – премиера
Скъпи наследници – премиера
Смени жената – премиера

Продукции с нови сезони:
Столичани в повече – 11 сезон
Гласът на България – 4 сезон
Мама готви по-добре – 3 сезон
MasterChef – 3 сезон
Бригада: нов дом – 2 сезон
Карбовски: Втори план – 2 сезон
Комиците и приятели – 2 сезон
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1 on: 23 January 2017 20:44:05 »

Направих малко промени с оглед на това, което е обявено официално.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #2 on: 23 January 2017 21:48:45 »

Направих малко промени с оглед на това, което е обявено официално.

Петък вечер и звездите помагат - или каквото там име официално са избрали за Hollywood Game Night(както е официалното име на формата) вече е със заснети епизоди - въпросът е кога ще го излъчат като предполагам, че това ще е тази пролет Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #3 on: 24 January 2017 09:18:28 »

Петък вечер и звездите помагат - или каквото там име официално са избрали за Hollywood Game Night(както е официалното име на формата) вече е със заснети епизоди - въпросът е кога ще го излъчат като предполагам, че това ще е тази пролет Smiley
Ок... Върнах го в "Нови продукции". Кой ще е водещ на това предаване, а и всъщност какво стана с новите предавания на Катерина Евро и Наталия Симеонова? Ще видят ли изобщо бял свят?
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #4 on: 25 January 2017 12:02:25 »


Рекламата на новия сезон изглежда обещаващо. Със сигурност сезонът ще е доста различен от досега.
Снима се в Нови хан в Sofia Studio Complex, между другото.
Не ми харесва обаче това, че явно са сменили вокалите на шапката на предаването, защото от рекламата вече се чува, че се пее This is The Voice, а не Това е Гласът(...на България). Може би има нещо общо с това, че май вокалите на предишния каш са с гласовете на Ку-Ку бенд(или поне така звучаха). Отсъствието на бенда също е вторият голям минус за този сезон, защото те са уникални музиканти. Дано да са сформирали някаква друга група, която да озвучава предаването.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #5 on: 25 January 2017 12:21:22 »

"ьТВ" нещо напоследък много почнаха да ползват студиата в Нови Хан. Финалът на "Фермата" също беше там, а и Masterchef май също ще е там. Да не би да са продали комплекса в Герман, че не го ползват вече?
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #6 on: 25 January 2017 13:28:00 »

"ьТВ" нещо напоследък много почнаха да ползват студиата в Нови Хан. Финалът на "Фермата" също беше там, а и Masterchef май също ще е там. Да не би да са продали комплекса в Герман, че не го ползват вече?

MasterChef си е в Герман, доколкото знам.
За финалът на "Фермата" - нямам идея къде беше.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #7 on: 25 January 2017 13:35:03 »

MasterChef си е в Герман, доколкото знам.
За финалът на "Фермата" - нямам идея къде беше.
В Нови Хан беше финалът на "Фермата". Не съм част от екипа на MasterChef, но такива слухове чух - че ще е в Нови Хан.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #8 on: 25 January 2017 21:25:51 »

Студиото в Герман е с малко особен статут след фалита на едни оранжеви седморки, поради тази причина не може да се ползва щото има запорчета, за това се насочват към Нови Хан. Там щеше да е и студиото на БТВ за големият дебат за президентските избори, но не се появиха основните "играчи" и за това се проведе в студиото на Тази сутрин. Общо взето по голямата част от нещата вече ще са в Нови Хан...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #9 on: 25 January 2017 21:54:07 »

Студиото в Герман е с малко особен статут след фалита на едни оранжеви седморки, поради тази причина не може да се ползва щото има запорчета, за това се насочват към Нови Хан. Там щеше да е и студиото на БТВ за големият дебат за президентските избори, но не се появиха основните "играчи" и за това се проведе в студиото на Тази сутрин. Общо взето по голямата част от нещата вече ще са в Нови Хан...
Че откъде се появиха сега тия запори... Grin "ьТВ" си ползваха комплекса в Герман 2 години без никой да ги безпокои. Даже и филми са се снимали там, доколкото знам.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #10 on: 26 January 2017 11:31:19 »

"Чуденката" с излъчването на Masterchef вече приключи - да, започва, както знаехме, на 27. февруари, но от 21:00 часа(а е в 20:00). Ще се излъчва всеки понеделник и вторник от 21:00 часа.  Smiley

От рекламата на "Гласът" - ще бъде само в неделя, или поне в първите етапи...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #11 on: 26 January 2017 14:44:08 »

"Чуденката" с излъчването на Masterchef вече приключи - да, започва, както знаехме, на 27. февруари, но от 21:00 часа(а е в 20:00). Ще се излъчва всеки понеделник и вторник от 21:00 часа.  Smiley

От рекламата на "Гласът" - ще бъде само в неделя, или поне в първите етапи...
А по 90 минути ли ще са епизодите на MasterChef, след като ще са по 2 на седмица? Иначе нещо всичките предавания са на вълна промени и изненади... Първо "Като две капки вода", после "Гласът на България", а сега и MasterChef обявяват, че този сезон ще има много изненади и промени в регламента... Grin
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #12 on: 26 January 2017 14:51:42 »

А по 90 минути ли ще са епизодите на MasterChef, след като ще са по 2 на седмица?

Предполагам, че да. Това за деня и часа на излъчване е от тяхната фейсбук страница.

EDIT:
Сега са я премахнали и са я сменили само с такава, която пише, че ще започва на 27-ми февруари.
И на мен ми се стори странно, че нито в PR-съобщението, нито в сайта им беше обявено за дните и часа на излъчване(а само за старта), а на фейсбук страницата това беше написано. Явно някой избърза без да иска и пусна инфото по-рано... сега обаче го оправиха. Или просто пак ще го променят...

EDIT 2:
Стана ясно и още едно нещо. На 3. Февруари "Шоуто на Слави" ще бъде на живо от 21:30 до 23:30 часа. Тогава е финалът на Конкурса за избор на сценична партньорка на г-н Андреев. До днес не бе ясен началният час.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #13 on: 26 January 2017 16:56:52 »

Някой има ли идея дали тази пролет ще завъртят "Смени жената", защото есента с "Фермата", "Бригадата", "Столичаните" и евентуално ако е успешен "Наследниците", ще им е доста трудно да поберат всичко, имайки предвид, че Фермата е от пон до чет по час и половина...
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #14 on: 26 January 2017 17:29:28 »

Някой има ли идея дали тази пролет ще завъртят "Смени жената", защото есента с "Фермата", "Бригадата", "Столичаните" и евентуално ако е успешен "Наследниците", ще им е доста трудно да поберат всичко, имайки предвид, че Фермата е от пон до чет по час и половина...

Аз мисля, че изначално се знаеше, че "Смени жената" ще е сега пролетта.
Обаче то и сега пролетта няма да им е много лесно да успеят да поберат всичко и ми е много любопитно как и какво са измислили Cheesy
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #15 on: 26 January 2017 19:25:52 »

Аз мисля, че изначално се знаеше, че "Смени жената" ще е сега пролетта.
Обаче то и сега пролетта няма да им е много лесно да успеят да поберат всичко и ми е много любопитно как и какво са измислили Cheesy
Много просто - или "Скъпи наследници" ще е само 30 минути, за да бъде всеки делник, или просто няма да е всеки делник, а най-лесният вариант е просто да разкарат турските помии от праймтайма. Grin

Предполагам, че да. Това за деня и часа на излъчване е от тяхната фейсбук страница.

EDIT:
Сега са я премахнали и са я сменили само с такава, която пише, че ще започва на 27-ми февруари.
И на мен ми се стори странно, че нито в PR-съобщението, нито в сайта им беше обявено за дните и часа на излъчване(а само за старта), а на фейсбук страницата това беше написано. Явно някой избърза без да иска и пусна инфото по-рано... сега обаче го оправиха. Или просто пак ще го променят...

EDIT 2:
Стана ясно и още едно нещо. На 3. Февруари "Шоуто на Слави" ще бъде на живо от 21:30 до 23:30 часа. Тогава е финалът на Конкурса за избор на сценична партньорка на г-н Андреев. До днес не бе ясен началният час.
Те като цяло много от рано обявиха датите на предаванията. Не говоря само за MasterChef, а и за "Гласът на България". Предишни години обявяваха датите 10-15 дни преди старта. Иначе сефте да променят датата и часа на MasterChef... Помните миналата година около 3 март на колко промени се нагледахме за 2-3 дни... Grin
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #16 on: 28 January 2017 19:53:40 »

Първото семейство в "Смени жената":

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 09 February 2017 17:42:30 »

Тази пролет ще има нов сезон на "Комиците и приятели", защото на 13 февруари (понеделник) ще има снимки. Smiley

Между другото ми е доста странно, че "ьТВ" не обявяват нищо за сериала "Скъпи наследници"... Направиха му една кампанийка с бекстейджи през есента на 2016г., а през декември му пуснаха тийзъри с надпис "Очаквайте скоро" и от тогава нищо... Undecided
Report Spam   Logged

Mazoto
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 28


« Reply #18 on: 09 February 2017 19:48:02 »

Някой знае ли какво стана с Играчи и Хан Тутракан?.Дали Играчи ще има 2 сезон.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #19 on: 09 February 2017 20:21:11 »

Някой знае ли какво стана с Играчи и Хан Тутракан?.Дали Играчи ще има 2 сезон.
"Играчи" няма да има сезон 2, след като бе позорно прекратен и недоизлъчен по "ьТВ"... Grin Само по "ьТВ Комеди" му излъчиха всичките епизоди.

За "Хан Тутракан" не знам нищо, но в сайта на "ьТВ" имаше анкета и зрителите избраха да има продължение. Според мен обаче едва ли ще има нови серии или поне няма да е докато по "Нова" върви "Откраднат живот", понеже и в двата сериала главна роля има Димо Алексиев...
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy