BG TV Talk
28 March 2024 21:41:25
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 22372 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #20 on: 10 February 2017 17:04:35 »

"Гласът на Бългапия"(или поне кастингите) ще са от 20:00 до 21:30. В 21:30 ще започва "Папараци"
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #21 on: 13 February 2017 18:23:51 »

Тарифата за март: https://www.piero97.com/assets/TV/bTV_2017/Btv_Reklamna_tarfia_mart_2017_03_Mar_RateCard_BG_1002_w.pdf

Доста е странна, ако мога така да кажа... Ето как ще изглежда праймтайма:

20:00 "Косем" - нов турки сериал
21:00 MasterChef (понеделник и вторник)/"Смени жената" (сряда)/"Бригада нов дом" (четвъртък)/"Столичани в повече" (петък)
22:00 "Комиците и приятели" (всеки делник)
22:30 "Шоуто на Слави"

В събота и неделя от 15:00ч. ще бъде "Седем часа разлика" от 18 март.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #22 on: 13 February 2017 18:50:31 »

"Комиците ще е от сряда до петък". "Скъпи наследници" да не го пуснат през лятото като "Връзки", толкова го мъдрят...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #23 on: 13 February 2017 19:37:52 »

"Кьосем" май е продължението на "Великолепният век". "Скъпи наследници" ако не пролетта както бях казал ще тръгне есента. Принципно има вече достатъчно заснети епизоди за да го пуснат и сега, но просто е въпрос на планиране на праймтайма кога точно ще тръгне, за това не бяха обявили и точна дата за старт. Лятото според мен е много малко вероятно и няма да е, за разлика от "Връзки" това е си е ексклузивно тяхна продукция...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #24 on: 13 February 2017 20:41:12 »

"Комиците ще е от сряда до петък". "Скъпи наследници" да не го пуснат през лятото като "Връзки", толкова го мъдрят...
В таблицата на втория слайд го пише от понеделник до петък "Комиците и приятели". За мен това е доста странно решение, но явно искат ежедневно комедийно предаване, както са "Господари на ефира" по "Нова". То преди "Шоуто на Слави" им изпълняваше тая функция, но то отдавна вече е доста далеч от комедийно предаване...

Иначе в схемата на първия слайд не пише и "Столичани в повече", пък във втория слайд го пише.

"Кьосем" май е продължението на "Великолепният век". "Скъпи наследници" ако не пролетта както бях казал ще тръгне есента. Принципно има вече достатъчно заснети епизоди за да го пуснат и сега, но просто е въпрос на планиране на праймтайма кога точно ще тръгне, за това не бяха обявили и точна дата за старт. Лятото според мен е много малко вероятно и няма да е, за разлика от "Връзки" това е си е ексклузивно тяхна продукция...
За "Кьосем" и на мен това ми излезе, като го цъкнах в Google. "Скъпи наследници" е необяснимо вече защо го бавят толкова... Има вариант и просто да не са го вписали в тарифата, както неведнъж са правили и с други продукции. Може и наистина да го пазят за есента, за да се изправят срещу "Сезонът на българските сериали" по "Нова", но ако наистина планират това, май окончателно ще трябва да се лишат от турските сериали. Grin

Липсва и мистериозното "В петък вечер и звездите помагат", но може и него просто да не са вписали.

Направи ми впечатление и една забавна грешка в тарифата - написали са "Смяна на съпруги", което е омешано от двете заглавия на предаването тук - "Размяна на съпруги" и "Смени жената"... Grin Шегата на страна, но тия дни четох интервю с Андрей относно предаването и там той споменаваше, че това предаване се правело за първи път в България. Явно "ьТВ" тотално почнаха да се подиграват с късата памет на българина... Undecided
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #25 on: 13 February 2017 22:38:16 »

От турските сериали никога няма да се лишат, как не го разбрахте, не знам  Cheesy
Мастършеф ще е до 22 и 30 в понеделник и вторник, Комиците ще са от сряда до петък.

За Звездите в петък още преди няколко месеца казаха, че са се отказали от него и няма изобщо да види бял свят.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #26 on: 14 February 2017 09:44:12 »

От турските сериали никога няма да се лишат, как не го разбрахте, не знам  Cheesy
Мастършеф ще е до 22 и 30 в понеделник и вторник, Комиците ще са от сряда до петък.

За Звездите в петък още преди няколко месеца казаха, че са се отказали от него и няма изобщо да види бял свят.

Доколкото знам за Звездите в петък май са заснети всички епизоди, а дори и промо?

За Мастършеф и Комиците - да, така ще са. Това, че Комиците са записани П-П(тоест всеки делник) според мен е грешка.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 14 February 2017 11:39:38 »

Грешки в тарифите има бол, но ще почакаме и ще видим как ще е реално. За мен обаче е доста странно решение "Комиците и приятели" да е няколко дни по 30 минути. Те за тия 30 минути ще направят 3-4 скеча и им свърши времето... Grin По-добре в тия слотове по 30 минути да бяха сложили "Скъпи наследници", а "Комиците и приятели" да е в събота в 22:00ч., както беше миналата година.

EDIT:
Сега забелязах, че в програма за тази и другата седмица пише "Дамата с воала" от вторник до петък. Ако наистина е така, другата седмица в сряда се пада последният епизод, понеже сериалът е 12 епизода, та интересно какво ще излъчат в четвъртък и петък...

Случайно видях и че във Voyo е качен пилотен епизод на предаването "Обичам те, благодаря ти, извинявай". Ако не се бъркам, това не трябва ли да е новото предаване на Наталия Симеонова? Нямам абонамент във Voyo и затова питам. http://voyo.bg/more/25820-obicham-te-blagodarya-ti-izvinyavai
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #28 on: 14 February 2017 15:19:10 »

Грешки в тарифите има бол, но ще почакаме и ще видим как ще е реално. За мен обаче е доста странно решение "Комиците и приятели" да е няколко дни по 30 минути. Те за тия 30 минути ще направят 3-4 скеча и им свърши времето... Grin По-добре в тия слотове по 30 минути да бяха сложили "Скъпи наследници", а "Комиците и приятели" да е в събота в 22:00ч., както беше миналата година.

EDIT:
Сега забелязах, че в програма за тази и другата седмица пише "Дамата с воала" от вторник до петък. Ако наистина е така, другата седмица в сряда се пада последният епизод, понеже сериалът е 12 епизода, та интересно какво ще излъчат в четвъртък и петък...

Случайно видях и че във Voyo е качен пилотен епизод на предаването "Обичам те, благодаря ти, извинявай". Ако не се бъркам, това не трябва ли да е новото предаване на Наталия Симеонова? Нямам абонамент във Voyo и затова питам. http://voyo.bg/more/25820-obicham-te-blagodarya-ti-izvinyavai

Пилотният епизод го даваха по бтв една неделя около изборите за президвнт в 16.00
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #29 on: 14 February 2017 15:33:06 »

Пилотният епизод го даваха по бтв една неделя около изборите за президвнт в 16.00
Хм... не съм го видял в програмата. Явно ползват същата тактика, както с "Хан Тутракан", но имало ли е после анкета в сайта на "ьТВ"?
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #30 on: 14 February 2017 16:50:48 »

.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #31 on: 14 February 2017 17:21:03 »

Хм... Излъчено е на 25 септември, но не помня да съм видял каквато и да е реклама. Явно са се отказали от проекта, щом толкова месеци няма никакво движение около него. "В петък вечер и звездите помагат" явно също е спрян проект, който я види бял свят по някой нишов канал, я не...
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #32 on: 19 February 2017 11:29:39 »

Официално вече:

"Смени жената" започва на 1.Март от 21:00 часа - всяка сряда в този слот.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #33 on: 19 February 2017 12:02:51 »

Сблъсък се завръща от 25.02 , но ще бъдат излъчени само 4 епизода. Ще е част от тази събота/неделя
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #34 on: 19 February 2017 13:43:25 »

Официално вече:

"Смени жената" започва на 1.Март от 21:00 часа - всяка сряда в този слот.
То това се знае. На мен ми е интересно кога ще почне "Столичани в повече" - дали на 3 или на 10 март. А и новият формат на "Комиците и приятели" явно пак ще е на 1 март, понеже иначе какво да има от 22:00 до 22:30ч...
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #35 on: 19 February 2017 15:16:25 »

Официално вече:

"Смени жената" започва на 1.Март от 21:00 часа - всяка сряда в този слот.

Още от самото заглавие си личи, че ще е нагласено с цел рейтинг. Ще е някаква простития, която ще се забрави след месец след като свърши.
Има такива двойки, които си сменят жените, но повечето пъти е с цел само секс, защото иначе не е изключено да се влюбят в другата жена.

То това се знае. На мен ми е интересно кога ще почне "Столичани в повече" - дали на 3 или на 10 март. А и новият формат на "Комиците и приятели" явно пак ще е на 1 март, понеже иначе какво да има от 22:00 до 22:30ч...

Ако намерят истински комици ще е добре. В България голяма част от известните комици са на много ниско ниво.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #36 on: 19 February 2017 15:34:08 »

Ако намерят истински комици ще е добре. В България голяма част от известните комици са на много ниско ниво.
На мен си ми харесва предаването, пък и щом вече 10 години е в ефир, явно има доста фенове.
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #37 on: 19 February 2017 16:10:25 »

На мен си ми харесва предаването, пък и щом вече 10 години е в ефир, явно има доста фенове.

Не съм казал ,че няма фенове. Просто след, като съм гледал комици, като Ейми Шумър, Джордж Лопес, Луис Си Кей, Бил Маър, Миранда Харт и др, не ми правят впечатление комици, като Любо Нейков. 
Report Spam   Logged
mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #38 on: 20 February 2017 15:29:45 »

На 3 март ще излъчват "Шоуто на Слави" от 20.00 до 22.00 часа.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #39 on: 20 February 2017 15:43:29 »

Не съм казал ,че няма фенове. Просто след, като съм гледал комици, като Ейми Шумър, Джордж Лопес, Луис Си Кей, Бил Маър, Миранда Харт и др, не ми правят впечатление комици, като Любо Нейков. 
Не може всичко да е като САЩ. Първо, че сме доста по-малки като население и стандарт и второ, че имаме различна култура.
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy