BG TV Talk
28 March 2024 11:38:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 24993 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #60 on: 27 February 2017 12:48:10 »

Финансират, да. "Войвода" мисля че са го спонсорирали те.

Като цяло  трейлъра на този филм ми изглежда много постен. Стори ми се, че екшън сцените са между 10-ма човека, повечето от снимките са в гора, няма снимки в дворци, облеклото на геоинята не ми хареса. Като излезе филма за сваляне ще го сваля от любопитство но не бих дал пари за кино за този филм.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #61 on: 27 February 2017 19:32:53 »

Нови заявки в Патентното от НБГ за следните имена - "Ние, нашите и вашите", "На твоя страна", "Интервю за работа", "Неделна супа за душата".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #62 on: 28 February 2017 11:42:52 »

Нови заявки в Патентното от НБГ за следните имена - "Ние, нашите и вашите", "На твоя страна", "Интервю за работа", "Неделна супа за душата".
Първите две са ясни - "Ние, нашите и вашите" е новият сериал, а "На твоя страна" е рубрика, но не помня на кое предаване. Интересно какви ще са тези "Интервю за работа" и "Неделна супа за душата"... Второто нещо ми се струва, че ще е рубрика в "Събуди се" или "Комбина", ама ще видим...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #63 on: 28 February 2017 15:52:35 »

Това на твоя страна не е ли клонинга на рубриката за етикетите в сутрешният блок на bTV
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #64 on: 28 February 2017 16:25:50 »

да
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #65 on: 01 March 2017 00:56:00 »

Тази година не е ли време за ново лого на Нова ТВ на екрана?
Ако се водим по традицията им на промени,  те бяха през 09.2005г и 09.2011г. Следва 09.2017г?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #66 on: 01 March 2017 11:08:07 »

Тази година не е ли време за ново лого на Нова ТВ на екрана?
Ако се водим по традицията им на промени,  те бяха през 09.2005г и 09.2011г. Следва 09.2017г?
А, дано, ама надали... В последните години нещо много малко телевизии си обновяват логото или визията.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #67 on: 01 March 2017 11:57:05 »

За нова визия е крайно време, но според мен е излишна смяната на логото през няколко години. Една нова визия е достатъчна за да освежи канала, а ново лого отнема време, докато се свикне, и се наложи навсякъде. Има доста канали, които използват едно лого повече от десетилетия.
Report Spam   Logged
mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #68 on: 01 March 2017 12:01:25 »

Честно казано не виждам смисъл толкова често да се променят логата. Все пак една марка се познава по логото, а и има редица примери в по-развитите държави за телевизии, чиито лога не се променят години наред.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #69 on: 01 March 2017 13:58:25 »

В САЩ големите 4 колко пъти са си сменяли логата за последните 25 години? Хайде стига, това е абсурдно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #70 on: 01 March 2017 15:00:18 »

Тази година не е ли време за ново лого на Нова ТВ на екрана?
Ако се водим по традицията им на промени,  те бяха през 09.2005г и 09.2011г. Следва 09.2017г?
Към 2020 може и да има смисъл, но сега - не. Визията може да се рефрешне подобно на Диемата, но логото и според мен няма смисъл. За разлика от БТВ което е от 2009 тяхното е от 2011, така че до 2020 някъде е ОК.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #71 on: 01 March 2017 15:57:56 »

Не казвам, че трябва да си сменят логата през 2-3 години, но това просто не ми харесва. Като го сравня с предишното, разликата е чувствителна, но за съжаление не в положителна посока...


В програмата за другата седмица има някои интересни промени:

Пилотният епизод на "Ние, нашите и вашите" ще е цели 2 часа. Ще се излъчи на 8 март (сряда) от 21:00 до 23:00ч.

В четвъртък (9 март) от 21:00 до 22:00ч. пише "Дом за всеки", въпреки че в тарифата беше написано "Съдби на кръстопът".
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #72 on: 01 March 2017 22:43:20 »

Досега зрителите на NOVA проследиха над 700 епизода от първия сезон на индийската сага. Последният ще бъде излъчен на 3 март.

Телевизията няма намерения да купи втория сезон. Вместо него пуска нова индийска поредица – „Завинаги свързани“. Премиерните й епизоди вече се завъртяха от 17:30 ч в делничните дни, а от 6 март медията ще излъчва 3 поредни серии всеки ден от понеделник до петък от 16:30 до 18:30 ч.

От телевизията обясниха, че вторият сезон на „Малката булка“ е т.нар. spin-off – използва сериала като основа, но е с нови актьори и персонажи. Затова преценили да го заместят със „Завинаги свързани“, който бил много интригуващ.

На мястото на „Малката булка“ по Diema Family тръгва новият сериал „Докоснати от слънцето“.

ХАХ, ама тези сериозно ли? Shocked
 Може да смятам този сериал за, да кажем културно, простотия, но все пак си има фенове, така не можеш да им пробутваш друг вид подобна боза. А защо имам чувството че тези 80 епизода просто не са им се сторили изгодни и са решили да вземат нещо по-изгодно (с 1424 епизода) и сега им бутат в лицето такова смотано оправдание...  Tongue
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #73 on: 02 March 2017 16:04:57 »

ХАХ, ама тези сериозно ли? Shocked
 Може да смятам този сериал за, да кажем културно, простотия, но все пак си има фенове, така не можеш да им пробутваш друг вид подобна боза. А защо имам чувството че тези 80 епизода просто не са им се сторили изгодни и са решили да вземат нещо по-изгодно (с 1424 епизода) и сега им бутат в лицето такова смотано оправдание...  Tongue
Този сайт ми е малко съмнителен. Странно са определили, че сезон 2 на "Малката булка" всъщност било spin-off, а не продължение на историята. Ми що просто не са написали, че няма сезон 2, а просто spin-off сериал... Иначе тия 1424 серии са просто изумителни... Има да си ги въртят с години... Grin
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #74 on: 02 March 2017 20:19:31 »

Всъщност, наистина Нова така си мислят и вече в сайта казват че ще пуснат втори сезон под името "Дъщерята на Ананди":
Зрителите ще могат да видят развръзката на завладяващата история на 3 март, петък, от 16.30 ч.

Драматични обрати и изпитания бележат съдбата на героите на финала на хитовия сериал "Малката булка" по NOVA. Дори най-интересните и завладяващи истории имат край, а след три години в българския ефир този петък, 3 март, от 16.30 ч. зрителите ще имат възможност да видят развръзката на сюжета проследяващ житието на няколко поколения жени в едно индийско семейство.

Финалът на сагата ще бъде белязан от трагичната смърт на главата на фамилията – Каляни, която слага края на една епоха. Логичен завършек ще имат и другите сюжетни линии и историята на главната героиня Ананди.

“Малката булка” е явление в световната телевизия, а популярността ѝ става причина за създаване на разклонение на сериала, известно като “Дъщерята на Ананди”. Въпреки че ползва името на главната героиня в хитовата поредица и нейната известност, тази сериал не е директно продължение на “Малката булка” и няма пряка връзка със сюжета на любимия  на зрителите сериал. Нова Броудкастинг Груп ще излъчи “Дъщерята на Ананди“ скоро като самостоятелен сериал. 

От 6 март, понеделник, всеки делничен ден в 16.30 ч. зрителите ще имат възможността да се насладят на по-дълги епизоди на премиерния индийски сериал "Завинаги свързани" - една съвременна история за трънливия път на любовта към щастието. Завладяващата любовна приказка в центъра на сюжета е представена по толкова въздействащ начин, че поредицата се превръща в истински хит не само в Индия, но и във Виетнам, Индонезия, Южна Африка и Нова Зеландия.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #75 on: 02 March 2017 20:33:48 »

ХАХ, ама тези сериозно ли? Shocked
 Може да смятам този сериал за, да кажем културно, простотия, но все пак си има фенове, така не можеш да им пробутваш друг вид подобна боза. А защо имам чувството че тези 80 епизода просто не са им се сторили изгодни и са решили да вземат нещо по-изгодно (с 1424 епизода) и сега им бутат в лицето такова смотано оправдание...  Tongue
Индийските сериали са следобедните турски, така че без "спин-офа" няма как да минат - аудиторията ще знае за съществуването му от "Теленовелас Новини" примерно и ще си го искат чрез спам...  Grin По същата причина БТВ ще излъчат подобния спин-оф и на "Великолепният век".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #76 on: 02 March 2017 20:52:30 »

Индийските сериали са следобедните турски, така че без "спин-офа" няма как да минат - аудиторията ще знае за съществуването му от "Теленовелас Новини" примерно и ще си го искат чрез спам...  Grin По същата причина БТВ ще излъчат подобния спин-оф и на "Великолепният век".
Ми, те са си написали, че ще го излъчат (за "Дъщерята на Ананди" говоря). По "Нова" обаче май скоро няма да се освободи подходящ слот, та най-вероятно ще го излъчат по Diema Family.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #77 on: 09 March 2017 00:10:48 »

Доста ми допадна "Ние, нашите и вашите", и с радост ще следя сериала. Не знам обаче защо вади толкова много хейт, доколкото видях в страниците на NOVA, където са рекламирали сериала.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #78 on: 09 March 2017 09:19:59 »

Доста ми допадна "Ние, нашите и вашите", и с радост ще следя сериала. Не знам обаче защо вади толкова много хейт, доколкото видях в страниците на NOVA, където са рекламирали сериала.

Защото стадото гледащо София Ден и Нощ сигурно са оревали света, че снощи е нямало епизод от тази велика продукция.

Ние, нашите и вашите е много свежо сериалче. Кефят ме, ще ги следя Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #79 on: 09 March 2017 14:52:20 »

И аз гледах "Ние, нашите и вашите", ама не ме изкефи особено, може би защото не съм фен нито на романтичните комедии, нито на испанските комедийни сериали, по какъвто лиценз е "Ние, нашите и вашите". Все пак ще му дам шанс с още 2-3 серии и тогава ще преценя дали да го следя. Направи ми впечатление обаче, че продуценти са Димитър Гочев и Никола Тупарев и нямаше шапка на нито една продуцентска компания - тоест явно сериалът си се води като вътрешна продукция, понеже пък Гочев и Тупарев си нямат обща компания, а работят съответно в "Камера" и Old School, но имената на тези две компании не фигурират никъде в надписите на сериала.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy