BG TV Talk
19 April 2024 01:18:58
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 32283 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #160 on: 23 December 2017 01:02:19 »

"Дървото на живота" ще е всеки делник от 21 до 22 часа.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #161 on: 23 December 2017 01:25:20 »

"Дървото на живота" ще е всеки делник от 21 до 22 часа.
Сезон 1 явно ще е така, но на сезон 2 епизодите му са по-дълги, та тогава трябва да са в друг слот.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #162 on: 23 December 2017 21:52:28 »

Сезон 1 явно ще е така, но на сезон 2 епизодите му са по-дълги, та тогава трябва да са в друг слот.

Без колебание казвам, че Софията отново ще е по 30 минути. Grin
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #163 on: 23 December 2017 22:48:15 »

"Дървото на живота" ще е всеки делник от 21 до 22 часа.

Хм... странно ми е да пускат в праймтайма сериал, вече излъчван по друга телевизия (ако ще и да е български). Доколкото си спомням и ТВ 7 даваха "Дървото на живота" от 20:00 или 21:00 часа. Един от множеството скъпи проекти на тази телевизия, които не постигнаха никакъв успех...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #164 on: 24 December 2017 12:48:21 »

Хм... странно ми е да пускат в праймтайма сериал, вече излъчван по друга телевизия (ако ще и да е български). Доколкото си спомням и ТВ 7 даваха "Дървото на живота" от 20:00 или 21:00 часа. Един от множеството скъпи проекти на тази телевизия, които не постигнаха никакъв успех...
Сериалът просто е на световно ниво и това, че е излъчван по друга телевизия, остава на заден план.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #165 on: 24 December 2017 16:20:37 »

Сериалът просто е на световно ниво и това, че е излъчван по друга телевизия, остава на заден план.

Ами... дано сега като е по Нова, повече хора да оценят това "световно ниво". Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #166 on: 24 December 2017 16:36:29 »

Ами... дано сега като е по Нова, повече хора да оценят това "световно ниво". Grin
Усещам иронията ти, но няма спор, че "Дървото на живота" и "Под прикритие" са най-добрите български сериали. Просто "Дървото на живота" като че ли остана остана недооценен, както и останалите неща на TV7... Undecided
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #167 on: 25 December 2017 16:37:25 »

Нов сезон на "Черешката на тортата" от 15 януари по NOVA

От 14 януари пък да видят отново епизоди от риалити предаването "Кошмари в кухнята"

Един от най-известните готвачи в България Иван Манчев бе гост-водещ в сутрешния блок "Здравей, България" заедно с водещата на новините Марина Цекова.

В стуиото на предаването той разкри тайната, че от 15 януари зрителите ще могат да се насладят на нов сезон на кулинарното риалити "Черешката на тортата". То ще се излъчва всеки делничен ден от понеделник до петък точно в 20.00 ч. и обещава много звездни участници, сред които Маги Вълчанова, Лора Караджова, Ирен Кривошиева, Васил Гюров, Вяра Атова, Прея, Есил Дюран, Дивна, Кирил Ефремов, Юлиана Дончева и други. 

Освен "Черешката на тортата" зрителите ще могат да видят и епизоди от "Кошмари в кухнята" от 14 януари всяка неделя в 18.00 ч. по NOVA.
Интересно какво ще има до 12 януари в 20:00ч. Нищо чудно да извъртят до тогава "Дървото на живота" с по 2 епизода на ден. А и явно другата неделя ще е последния епизод на "Сделка или не".
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #168 on: 25 December 2017 21:16:50 »

Вергов ми изглежда, че води "Българската Коледа" с такова нежелание. Той такъв ли е по принцип?
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #169 on: 25 December 2017 21:20:08 »

Интересно какво ще има до 12 януари в 20:00ч. Нищо чудно да извъртят до тогава "Дървото на живота" с по 2 епизода на ден. А и явно другата неделя ще е последния епизод на "Сделка или не".
Играчът - The Player
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #170 on: 25 December 2017 21:22:01 »

Вергов ми изглежда, че води "Българската Коледа" с такова нежелание. Той такъв ли е по принцип?
Нова ТВ и Милошев, който организира ТВ продукцията на „Българската Коледа” са го натресли заради хайп вълната на „Откраднатия живот”. Може да е много добър актьор, но водещ не е...
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #171 on: 25 December 2017 21:23:33 »

Нова ТВ и Милошев, който организира ТВ продукцията на „Българската коледа” са го натресли заради хайп вълната на „Откраднатия живот”. Може да е много добър актьор, но водещ не е...

Имах някакво чувство, че е заради това. А и споделил е, че е приключил с този сериал, тоест явно не му харесва и няма желание.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #172 on: 26 December 2017 12:09:46 »

от 2.01,освен сериала Играчът от 20:00,започва и Съдби на кръстопът/нови епизоди/ от 21:00,а след това се завръща София ден и нощ от 22:00
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #173 on: 26 December 2017 14:19:41 »

от 2.01,освен сериала Играчът от 20:00,започва и Съдби на кръстопът/нови епизоди/ от 21:00,а след това се завръща София ден и нощ от 22:00
Хм... че нали щеше "Дървото на живота" да е в 21:00ч. Или те може би ще го редуват с "Полицаите от края на града". Иначе "Съдби на кръстопът" не започва, а просто продължава. Досега беше само в петък, а от 2 януари явно ще е всеки делник.

EDIT: Сега видях, че в тарифата за януари има корекции: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1513944292_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january_2018_22.12.2017.xlsx

"Съдби на кръстопът" ще е само от 2 до 5 януари, а от 8 януари "Дървото на живота" ще е всеки делник в 21:00ч.

Странно обаче, че не пише нищо за "Полицаите от края на града".

В събота от 16:00ч. ще има повторения на "Аз обичам България", а от 18:00ч. - повторения на "Кошмари в кухнята".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #174 on: 26 December 2017 15:56:53 »

Хм... че нали щеше "Дървото на живота" да е в 21:00ч. Или те може би ще го редуват с "Полицаите от края на града". Иначе "Съдби на кръстопът" не започва, а просто продължава. Досега беше само в петък, а от 2 януари явно ще е всеки делник.

EDIT: Сега видях, че в тарифата за януари има корекции: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1513944292_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january_2018_22.12.2017.xlsx

"Съдби на кръстопът" ще е само от 2 до 5 януари, а от 8 януари "Дървото на живота" ще е всеки делник в 21:00ч.

Странно обаче, че не пише нищо за "Полицаите от края на града".

В събота от 16:00ч. ще има повторения на "Аз обичам България", а от 18:00ч. - повторения на "Кошмари в кухнята".
Според мен,Полицаите ще започнат заедно с Черешката на тортата от 15.01 от 21:00 и ще се редуват с Дървото на живота,както казваш ти Grin
Иначе ме е много яд,защо отново залагат на повторения през уикенда,а не пуснат някое ново предаване. Какво стана с Ани Цолова? Нали уж щеше да прави лайфстайл предаване точно тогава Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #175 on: 26 December 2017 19:34:11 »

Според мен,Полицаите ще започнат заедно с Черешката на тортата от 15.01 от 21:00 и ще се редуват с Дървото на живота,както казваш ти Grin
Иначе ме е много яд,защо отново залагат на повторения през уикенда,а не пуснат някое ново предаване. Какво стана с Ани Цолова? Нали уж щеше да прави лайфстайл предаване точно тогава Grin
Ми, по-евтино е да сложат повторение. "ьТВ" правят същото - от другата седмица започва повторение на "Приятели", който е въртян милион пъти... "Нова" поне имат оправдание, че инвестират в български филми и сериали, но какво е оправданието на "ьТВ", след като инвестираха 15 милиона в сериал и решиха да го забият в късния следобед...
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #176 on: 26 December 2017 19:48:55 »

Ми, по-евтино е да сложат повторение. "ьТВ" правят същото - от другата седмица започва повторение на "Приятели", който е въртян милион пъти... "Нова" поне имат оправдание, че инвестират в български филми и сериали, но какво е оправданието на "ьТВ", след като инвестираха 15 милиона в сериал и решиха да го забият в късния следобед...
ее тука си много прав!  Бтв за мене вече си е кауза пердута  Sad
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #177 on: 27 December 2017 14:12:21 »

Ми, по-евтино е да сложат повторение. "ьТВ" правят същото - от другата седмица започва повторение на "Приятели", който е въртян милион пъти... "Нова" поне имат оправдание, че инвестират в български филми и сериали, но какво е оправданието на "ьТВ", след като инвестираха 15 милиона в сериал и решиха да го забият в късния следобед...

Едно е да повториш сериал, който е излъчван веднъж и не чак толкова хора са гледали, и съвсем друго е да пуснеш поредното повторение на Приятели, който всеки го е гледал поне по веднъж в живота си.

Но пък.... очаквали ли сте друго?  Grin
Report Spam   Logged

Hater by Design.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #178 on: 27 December 2017 17:54:55 »

Едно е да повториш сериал, който е излъчван веднъж и не чак толкова хора са гледали, и съвсем друго е да пуснеш поредното повторение на Приятели, който всеки го е гледал поне по веднъж в живота си.

Но пък.... очаквали ли сте друго?  Grin

Някъде си спомням че чух, че когато от BBC разбрали колко пъти е повтарян сериала „Ало, ало“ по бТВ, просто се изумили.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #179 on: 27 December 2017 18:17:04 »

Някъде си спомням че чух, че когато от BBC разбрали колко пъти е повтарян сериала „Ало, ало“ по бТВ, просто се изумили.
Ми, то по "ьТВ Комеди" постоянно повтарят сериали, които вече са въртени милион пъти... Впрочем същото важи и за "Диема", а до някаква степен и за "Кино Нова". Там вече не знам колко пъти повториха "От местопрестъплението" и "От местопрестъплението: Маями", ама вече 5-6 години тия сериали все са си в 20:00ч. и след това ги повтарят около 23:00ч. Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy