BG TV Talk
19 April 2024 02:39:31
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 25054 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #40 on: 02 February 2017 23:24:53 »

До някъде съм съгласен, трябва да се опитват и да не се отказат, както направиха bTV, за да се стигне до някакъв успех. И наистина трябва да знаят кога да приключат един сериал и да започнат друг.
Ами, "Нова" в момента опитват и искрено се надявам да не се откажат, ако примерно 2 или 3 проекта не са успешни, за да не стане като преди няколко години - опариха се с "Женени с деца" и "Отплата" и чак миналата година се престрашиха да пробват с нов сериал... Grin
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #41 on: 03 February 2017 09:50:03 »

Засега няма изгледи да се отказват. Лошото е, че като пръснат парите за продукция, качеството, демек HD качеството и по-скоро липсата на това е неминуемо.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #42 on: 03 February 2017 11:47:45 »

Засега няма изгледи да се отказват. Лошото е, че като пръснат парите за продукция, качеството, демек HD качеството и по-скоро липсата на това е неминуемо.
Ами, техниката си е скъпа и явно предпочитат да си инвестират парите в съдържание. Те всъщност доста нови неща понакупиха, но трябва още, за да могат да минат в HD. Както съм писал и преди, вероятно пулта им е стар и той спъва нещата за HD-то. В Bulgaria ON AIR е пак така, ако се чудите защо няма HD версия, пък Bloomberg има - просто са с различни апаратни и тази на Bloomberg е оборудвана с доста по-нова техника, та затова и има HD версия.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #43 on: 09 February 2017 15:34:15 »

Миро е първият звезден участник в новия сезон на “Като две капки вода“

Петото издание на най-обичаното и единствено шоу за преобразявания у нас стартира на 27 февруари от 20.00 ч. в ефира на NOVA

Ексклузивно в ефира на “Здравей, България“ по NOVA бе представен първият участник в най-обичаното и единствено по рода си шоу за преобразявания у нас – “Като две капки вода”. Това е един от най-успешните и талантливи изпълнители на българската поп сцена - Мирослав Костадинов – Миро, който ще се впусне в предизвикателството да “излезе от собствената си кожа” и да влезе възможно най-убедително в образите на 13 от най-известните и атрактивни световни и български музикални изпълнители.

На 27 февруари, точно в 20.00 ч., на живо по NOVA зрителите ще станат свидетели на първия голям концерт от петото издание на най-забавното и положително шоу в българския ефир – “Като две капки вода”. “Много ми е празнично. Не можете да си представите колко рядко се случва нещо толкова позитивно. Всичко в това шоу е усмивка. Нямам търпение да започне“, сподели Миро в “Здравей, България“ днес. Той вече работи по подготовката на първия си образ. “Обръснах се, за да ми направят отливка на лицето. Три пласта силикон – гипс – седиш, без да мърдаш с часове…” са част от тайните от “кухнята” на гримьорите и част от изключително сложния и интересен процес по създаването на новите идентичности в “Като две капки вода”, които Миро разкри за зрителите на NOVA.  На въпроса кой изпълнител би искал да му се падне да имитира, Миро бе категоричен: “Мога да кажа кой не искам да ми се падне – Бионсе!”. Дали обаче късметът ще бъде на негова страна и кое ще бъде първото звездно преобразяване на Миро в новия сезон на “Като две капки вода”, зрителите на NOVA ще разберат съвсем скоро - на 27 февруари точно в 20.00 ч.

По време на своето гостуване в “Здравей, България” Миро представи и своята нова песен - “Гълъбо“. Музиката и текстът на песента, която се превърна в хит за броени дни, са дело на композитора Вида Пиронкова, пиано – проф. Людмил Ангелов, виолончело Анет Артинян. Режисьори на видеото към “Гълъбо” са Васил Стефанов и Стефка Николова, реализация на проекта - Игор Марковски. Главни действащи лица в любовната история, пресъздадена в клипа са актьорът Димо Алексиев и фотографът и актриса Красена Ангелова.   

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от шоуто във Vbox7.com канала на предаването, както и на официалната Facebook страница на "Като две капки вода".
"Като две капки вода" явно пак ще си е в понеделник, та на "Откраднат живот" още втората седмица ще му разместят дните на излъчване. Въртят се слухове, че ще участват също Евгени Минчев, Десислава и Пламен Богданов.
Report Spam   Logged

spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #44 on: 09 February 2017 15:36:12 »

Здравейте, приятели. Някой има ли идея какво се случва с "Черният списък"? Спряха да го излъчват след 11-ти епизод.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #45 on: 09 February 2017 15:44:55 »

Здравейте, приятели. Някой има ли идея какво се случва с "Черният списък"? Спряха да го излъчват след 11-ти епизод.
Да, прекъснаха го и засега няма официална информация кога ще го довършат. Може да го има в седмицата 20-24 февруари от 20:00ч., защото едва ли "Откраднат живот" ще е всеки ден.
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #46 on: 09 February 2017 17:37:06 »

Мен ми е чудно защо сложиха началото на Откраднат живот в понеделник, при положение, че неговия слот винаги е бил вторник, сряда, четвъртък, с малки изключения, но пак в рамките на тези дни. А и чакаме Две капки боза, опа вода, и той трябва някъде да го вместят. Поне се надявам да запазят по три епизода на седмица.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #47 on: 09 February 2017 17:56:16 »

Мен ми е чудно защо сложиха началото на Откраднат живот в понеделник, при положение, че неговия слот винаги е бил вторник, сряда, четвъртък, с малки изключения, но пак в рамките на тези дни. А и чакаме Две капки боза, опа вода, и той трябва някъде да го вместят. Поне се надявам да запазят по три епизода на седмица.
"Като две капки вода" ще си е в понеделник, като ще почне на 27 февруари в 20:00ч. Няколко поста по-нагоре съм пуснал официалното съобщение. Освен това ще са 13 концерта (без нулев епизод с представяне на участниците). Последните два сезона бяха все по 12 концерта и един нулев епизод, в който представяха участниците. А и въпросният нулев епизод беше все на 3 март. Сега на 3 март няма да има "Като две капки вода", та нищо чудно тогава да почне новият сезон на "Аз обичам България", като се има предвид и че се пада петък.

Случайно забелязах, че са нанесли корекции в тарифата за февруари (http://go.bgtvtalk.com/2kxlYMh):

Написали са, че ще излъчват сезон 2 на "Транспортер".

На 12 февруари (неделя) в 23:30ч. ще се излъчи на запис конкурса Playmate of the Year 2016.

За "Откраднат живот" пише, че ще е всеки делник от 20:00ч., но това явно ще е само през първата седмица, защото на 27 февруари почва "Като две капки вода", както стана ясно днес.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #48 on: 14 February 2017 12:04:22 »

Тази сутрин в "Здравей, България!" имаше включване от снимачната площадка на "Ние, нашите и вашите":



Главните роли са поверени на Елена Петрова и Кирил Ефремов. Сред главните герои има още 5 деца (3-ма сина и 2 дъщери) и тъща. Не казаха кои ще са те, но за тъщата не знам защо си мисля, че ще е Татяна Лолова - може би заради същата й роля в "Домашен арест". Казаха, че сериалът ще почне през март, но не уточниха точно кога.
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #49 on: 15 February 2017 19:42:54 »

Сега казаха по новините, че петте български сериала по НОВА ще се излъчват тази пролет, значи няма да е есента.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #50 on: 15 February 2017 20:20:20 »

Сега казаха по новините, че петте български сериала по НОВА ще се излъчват тази пролет, значи няма да е есента.
Точното изречение е: ""Откраднат живот" ще е един от 5-те български сериала в ефира на "Нова" тази пролет".


По-скоро репортерката е сгрешила, понеже официално са обявили само "Откраднат живот" и "Ние, нашите и вашите", а за останалите - нищо...
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #51 on: 15 February 2017 23:08:17 »

По-скоро репортерката е сгрешила, понеже официално са обявили само "Откраднат живот" и "Ние, нашите и вашите", а за останалите - нищо...

Не ми се вярва да е сгрешила. Все пак има време да обявят още неща.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #52 on: 16 February 2017 14:26:07 »

Не ми се вярва да е сгрешила. Все пак има време да обявят още неща.
Като гледам как ежедневно ни заливат с информация за новите проекти, може и да си прав... Grin

Най-накрая се появи тарифата за март: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1487251371_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_march.xls

Ето как ще изглежда праймтайма:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"
23:00 "Господари на ефира"

Вторник
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Кошмари в кухнята" - почва още на 28 февруари
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"

Сряда
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Ние, нашите и вашите" - почва на 8 март
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"

Четвъртък
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Съдби на кръстопът" - почва на 9 март
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"

Петък
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Аз обичам България" - почва на 3 март
23:00 "Господари на ефира"

От 6 март индийският сериал "Завинаги свързани" вече ще е от 16:30 до 18:00ч., защото свършва "Малката булка".

В събота от 17:00ч. ще има повторения на "Шеф под прикритие".

Изненадах се за "Кошмари в кухнята", понеже изобщо бях забравил за него, а и за "Съдби на кръстопът" също. Щом са възродили стар проект, дано довършат и "Етажна собственост"... Grin Нямам претенции дали с нов сезон или филм, но сериалът си беше успешен и тъпо го зарязаха недовършен...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #53 on: 22 February 2017 17:38:53 »

Появи се и промо на новия сериал, като вече официално е обявено, че почва на 8 март от 21:00ч.:



Актьорите не са ми много познати, но ако не бъркам, май видях Веселин Ранков и Станимир Гъмов, освен вече обявените Елена Петрова и Кирил Ефремов.
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #54 on: 23 February 2017 16:08:20 »

Стефка Янорова, Красимир Ранков и Радина Боршош участват в сериала "Ние, нашите и вашите"
Първата българска романтична комедия стартира в ефир на 8 март от 21.00 ч. по NOVA

Стефка Янорова, Краси Ранков и Радина Боршош също са част от най-новия български сериал на NOVA "Ние, нашите и вашите". След обявеното екранно семейство на Елена Петрова и Кирил Ефремов продуцентите разкриват още от героите на романтичната комедия, която ще стартира в телевизионния ефир на 8 март от 21.00 ч.

Зрителите ще видят Ранков в ролята на Зорко, брат на Христо (Кирил Ефремов). "Героят ми е стар ерген и се стряска, когато види хубава жена. Голям кулинар и зевзек е и малко завижда на брат си – това ще е причината често да са скарани. Със сигурност хората много ще се забавляват с него. Според мен в повечето големи фамилии има по един Зорко, а някъде може да е и Зорка", разказва с усмивка Краси.

Най-добрата приятелка на Лили (Елена Петрова) е Светла (Стефка Янорова) – заместник-директор в училището, строга, с непоклатим авторитет. "Героинята ми е жена на място. Ще я видите да казва това, което мисли, без да се притеснява от реакцията на другите. Светла има голямо чувство за хумор и макар да са приятелки с Лили, понякога ще завижда за щастието й. Както в сериалите, така и в реалността животът на другите често е по-интересен", разказва Стефка.

След като изгря в българската кино продукция "Маймуна", Радина Боршош ще направи и своя дебют на малкия екран, снимайки се в сериал. Зрителите ще я видят в ролята на Деси, една от дъщерите на Лили (Елена Петрова). "Деси е мълчалива и често обвинява майка си. Не е щастлива, че се е разделила с приятеля си в Гърция, а и баща й й липсва. Сигурна съм, че доста момичета на тази възраст ще се припознаят в нея – независимо дали родителите са разделени или не, децата винаги се бунтуват, особено когато са на 17", допълва Радина.

Първата българска романтичната комедия "Ние, нашите и вашите" стартира на 8 март в 21.00 ч. по NOVA.

От това, което казват тук изгрежда ще е точно копие на испанската версия.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #55 on: 23 February 2017 18:14:49 »

Е, нали е по лиценз. Няма как поне героите да не са същите, но с адаптирани имена за съответната страна. Иначе жалко, че Стефка Янорова и Краси Ранков няма пак да са семейство. Отиваше им в "Стъклен дом". Grin Тъщата ми мяза малко на Анета Сотирова, но не казват нищо, та може и да не е тя. Ако е тя всъщност, явно няма да има нов сезон на "Връзки" или ако има, може да е по "Нова".

Напорави ми впечатление тази картинка:


Те вече обявиха, че правят 5 нови ТВ сериала и 14 уеб сериала, но дали не означава, че ще финансират и игрални филми? Smiley
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #56 on: 25 February 2017 00:26:20 »

Съдби на кръстопът нови епизод ли ще има?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #57 on: 25 February 2017 07:03:03 »

Съдби на кръстопът нови епизод ли ще има?
Предполагам, че да. Ако не са нови, по-добре да си бяха довършили "Черният списък", понеже няма смисъл пак да повтарят епизоди от преди няколко години.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #58 on: 25 February 2017 15:57:57 »

Напорави ми впечатление тази картинка:


Те вече обявиха, че правят 5 нови ТВ сериала и 14 уеб сериала, но дали не означава, че ще финансират и игрални филми? Smiley
Финансират, да. "Войвода" мисля че са го спонсорирали те.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #59 on: 25 February 2017 21:37:17 »

Финансират, да. "Войвода" мисля че са го спонсорирали те.
Яко... Дано подкрепят и други филми. Smiley


Сутринта в "Събуди се" е имало материал за "Ние, нашите и вашите". Има и няколко готови сцени от сериала, та забавен ми изглежда... Grin

Новият български сериал "Ние, нашите и вашите" стартира на 8 март по NOVA

Кои са героите в комедийната поредица, разкри Василена Гръбчева за “Събуди се”

Новият български сериал на NOVA "Ние, нашите и вашите" е поредната изненада за зрителите тази пролет. Романтичната комедия ще направи своята премиера в българския ефир на 8 март от 21.00 ч. Броени дни преди дебютът на поредицата Василена Гръбчева и екип на “Събуди се” посетиха снимачната площадка на продукцията.

Историята на "Ние, нашите и вашите" ще събере две съвършено различни семейства в една истински забавна история за втория шанс. Двама влюбени на средна възраст, пет деца и тъща под един покрив ще бъдат новосъздаденото семейство Иванови. Лили е първата любов на Христо, а Христо – нейната първата любов. Между първата им целувка и сватбата им са минали повече от 20 години, през които двамата имат по един брак зад гърба си и общо пет деца – две дъщери за Лили и трима синове за Христо.

В главните роли зрителите ще видят Елена Петрова и Кирил Ефремов, а сред актьорския състав се открояват имена като Стефка Янорова и Красимир Ранков.

"Ние, нашите и вашите" е драма с комедия или комедия с драма. Много зависи накъде актьорите ще насочат историята. Може да има повече драма, а може да има повече комедия”, разкри с усмивка продуцентът на поредицата Димитър Гочев. Продукцията е адаптация на един много успешен испански сериал “Los Serranos”, чиято история вече успешно е екранизирана в Италия, Сърбия и Хърватска, но всяка страна намира своите адаптация и облик на сюжета, отбелязва Гочев.

“Засега ми е лесно да се превъплътя в съпруга на Кирил Ефремов. По женски му подсказвам какво би ми харесало и той се опитва да отговори на очакванията ми. Много съм щастлива, че децата супер бързо ме възприеха като тяхна екранна майка, както и него като техен баща. Много бързо влязохме в контакт. Разказват ми всичко – за училищни проблеми и кой има или няма гадже”. Това разказа актрисата Елена Петрова, която изпълнява ролята на Лили.

“Тя наистина се държи като майка. Ние сме си ние. Държим се съвсем естествено и сме като едно семейство”, разкри Радина Боршош, която ще влезе в ролята на дъщшерята на Лили – Деси. След като изгря в българската кино продукция "Маймуна",  сега младата актриса ще направи своя дебют на малкия екран.

Кои са останалите членове на телевизионното семейство в новия български сериал, вижте във видеото от “Събуди се”.

Не пропускайте старта на първата българска романтичната комедия "Ние, нашите и вашите" на 8 март в 21.00 ч. по NOVA.

Актуалните новини ще откриете в уебсайта на NOVA и във Facebook страницата на сериала.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy