BG TV Talk
29 March 2024 03:37:19
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – пролет/лято 2017 | новини и коментари  (Read 24998 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 17 May 2017 21:10:15 »

Тарифата за юни: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1495031468_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_june.xlsx

Делничният праймтайм ще изглежда така:

20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хавай 5-0"
22:00 Новини
22:30 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"
23:30 "Часът на Милен Цветков"

Интересно обаче какво ще има от 20:00ч. в седмицата 30 май - 2 юни, понеже дните се падат от вторник до петък, пък "Черешката на тортата" си е винаги всеки делник.
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #101 on: 17 May 2017 23:35:33 »

Кой ще е сезонът на хавай 5-0? Извинявам се, ако вече е казано.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #102 on: 18 May 2017 11:08:37 »

Нямам идея... Нищо официално не е съобщено още.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #103 on: 19 May 2017 23:25:33 »

На 30-и май стартира "Черешката" от 20 и повторение на 6 сезон на "Хавай 5-0" от 21. Новините ще са от 22, "Софията" от 22:30 до 23:00, а Милен Цветков - от 23:30 ч.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #104 on: 20 May 2017 10:47:32 »

На 30 май ли почва "Черешката на тортата"? Явно първата седмица ще е с 4 участници, а не с 5. В официалното съобщение пише, че сезонът ще е 7 седмици, което се пада до средата на юли. Интересно какво ще има след това... Smiley

За "Хавай 5-0" явно ще направят като миналата година. Тогава първо повториха сезон 5 и после излъчиха премиерно сезон 6. Сега явно ще повторят сезон 6 и после ще излъчат премиерно сезон 7.
Report Spam   Logged

cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #105 on: 20 May 2017 11:58:21 »

Аз лично не виждам голям смисъл от повторенията на сезон 6. При условие, че има толкова много американски сериали от които да избират, защо трябва да повтарят вече излъчвани такива? Да дадат новия сезон, а след това ако трябва, нека преминат на друг сериал. Който иска да си припомни някой стар епизод, винаги има интернет. Не мисля, че телевизията е останала дотам без пари, че да не може да си позволи постоянно да излъчва ново съдържание, поне в праймтайма.
Report Spam   Logged
mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #106 on: 20 May 2017 22:17:21 »

Спокойно могат да ги пуснат по Диема или Кино Нова повторенията, а по основния канал да завъртят още един сериал вместо тях.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #107 on: 20 May 2017 22:21:48 »

Нова просто ме учудват с идиотските си решения да повтарят всяка година предния сезон на "Хавай 5-0". Има толкова нови и добри заглавия, те въртят едно и също. "How to get away with murder", "Empire", "Quantico", "Designated Survivor", "The Leftovers", "Bates Motel", "Sense8" си заслужават. Те дори 3 сезон на "Черният списък" спряха до 8 епизод. Като цяло Фоксовете взимат повечето американски сериали и ги излъчват, но те не са толкова гледани канали, освен Фокс Крайм. От средата на юли сигурно ще пуснат след "Черешката" отново повторения на "Съдби на кръстопът" и така до септември - нищо ново. БТВ може да дават турски, италиански, руски, испански и всякакви по народност, но поне са премиерни и интересни. Нова не спряха с еднотипните американски криминалета като "От местопрестъплението", "Хавай 5-0", на всичкото отгоре и повторения.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #108 on: 21 May 2017 08:51:05 »

Хавай 5-0 си има база в България, но иначе съм съгласен. Аз съм му фен и донякъде добре, че го повтарят за да може да се сетя закакво става на въпрос, но според мен това не трябва да става по основния канал, ами по Диема или КиноНова и вече премиерата да е по Нова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #109 on: 21 May 2017 09:34:16 »

Нова просто ме учудват с идиотските си решения да повтарят всяка година предния сезон на "Хавай 5-0". Има толкова нови и добри заглавия, те въртят едно и също. "How to get away with murder", "Empire", "Quantico", "Designated Survivor", "The Leftovers", "Bates Motel", "Sense8" си заслужават. Те дори 3 сезон на "Черният списък" спряха до 8 епизод. Като цяло Фоксовете взимат повечето американски сериали и ги излъчват, но те не са толкова гледани канали, освен Фокс Крайм. От средата на юли сигурно ще пуснат след "Черешката" отново повторения на "Съдби на кръстопът" и така до септември - нищо ново. БТВ може да дават турски, италиански, руски, испански и всякакви по народност, но поне са премиерни и интересни. Нова не спряха с еднотипните американски криминалета като "От местопрестъплението", "Хавай 5-0", на всичкото отгоре и повторения.
FOX в повечето случаи не купуват сериали, а просто излъчват продукциите на компанията-майка. Grin Затова често излъчват сериали паралелно с американската им премиера. Иначе това с повторенията и за мен е тъп ход, ама те си решават... Аз бих предложил и сериала Supernatural, чийто сезон 12 завърши преди дни. Един от любимите ми сериали е, а тук не го въртят по нито една телевизия... Преди 7-8 години го даваха по TV7, където и случайно го засякох и се зарибих, но там излъчиха само първите няколко сезона и след това нищо... То като цяло у нас май изобщо не ги въртят сериалите на телевизия CW, освен "Дневниците на вампира", ама там е ясно защо го излъчват - заради участието на Нина Добрев.
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #110 on: 21 May 2017 11:12:52 »

То като цяло у нас май изобщо не ги въртят сериалите на телевизия CW, освен "Дневниците на вампира", ама там е ясно защо го излъчват - заради участието на Нина Добрев.
По FOX LIFE дават Jane the Virgin, по FOX дават The Flash, по BTV Action дават Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl и The 100.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #111 on: 21 May 2017 12:23:22 »

А.. Значи аз съм се объркал... Все пак не ги следя тия сериали по комикси, тъй че нормално. Grin
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #112 on: 22 May 2017 15:15:05 »

FOX в повечето случаи не купуват сериали, а просто излъчват продукциите на компанията-майка. Grin Затова често излъчват сериали паралелно с американската им премиера. Иначе това с повторенията и за мен е тъп ход, ама те си решават... Аз бих предложил и сериала Supernatural, чийто сезон 12 завърши преди дни. Един от любимите ми сериали е, а тук не го въртят по нито една телевизия... Преди 7-8 години го даваха по TV7, където и случайно го засякох и се зарибих, но там излъчиха само първите няколко сезона и след това нищо... То като цяло у нас май изобщо не ги въртят сериалите на телевизия CW, освен "Дневниците на вампира", ама там е ясно защо го излъчват - заради участието на Нина Добрев.
Supernatural за мен никога няма да се изчерпа, въпреки че предстои тази есен 13 сезон. Сериалът се разпространява от Уорнър и ми е чудно, че БТВ още не са го взели, след като ТВ7 се отказаха от него. Явно причината е многото сезони, които има. В България дават всички сериали на CW горе-долу. Повечето се продуцират от Уорнър, а БТВ имат договор с тях. Фоксовете също излъчват техни сериали, макар и по-рядко.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #113 on: 22 May 2017 16:23:16 »

Ми, точно многото сезони трябва да са предпоставка да го вземат... Grin Ако ги вземат всичките 12 сезона, си осигуряват един запълнен слот за доста време, вместо да го пълнят с разни спрели сериали, дето имат по 1-2 сезона... И на мен Supernatural ми е един от любимите сериали, както казах вече, но се надявам да не прекаляват със сезоните много. Grin Някой сезон (не помня точно кой) даже беше обявен като последен преди няколко години, но въпреки това сериалът продължава да се излъчва.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #114 on: 25 May 2017 22:04:59 »

Очаква ли се втори сезон на ННВ?
Честно казано, отначало бях скептичен, че ще е боза, но впоследствие ми стана интересно, кога почна - та свърши, при това само два епизода на седмица. Финалът беше хубав.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #115 on: 26 May 2017 11:56:31 »

Засега няма дума за втори сезон.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #116 on: 26 May 2017 17:01:26 »

И на мен ми се струва, че няма да има. Финалът снощи си беше като финал на сериала, пък и без това наесен праймтаймът ще е окупиран от бая нови сериали... Grin Оригиналният сериал ("Семейство Серано") обаче е цели 8 сезона. Някой гледал ли го е, та да каже историята на нашата версия колко оригинални епизода е обхванала? Да не се окаже, че цялата история от 8 сезона ние сме я пресъздали в 1 сезон? Grin
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #117 on: 26 May 2017 22:13:02 »

Гледал съм го, но не гледах последните епизоди от нашата версия. В началото вървяха горе-долу едно към едно, въпреки че там епизодите, ако не бъркам бяха по-дълги от 1 час.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #118 on: 27 May 2017 12:52:01 »

Аха... Ми аз се чудя дали да не подхвана оригиналната версия просто от любопитство. Не съм почитател на испанските сериали, ама пък и сега свършват всичките сериали и предавания и лятото няма какво да се следи.
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #119 on: 27 May 2017 17:27:42 »

Мога да ти дам и сайт със синопсисите на всички епизоди ама е на испански, ако ти се чете. Wink
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy